» »

prevoz na delo - zaplet

prevoz na delo - zaplet

«
1
2 3 4

bizgech ::

Naj najprej razložim situacijo, v kateri sem se znašel:

Delo imam cca 5 km stran od doma. Ker v tisto smer na delo ni organiziran avtobusni prevoz, je avto edina rešitev. V sosednji ulici imam še enega sodelavca, s katerim sva se dogovorila, da voziva izmenično - en teden jaz, naslednji teden on itd. Tako se je vse skupaj začelo.
Kasneje je žena od sodelavca dobila delo v drugem kraju in je avto potrebovala ona. Avtobus v njeno smer sicer vozi, vendar bi morala 1 uro čakati do začetka dela, za nazaj pa ostane brez prevoza (avtobus prej odpelje). Tako je sodelavec prepustil avto ženi (imata samo enega) in sem na delo vozil samo jaz... seveda pa mi je sodelavec ob plači dal svoj delež, ki ga je dobil za prevoz. Človek se je kar navadil na takšen sistem in sedaj sem jaz postal njegov taksist - dobesedno.

Še bolj zapleteno je, ker ima njegova žena 3 mesece poskusnega dela. Njeno delo torej ni zagotovljeno, zato razumem, da avta ne bosta šla kupovat v času poskusnega obdobja. Zdaj pa gre meni na tesno, saj bi avto potrebovala tudi moja partnerka... če ji ga dam, sem brez avta jaz. Kaj pa zdaj? Jaz se bom sicer kako drugače znašel, vendar potem on ostane brez prevoza. Če se malo grdo izrazim, sodelavcu sem dolgo "prevažal rit", zato bi bilo fer, da tudi on kaj postori glede tega. Čudi pa me, da človek niti ne vpraša ali še lahko vozim oz. ali mi tako ustreza. Saj nič ne rečem, vsak mesec dobim njegov delež za prezov... vendar denar je denar, avto pa je avto. Ne bi mu rad rekel "glej, tako ne gre več" (to bi bilo grdo slišati), človek pa tudi nič ne vpraša, kaj šele da bi kaj ukrenil.

Vem, da avto ni majhna naložba in se ga ne kupi kar čez noč, ampak danes so službe takšne, da avto preprosto rabiš. Včasih je bil v družini en avto, danes je avto bolj osebna stvar - tako kot telefon. Ne vem, o tem bi sodelavec moral že prej razmišljati. Kaj vi pravite na to?
  • razdelil iz: Mavrik ()

KraitPay ::

Nikjer nisem videl problema?
Poveš, da ga ne moreš več voziti in je to to? Kje je težava?

Unknown_001 ::

Čakaj, sodelavec ti je za to da si prevažal njegovo rit tudi plačal. Računi so menda čisti, kaj potem še pričakuješ od njega? Poleg tega zakaj ne vpraša: Ta sistem vama laufa, dogovor velja in on ne more vedeti za tvoje probleme, pravtako se do tebe vede fer dokler se drži dogovora in ti plača za prevoz.

Domnevam, da brez avtomobila lahko prideta na šiht oba, torej z busom. Povej mu pač, da avta ne boš imel na voljo. Kako bi mu pa razložil, če bi se ti avto pokvaril? Saj sta oba ostala brez avta. Torej gresta oba z busom, oba sta na istem in ti ne more ničesar očitat.
Ko bosta zopet imela na voljo lasten prevoz je pa na vama ali bosta še kombinirala ali ne.

Ne vem kako lahko delate tako komplikacijo iz vsega skupaj. Rešitev je trivialna, ampak očitno se čutiš dolžnega da bi ga peljal hkrati te pa to mori. Malo se strezni, pridi k sebi in boš videl da res ni treba komplicirat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

KraitPay je izjavil:

Nikjer nisem videl problema?
Poveš, da ga ne moreš več voziti in je to to? Kje je težava?


Same here. Ne vidim problema..

bambam20 ::

V čem je tukaj sploh problem?

