» »

Matrix 3: Revolutions Trailer

Matrix 3: Revolutions Trailer

«
1
2 3

JXS ::

glede na to da je matrix 2 šele dobrao štartal (tujina, internet>:D ) pa se je že pojavil napovednik za matrix 3. glede na videno v tisti dobri minuti bo matrix 3 res trgal gate!!!! še več akcije, še boljše scene.... če je res da se je Keanu Reeves odpovedal 38m$ v prid kakovosti, potem samo slava mu!!

Thomas ::

Škoda samo, da je celoten zaplet in logiko tega karate filma možno sesuti v prah.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zheegec ::

Vse je relativno Thomas.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

Če je vse relativno - potem je tudi to relativno. Ta izrek.

Reductio ad absurdum pove, da temu ni tako.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zheegec ::

Točno tako0:)
Pa kaj je narobe v Matrici? Zgodba je zanimiva in tudi mogoča (kaj ni to nekakšna strange verzija tega kar pravi tvoj "protokol"?), da je pa nevemkako brez napak pa ni potrebno, ker je to ZF film, ne pa dokumentarec.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

Karate obračuni inducirani v možgane osebka na kablu so logično neosnovana zadeva.

Amazonke na Mesecu - je podobna zadeva. Samo da so se tam delali norca zanalašč in ne nevede.

Ena Matrix je bla dost. Tole je pa že nekoliko too much. Too much - ker too silly.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tr0n ::

Yup.

Vse skupaj le se komerciala. Prvi del je marsikaj novega pokazal. Drugi in tretji, well, go and see for yourself.

Edino The Animatrix je bil kewl.

R0K ::

Ja, tvoj protokol je pa veliko bojl 'resničen' kot Matrix. Rajt :)

Thomas ::

Brez dvoma. "Moja varianta prihodnosti" ni luknjasta - Matrix je totalno luknjast.

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tr0n ::

No, nova Matrika odpira zanimive teorije in moznosti.

Moznost meta matrike in resnica o Zionu in arhitektu. Ter seveda resnica o Neotu. Clovek, program, anomalija?

Vec cez en teden :).

IceIceBaby ::

Thomas, pri vsej tvoji pameti še nisi potuhtal da je matrix izdelek namenjen zabavi množic in zaslužku producentov.

Zgodba je mogoče luknjasta, ampak kot filmu mu pa nemoreš veliko očitat. Vrhunski efekti, dobre akcijske scene in zelo dobra zgodba v enem. Kaj bi še rad.
Če bi film posneli o protokolu dvomim da bi ga kdo gledal če nebi blo not žensk z bujnim oprsjem in/ali hudih akcij.

JXS ::

ej samo glede na to da je matrix trilogija je že po dveh videnjih delih lohko jasno samo nekaj, treti del zanika oba prejšna!!!! to je neko splošno pravilo trilogij, kaj naj bi to bilo v matrix pa bomo videli, glede na videno pa predvidevam da nekaj kar bo vsak ko bo konec rekel: logično, kako sem lahko to spregledal. tako da dokler ne vidiš vseh treh delov ne veš kaka je celota.

Thomas ::

kst,

Saj ravno to me sekira! Vrhunski film na napačno predpostavko.

Ali drugače povedano - obrtniško vrhunska zadeva (podobno kot StarWars) na empty concept (podobno kot StarWars).

Samo da je ljudem jasno, da Jedijevski meči so ... out.

To je pri SW jasno večini.

Da bi pa videli za kulise Matrixa - je 95+% ljudi premalo informiranih.

In to JE problem. IMHO.


p.s.

PROTOKOLA ne gremo snemat. Tega bomo zalaufali kar v real lifeu.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

(sic) ::

Dajte no, saj ne mislite resno, da nas čaka taka prihodnost kot v filmu... To je LE film. Če se vam tole zdi resnica potem verjetno tudi verjamete, da je Puff Daddy it getoja :))

Enka je res bila še kul in pokazala izvirne efekte. Dvojke še nisem videl, za trojko pa lahko povem, da me je razočarala že po trailerju. Hmm... komerciala, jebiga.
Fuck you all!!!

