» »

MEDION AKOYA E1234T

MEDION AKOYA E1234T

Goody ::

Lahko kdo pogleda koliko prostora je na tej tablici za instalacije oz. koliko zavzame os in tisto kar je že instalirano? Se lahko gor instalira normalne office (word, excel in p) in da ostane še kaj prostora?

dogo ::

Sicer nimam tablice da bi povedal iz prve roke, ampak OS in ostalo zasede zelo verjetno nekje med 14-20 gb oz ima tablica realno uporabnih cca 50gb, to je le moje predvidevanje.

Glede na tale review zgleda da je po instalaciji oz na voljo za ostalo 47 - 47,5 gb nisem čisto 100% katera številka je na ekranu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()

dogo ::

Se opravičujem, avtor prispevka pravi 42,7 gb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()

Goody ::

Hvala.

vorantz ::

ja glede na to, da dobiš eno leto zastonj office 365 bi blo malo čudno, če ne bi mogel dat gor offica :D
sicer pa ja placa je več kot dovolj (ga imam)

Goody ::

office 365 in njegove instalacije ne poznam, ampak bi glede na to da je menda cloud based predvideval da je instalacijske velikosti manj kot na normalnem polnem officu...Ali se motim?

Tilen ::

Cca 200 MB.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

vorantz ::

nope je navaden office

hojnikb ::

A te tablice uporabljajo wimboot al je normalna instalacija ?
#brezpodpisa

matobeli ::

mejčken morm pogret tole tablico.

Skratka, moja ga je nekaj začela srati:
-doživel sem že BSOD in popolno zamrznitev sistema
-včasih se ne prižge (moram res večkrat po zelo dolgo gum držat)
-wifi včasih slabo dela
-ne delujejo nekatere funkcije v win (me ne spusti v "recovery" nastavitve, samo melje in melje)
-USBOTG deluje samo če konektor pritiskam dol (lahko da je krivda USB OTG konektorja)
-Če zalaufam Chrome potrebuje 2min da zažene, IE deluje ok ;((

Ali naj jo kar vrnem ali naj probam naložit nove winse (WIN 8.1 pro, niič jajcanja z "with Bing" in Hofar bloatam)?
Je pa problem da niti ne morem boot device štelat ker ne morem do teh opcij (alineja 4).

Me mika najbolj druga opcija, ker če vrnem, bom mogoče dobil denar, potem naj se pa obrišem za novo tablico.

Goody ::

Od 24.12. bo spet na voljo pri Hoferju, mogoče ti jo pa zamenjajo.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

matobeli ::

sem ravno videl, kakšna pa je hofer praksa? Kar takoj menjajo oziroma vrnejo denar ali pošlejo na servis da potrdi?

fikus_ ::

matobeli je izjavil:

sem ravno videl, kakšna pa je hofer praksa? Kar takoj menjajo oziroma vrnejo denar ali pošlejo na servis da potrdi?



Gre na servis.

ervin34 ::

Meni tablica tudi ni delala kot je treba. Tablico sem nesel nazaj in so mi dali drugo. Moraš pa imeti račun, škatlo in vse kar spada zraven tablice. Ni bilo nobenih problemov.

matobeli ::

a to enak model tablice? če ja, kakšne probleme si imel?

ervin34 ::

Ja isti model tablice. Nisem imel nobenih problemov. Sem klical na Telefon: +386 / 1 / 8346 600 sem rekel, da tablica ne deluje kot je treba. Vprašal sem, če je možno dobiti novo tablico. Gospa je rekla, da ni nobenega problema. Novo tablico so mi poslali v trgovino Hofer kjer živim.

matobeli ::

Sweet

pa si jo že nekaj časa uporabljal ali je bilo to v tistih "8 dneh" oziroma koliko majo da vrneš izdelek?

edit: kako pa winse dam na "tovarniške nastavitve"? Normalno bi format c:, tukaj pa to ne bo šlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

ervin34 ::

Mislim, da sem jo uporabljal okrog 15 dni. V dveh mesecih lahko vrneš izdelek, če se ne motim.

nastavitve računalnika - posodobitev in obnovitev - obnovitev - odstranite vse in znova namestite Windows

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ervin34 ()

matobeli ::

no se mi je zdelo da bo tam: moja težava št. 4, od menija "posodobitev in obnovitev" naprej mi ne deluje nič več, ne updejte ne recovery, nič.

edit: no, če je 2 meseca imam pa še čas

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

ervin34 ::

matobeli ::

več kot fer8-)

wizzy ::

Jaz imam isto tablico in imam probleme z povnjenjem. Sama tablica je bila že 1x na servisu ker se ni polnila in po 3 tednih sem jo dobil nazaj z novo matično ploščo (vsaj tako so napisali v dokumentaciji) in vsi podatki so bili izbrisani. Hvala bogu da nisem imel nič pomembnega na njej. Enak problem dobivam ponovno, tablica se mi nikakor ne povne če je prižgana. Probal sem že z drugimi polnilci a brez uspeha. Ugotovil sem, da se polni samo, ko je čisto ugasnjena. Je imel še kdo podoben primer napake?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz neumnega na pametni telefon ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9117495 (14678) MatH
»

Zavrnjena garancija v Big Bangu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7615193 (11951) St235
»

Tablični računalnik za filme do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
284762 (4383) lovro535
»

MEDION hibridni računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
123287 (2964) Invictus

Več podobnih tem