Za 5 km lahko uporabi kolo. Ti pa tudi.

nikjozo ::

Po napačnem imaš občutek krivde.
Razloži sodelavcu situacijo, saj se mi zdi fer in razumljiv sodelavec , saj ti je deval svoj del stroškov. Sigurno bo razumel situacijo.

shadeX ::

Jaz se bom sicer kako drugače znašel,


Bolj me zanima, kako se bo OP vozil potem delat, če pravi da tudi njegova vzame avto, avtobusa pa ni :)

Razn če pride s kolesom ali pa motorjem, me tudi zanima kako bo drugače tistemu sodelavcu razložil, da ga noče več vozit (razen če mu pove v obraz, kar bi bilo tudi prav) :)

nikjozo ::

Aja sicer pa vidim da je delo 5km stran. Pa to v urici prehodiš, pa še zbrihtan prideš na šiht. Ali pa max 20 minut s kolesom. Sploh ne vidim problema, človek naj bi itak vsak dan skrbel za rekreacijo :)

bambam20 ::

nikjozo je izjavil:

Aja sicer pa vidim da je delo 5km stran. Pa to v urici prehodiš, pa še zbrihtan prideš na šiht. Ali pa max 20 minut s kolesom. Sploh ne vidim problema, človek naj bi itak vsak dan skrbel za rekreacijo :)



Za določene je problem že 1 km hoje.

shadeX ::

lol.

Odvisno kaj dela. Če delaš z ljudmi ne moreš cel prešvican opravljat tega dela. Pa tudi pozimi ko je dež,sneg,mraz, ne boš skoz hodil peš. Dajte bit resni no.

Mr.B ::

A dej no...
Jaz se vozim s kolesom cca ve eno smer 14 km, z javnim prevozom potrebujem za v eno smer isti čas. Ne vem kakšen problem se je v Službi preobleči. Pa roko na srce, če po 5 km zašvicaš, zjutraj do službe, potem je definitivno potrebno spremeniti življenjski stil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

razerznak ::

5km electro kolo al pa kak oldschool motor/ moped
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

shadeX ::

Mr.B je izjavil:

A dej no...
Jaz se vozim s kolesom cca ve eno smer 14 km, z javnim prevozom potrebujem za v eno smer isti čas. Ne vem kakšen problem se je v Službi preobleči. Pa roko na srce, če po 5 km zašvicaš, zjutraj do službe, potem je definitivno potrebno spremeniti življenjski stil.


Ma bejž?

5x v tednu pretečem po cca 10km. Moje telo je pripravljeno na te "napore". Ampak bi te rad videl v najhujši vročini peš (ali pa s kolesom), brez da bi švical.

Pa bi te rad tudi pozimi ob 6h zjutraj v mrazu, dežju in burji videl na kolesu it v službo. If that's the case..vsaka čast. (Pa sem zagret zagovornik zdravega življenja, ampak v nekaterih primerih je zadeva no-go).

Mr.B ::

shadeX je izjavil:

Mr.B je izjavil:

A dej no...
Jaz se vozim s kolesom cca ve eno smer 14 km, z javnim prevozom potrebujem za v eno smer isti čas. Ne vem kakšen problem se je v Službi preobleči. Pa roko na srce, če po 5 km zašvicaš, zjutraj do službe, potem je definitivno potrebno spremeniti življenjski stil.


Ma bejž?

5x v tednu pretečem po cca 10km. Moje telo je pripravljeno na te "napore". Ampak bi te rad videl v najhujši vročini peš (ali pa s kolesom), brez da bi švical.

Pa bi te rad tudi pozimi ob 6h zjutraj v mrazu, dežju in burji videl na kolesu it v službo. If that's the case..vsaka čast. (Pa sem zagret zagovornik zdravega življenja, ampak v nekaterih primerih je zadeva no-go).


Kaj švicaš iz službe domov ali domov v službo. Verjetno ne začneš službe ob 15:00 ? V glavne vsak izgovor je dober.
Kupš kolo in to je to, za službo tistih pet km je dobra vsaka kripa.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

shadeX ::

Kaj švicaš iz službe domov ali domov v službo. Verjetno ne začneš službe ob 15:00


Ne švicam več, ker ne delam več tam :). Imel sem dve smeni, švical sem večinoma za domov ker imam tudi nekaj malega hriba, ura pa seveda okol 15h..

