» »

Negotova prihodnost ateizma in prihodnost islamske religije v Evropi 21. stoletja

Negotova prihodnost ateizma in prihodnost islamske religije v Evropi 21. stoletja

Temo vidijo: vsi
««
41 / 63
»»

AC_DC ::

Ah, apologeti bodo navalili kot mrhovinarji na padlo zebro v savani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Matako ::

AC_DC je izjavil:

Ah, apologeti bodo navalili kot mrhovinarji na padlo zebro v savani.


Mislim, da je idiom "kot Arabec na kamelo".

Da vsekakor bo veliko relativiziranja, čeprav je vse absolutno jasno.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Shegevara ::

LuiIII je izjavil:

Vedno zmaga močnejši narod, religija,... vprašanje je samo kaj je moč in ali jo prepoznamo. Moč islama je v ideji (ki jo zas razliko od Evrope ateizma islam ima)in v tem, da si Evropa zaradi svoje kolonialne zgodovine nalaga prekomerno krivdo za vse kar se dogoaja po svetu. Zaradi tega Zahodna Evropa (Nemčija, Francija, Benelux, Anglija in Švedska) ob sedajni politiki nimajo dolgoročnih šans, da ohranijo svojo kulturo. Vzhodna Evropa ima s tem malo več zgodovinskih izkušenj in je manj "politično korektna" in ima morda malo več možnosti.
Me pa prav zanima kakšen bo sedaj politično korekten spin evropskega ekstremističnega multikulti ateističnega liberalizma po današnjih terorističnih napadih v Bruslju?


Dober komentar, se strinjam z vsem.

Mislim da progresivci ponavadi na to odgovarjajo v smislu, da je ravno del evropske kulture dandanes to, da uvažamo in sprejemamo ogromne količine priseljencev in da nas različne kulture "bogatijo", kar je že samo po sebi seveda pljunek v obraz kulturologije in zdravega razuma.

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

LuiIII je izjavil:

Vedno zmaga močnejši narod, religija,... vprašanje je samo kaj je moč in ali jo prepoznamo. Moč islama je v ideji (ki jo zas razliko od Evrope ateizma islam ima)in v tem, da si Evropa zaradi svoje kolonialne zgodovine nalaga prekomerno krivdo za vse kar se dogoaja po svetu. Zaradi tega Zahodna Evropa (Nemčija, Francija, Benelux, Anglija in Švedska) ob sedajni politiki nimajo dolgoročnih šans, da ohranijo svojo kulturo. Vzhodna Evropa ima s tem malo več zgodovinskih izkušenj in je manj "politično korektna" in ima morda malo več možnosti.
Me pa prav zanima kakšen bo sedaj politično korekten spin evropskega ekstremističnega multikulti ateističnega liberalizma po današnjih terorističnih napadih v Bruslju?

Brez zahodnih vrednot, zakonov in konvencij, vzhodnoevropskih držav po 2.sv. vojni sploh ne bi bilo.

Težko, ne pa nemogoče, je obdržati evropsko spoštovanje človekovih pravic in upoštevati razne podpisane konvencije, hkrati pa s temi omejitvami prevzgajati migrante, katerim se zdi spoštovanje človekovih pravic šibkost. Za ohranitev zahodnih vrednot nam žal kaj drugega od spoštovanja naše kulture (tj. upoštevanje raznih konvencij in zakonodaje) ne preostane, zato bo potrebno najti neko srednjo pot, ki bo upoštevala naše vrednote in hkrati odločno kaznovala problematične migrante. Podobno kot se je zgodilo z razvojem permisivne vzgoje, ki je po slabi praksi evolvirala v bolj demokratično vzgojo, kjer se še vedno spoštuje otrokove pravice, hkrati pa se otroku dosledno postavlja omejitve, ki bi mu v nasprotnem lahko škodovale.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

morbo ::

Shegevara je izjavil:

Mislim da progresivci ponavadi na to odgovarjajo v smislu, da je ravno del evropske kulture dandanes to, da uvažamo in sprejemamo ogromne količine priseljencev in da nas različne kulture "bogatijo",


Če hočemo obogatitev zakaj potem uvažamo predvsem islamistično sunitsko enoumje? Kje so Budisti, Hindujci, Sikhi, Konfucianci, Taoisti....?? In roko na srce, Evropa je kulturno že najbolj raznovrsten kontinent na planetu - in to brez islama.

