» »

Prva pomoč za Vozniški izpit

Prva pomoč za Vozniški izpit

Taja96 ::

Lep pozdrav..

Sem se danes registrirala tukaj ker rabim pomoč..
Naslednji teden pišem prvo pomoč in me zanima ali ima kdo pole..
Resevala sem veliko vprasanja na njihovi strani ampak se bojim da bodo se kaka druga vprašanja..
Ali pa ce kdo je bil pred kratkim na izpitu da malo pove kaksna so vprasanja..

Knjigo sem brala in tudi kot se omenila zgoraj vprasanja na strani. Ampak res nebi rada zaradi kaksnega vprasanja da moram delati se enkrat in placevat 50+ eur..

Hvala vam za pomoč

MasterTade ::

Vprašanja s prve pomoči so res enostavna..So na nekakšen takle princip http://www.testi-cpp.com/testcpp/prva-p...
Mors omnia aequat

z3ro ::

Prvo pomoč opraviš že če dobro spremljaš predavanja (vsaj tako je bilo pred par leti).

Taja96 ::

Ja predavanje sem poslusala ampak je rekla, da nekatere stvari ni ona povedala ampak so v knjigi ( zato da jo preberemo) Nekaj v temu smislu..

...:TOMI:... ::

Ne samo, da je treba te življenjske stvari vedeti, znanje je treba tudi obnoviti, predlagam vsaj 1x na leto. Na youtube-u imas postopke, pa tudi aplikacije obstajajo.

Predstavljaj si, da se nekomu v tvoji družini nekaj zgodi in rabi pomoč. Če ne veš kako ukrepati, ker se ti ne da brati knjige, potem si ne zasluzis, da uspesno opravis ta izpit.
Tomi

bambam20 ::

Taja96 je izjavil:

Lep pozdrav..
Knjigo sem brala


Knjigo si zgolj preletela. Lenoba. Prav je, da te vržejo.

...:TOMI:... je izjavil:


Če ne veš kako ukrepati, ker se ti ne da brati knjige, potem si ne zasluzis, da uspesno opravis ta izpit.


še lepša verzija odgovora na tvojo lenobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

d4vid ::

nobena znanost. jaz nisem prebral niti knjige niti se nisem ucil. sicer to res ni za pohvalit, ampak vprasanja niso tezka. se pa strinjam da je dobro te stvari znat.

ps: bolj naj te skrbijo cpp pole, ki so sedaj racunalniske.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

loveJDM ::

to je res enostaven test...vprasanja so skoraj cisto ista...resi tam 10pol pa bo.Ce delas v Mariboru pa si bote verjetno med testom lahko se pomagali.

Taja96 ::

Ja zlahka je slo.. Odgpvori 20/20 .. Povijanje pa pomaga ona dost tak da je slo zlahka edin mal cakat treba.. Test pa se resi v manj kot 5 min ce se le ucis kokr tolk..
Jih je pa bilo 6 ki jih ni naredilo.. pisalo manj kot 16 tock..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva pomoč iz hoferja ne velja. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9316621 (11606) matobeli
»

Pole - prva pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
168010 (5995) Orchestra
»

Vozniški izpit (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5616113 (14025) CleanPower

Rabu bi pole za prvo pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8530028 (14227) BigWhale
»

Prva Pomoč online testi

Oddelek: Loža
3429617 (28253) WarpedGone

Več podobnih tem