Še enkrat, kolo je idealno poleti v lepem vremenu. V slabem pa bi rad videl tudi tebe Mr.B koliko se furaš s kolesom. Če si ti svetla izjema v celi sloveniji, pol OK. Ampak če sem iskren, v slabem vremenu še nobenega nisem videl, da bi se peljal delat (ali šel domov) s kolesom.

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

lol.

Odvisno kaj dela. Če delaš z ljudmi ne moreš cel prešvican opravljat tega dela. Pa tudi pozimi ko je dež,sneg,mraz, ne boš skoz hodil peš. Dajte bit resni no.



Po 5 kilometerski hoji si prešvican ? Resno ?

Jaz sem , ko sem študiral v Mariboru vsak dan prehodil 3 km v eno smer in nisem bil popolnoma nič prešvican. Za dež pa obstajajo zelo kvalitetne palerine in plašči.

Mr.B ::

shadeX,
dej no. Mene stane javni prevoz 1€ na dan v obe smeri. Pa sem še vedno idiot pa gonim kolo v službo in nazaj.
Torej nehaj z izgovori torej dragi kolega če semo jazt peljem v službo te to stane en tank na mesec ali pa si kupi kolo, pa za 5 km rabiš peš v službo manj kot eno uro.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Alien123 ::

bambam20 je izjavil:

shadeX je izjavil:

lol.

Odvisno kaj dela. Če delaš z ljudmi ne moreš cel prešvican opravljat tega dela. Pa tudi pozimi ko je dež,sneg,mraz, ne boš skoz hodil peš. Dajte bit resni no.



Po 5 kilometerski hoji si prešvican ? Resno ?

Jaz sem , ko sem študiral v Mariboru vsak dan prehodil 3 km v eno smer in nisem bil popolnoma nič prešvican. Za dež pa obstajajo zelo kvalitetne palerine in plašči.


saj to pa je odvisno od človeka kako švica.. Naprimer jaz ko igramo fuzbal/basket komaj kaj švicnem, pa če je tudi vroče vuni.. Kolega naprimer pa samo vrže žogo na koš, pa je že moker kot da po deži igra..

On topic: dejansko če ti on vse pošteno plača pol sploh ni problema pri tem. Mislim da se ti počutiš odgovornega za njegov prihod v službo. Najboljše je da mu pač poveš da tvoja rabi avto in to je to, sam pol se ne moreš ti kar z avtom pripeljat, ker pol te bo grdo gledal.
Kot so rekli, moped/pecikl/peš.

A. Smith ::

bizgech je izjavil:

Vem, da avto ni majhna naložba in se ga ne kupi kar čez noč, ampak danes so službe takšne, da avto preprosto rabiš. Včasih je bil v družini en avto, danes je avto bolj osebna stvar - tako kot telefon. Ne vem, o tem bi sodelavec moral že prej razmišljati. Kaj vi pravite na to?


Verjetno se iz vašega kraja še kdo vozi v isto smer? Ne mi govoriti, da se ne da z nikomer zmenit, samo malo je treba vprašat okrog.
Opcija2: star moped + pelerina
Opcija3: bicikel + pelerina
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

M-XXXX ::

4. Daleč najbolj realna možnost: nakup še enega avtomobila, ali pri sodelovcu ali pa pri tebi.

Furbo ::

Fak, človek ti plačuje prevoz in ti tule jamraš.

Opozori ga, da boš moral s to uslugo zaradi naštetih razlogov v kratkem prenehati in to je to.

Lahko pa ti zdaj njemu plačuješ prevoz, če bo on kupil avto, sicer si pač kupi bicikel za tistih 5km.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Heavy ::

10km dnevno?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Ti bo zdržal 2 leti gotovo.
#TeamFelix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heavy ()

harmony ::

OP bi ocitno rad, da mu sodelavec placa tudi za gume, mogoce tudi da mu placa mali servis...

Unknown_001 ::

harmony je izjavil:

OP bi ocitno rad, da mu sodelavec placa tudi za gume, mogoce tudi da mu placa mali servis...