BigWhale ::

V bistvu bi lahko zgodbo malo bolj dodelali, pa bi bila more or less ok... Izvedba je pa klavrna action packed "I've got too much ammo" trilogija... ;> Mnja, efekti so dobri... So what? :)

Sicer pa, kateri Sci-Fi film je bil dober... v zadnjem casu...

_Tom_ ::

Glede matrice...nikoli mi ni bilo jasno, zakaj naj bi AI uporabil homo sapiense za baterije...če je res toliko inteligenten, zakaj ni iztrebil ljudi in se s tem izognil vsakršnim mogočim težavam in zapletom, ter uporabil recimo krave ( ustvaril bi travnik in rešen problem) oz. kakšno nižjo žival.


LP

Tr0n ::

Ce bi gledal The Animatrix, bi vedel, zakaj ne :).

_Tom_ ::

sem ga gledal...

Tr0n ::

Potem ne bi blo zanimivo, se ne strinjas? :)

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ahac ::

btw. Thomas: zaplet in logiko tvojega Protokola sem po mojem mnenju tud sesul v prah (remember: upload = kopiranje in umor osebe, ki se uploada!!!)... pa vseen naprej nabijaš.. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Thomas ::

To se je tebi samo zdelo Ahac.

V resnici je tvoj argument slab, sem pa zato, da ga greva znova predelat.

Da raziščeva, kako je.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

sej bi.. pa vidm, da je tema una tema že tako dost aktivna.. ;)

anyways.. Matrix bo rulal!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Thomas ::

Matrix bi bil hell, če bi rulal. Upam vsaj, da ne bi hodil (poležaval) s kablom iz glave. Da bi bilo vsaj wireless.

Če koga zanima, kako meni zgleda Matrix - najbrž nekako tako, kot njemu prve epizode Zvezdnih stez.

Kar se pa tiče razprave o zavesti ahac, lahko prideš tudi v tri sobe. Belo, modro in zeleno. In tam poveš svojo argumentacijo.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

To Thomas:


> Če koga zanima, kako meni zgleda Matrix - najbrž nekako
> tako, kot njemu prve epizode Zvezdnih stez.

Prve epizode Zvezdnih Stez (Star Trek: The Original Series) so bile dejansko se izvirne... :P

No matter how they looked like...

Thomas ::

Neustrezno izgledajo. Danes to vemo, takrat niso. Večina ni.

Kaj je "neustrezno"?

Ko so videli, da ta planet ni primeren za človeško kolonizacijo, so se sklenili vrniti domov. Kapitan je odšel v svojo kabino, da bi zluknjal kartice za mainframe, za vrnitev v Osončje.


TO je neustrezno - Matrix style.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

heh.. mogoče so pa pa čez nekaj let to pokazalo za popolnoma ustrezno.. sej ne veš kam bo šel razvoj.. mogoče tud mal nazaj pri nekaterih stvareh.. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Thomas ::

Moda (fashion) ne določa ne sedanjosti in ne prihodnosti. Krinoline lahko pridejo nazaj, ideja pa, da težji predmeti padajo tudi v vakumu hitreje - pa samo če človeštvo spet pade v barbarstvo.

Kam gre torej prihodnost?

To določata dve stvari.

- naša evolucijsko pridobljena konfiguracija

- moč tehnologije, ki jo imamo

Da bi se šli karate z računalniki za prevlado, je pa bistveno bolj bizarno, kot vrnitev v lovsko nabiralniško družbo. Ma kaj to! Skoraj ni bizarnejšega (šibkejšega) scenarija kot je zaplet Matrixa.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Turtle ::

Da ne omenjamo 100 udarcev v sekundi in podobnih bedarijah, kot je izmikanje metkov..... Mislm, da je Alica v čudežni deželi bila bolj realistična kot tale film....

andrej ::

pa dobro no>:D ni treba zdaj prevec filozofirat, ker potem lahko v vsakem filmu najdemo nekaj kar ni v realnost. meni filmi ponujajo ravno to, da se odlopim od realnosti, ter se popolnoma prepustim dogajanju za tisti dve urci. nic vec in nic manj. da bi pa potem filozofiral kako zgreseno je to pa je ze prevec. filmi so za zabavo in nic vec.