Ne. Mislim da je v ozadju psihologija liberalnih beta samcev, ki rabijo šibo da se ne počutijo zbegane. "Progresivci" si želijo bit dhimmiji za islam, podrejeni in pokorjeni.

nevone ::

"Progresivci" si želijo bit dhimmiji za islam, podrejeni in pokorjeni.


Niti ne. Najbolj glasni se bodo takoj pridružili kalifatu, če bi ta slučajno začel prevzemati oblast.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Shegevara ::

morbo je izjavil:


Ne. Mislim da je v ozadju psihologija liberalnih beta samcev, ki rabijo šibo da se ne počutijo zbegane. "Progresivci" si želijo bit dhimmiji za islam, podrejeni in pokorjeni.


Ne, jih poznam tudi osebno in ti garantiram, da oni iskreno mislijo, da bodo ogromozanske številke priseljencev kar sami prevzeli evropske vrednote in evropsko kulturo čez čas s pomočjo "izobrazbe" in ostalih svobodnih vrednot, ki so po njihovem mnenju več vredne od vrednot in kulture teh hardcore muslimanov iz bližnjega vzhoda, kar res meni da vedeti, da nimajo pojma o kulturnem relativizmu in da razvoj kulture ni odvisen od tega, kdo je boljši, ampak od tega, kdo je močnejši (številčnejši podmladek+priseljenci).

nevone ::

da oni iskreno mislijo


I wouldn't count on it.

Danes mislijo iskreno, jutri si premislijo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Matako ::

Mislim, da je ta teta še najbolje opisala, zakaj z argumentirano debato v islamu ne prideš nikamor - preveč ljudi je predaleč za kaj takega.



Presenetljiva dobra stran te internalizirane dafuq logike je, da če se ga z odlokom prepove jutri bo ogromno ahmedov v bistvu sprejela novo stanje brez neke travme - pozanimali se bodo če je alko in svinjina zdaj halal, mogoče. To je glavni trik islama, ki ga večina nas naceljnov ne razume - nima koncepta moralne dileme. Momo je mislil, daje bil zvit, ko je to vgradil v sistem, samo to v resnici tudi zmanšuje lojalnost sistemu. Slepa vodljivost deluje v več smereh, odvisno, kdo ima daljinca.

Primer te kontradikcije s tem v zvezi, podobne tem, ki jih opisuje teta je tudi, ko ti zagret musliman reče "ja logično, da je treba pobiti apostate - brez tega bi islam ostal brez... muslimanov - in to bi bilo škoda, ker je edina in najboljša vera na svetu!". Njim povsem koherenten način razmišljanja - mi ga imenujemo "facepalm".

In kot rečeno, to je vprogramirano v sinapse v kritičnih letih, tako da "deprogramiranje" pri nekaterih prav mogoče čisto organsko ni možno, brez da scvreš čipovje. Lahko to samo izkoristiš sebi v prid... :)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Jep.
Imel sem soseda katolika, ki se je strašno bal narokosigametat.
Ker da bo pol moral v peklu krvavo mačko lizat, imagine!
Sicer je zgledal cisto normalen.
Halo?

SimplyMiha ::

S sosedi se pogovarjaš o narokosimetanju?

Pri nas se pogovarjamo o vremenu in vrtninah...

Zgodovina sprememb…

jype ::

nevone> Niti ne. Najbolj glasni se bodo takoj pridružili kalifatu, če bi ta slučajno začel prevzemati oblast.

Govoril je o "progresivcih", torej nacistih.

Pravi progresivci so že strmoglavljali kalifate, pa katoliške diktature tudi.

SimplyMiha> S sosedi se pogovarjaš o narokosimetanju?

Samo najbolj zavrti verski skrajneži se niso sposobni normalno pogovarjat o spolnih navadah.

Shegevara> Ne, jih poznam tudi osebno in ti garantiram, da oni iskreno mislijo, da bodo ogromozanske številke priseljencev kar sami prevzeli evropske vrednote in evropsko kulturo čez čas s pomočjo "izobrazbe" in ostalih svobodnih vrednot,

Nakladaš. Jaz iskreno mislim, da je popolnoma nepomembno, kaj jaz mislim - pomembno je, kakšna so naša dejanja, ne kakšna so njihova.