To se navadno računa v ceno, mar ne?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Blazz ::

shadeX je izjavil:

KraitPay je izjavil:

Nikjer nisem videl problema?
Poveš, da ga ne moreš več voziti in je to to? Kje je težava?


Same here. Ne vidim problema..


same here, ne vidim problema. Za uslugo, katero mu delaš, dobiš njegov celoten znesek za prevoz. Tu gre za storitev - plačilo storitve odnos. Če je ne moreš več opravljati mu to povej in, da pač ne boš sprejemal več denarja.

Grey ::

bizgech je izjavil:

Naj najprej razložim situacijo, v kateri sem se znašel:

Delo imam cca 5 km stran od doma. Ker v tisto smer na delo ni organiziran avtobusni prevoz, je avto edina rešitev. V sosednji ulici imam še enega sodelavca, s katerim sva se dogovorila, da voziva izmenično - en teden jaz, naslednji teden on itd. Tako se je vse skupaj začelo.
Kasneje je žena od sodelavca dobila delo v drugem kraju in je avto potrebovala ona. Avtobus v njeno smer sicer vozi, vendar bi morala 1 uro čakati do začetka dela, za nazaj pa ostane brez prevoza (avtobus prej odpelje). Tako je sodelavec prepustil avto ženi (imata samo enega) in sem na delo vozil samo jaz... seveda pa mi je sodelavec ob plači dal svoj delež, ki ga je dobil za prevoz. Človek se je kar navadil na takšen sistem in sedaj sem jaz postal njegov taksist - dobesedno.

Še bolj zapleteno je, ker ima njegova žena 3 mesece poskusnega dela. Njeno delo torej ni zagotovljeno, zato razumem, da avta ne bosta šla kupovat v času poskusnega obdobja. Zdaj pa gre meni na tesno, saj bi avto potrebovala tudi moja partnerka... če ji ga dam, sem brez avta jaz. Kaj pa zdaj? Jaz se bom sicer kako drugače znašel, vendar potem on ostane brez prevoza. Če se malo grdo izrazim, sodelavcu sem dolgo "prevažal rit", zato bi bilo fer, da tudi on kaj postori glede tega. Čudi pa me, da človek niti ne vpraša ali še lahko vozim oz. ali mi tako ustreza. Saj nič ne rečem, vsak mesec dobim njegov delež za prezov... vendar denar je denar, avto pa je avto. Ne bi mu rad rekel "glej, tako ne gre več" (to bi bilo grdo slišati), človek pa tudi nič ne vpraša, kaj šele da bi kaj ukrenil.

Vem, da avto ni majhna naložba in se ga ne kupi kar čez noč, ampak danes so službe takšne, da avto preprosto rabiš. Včasih je bil v družini en avto, danes je avto bolj osebna stvar - tako kot telefon. Ne vem, o tem bi sodelavec moral že prej razmišljati. Kaj vi pravite na to?

A tako, da katera od žensk prevzame službo "taksista" pa ne gre? Deca sta se znašla v položaju, kjer gresta precej na roko ženam, sama pa gagata... To, da mora čakati 1 uro do začetka službe je postranskega pomena, ker ima možnost javnega prevoza. Torej edino pravilno in konsenzno bi bilo, da včasih tudi katera od vaših žensk vaju zapelje v službo in nazaj. Pač 1 avto imaste in morate nekako skupaj speljat kot ekipa. Vmes pa šparat za nek avtiček, da se bosta lahko pupi same furale v službo.

issak ::

bambam20 je izjavil:

V čem je tukaj sploh problem?

Za 5 km lahko uporabi kolo. Ti pa tudi.


Jaz sem se vozil s biciklom v gimnazijo 7 km od doma, na faks dobrih 10 km stran in na šiht 7 km stran. Zdaj jih imam pa čez 15 in nobene primerne poti, ampak če bi jih imel samo 5 bi se garant z biciklom vozil. Kašn avto neki.

Heavy je izjavil:

10km dnevno?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Ti bo zdržal 2 leti gotovo.


+ 500 zavarovanje, registracija...
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

trenerkar ::

Kaj pa vsakodnevne popoldanske nevihte in poletna vročina? Si potem v službi ves prepoten?

