» »

Podvojeni stiki ?!

Podvojeni stiki ?!

cvalsr ::

Pozdrav
V Galaxyju S5 imam praktično vse stike podvojene in celo potrojene. Saj prikaže ga samo enkrat, a je 'pocahnano', da je trikrat zapisan. Tudi tista datoteka "vcm" ali kaj je že - je trikrat večja kot je bila!
Ali obstaja kak programček, ki zna to urediti in je zanesljiv? Ne bi bil rad poskusni zajček in mogoče celo izgubil cca 500 telefonskih ... (No ja, saj bi najprej naredil 'backup'.) Da bi šel brisat vsakega posebej, ni po zdravi pameti.
Ne silite me v razna google sr...ja: Prav takrat, ko sem nehote pomotoma zašel v neko sinhronizacijo z gmailom ali nečim podobnim, se mi je vse to zj...alo; do takrat je bilo v redu!
Sam android (šestica) nima te možnosti ali pa je ne najdem.
Hvala za kak nasvet.
Še to: Kako videti, kje so ti stiki sploh shranjeni - v telefonu, na SIM, na SD kartici ? In kje je najbolj prav, da so?
  • spremenil: cvalsr ()

mambli ::

Gotovo si sinhroniziral google kontakte, ko si dodal google account. Lahko odstraniš google contacts, lahko odstraniš stike brez telefonskih številk. Tukaj še navodila: http://www.ubergizmo.com/how-to/remove-...

Na dolgi rok je pa sigurno najboljše, da imaš vse kontakte samo na gmail in ti potem samo dol potegne, ko naslednjič na novo namestiš telefon.

lonewolf_ ::

Poglej katere stike imaš nastavljene da ti prikazuje. Odklukaj samo Google račun ali pa samo SIM, če jih imaš na simu...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

cvalsr ::

Bom probal tale Duplicate contacts iz Ibergizmota.
Nastavljen je prikaz samo iz "naprave" (torej iz telefona ?) pa so zapisani po trikrat.
Googsranja se na daleč izogibam, sem rekel, da mi je prav ta vse zblodil?!

cvalsr ::

No, tale Duplicate contacts iz Ubergizmota je en pasji prdec: Sploh ne "vidi", da so po trije enaki vpisi ..., vidi samo po enega.

Mare2 ::

Jaz imam preko gmaila. Sem videl funkcijo, da lahko združim kontakte. Ampak bom raje sam, ker pri enem je samo email, pri drugem tel. itd.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

lonewolf_ ::

Jaz sem podvojene dal vse na Google račun. Potem pa je preko računalnika hitreje in lažje brisat dvojnike in urejat. Medtem sem na telefonu zbrisal imenik in syncal nazaj z Googlom :)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Invictus ::

Gmail ima sam Duplicate Finder.

Čisto učinkovit...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razbit telefon, kako do kontaktov na google serverju

Oddelek: Mobilne tehnologije
212245 (1592) Zmajc
»

NOTE 1 LCD ZANIČ,KAKO DO IMENIKA?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121115 (931) Meizu
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636739 (28243) deja
»

sinhronizacija gmail stikov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
2317733 (4442) Malcolm_Y
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_

Več podobnih tem