» »

Stream PC to TV

Stream PC to TV

kitl76 ::

Imam eno vprašanje rad bi sliko računalnika streamal na TV. Filme kot so dvix mi uspe predvajati tako, da desno kliknem na film in potrdim možnost predvajaj na Ssamsung TV pa mi deluje. Jaz bi pa rad v bistvu spravil desktop na TV brez kabla po mreži. Morda kdo pozna rešitev, hvala.

XsenO ::

Če te zanima le za predavanje videa je najbolšje, da si na samsung nametiš plex (samsung smart tv od 2010 ali 2011 bi ga morali podpirati). Pol na Pc si daš plex media server.
1 + 1 = 1

kitl76 ::

V bistvu me zanima da bi Kodija laufal na PC-ju film pa gledal na TV.

2f4u ::

Jaz iz vseh naprav; telefon, PC, tablica uporabljam AllShare/Samsung Link od Samsunga. Dela BP. Tut muska ostane recimo na DENONU, slika na TV... morda samo kdaj malo problemov z podnapisi... ampak redko.

Torej, dela preko LAN povezave ne preko HDMI! Imam pa obe možnosti tako da ne vem katero resnično pobere. Moram vun potegnit HDMI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2f4u ()

kitl76 ::

Bom tole poskusil pa sporočim, hvala.

kitl76 ::

Sem probal samo to ni to. To lahko narediš preprosteje z desnim klikom na film in predvajaj na Samsung TV. Jaz rabim komlet destkop na TV brez kabla, če ne bom moral HDMI vlečt do TV-ja. Najbolj rabim to zaradi Kodi-ja.

kitl76 ::

Opažam, da je rešitev Miracast samo mi pa napiše, da moj računalnik ne podpira tehnologije Miracast. Ne vem kaj rabiš za to, da ti podpira.

Shybby ::

sem probal miracast, ni najboljse, zdaj sem nabavil steam link, preko wifi deluje vrhunsko, celoten desktop imam na tv, pravtako igre z steam lahko igram na tv, dejansko isto kot da bi imel racunalnik na tv prikloplnen..

kitl76 ::

A to si ga na steam-u nabavil? Če tole kupim zaženem Kodi pa film bo mi to na TV predvajal?

Edit: sam tole hočejo 54 EUR :( To se mi pol bolj splača 10 m HDMI kabla napelat za 10 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Shybby ::

preko steam ja. dejansko na ta link priklopis misko pa tipkovnico pa mas pc na tv.

Dr_M ::

Pa ta steam link dela bolje, kot tist steamov stream iz pcja na pc?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Phantomeye ::

Dr_M je izjavil:

Pa ta steam link dela bolje, kot tist steamov stream iz pcja na pc?


mora bit kar podobna reč. Jaz rajši nesem laptopa v dnevno. Podobna fora. Pa še teamviewer imam gor, pa grem lahko z laptopom ven iz mojega lokalnega omrežja nekam, kjer imajo hiter internet (tako kot jaz doma) in lepo špilam izven doma.

Shybby ::

link prikazuje isto kot slika na monitorju, gta 5 recimo igram brez laga na tv, link povezan preko wifi na ruter v mansardi, racunalnik je pa v kleti.. deluje v nulo.

kitl76 ::

To tako dela kot pri X1 tam sem tudi jaz igral brez laga celo pri kolegu streeam.ano od mene doma. Samo, da bi pa človek enga Kod-ja projeciral na TV iz compa pa ni rešitve tudi ta Windows Miracast mi ne dela. Očitno bom res moral HDMI kabel povlečti pa bo mir. Tudi Windows Miracast mi ne dela na stacjonarnem compu mi napiše, da ne podpira Miracast na notebooku pa ne najde Samsung TV-ja čeprav ga v mreži vidim. Samsung Smart View pa dela samo lahko predvajam samo dvix-e, slike in glasbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138528 (10319) zitrus
»

Steam In-Home Streamin

Oddelek: Igre
302725 (2060) Ghost007
»

Smart tv, dlna, plex media server ali kaj drugega

Oddelek: Programska oprema
223515 (2120) Jeronimo
»

Chromecast SDK je na voljo javnosti

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
3016214 (13606) PrimozR
»

HDMI na telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
244564 (4311) bosmla

Več podobnih tem