Aston_11 ::

5 km ni razdalja, v kateri bi se prepotil. Greš pa počasi v službo, v izi, ni treba terat.

mirancar ::

to so sami izgovori, ni konec sveta če te malo dež dobi (če bi se furu s kolesom bi vedel da je to precej redko) in v avtu tud ni luksuz če je zunaj svinjsko vroče
lahko si tud skup kupta eno kripo in delita vse stroške, ampak OP pravi da je avto kot mobitel, vsak more met svojega
vglavnem razvajenost ker smo prebogati

korenje3 ::

sam če se 2 sodelavca ne moreta zment neki, potem je pa to jeba. po moje imata nek bolj formalen odnos, njegov sodelavec je verjetno veliko starejši, on je pa še mladostnik. in ga je sram reči da ga ne bo več prevažal.
v glavnem nisi vezan da ga voziš okoli, tako da se zmeni še ta mesec in to je to.

meni osebno bi pa tak dogovor predstavljal odvzem svobode. nimaš možnosti da zaspiš, nimaš možnosti da greš drugam po službi, moraš biti vedno na voljo ipd...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

issak ::

trenerkar je izjavil:

Kaj pa vsakodnevne popoldanske nevihte in poletna vročina? Si potem v službi ves prepoten?


Za dež imaš palerino, za vročino pa s seboj za preoblečt.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

jalovec09 ::

Kupi si avto in problema ne bo več, glej 1.0 motor, pa zavarovanje skleni preko G24...mam sam pa sm dal samo 95 evrov za 66KW, namesto 180 za zavarovanje.

Drugač pa peš, kolo itak odpade, saj včas je vreme top, sam dostkrat pa je deževje, mraz, sneg

Zgodovina sprememb…

ncc2000 ::

ADC doma, DAC na šiht, nazaj pa obratno. Odpadejo vsi problemi. Glede na "kompleksnost" vprašanja bi za 5 minutni transport verjetno zadostovalo že 32kbps.

smacker ::

Kak eni koplicirajo v življenju, ne morš verjet. 5km do službe, dobi praktično dvojne potne stroške, ampak "tako ne gre več naprej".
Ni tu zapleta, razloži mu situacijo in tako kot si ti sprejel da je on svoj avto dal ženi, bo tudi on moral sprejet. Nato pa skupaj poiščeta rešitev, teh 5km vaju lahko tudi žena zapelje. Če sta pa ženi cel dan na terenu z avtom in nimata časa, pol pa si je itak treba 2 avta omislit.

dexterboy ::

Po vseh postih se OP ne oglasil? Troll tema?
Ja, za PET kilometrov je štala? Moja mama je z drugimi sovaščankami vsak dan hodila PEŠ v drugo vas, kjer je bila osnovna šola. In, da bilo je PET kilometrov stran. Ne bluzit za nekaj, kar ni v drugi občini...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

koyotee ::

issak je izjavil:

bambam20 je izjavil:

V čem je tukaj sploh problem?

Za 5 km lahko uporabi kolo. Ti pa tudi.


Jaz sem se vozil s biciklom v gimnazijo 7 km od doma, na faks dobrih 10 km stran in na šiht 7 km stran. Zdaj jih imam pa čez 15 in nobene primerne poti, ampak če bi jih imel samo 5 bi se garant z biciklom vozil. Kašn avto neki.

Heavy je izjavil:

10km dnevno?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Ti bo zdržal 2 leti gotovo.


+ 500 zavarovanje, registracija...

A pa si ze kdaj registriral avto?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

loveJDM ::

korenje3 je izjavil:


meni osebno bi pa tak dogovor predstavljal odvzem svobode. nimaš možnosti da zaspiš, nimaš možnosti da greš drugam po službi, moraš biti vedno na voljo ipd...



O 5km je govora...če moraš kam it porabiš dodatne 3minute da ga cukneš do doma pa greš potem...Če bi meni kdo dal potne stroške,z veseljem ga vzamem zraven :)

Na voljo pa moraš bit samo od 5:30 do 5:40 pa od 14:00 do 14:10,kar pa tako ali tako si ker moraš v službo,nazaj pa verjetno tudi greš.

stara mama ::

5km, seriously?