Ker če se mi spremenimo v skrajneže in začnemo pobijat "njih", potem smo s tem že postali "oni". To je tudi tisto, kar nacisti zagovarjajo: Enako nasilje, samo z "našo" podlago. Idioti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nevone ::

Govoril je o "progresivcih", torej nacistih.


Govoril je o tistih, ki podležejo pritiskom, torej o "nacistih", ne o progresivcih.

Pravi progresivci so že strmoglavljali kalifate, pa katoliške diktature tudi.


Moj point je bil, da je potrebno v kalkulacijo zajeti čim večji spekter ljudi. Sicer lahko nekatere moteče elemente spregledaš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Shegevara ::

jype>Ker če se mi spremenimo v skrajneže in začnemo pobijat "njih", potem smo s tem že postali "oni".

Obe strani so naciji, le da se ponavadi nasprotniki ne strinjajo v tem "kdo je prvi začel" in če ne gre drugače, se razloge za nasilje pač poišče v zgodovini, nič novega in stalna praksa islamistov in naših skrajnežev, vsak izmed jih bo pa izjavil že staro mantro:
nasilni smo, ker so oni začeli


In vsak bo vztrajal pri svojem in nihče ne bo popustil.

Matako ::

No, dejansko se je dalo proti tamiroljubni učinkovito boriti tudi na zelo nenasilen način.

Primer... prebivalci današnje Slovenije. Brez kakršnegakoli orožja ali zunanje podpore so, kljub precej žrtvam (vkl. ugrabitve) in gmotni škodi očitno nekako preživeli. An? Rešitev je temeljila na tem, da so zelo hitro dojeli, da se nima smisla ukvarjati z ideologijo in zakaj so taki in kaj jih muči, ker samo izgubljaš čas, medtem ko ti ahmed ljubi mamo na vse mogoče načine. Namesto tega so razvili organizacijske in tehnične veščine izvidništva, sporočanja (famozne grmade) in učinkovite evakuacije (v bistvu dokaj napredne taktične fore). Kar _niso_ naredili so izgubljali čas s poglabljanjem v islamsko filozofijo in njihove otroše travme in jih poizkušali razumeti. Če bi naredili to napako, bi si mi zdaj dopisovali alalallalalala tukaj. In to je videti povsod po svetu in v vseh obdobjih - kjerkoli so se uspešno spopadli s katerokoli vrsto cunjeglavcev, nikjer se niso ukvarjali s tem kaj jih muči, kako jih razumeti... tisti, ki so šli v to hare-krišna varianto so končali v alalalal kolektivi. Vključno z nekaj ducati milijonov hare-krišnovcev. Enostavno preizkušeno ne deluje.

In ker se tamiroljubna ni kaj dosti spremenila, kot vemo, vse zgoraj še velja (razen če veste, kdaj točno je nehalo??): razumeti islam je izguba časa - razumeti rabiš zgolj njegov MO in izkoristiti njegove številčne šibkosti. Pa saj ni kaj razumeti, nobene _vredne_ globoke skrivnosti ni, pač še en relegiozno-politično BS kot so vsi. Ja _vsi_, vse religije so kodificiran, instucionaliziran BS. Razlika je, da __danes__ edino tamiroljubna predstavlja resno oviro k tvojem normalnemu delavniku. Pa saj ne moreš normalno furat lajfa če ti nekdo stalno alalallal fiki fiki alallalala kabum. Moteče je. In ovira.

In kaj se naredi z ovirami? Če se jih ne da obvoziti se jih odstrani. Vsekakor pa se jih ne "ponotranji". Saj tako oni gledajo na Lepotico ne. ;)


To je bilo zelo poljubno, stripovsko povedano. Na malo bolj bolj resen, a še vedno zabaven način stvari razloži ta nacelj:



Predvsem si zapomite "islam in logika, lol wut" del.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> Predvsem si zapomite "islam in logika, lol wut" del.

Že vemo. Ampak nacisti pravite, da lahko to rešite z bodečo žico.

Nacizem in logika, lol wut.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Lej Matako, čak da pride jype in ti pove da je Warner navaden nazi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Lej Matako, čak da pride jype in ti pove da je Warner navaden nazi.

