» »

Telekom

Telekom

šajtrga ::

Pozdrav,

trenutno imam paket pri Amisu - tel in internet, razmišljam da bi se preselil Telekomu glede na to da imajo na voljo VDSL
Gre se mi za to da imam čim večji upload - ne na žalost optike nimamo kaj šele kabelske.

Še kakšni dodatni predlogi?
  • zaklenil: Mavrik ()

nUUb ::

Kaksne predloge pricakujes?
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

šajtrga ::

Predloge glede najbolših ponudnikov kar se tiče uploada in cene (optika in akbleska odpade)

solatko ::

Telekom je v vsakem primeru najdražji z največ težavami. Pozanimaj se pri drugih operaterjih (Telemach, t2), vsi pa uporabljajo telekomove vode.
Delo krepa človeka

aerie ::

solatko je izjavil:

Telekom je v vsakem primeru najdražji z največ težavami. Pozanimaj se pri drugih operaterjih (Telemach, t2), vsi pa uporabljajo telekomove vode.

Telekom z največ težavami? Od kot ti spet to? Ker ima največ uporabnikov?

SaXsIm ::

Telekom na bakru je zakon. Paket modri FTW.
SaXsIm

urg ::

Če živiš sredi Ljubljane je telekom zakon ja, seveda....

Ampak, že pa ne živiš v kakšnem ogromnem mestu (torej če živiš skoraj kjer koli v Slo) se boš zaradi telekoma skoraj ubil.
Nikoli ne bo povezave, nič ne bodo naredili, le porsili te bodo, če ****** resetiraš ta ****** modem.
Prijaznosti ni, od 10. inženirjev jih je prvih 8, ki ti jih pošlejo nesposobnih.
Več možnosti imaš, da težave odpraviš sam, kot pa oni. Problem je, da so težave na njihovih serverjih, kamor nimaš dostopa....

Mavrik ::

O temle kako kul je Telekom pa že imamo temo a ne?
The truth is rarely pure and never simple.

roCkY ::

Telekom VDSL2b je na bakru optimum na srednjih in malo večjih razdaljah pa kakorkoli obračaš. Pred cca. 4 leti so me preklopili, ko sem jamral glede zapore za IPTV na 12 MB na ADSL2 in zaradi relativno nizke sinhronizacije 13,8, če se prav spomnim se je dosegalo. S preklopom sem profitiral cca.6 MB DL in 4.2 MB UL. ADSL2 je spravil ven okoli 0,8MB. In seveda na VDSL2b ni (bilo) limita za IPTV Kar pomeni, da se je prek PC lahko gledalo polni HD. Zraven pa je šel še en mpeg4. Skratka popolna zmaga za tisti moment. Dokler je ni odnesel T-2 s fibrom pred dobrim letom. Cena 15/5 kolikor se spomnim, da je bil takrat paket pa je bila 2€ nižja kot ADSL2 10/1. Kakšna so razmerja cen trenutno ne vem. Dejstvo je da za linije na bakru, kjer se hoče dobiti čimveč je treba na VDSL2b, kar verejtno še vedno pomeni naročilo paketa z več kot do 1 MB UL. Cena je tu pač malo postranskega pomena.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL vs VDSL

Oddelek: Omrežja in internet
294588 (3717) damirj79
»

Telekom hitrost

Oddelek: Omrežja in internet
253631 (2517) Skyman
»

Prekinitev pogodbe, telekom..

Oddelek: Omrežja in internet
236632 (5626) m0LN4r
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135884 (19830) Bug
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19117625 (9703) pizdindim

Več podobnih tem