» »

Konektor-tablica

Konektor-tablica

KajaP95 ::

Zivjo. Imam sledeč problem-imam tablico, v katero ne morem več vstaviti polnilca, na servisu so rekli da je pokvarjen konektor, ampak da je za popravilo potrebno odšteti 200 evrov, torej malo manj kot je stala celotna tablica. Me pa zanima vaše mnenje, če se da to popravit kje ceneje ali mi preostane samo da kupim novo tablico?
Hvala za odgovor, lp

goranzaric ::

Vsak malo sposoben elektronik ti zamenja konektor. 200€ je verjetno cena nove matične.

solatko ::

Pri tablicah, kjer je konektor prilotan, ti vsak privat serviser, to zamenja za kakšnih 30€, pri Samsung tablicah pa se zamenja flat kabel. Je pa problem, da je na tem kablu tako kamera, kot mikrofon in je zato kabel cca 40-50€.
Delo krepa človeka

goranzaric ::

Jaz ponavadi odstranim stari z vročim zrakom novega pa preko lupe prilotam nazaj

MIHAc27 ::

Da si sposodim temo... kje pa konektorje dobite? Sam sem tudi že hotel popraviti eno tablico, ki ima pogosto težave z polnjenjem, ampak nikjer nisem našel nadomestnega konektorja... Vrednost tablice je pod 50€.. tko da itak servis odpade...

solatko ::

HTE, JUST na Brnčičevi,.....
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078826 (6736) Twixz
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841781 (33029) boolsheat
»

MEDION AKOYA E1234T

Oddelek: Kaj kupiti
213178 (2132) wizzy
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12533198 (27283) shadeX
»

Evropski parlament podprl enotne polnilce mobilnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
9926061 (21142) Lonsarg

Več podobnih tem