Way ahead of all you nazis.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Že vemo. Ampak nacisti pravite, da lahko to rešite z bodečo žico.

Nacizem in logika, lol wut.


Seveda deluje. Čudovito.

Sam moraš met muda. Ampak o tem ti nebi kaj dosti vedel.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Seveda deluje. Čudovito.

http://www.jewishvirtuallibrary.org/jso...

Čudovito? Če si nacist, potem vsekakor razumem, da se lahko veseliš vseh žrtev nasilja, ampak jaz nisem.

ZaphodBB> Sam moraš met muda. Ampak o tem ti nebi kaj dosti vedel.

V resnici moraš bit brez čelnega režnja. Muda nimajo ničesar opraviti pri tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Čudovito? Če si nacist, potem vsekakor razumem, da se lahko veseliš vseh žrtev nasilja, ampak jaz nisem.

Spet meni podtikaš svoje lastne fantazije. Remember, nisem jaz tisti, ki pravi da bi se morali Judi pustiti pobiti Ahmedom.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Spet meni podtikaš svoje lastne fantazije. Remember, nisem jaz tisti, ki pravi da bi se morali Judi pustiti pobiti Ahmedom.

Ne, ti si tisti, ki pravi, da je umor dobra stvar. Pomni, napisal si "čudovito".

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

SimplyMiha ::

Global Terrorism Index @ Wikipedia

V Severni Koreji ni terorizma. Očitno nekaj delajo prav!

Belgiji pa se je indeks podvojil. Kaj je šlo narobe?

(Psst, ne gre za letošnje napade... Indeks je za leto 2015.)

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Ne, ti si tisti, ki pravi, da je umor dobra stvar. Pomni, napisal si "čudovito".

Očitno Ahmedi to logiko čisto dobro razumejo in hvala bogu ni bilo treba nobenega umoriti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Očitno Ahmedi to logiko čisto dobro razumejo in hvala bogu ni bilo treba nobenega umoriti.

To logiko razumejo vsi nacisti in umorov je več kot preveč.

SimplyMiha> Belgiji pa se je indeks podvojil. Kaj je šlo narobe?

Tisti, ki se vozite z osebnimi avtomobili, finančno podpirate diktature, ki financirajo mednarodni terorizem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Tisti, ki se vozite z osebnimi avtomobili, finančno podpirate diktature, ki financirajo mednarodni terorizem.

Ravno tako tudi tisti, ki plačujejo davke. Your point?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Ravno tako tudi tisti, ki plačujejo davke. Your point?

Pri davkih je osebna izbira omejena.

Razumem pa da nekdo, ki verjame, da bi morala država določat in nadzirat popolnoma vse aspekte vsakega posameznika, ne razume, v čem je razlika.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Razumem pa da nekdo, ki verjame, da bi morala država določat in nadzirat popolnoma vse aspekte vsakega posameznika, ne razume, v čem je razlika.

No vidiš, se le strinjava.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> No vidiš, se le strinjava.

Ja, ampak jaz nočem, da mi država predpisuje oblačila ali pa prevozno sredstvo.

To bi ti rad, ker si jezen, da jaz izbiram reči, ki žalijo tvoja verska čustva.

ZaphodBB ::

Ja, ampak jaz nočem, da mi država predpisuje oblačila ali pa prevozno sredstvo.

To bi ti rad, ker si jezen, da jaz izbiram reči, ki žalijo tvoja verska čustva.

Ne ti bi rad, da država predpisuje kaj ljudje smejo misliti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Ne ti bi rad, da država predpisuje kaj ljudje smejo misliti.

Lahko napišeš še postopek?

Zanima me, kje si naredil napako, da je rezultat tako zelo narobe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Lahko napišeš še postopek?

Zanima me, kje si naredil napako, da je rezultat tako zelo narobe.

Postopek je poznan. Indoktrinacija od malega, če kdo opazi bullshit se ga pa nafila z zdravili ali zapre. V jedru vaše ideologije je pa moralni relativizem, ki lahko pripelje samo do kolapsa družbe, kar se je v zgodovini videlo več kot enkrat.