Tr0n ::

Se strinjam andrej. Ceprav se da o vsakem filmu veliko debatirat. O sporocilu, zgodbi etc... In Matrix ponuja zelo zanimivo izhodisce za debate.

Tr0n ::

Turtle: Obstaja razlog, da se lahko gibajo izven fizikalnih omejitev sveta :).

R0K ::

Hm, mislim da so na svetu ljudje, ki bi se lahko prakticirali slow motion. Preberte ono temo o hipnozi. Kakšni japonci vidijo vse v 'počasnem posnetku' in bi bilo teoretično tut možno da bi se lahko izognili metku (vemo tut kok so lohk gibčni).

Itak pa se ne sekirat. Vaše težave so program. Smo pač v Matrici. :-)

fRiK0 ::

Thomas: A je kdo reku da moraš film gledat?
Hvala

LP Tadej

Thomas ::

friko,

A je kdo reku, da ga ne smem skritizirat?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

Turtle in drugi: če hočte gledat realizem.. potem glejte čez okno.. je zastonj!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Thomas ::

We are talking here about comic book writers trying to appeal to the lowest common denominator in order to maximize the money they will make and the fans they will attract. They did not intend to appeal to the intellectual elite. That group is too small to make anybody rich or even to recover the money spent on making the movie.

Grant
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Odin ::

Navadna raja že pač dolgo velja kot ne najbolj bistra8-)


Drugače imam pa pozitivno in negativno mnenje o Matrixu.
Pozitivno, da ponese vprašanje v družbo ali je to sploh mogoče("življenje v računalniku").
Negativno pa, da izpostavlja(dramatizira) človekov boj proti mašinam. Sporočilo filma je jasno = tehnologija nas bo vse pokopala.
S tem pa se jaz(pa verjetno tudi Thomas:D ) valda ne strinjam.

Bojim se pa, da bo v filmu preveč akcije:(

Thomas ::

Kakorkoli že - obračun ne bo v nobenem primeru s kung fujem.

Če bi pa že bil, bi bila bitka za ljudi izgubljena prvo nanosekundo.


Kot bi se se prvič v zgodovini začenjalo poletje, nek film bi ga pa napovedoval s "pogostimi kentami pri pokru".

Heh ...

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

perci ::

Cekin na cekin - veliko cekinov.

Zadeva je zelo dober izdelek. Zelo "potrošniški" izdelek.

Tr0n ::

To pa.

undefined ::

Beda, totalna beda. Sem pa vsaj vesel, da so mi pokazali, s kakšnim namenom so sploh začeli delat na projektu Matrix. Filmisti, mislim. Bruh.

Zheegec ::

Huh, malo pretiravajo s temi efekti, čeprav je tudi zgodba lepo notr vključena, samo to res ni več to kar je bila The Matrix... v glavnem me je razočaral konec, drugače ni hudo, je recimo kar dober film..............
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

undefined ::

Mene je razočaral konec pri enki, tisto bluzenje med Neom in Trinity, etc. Dvojka pa ni nič več kot podaljšek ravno tistega bednega konca z nekaj novimi dodatki (brezpametno akcijo). Skratka, prav hitro so uničl kar so ustvaril. Zlo zlo hitro. :)

Tr0n ::

Ko ga gledas drugic/tretjic postane boljsi. Scasoma odkrijes vse sklope/fasete, ki jih je po besedah bratov Wachowski, cez 400.

undefined ::

Trinity falls in love with Neo online. She tells Neo about it. Suddenly Neo feels the same way about her. And suddenly they can't live without each other any longer. Then they live together happily ever after.

