» »

Kaj narediti proti Telemachu

Kaj narediti proti Telemachu

Deen90 ::

Zdravo,

imam eno vprasanje, kaksne so moje moznosti oz. pravice za zahtevanje odskodnine ali cesarkoli proti Telemachu?

Namrec pred 2 tednoma sem se odpravil na pot v tujino in prenesel svojo mobilno stevilko iz operaterja Telekom na Telemach, saj le ti ponujajo paket za neomejene klice in uporabo 3G omrezja v tujini.
Dva dni po tistem ko sem prispel v tujino, dobim obvestilo da prenos stevilke ni bil uspesen. Po temu sem klical tja vsaj 50x iz tujine, vsaj 3x pustil stevilko preko telefonske pomoci, da me poklicejo nazaj, vendar povratnega klica nisem dobil, pustil 4 emaile in 1 obvestilo na Twitterju. In potem po 1 tednu dobil odgovor da naj poslem svoje podatke na email. Ko sem podatke poslal, je bilo nekaj dni vse spet tiho, nakar sem ponovno poslal email z vprasanjem kaj se dogaja glede prenosa in dobil odgovor da naj posredujem spet svoje podatke.

Da ne omenjam da sem presegel ze 150 eur vsote na mobitelu zaradi klicanja iz tujine in nesposobnosti tehnicne in telefonske pomoci Telemacha.

jl ::

Kakšne pa imaš nastavitve, verjetno jih nisi popravil in imaš v terminalu še vedno APN od Telekoma?

kixs ::

Sej pravi, da ga se niso prenesli na Telemach.

jusv ::

Poglej, moraš priznat, da bi moral ti začeti s postopkom prenosa dovolj zgodaj. Če gre vse normalno brez komplikacij verjetno traja tam 2-4 dni, a se vedno lahko kaj zalomi. Zakaj ti niso odobrili spremembe moraš povprašat operaterja (mejl, klic, FB ali twitter).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Magic1 ::

Ponavadi so problemi zaradi neplačanih obveznosti.
Magic

...:TOMI:... ::

Btw, tvoj prejsnji opetater ima klice na njihovo pomoc brezplacne, tudi iz tujine.
Tomi

svecka ::

Uporabljajo tipično foro, kot so tudi pri nas, da prenos številke ni mogoč zaradi napačnih podatkov, ect pri nas zaradi kao napačno vpisane Davčne Številke. Potem pa se sprenevedajo eden na drugega in izgovarjajo.

Pač fora, da zavlačujejo s prenosom številke in da boš pri njih še 1 mesec plačal naročnine več, kao zaradi "napake ".

Lonsarg ::

Verjemi novi operater na vsak način hoče da prenos uspe. Stari operater pa ima veliko motivacijo še kaj scuzat predno greš... Pri prenosu morata pa oba sodelovati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4108 109 110 111 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
55391338640 (1053) Znida
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39590313 (9781) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490157121 (21842) Steinkauz
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15653061 (15389) V-i-p
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632175189 (31397) neosonic

Več podobnih tem