Vendar o tem intersekcijski feministi ne govorite.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

No, daj, napiši postopek, ni treba konzervativnega manifesta ponavljat, smo ga že prevečkrat slišali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

No, daj, napiši postopek, ni treba konzervativnega manifesta ponavljat, smo ga že prevečkrat slišali.



The demoralization process in the United States is basically completed already. For the last thirty-five years. Actually, it is over-fulfilled because demoralization reaches such areas where previously, not even Comrade Andropov [1911-1984] and all his experts would even dream of such a tremendous success. Most of it is done by Americans to Americans, thanks to lack of moral standards. As I mentioned before, exposure to true information does not matter any more. A person who is demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him. Even if I shower him with information, with authentic proof, with documents, with pictures. Even if I take him, by force, to the Soviet Union and show him concentration camp, he will refuse to believe it until he is going to receive a kick in his fat bottom. When the military boot crashes his, then he will understand. But not before that. That is the tragedy of this situation of demoralization.

The next stage is destabilization. This time, the subverter does not care about your ideas, the patterns of your consumption, whether you eat junk food and get fat and flabby. It doesn’t matter anymore. This time, and it only takes from two to five years to destabilize a nation, what matters is essentials, economy, foreign relations, defense systems. And you can see it quite clearly in sensitive areas as defense and economy. The Marxist-Leninist ideas in the United States is absolutely fantastic. I could never have believed in fourteen years ago [1971] when I landed in this part of the world that the process would go that fast.

The next stage is crisis. It may take only six weeks to bring a country to the verge of crisis. You see it in Central America now. And after crisis, with a violent change in power, structure, and economy, you have the period of so-called normalization will last indefinitely. Normalization is a cynical expression borrowed from Soviet propaganda. When the Soviet tanks moved into Czechoslovakia in ’68, Brezhnev said, ‘now brother Czechoslovakia is normalized.’ This is what will happen in the United States if you allow all these schmucks to promise all the goodies and paradise on earth to destabilize your economy, to eliminate the principle of free market competition, and to put a big brother government in Washington, D.C. with benevolent dictators like Walter Mondale who will promise lots of things, never mind if they are fulfilled or not. He will go to Moscow to kiss the bottoms of the new generation of Soviet assassins. Never mind. He will create false illusions that the situation is under control. Situation is not under control. Situation is disgustingly out of control.

Most politicians, media, and educational system frames another generation who think they are living at the peace time. False. The United States is in a state of war against the basic principles and the foundations of this system.

And the initiator of this war is not comrade Andropov of course. It’s the system. However ridiculous it may sound, the world Communist system, the world Communist conspiracy. Whether I scare some people or not, I don’t give a hoot. If you are not scared by now, nothing can scare you. But you don’t have to be paranoid about it. What actually happens now, that unlike myself you have literally several years to live on unless the United States wake up. The time bomb is ticking. Every second the disaster is coming closer and closer. Unlike myself, you will have nowhere to defect to, unless you want to live in Antarctica with penguins. This is the last country of freedom and possibility.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

Naj ponovim: Napiši postopek, ni treba konzervativnega manifesta ponavljat, smo ga že prevečkrat slišali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

sennheizer ::



ta video pove vse!

ZaphodBB ::

But the joooos!
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ZaphodBB ::

Težko pričakovan dokumentarec Trevorja Phillipsa:


Ali kot je dejal Matako... Spat je šel ko SJW, zbudil se je pa nazi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Darkjaar ::

Malia Bouattia elected NUS President after causing controversy over 'anti-Semitism and refusing to condemn Isil'

In her previous role as a member of the NUS's executive committee, Ms Bouattia blocked the union from passing a motion condemning Isil, calling it "Islamophobic." In a recent talk, she dismissed the threat of "so-called terrorism" in the UK and blamed Government anti-terrorism policy on a "Zionist and neo-con lobby."

ZaphodBB ::

To so taki kalibri:
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

O, ZaphodBB je statistično nepismen!

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

O, ZaphodBB je statistično nepismen!

Kot vedno, brezhibna argumentacija.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

Absolutno. Ko boš pismen se oglasi, da jo razširim.

Za ostale: Dokumentarec ugotovi, da prek 300.000 muslimanov v VB verjame, da se ima tisk pravico delat norca iz Mohameda. ZaphodBB pa verjame, da imajo starši pravico otroke prisiliti v poljubno ekstremistično versko vzgojo in da to ne vpliva na možnost integracije.