Oh man, what a bunch of bullshit. It smells so bad. Where's my gas mask. ;)

Če to ni štorija za tiste manj-inteligentne geeke, pol pa tud ne vem za koga je. Pa je to samo ena cvetka v filmu (prisotna že v enki), jih je pa še dosti drugih. Recimo tistih, katere je že omenil Thomas nad mano. Ima čisto prav, ja, like it or not. Čez 10 let se bodo vsi smejali samemu konceptu zgodbe o Matrici. :)

Zheegec ::

Trinity falls in love with Neo online. She tells Neo about it. Suddenly Neo feels the same way about her. And suddenly they can't live without each other any longer. Then they live together happily ever after.

Iz kje pa je to? Aja, a si že gledal Matrix: Reloaded da kritiziraš? Ima tudi nekaj svojih zelo svetlih trenutkov/preobratov v zgodbi ki so zanimivi, ne kar celega filma kritizirat.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

undefined ::

> Iz kje pa je to? Aja, a si že gledal Matrix: Reloaded da kritiziraš?

Sem, ja.

> Ima tudi nekaj svojih zelo svetlih trenutkov/preobratov v zgodbi ki so zanimivi

Zbledijo v primerjavi z večjimi in dolgotrajnejšimi neumnostmi. Preberi si še Thomasove komentarje, da dobiš lepo zaključeno celoto s tem, kar sem na koncu dodal še jaz. :)

> ne kar celega filma kritizirat.

Saj ga ne. Zdaj že celo zgodbo (se pravi oba filma) kritiziram, ko sem zvedel dodatne zadeve iz drugega, ki pojasnjujejo stvari iz prvega. :)

Brane2 ::

Sem ravnokar odgledal zadevo in moram reč, da sem zadovoljen. Ne ekstatičen kot sem bil ob enki, ampak recimo umirjeno zadovoljen.
Stvar je boljša od mojih pričakovanj.

Kar se zgodbe tiče, je pač bolj vodena, pa kaj. Če gledaš hollywoodski film in iščeš zgodbo, je kot bi šel v kurbišče iskat ženo.
Glede na to kakšni zmazki prihajajo iz ameriških filmskih hiš, ima Matrix pravzaprav boljšo zgodbo kot mnogi filmi, ki naj bi imeli zgodbo ne pa efekte.

Koneckoncev tudi zgodba ni slaba. Prinaša zanimiv zasuk. Iz prvega dela, ki pravi
"Ste v Matrici. Sledite Neu, ki jo bo sesul v komade",
prehaja stvar v
"tudi Neo je del matrice" na prav zanimiv način.


Poelg tega je film prav poučen.

Domačim pe*rom, ki divjajo po obvoznici, pokaže Triny Titty (>:D ) kako se stvari streže. Terminatorska vožnja motorja, ni kaj.
Naši polcaji lahko opravijo še toliko spretnostih kursov v vožnji motorja ampak njej ne pridejo do ... recimo kolen... :D

Poleg tega je tam atmosfera precej podobna slovenski. Veliko je policajev in nikoli ne veš kdo dela za Udbo, pardon kdo je agent...

Upam, da se bo končno po vseh teh Matricah le najdu kak pošten WIng Chun klub v LJ. Če bi se, bi že to upravičilo film v vseh nadaljevanjih... 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Tr0n ::

Vprasanje je, zakaj in kako je Neo uspel EMPjati sentinele v "pravem" Zion svetu?

Je mozno, da je Zion tudi del Matrike, namenjen za tistih 1% ljudi, ki jo zavracajo?

Ali se Arhitekt samo laze?

Kaj simbolicno pomeni zlica, ki mu jo prinese fant (ce se ne veste, ta pubec je iz Animatrixa, Kid's Story)?

There is no spoon? Tudi ne v Zion svetu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Matrix: Revolutions (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16611703 (8348) DoloresJane
»

Matrix Revolutions

Oddelek: Sedem umetnosti
332838 (2069) Raw
»

[What is] The Matrix Kviz (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1819789 (7199) DarkSite
»

The Matrix: Reloaded

Oddelek: Sedem umetnosti
362308 (1407) CaqKa
»

Še 8. dni do premiere The Matrix: Reloaded !!SPOILER ALERT!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009972 (7905) BaRtMaN

Več podobnih tem