» »

nakup prek cdkeys ali instant gaming

nakup prek cdkeys ali instant gaming

«
1
2

kyloren ::

Zivjo,

naceloma se ne ukvarjam glih z igrami in nimam izkušenj z nakupovanjem iger preko spleta, sem pa fan Doom serije pa me ma zdaj firbec da bi si nabavil tega najnovejšega. Po spletu sem malo prebrskal in našel, da je najbolj ugoden cdkeys ali pa na instant gaming . Na instant gaming sem si naredil račun, preko kolegove visa kartice pa bi pol naročil (ker sam nimam svoje kartice). Zanima me pa kako je zdaj s tem, gledal sem da bi moral skenirat osebni dokument ter poslati instant gamingu. Ali je to potrebno? Bo težava če je račun na moje ime, plačevanje pa bo preko kolegove kartice? Kako je pa z davki pri nakupu, ker pri instant gamingu ter cdkeys nič ne kaže o davku medtem ko na g2a je davek? Pa še mogoče malo noro vprašanje samo vseeno, če kupim preko cdkeys ali instant gaminga ali je potem koda ki jo dobim zanesljiva? Me mika da bi vzel kar preko cdkey, ima kdo s tem izkušnje? Kodo skopiram potem samo v steam pa bom zadevo imel, tudi če ponovno naložim OS.

Sorry za malce nerodna vprašanja, sem pač amater v tem :)

shadeX ::

Skenirat osebni dokument?

Hell no.

Na G2A dobiš za prb. isto ceno, key-i delujejo BP. Kupujem že nekaj let tako, nikol problema.

Klik


EDIT:

Glej da pregledaš spodaj prodajalce, ki so cenejši (in majo boljši feedback).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

amacar ::

Od tega uporabnika kupi:

Sem js kupil že od nje far cry primal, pa je bilo vse ok.

Pesimist ::

cdkey kupujem nonstop placujem pa vse z paypal.

Machete ::

amacar je izjavil:

Od tega uporabnika kupi:
Sem js kupil že od nje far cry primal, pa je bilo vse ok.


Jst tud :P
Samo škoda da je dolgočasen do amena.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Machete je izjavil:

amacar je izjavil:

Od tega uporabnika kupi:
Sem js kupil že od nje far cry primal, pa je bilo vse ok.


Jst tud :P
Samo škoda da je dolgočasen do amena.


Kaj hočeš da ti še zapleše tango? Kaj če bolše kot delujoč CD-key. :)

amacar ::

Verjetno misli, da je doom dolgočasen?

Uporabnik je drugače ženska.

kyloren ::

hvala za odgovore. Zanima me še če dam na G2A nakup igre za 31 €, me pol pride 38 € vse skupaj (z davkom), na cdkeys in instant gaming pa če dam nakup pa mi piše 28 € (torej nič o davku). Pa me zanima ali se še vseeno to obračuna in me pride na koncu tudi okrog 38 € ali pa je 28 fix pri njih? Je pa isto če kupim preko tega uporabnika kaj ste mi predlagali, pač dobim key isto kot če bi kupil preko neke strani?

shadeX ::

 1

1






Če plačaš preko PayPal pride končna cena nekaj manj kot 30€.

kyloren ::

hvala

Machete ::

amacar je izjavil:

Verjetno misli, da je doom dolgočasen?

Uporabnik je drugače ženska.


Točno. Far Cry Primal je dolgočasen :] Doom je zakon, vreden ponovnega obračanja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

amacar ::

Mah 10€ kolikor je stal je bil vreden. Itak sem ga potem, ko sem ga obrnil prodal naprej za 15$, tak da sem bil na koncu v plusu.

kyloren ::

Kaj pa če plačam z Viso, potem tam pri G2A tudi lahko dam Outside of the european union?

shadeX ::

Verjetno. Sam potem vsaj vključi tisti G2A shield, v primeru če dobiš key da ne dela. (Paypal avtomatsko krije to).

kyloren ::

A tak key tudi lahko dobiš?! Zakaj sploh to da ti tak key dajo?

ahac ::

kyloren je izjavil:

A tak key tudi lahko dobiš?! Zakaj sploh to da ti tak key dajo?
Oni dovolijo komurkoli, da prodaja keye preko njihove strani. Nekateri od teh ljudi prodajajo "ukradene" keye (kupljene z ukradenimi kreditnimi karticami, itd).
Ampak, ker G2A s tem lepo služi (sploh, ker ti prodajajo še "shield" kot zaščito), jim ni v interesu, da bi se aktivno boril proti takim prodajalcem.

Tukaj je kar lepo razloženo:



kyloren je izjavil:

Kaj pa če plačam z Viso, potem tam pri G2A tudi lahko dam Outside of the european union?
Lahko daš, ampak to ni nič drugega kot utaja davkov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

In G2A veselo plačuje davke Sloveniji... (not)

Daj outside EU, paypal in brez Shielda. Če slučajno ne dela, daš payback chargeback al kakorkoli se že imenuje. Sam sem še vedno dobil delujočega. Pač poglej malo feedback prodajalca in to je to.
Vise sam takim stranem ne zaupam. Sem imel že en hijack in posledično preklic in reklamacije spipanega keša, in se mi ne da imeti še enega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

In G2A veselo plačuje davke Sloveniji... (not)


This.

