» »

Katero mono slušalko?

Katero mono slušalko?

Netrunner ::

Ima kdo izkušnje z to slušalko ali proizvajalcem BTPOWERMINIK?

Iščem neko mono bluetooth slušalko, katero bi uporabljal predvsem za poslušanje podcastov ko grem s kolesom in občasno za telefoniranje.

Vsa menja in predlogi so dobrodošli. Stereo me ne zanima, ker nikoli ne bi uporabljal obeh istočasno.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

profii ::

Pri stereo lahko ravno tako uporabljaš samo eno in je mono. Predvsem imaš večji izbor. Jaz 80% časa hodim z eno okoli. Poleg tega imaš drugo polno in samo zamenjaš če je prazna / te boli ušes / random reason.

GupeM ::

Netrunner je izjavil:

Ima kdo izkušnje z to slušalko ali proizvajalcem BTPOWERMINIK?

Iščem neko mono bluetooth slušalko, katero bi uporabljal predvsem za poslušanje podcastov ko grem s kolesom in občasno za telefoniranje.

Vsa menja in predlogi so dobrodošli. Stereo me ne zanima, ker nikoli ne bi uporabljal obeh istočasno.

Vem da ne odgovarjam na tvoje vprašanje, ampak samo predlog: aftershokz? Bone conducting slušalke, tako da imaš ušesa odprta in slišiš vse. Jaz imam aftershokz air in sem super zadovoljen. Udobne, nemoteče, zvok super za na kolo/tek/peš. Niso pa to avdiofilske slušalke.

Netrunner ::

@GupeM => Sploh nisem vedel da obstaja kaj tekega :) Zanimivo, vendar jaz potrebujem še diskreten mikrofon, katerega pa ni. Mic ima samo "openComm" verzija, kateri pa preveč štrli ven.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

GupeM ::

Mislim, da imajo vse mikrofon. Air sigurno. Imajo pa očitno novo kolekcijo z drugimi imeni.

Na ratings.com pa takole pravijo:
The Shokz OpenRun Bone Conduction are slightly better headphones than the AfterShokz Trekz Air Bone Conduction. While both headphones are bone conduction headphones with an ear hook design, the OpenRun have longer-lasting continuous battery life, and their mic has a better recording quality. They also support Bluetooth 5.1.


Edit: celo preimenovali so se. Včasih so bili Aftershokz, zdaj so izgleda samo še Shokz...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Netrunner ::

Ja, očitno imajo vse mikrofon. Ta info je treba kar zbrskati ven.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Furbo ::

Kako se obnesejo med tekom? Menda se hitro premaknejo iz idealnega položaja in zvok je potem slab?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, DELL U3014

GupeM ::

Verjetno je odvisno od oblike/velikosti glave, ampak meni se obnesejo odlično. Tudi med tekom. Med kolesarjenjem tudi čelada ne povzroča nobenih težav. Zame eden boljših tech nakupov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334890 (9317) dope1337
»

Prostoročno telefoniranje

Oddelek: Na cesti
486269 (4002) MuadDib
»

MARATON - slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
212403 (1553) MiSiSa
»

Znane specifikacije Google Glass (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5721236 (16580) dr.Akula
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283783 (3076) -THX-

Več podobnih tem