» »

Nevarna vožnja policijskih in drugih vozil

Nevarna vožnja policijskih in drugih vozil

1
...
3 4
5
»

gvido ::

strup121 je izjavil:

Ne, normalno pismen bi moj post razumel tako kot je napisan. Če nekdo ne ogovarja za storjen prekršek, ne pomeni da ne odgovarja za nastalo prometno nesrečo. Kdor post razume drugače ima ali težave z bralnim razumevanjem ali pa preveč domišljije. In če bi imeli vozniki s prednostjo absolutno prednost se mogoče res nebi ozirali na druge udeležence, ampak k sreči temu ni tako niti tega nihče ne predlaga.


Lol. Ok, dajmo temu vozniku globo za nastalo prometno nesrečo. Kolikšna bo ta globa, glede na obstoječ zakon?

Mare2 je izjavil:


A misliš, da bi vozniki s prednostjo kar samomore delali na cesti?

A bi bil samomor, če bi voznik vozila s prednostjo na prehod za pešce pripeljal stopetdeset na uro, na njemu pa kup "gluhih" pešcev?

Mordecai ::

Lih zadnjič sem se peljal v LJ in je tak konvoj debilov žgal 170 po sredini ceste. Skoraj bi se zaletel, ker so mi šipe v delčku sekunde zarosili. Jaz sem se peljal okoli 110. Sicer so pa bili tak hitri, da preden sem se zavedel kaj se dogaja so že bili mimo. Če gre za reševanje življenj je taka vožnja za rešilca razumljiva. Če pa se gre za kurčevega politika si pa naj nabavi helikopter pa se naj nese 300 po zraku zaradi mene.
In boli me k kaj pravi zakon. To ni na mestu.

strup121 ::

gvido je izjavil:

strup121 je izjavil:

Ne, normalno pismen bi moj post razumel tako kot je napisan. Če nekdo ne ogovarja za storjen prekršek, ne pomeni da ne odgovarja za nastalo prometno nesrečo. Kdor post razume drugače ima ali težave z bralnim razumevanjem ali pa preveč domišljije. In če bi imeli vozniki s prednostjo absolutno prednost se mogoče res nebi ozirali na druge udeležence, ampak k sreči temu ni tako niti tega nihče ne predlaga.


Lol. Ok, dajmo temu vozniku globo za nastalo prometno nesrečo. Kolikšna bo ta globa, glede na obstoječ zakon?


vidm da je pretežko, nebo globe. Zdej če enačiš obstoj prekrška z odgovornostjo za nesrečo, odgovornostjo za posledice in potencialnim kaznivim dejanjem, potem lahko rečemo da ne bo posledic za voznika in da govorimo o "licence to kill" doktrini.

fujtajksel ::

http://www.zurnal24.si/andrzej-duda-pol...
No sem in tja kakšnega napihnjenca tudi pretrese ;)
Sicer najbrž ne bomo nikoli izvedeli kaj se je res zgodilo in če se nerazumno podili, preživeli sicer izgleda vsi.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umikanje vozilom na nujni vožnji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17737494 (19417) Mare2
»

Zakaj (spet) napačna razvrstitev ob zastojih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5913299 (10494) msjr
»

Nujna vožnja reševalnega vozila

Oddelek: Loža
183436 (2544) bluefish
»

Opravki s policijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10723541 (19395) Keyser Soze
»

prednost politikov pred ponesrečenci

Oddelek: Problemi človeštva
313836 (2920) Utk

Več podobnih tem