Kadar bom vedel, da je bil znesek, ki sem ga preplačal zaradi davka, res vplačan v našo blagajno, potem bom tudi tam izbral možnost davka. Prej pa mi ga lahko potegnejo. G2A in podobne strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kyloren ::

kupil igro pa dobil tole ...
 steam napaka

steam napaka

branc ::

Kako že pravijo? Nisem bogat, da bi poceni kupoval?
Mar bi dal tistih 10 eur več in bi kupil kot se šika. Nateg.

kyloren ::

ja res. Kupil pa sem od tega uporabnika Kupon za igro DOOM 2016 (Steam key) Toliko o zanesljivosti ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kyloren ()

shadeX ::

Lepo te je nategnil.

Kako si mu plačal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kyloren ::

preko UPN položnice sem nakazal denar.

buttplugs ::

Zahtevaš novi key pa je ...

shadeX ::

Se pravi 8€ si želel prišparat in pri tem reskiral nedelujoč key. Marija sveta..

Kaj sedaj? Kje boš kupil key?

buttplugs je izjavil:

Zahtevaš novi key pa je ...


Ma dej. A res al kaj?

kyloren ::

Zgleda da isti key prodaja naprej. Preko te strani je kao dobila key ...

shadeX ::

In kaj pravi, na to da se ti key ne aktivira? Boš dobil denar nazaj ? :)

kyloren ::

še nič, čakam odgovor, če bo odgovor.

shadeX ::

Kaj pa Doom? Boš vseeno kupil kje drugje?

kyloren ::

če dobim nazaj denar da, drugače ne

Leprechaun ::

BTW, če te bo zanimalo ti za 20€ lahko priskrbim Doom ključ. https://www.kinguin.net/category/26464/...

Se mi na Kinguinu že nekaj časa valja nekaj dobroimetja.

Drugače pa tisti ključ, ki so ti ga prodali je bil že uporabljen, je najbrž identičnega prodala več osebam?
*************************************************************

kyloren ::

ja me zanima. Edino po tej neprijetni izkušnji naročanja po forumu, kako bom vedel da ne bo spet isti scenarij? :)

Leprechaun ::

Za zanesljivost je običajno najbolje pogledati pretekle prispevke uporabnikov ;). Sam bi rad spravil denar iz Kinguina, mislim, da imam gori še 36EUR ali nekaj podobnega, tako, da ključ bo zagotovo pravi + zaščita gratis. Sem jih želel izplačati, ampak denar nakazujejo samo "firmam", ostali smo prisiljeni v zapravljanje.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Na koncu boš na istem, kot če bi kupil DOOM iz steama za 59€ :))

Leprechaun ::

Damn, za ceno 4 AAA iger dobiš že RX 480 ;). Še sreča, da tisti, ki pišemo opise dobimo kakšno igro brezplačno.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Damn, za ceno 4 AAA iger dobiš že RX 480 ;).

Makes sense... kar res hočeš so ravno tiste igre. Ta RX480 je samo orodje ki ti omogoča, da jih igraš. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Raje bi na cdkeys kupil, ce ze. G2A je leglo digitalnih tatvin. Ne bi jaz tam. :)

kyloren ::

Da ne bom širil slabega glasu o tem uporabniku, sem danes dobil odgovor in opravičilo za napačno kodo ter hkrati še novo kodo, katera zdaj deluje. Šlo naj bi namreč za pomoto.

shadeX ::

Tr0n je izjavil:

Raje bi na cdkeys kupil, ce ze. G2A je leglo digitalnih tatvin. Ne bi jaz tam. :)


Če si spremljal temo, bi videl da Cd keya ni kupil preko G2A ampak od uporabnika preko slotech.

amacar ::

kyloren je izjavil:

Da ne bom širil slabega glasu o tem uporabniku, sem danes dobil odgovor in opravičilo za napačno kodo ter hkrati še novo kodo, katera zdaj deluje. Šlo naj bi namreč za pomoto.

Me veseli, mi je bilo kr žal, da sem ti priporočal ta oglas :|

kyloren ::

ja zadeva se je uredila. Šlo je za pomoto, dobil sem pa drugo kodo brez težav. Hvala vsem še enkrat za nasvete.

Seljak ::

Imam vprašanje glede cdkeys.com ( https://www.cdkeys.com/) ali kupujete na tej strani in če je zaupanja vredna stran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

connel ::

Že kupoval tam, bp.

Seljak ::

To pa je bil hiter odgovor :D Hvala. Sprašujem namreč, ker sem našel nov in zelo ugoden ugoden špil pa sem malce posumil.

smacker ::

Tudi jaz, 2-3x brez težav. Včasih so meli še možnost, da jih lajkaš na FB in dobiš 5eur (al 5%?) bonusa za prvi nakup ;)

Seljak ::

Hvala tudi tebi za odgovor. Ravno kar kupil špil in sem z storitvijo zelo zadovoljen. Imajo zelo dober sistem nakupovanja in se mi zdi dokaj varen. Pa še zelo ugodno sem prišel do špila :)

Ciklamen ::

Jp, majo kar dobro porihtano, nabavil par špilov, ključ dobil takoj.
- End of the Post ->

BivšiUser2 ::

Če preordam na cdkeys igro ,me bremenijo takoj ali ob izidu?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

smacker ::

Takoj. Ampak saj veš: never preorder :D Sicer pa cene na cdkeys ob izidu navadno zrastejo za max. 5eur ;)

kitl76 ::

Zakaj ne preorder? 5 EUR ni malo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941866802 (4781) oo7
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347293848 (13562) filip007
»

G2A igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17924407 (4732) vres.ales
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326741 (13613) Izi
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320340 (11480) kajetan

Več podobnih tem