Že na njegovem primeru se jasno vidi, kakšno škodo verska vzgoja naredi družbi.

Že od nekdaj ste naziji, kaj pomeni "social justice" pa nikoli niste vedeli (in verjetno tudi ne boste, dokler se ne preselite v Združene države Amerike).

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Absolutno. Ko boš pismen se oglasi, da jo razširim.

Za ostale: Dokumentarec ugotovi, da prek 300.000 muslimanov v VB verjame, da se ima tisk pravico delat norca iz Mohameda. ZaphodBB pa verjame, da imajo starši pravico otroke prisiliti v poljubno ekstremistično versko vzgojo in da to ne vpliva na možnost integracije.

Že na njegovem primeru se jasno vidi, kakšno škodo verska vzgoja naredi družbi.

Že od nekdaj ste naziji, kaj pomeni "social justice" pa nikoli niste vedeli (in verjetno tudi ne boste, dokler se ne preselite v Združene države Amerike).

Ja tudi tako se da to zaspinat.

Globalno gledano prek petsto miljonov muslimanov noče pobiti gejev!
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Shegevara ::

jype je izjavil:

Absolutno. Ko boš pismen se oglasi, da jo razširim.

Za ostale: Dokumentarec ugotovi, da prek 300.000 muslimanov v VB verjame, da se ima tisk pravico delat norca iz Mohameda. ZaphodBB pa verjame, da imajo starši pravico otroke prisiliti v poljubno ekstremistično versko vzgojo in da to ne vpliva na možnost integracije.

Že na njegovem primeru se jasno vidi, kakšno škodo verska vzgoja naredi družbi.

Že od nekdaj ste naziji, kaj pomeni "social justice" pa nikoli niste vedeli (in verjetno tudi ne boste, dokler se ne preselite v Združene države Amerike).


Vseh kulturnih vzorcev razmišljanja se samo z vzgojo in integracijo ne pobriše/zatre.

Ugotovitev škode verskih šol (vseh religij) je samo prvi korak, da se nekaj stori na tem področju.

Matako ::

Evo gorivo za teološko dialektično razpravo:

https://www.khaama.com/10-militants-blo...

Dilema je ta: se to šteje za šahidovstvo? Namreč po eni strani totalen fail - darwinirali so se prav nedomiselno, samo po drugi strani pa je razlika samo da niso uspeli priti do lokacije. Bodo torej devičke?

Debatirajte!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ZaphodBB ::

Dilema je ta: se to šteje za šahidovstvo? Namreč po eni strani totalen fail - darwinirali so se prav nedomiselno, samo po drugi strani pa je razlika samo da niso uspeli priti do lokacije. Bodo torej devičke?

Glede darviniranja nisem ziher. Za darviniranje je predpogoj, da nimaš potomcev!
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Matako ::

Ja nisem našel boljšega izraza (predlogi?). Pač odstranili so se iz zanke. Ne vem kako povedati. Kakorkoli. Bodo?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

morbo ::

Šraufali so eksploziv v mošeji? A niso mošeje posvečeni kraji, namenjeni duhovnosti, katarzičnemu razmisleku in osebnemu dialogu z bogom?

Ah, spet razmišljam mono-kulturno... Islam je vendarle religija džihada in vojskovanja, VALDA so šraufali eksploziv v mošeji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: morbo ()

ZaphodBB ::

Šraufali so eksploziv v mošeji? A niso mošeje posvečeni kraji, namenjeni duhovnosti, katarzičnemu razmisleku in osebnemu dialogu z bogom?

Ah, spet razmišljam mono-kulturno... Islam je vendarle religija džihada in vojskovanja, VALDA so šraufali eksploziv v mošeji.

Pobijanje kafirjev je spiritualno dejanje.

Saj Islam je religija miru, kot pravilno ugotavljajo radikalni levičarji. Pozabijo povedati edino kontekst - miroljubnost velja namreč izključno med enakomislečimi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype
««
41 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25241012 (37117) zee

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145796 (131459) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419196825 (156646) Alencica

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547814 (6740) Mavrik
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935850 (31251) guest #44

Več podobnih tem