» »

mnenje servis Beseničar

mnenje servis Beseničar

Svemirac82 ::

Prejšnji teden sem odnesel objektiv nikon 18-200 na servis k Beseničarju, ker mi ni ostril od 150mm naprej. Po enem tednu dobim od njih odgovor da bo potrebna menjava autofocusa za 130EUR. Na srečo sem vmes malo poguglal in se nisem strinjal s popravilom. Objektiv sem popravil v 30 sekundah; malo se je razmajal prvi del leče in je bilo samo potrebno zategnit. Meni se zdi katastofa, da jim to ni uspelo ugotoviti v enem tednu, po drugi strani jih pa razumem. Čim več ljudi nategnit, ki se ne spoznajo in jim servisirati ter zaračunavati nepotrebna popravila. Na žalost so edini uradni servis v Sloveniji za Nikon, tako da bojo še veselo kasirali naprej. Moj nasvet vsem je, poguglajte preden nesete k njim opremo, ker vam bojo za ta "strokovni pregled" v vsakem primeru zaračunali 14EUR.

fosil ::

Ni nujno da so nateguni, lahko so samo nesposobni :))
Tako je!

Super Sonic ::

Ne bi hotel delat kakšne negativne reklame, ampak pomojem skromnem mnenju so precej počasni in rigidni, kvaliteta opravljenga dela je pa zelo vprašljiva.

Tako pač je, če si edini pooblaščen serviser.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jurre ::

kolegica fotografinja ima tudi slabe izkušnje z njimi, nekaj ji je crknilo na Nikonu par dni po garanciji pa so rekli ni šans, da se upošteva garancija in veselo zaračunali. Kasneje se je spomnila vprašat na Nikon Slovenije, kjer so rekli, da ni problema upoštevat garancijo, tudi če je par dni po izteku.
Zdaj raje nosi na nek servis v Zagreb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

rognaj ::

Pred leti nesel na servis vodotesnega PENTAX-a, ker se je notri nekaj razmajalo. Po "popravilu" je prepuščal vodo in pri reklamaciji so mi dejali, da nisem dobro zaprl vratca baterije. WTF?

Ko so ponovno "popravili", sem pred prevzemom in plačilom želel pri njih preveriti vodotesnost tako, da ga dam v kozarec vode. Niso hoteli izvesti testa...

skyline ::

Hm. Meni so v dveh dneh zamenjali zaklop na D700.

V dobrem tednu so zrihtali menjavo bajonetov na bodyju + objektivu in battery grip s počenim ohišjem. Se mi zdi sprejemljiv rok, glede na to da material naročajo enkrat tedensko in je šlo za dele, ki jih verjetno nimajo vedno na zalogi (sicer bi lahko kot edini uradni servis imeli solidno zalogo vsega, ampak okej).

Morajo pa še _PRECEJ_ delat na odnosu ljudi za pultom (in dojet, da je servis eno nadstropje nad trgovino in ne pol sveta stran, torej naj bo možen tudi osebni stik s človekom, ki ti popravlja opremo). Določene stvari je prek telefona precej težje urediti.

Za vsa popravila izven garancije je Fotomehanika na Dolenjski cesti kul izbira.

matjazd ::

Tudi jaz imam ok izkušnjo z njimi (glede poravila - so zrihtali bp in v roku), odnos do strank je bil pa res precej "na kratko" .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652033 (11999) Han
»

45 dni za resitev reklamacije

Oddelek: Zvok in slika
242203 (1566) tt1024
»

Grancija v tujini [Iiyama monitor]

Oddelek: Pomoč in nasveti
377024 (4654) Bannanna
»

Asus Servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
359377 (7338) DOOM_er
»

Kateri D-SLR fotoaparat (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11318770 (15260) dottor

Več podobnih tem