Pa še placa na parkirplacu ne boš zasedal drugim, zadnje čase je to povsod problem
In v skrajnem primeru:


Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

shadeX je izjavil:

lol.

Odvisno kaj dela. Če delaš z ljudmi ne moreš cel prešvican opravljat tega dela. Pa tudi pozimi ko je dež,sneg,mraz, ne boš skoz hodil peš. Dajte bit resni no.


Trenutno je poletje, kar se vedno dopusca moznost dezja. Sicer pa 5 kilometrov lahko opravis tudi pes, ce je ze sila.

Furbo ::

Newsflash, dež ne ubija, izumljeni so dežniki in pelerine.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

WildChild ::

bizgech je izjavil:

Kaj vi pravite na to?


Da je komunikacija zaradi nekih osebnih zadržkov včasih res problematična. Tako kot so ti drugi predlagali mu razloži, da tvoja tud nuca avto.

Jaz bi na tvojem mestu sigurno šel s kolesom, čeprav mi je 5km kar malo malo v eno smer. Pozimi/dež imaš malo več dela z vzdrževanjem kolesa, ampak se hitro naučiš podmazovat gibljive dele. Eni tukaj pravijo, da se preznojiš poleti. Če delaš dopoldne se za na šiht za tako razdaljo težko preznojiš :P moraš res fajn gont. Če pa že, se pa preoblečeš. Za dež/sneg imaš pelerino pa goretex.
in da mood

Heavy ::

issak je izjavil:

+ 500 zavarovanje, registracija...



Za 1.0 motor in za zavarovanje z omejitvijo kilometrov (16.000 letno)? To plačaš okoli 260€. Pa dajmo še 40€ dat poleg za menjavo olja in filtrov in svečk (pa za 6pack piva, ko gre kolega mehanik poleg avto pregledat). Še vedno ne bankrotiraš.
#TeamFelix

Pithlit ::

Problem je zavarovanje in registracija?!? Delodajalec povrne potne stroške dvema, ampak vozi se pa en avto. En dobi torej stroške povrnjene za prazen nič... in pol se gremo kle nekaj bunit čez zavarovanje avta?

Za 10km/dan je to 450€/leto (od oka). Ker sta v dveh... jih je 900. Ne me basat da je kar naenkrat zavarovanje problem.
Life is as complicated as we make it...

r3dkv1c4 ::

Ne zavarovanje, ne prevozno sredstvo, ne povrnjeni potni stroški in niti najmanj ni nič narobe s sodelavcem.
Zelo narobe je z OP-jem, v to sem prepričan.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

kixs ::

Se vedno cakamo na njegovo sodelovanje v temi... meni je sama tema BS.

McMallar ::

Sodelavec se 365 dni na leto (sonce, dez, sneg,...) pripelje v sluzbo z elektricnim kolesom ker zivi enih 15-20km stran. Ima pac palerino za na kolo in gremo. Ni se nikoli jamral, da bi bil presvican ali kaj podobnega in tudi smrdi ne :).
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

kixs ::

Recimo, da ne vidim poante elektricnega kolesa za taksno razdaljo.

McMallar ::

Pride lepo v obleki in cevljih ter nepresvican. Nekaj mu elektro motor pomaga, malo se pa rekreira. Je pa tako, da je promet zjutraj tu obupen in bi lahko za teh 15km rabil tudi eno uro ali vec plus placevati za parkirisce pod sluzbo.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

SaXsIm ::

@op - razloži sodelavcu, kakšna je situacija. Morda pa si lahko še njegova žena deli prevoz s kom. In tvoja. Se pa vsekakor strinjam, da če si delita stroške, da se tudi sodelavec spravi najti rešitev. Če pa ti plačuje polno ceno prevoza, potem pač ne.
SaXsIm
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povrnitev stroškov poti samo v primeru nakupa vozovnice (1.1.2020) (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
802110953 (84158) Pika na i
»

Prevoz na delo - delitev stroškov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11613591 (10269) solatko
»

Regres, prevoz, malica - smisel? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15831029 (26113) Invictus
»

rekordne cene bencina...vsak v svojem avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710410 (8914) Pithlit

Več podobnih tem