» »

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

««
3 / 10
»»

neo5468 ::

Tako močno ga pa ne potrebujem, da bi Odin inštaliral. Verjetno bo v reku 1 tedna še ostala Evropa dobila.

4ever ::

Je slučajno kdo že dobil update?
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

Nikonja ::

ne bo ta update pred Februarjem pri nas to je skoraj 100%

next3steps ::

Če ni Sammy spremenil politike izpred parih let, se najprej čaka par mesecev, da se izda posodobitev za našo državo, potem pa še nekaj mesecev, da operaterji dajo svoj DA.
Enkrat do aprila zna biti.

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Telekom ima trenutno S7 za ~450€. Prav tako imajo na voljo spet Nexus 6P za ~380€. Če bi šel v nakup se odločam med tema dvema ... vzel bom preko Telekoma. Vaše mnenje?

zzbil ::

S7 no doubt IMO. 6P res da je super telefon, vendar je že star, ima star procesor, baje se pregreva, slabse zivljenje baterije. S7 na drugi strani ima se vedno dober support različnih custom ROM-ov. Tudi ekran naj bi bil boljši... No jaz bi vzel S7.

klinker ::

S7 boljsi na HW nivoju
6P boljsi na SW nivoju

Izberi kaj ti je bolj pomembno

forplan ::

Je že kdo dobil 7.0 update?

Neučakan :)
da se strinjam

FireSnake ::

Kako je s stekli za Galaxy S7 edge?

Se da dobiti tako, da pokrije celoten zaslon?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

stefi91 ::

Zdravo je mozno kje dobit original 2programa imenujejo se https://play.google.com/store/apps/deta ... de.android
pa https://play.google.com/store/apps/deta ... as.dvr.pro

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

FireSnake ::

Noben od linkov ne deluje ....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Rjuhar ::

Fantje, ki vse veste - a lahko dam na aparat kupljen v Franciji gor FW od našega Telekoma? Če ja, kje bi mi to kdo naredil ker se sam ne bom spuščal v take podvige (nimam potrebnih kompetenc in izkušenj). Hvala za odgovor.

klinker ::

Seveda lahko, ne vem pa zakaj bi to sel delat.
Drugace pa zadeva ni hudo zahtevna in komot sam zrihtas v ene 10-20min. Na Sammobile dobis vse ;)

stefi91 ::

se opravicujem za prejsni post ni usega skoperalo me zanima ce mozno dobit celo verzijo pro https://play.google.com/store/apps/deta...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

dj_uro ::

je problem dat 4,59€?
vw-klub.si

stefi91 ::

ja ce negdo ima pa ce obstaja zastojn je bul kot placat 4.59

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

Mare2 ::

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

stefi91 ::

hvala usem je pomagalo ja zdej sm se da zrihtam hvala vam usem na pomoci

Polarni_Medo ::

Ali kdo ve kdaj pride v slo ven android 7 za galaxy s7 pri simobilu?

abyssus ::

Se bomo verjetno še načakali. :/

forplan ::

April-junij 2017 :)

Povezava
da se strinjam

Nikonja ::

to pa ne verjamem glede na to da jih je kar nekaj že dobilo. A ni tko da Samsung pošlje firmware van vsem naenkrat potem je odvisno o posameznom operaterju kdaj ga pošlje naprej. A bi se dalo od naših operaterjev dobit konkreten info?

klinker ::

Ce si neucakan, skini rom iz Sammobile in nalozi sam. Kje je problem?

forplan ::

klinker je izjavil:

Ce si neucakan, skini rom iz Sammobile in nalozi sam. Kje je problem?


Katera verzija iz Sammobile pa bi bila v redu? Za Slovenijo ni kaj... Morda potem DE ali UK verzija?
da se strinjam

next3steps ::

Nikonja je izjavil:

to pa ne verjamem glede na to da jih je kar nekaj že dobilo. A ni tko da Samsung pošlje firmware van vsem naenkrat potem je odvisno o posameznom operaterju kdaj ga pošlje naprej. A bi se dalo od naših operaterjev dobit konkreten info?

Če me spomin ne vara, je novodobna taktika posodabljanja naprav na daljavo v waveih (slovensko valovi).

klinker ::

forplan je izjavil:

klinker je izjavil:

Ce si neucakan, skini rom iz Sammobile in nalozi sam. Kje je problem?


Katera verzija iz Sammobile pa bi bila v redu? Za Slovenijo ni kaj... Morda potem DE ali UK verzija?


Sam sem naceloma izbral UK, ja.

veqlargh ::

Tx za tale sammymobile, matr, sem ravno hotel rutat itd... bom najprej tole poizkusil. Tx again.

dottor ::

S čim se obremenjujete nekateri... ko bo zadeva na voljo bo pač na voljo, ne bom nič slabše spal če ne bom imel čisto zadnjega androida na svojem S7 ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

hojnikb ::

exactly, bodi vesel, da drugi beta testirajo zate :)
#brezpodpisa

dottor ::

Ja ampak pol se naslednjič en bom mogu pred kolegi ob pivu hvalit kako imam na najboljšem telefonu čisto zadnji android gor in na jutubu videt kaj vse ima novega, ker pač da se lahko še bolj hvalim :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

veqlargh ::

Kot zastopim je na sammymobile uradna verzija. Če dobim preko odina... zakaj bi čakal na naše bivole, da požegnajo čez pol leta? Takrat bom že 2x menjal telefon :D

SumTingWong ::

Zakaj bi sploh updejtali na Nougat? Baje je na S7 in S7 Edge porazna baterija napram Marshmallow.

klinker ::

dottor je izjavil:

Ja ampak pol se naslednjič en bom mogu pred kolegi ob pivu hvalit kako imam na najboljšem telefonu čisto zadnji android gor in na jutubu videt kaj vse ima novega, ker pač da se lahko še bolj hvalim :))


Zal vseeno nimas cisto zadnji Android, ki je 7.1.1, oz. beta 7.1.2 ;)

veqlargh je izjavil:

Kot zastopim je na sammymobile uradna verzija. Če dobim preko odina... zakaj bi čakal na naše bivole, da požegnajo čez pol leta? Takrat bom že 2x menjal telefon :D


Tako je. Nasi zamujajo ponavadi ene 3-4 mesce :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Tinaamalaa ::

Na RN3 za dobrih 100€ pa ze imamo up to date :) kmalu celo beta 7.1.2
 null

null


Drugace pa N prinasa same novosti in izboljsave...nevem zakaj bi ostajali na zastarelih OS

dottor ::

Ker ni nič narobe z njimi na način kot zadevo uporabljaš. Zakaj imajo ljudje še vedno WinXP na PCjih, zato ker dela. Res da bi novejši OS delal boljše in ima več funkcij ampak večina uporabnikov skrbi le to da zadeva dela. Sam sem podobnega mnenja, dokler dela fotoaparat, klicanje, SMSi in MMSi ter internet me prav malo briga katero verzijo OSja imam na telefonu.
Prej sem imel HTC Oe X ki je ostal na 4.4.2 (če se ne motim) pa sem ga 4 leta uporabljal pa nisem se obremenjeval zakaj ni dobil novejšega OSja, ker je zadeva pač delala kot sem od nje želel in pričakoval.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tinaamalaa ::

Ja, samo, ce ze imas tako drag telefon, pricakujes, da bos dobil najnovejso mozno in da bo delalo enako oz. boljse.
Ce ne, lahko kupis tudi telefon s prastarim androidom...
Imas pa Vulkan podporo z N (nevem, ce tudi exynos), split screen,..

dottor ::

Tako drag telefon sem kupil predvsem z razlogom fotoaparata, ker ne vlačim vedno 4 jurje fotoopreme za sabo ;) Drugi razlog pa je, ker je na prejšnjem zdržala baterija manj kot dan ne preveč pretirane uporabe.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

veqlargh ::

No, sem iz dolgčasa poizkusu dva N roma za S7 (UK in DE). Pri prvem nisem uspel normalno napisat uporabniškega imena ob prvem bootu, je vedno spreminjal samo prvi character v vrstici :) Pri nemškem je šlo OK. Na obeh pa auto-rotate ne dela... so, deleted both.

stefi91 ::

ZDRAVO rabil bi pomoc mogoce ima gdo isto tezavo ze 2krat posiljan na popravilo telefona na samusnga operatera imam pa mobitel....drugac pa tezava je pa u tem telefon dela in ima signal in use k me gdo klice sm pa nedosegliv k pa pol ugasnem telefon i prizgem mi poslje sporocilo o teli osebi da sm bil nedosegliv a signala in use dela....kaj lahko zahtevam na mobitelu da mi dajo novega?

next3steps ::

Pošiljaj na servis, dokler ne bo potekel določen čas ( http://www.ti.gov.si/si/vprasanja_in_od... ).
Vsekakor težava bodisi v telefonu, bodisi v omrežju.

coder7 ::

Ali je že kdo mogoče dobil posodobitev za samsung galaxy s7 , kuplenga na simobilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: coder7 ()

forplan ::

Na mojem od simobila NIČ :)
da se strinjam

next3steps ::

Zgodovina sprememb…

forplan ::

Telefon mi je pod nastavitvami javil da ni kaj updatat...

Sem priklopil preko usb in smartswich pravi da so posodobitve :) že posodabljam na 7.0
da se strinjam

abyssus ::

Telekom pa še nič. :/

Nikonja ::

jaz sem ga na Simobilu včeraj dobil na OTA, zankrat dela vse ok brez FR tako da ne vem ali bi ga sploh delal. Definitivno dela vse bolj tekoče, ni čisto nobenega zatikanja več, baterijo ne morem glih komentirat ampak po enem dnevu vporabe ni neke razlike. Nekaj bonbončkov je in je fajn ker imam občutek da imam drug telefon.

Mare2 ::

Ali mi lahko nekdo pove, koliko V in A je polnilec?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Raw ::

5V 2A
I am what I am and I do what I can

forplan ::

Danes sem se malo igral in poizkusil spremeniti resolucijo zaslona...

Zdaj pa mi ni jasno ali ne dela ali slabo vidim? Kajti ne opazim nobene razlike. Ne spremeni mi kakšne velikosti ikon, pisave...

Ko izberem resolucijo kliknem apply in to je to, al je potrebno še kaj?
da se strinjam

ziga1990 ::

no jaz sem dobil okoli 1.2gb velik update
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37187884 (30058) theStranger
»

Italija kaznovala Apple in Samsung zaradi upočasnjevanja telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6017034 (14165) MrStein
»

Samsung Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13423697 (12348) stefi91

Več podobnih tem