» »

eMule (pa tudi Kazaa in vse ostalo) - POČASEN PRENOS NA ADSL!

eMule (pa tudi Kazaa in vse ostalo) - POČASEN PRENOS NA ADSL!

romario ::

Ali je to logično, da imam na eMule ko se prijavim High ID, prijavljen na server z največ uporabniki, downloadam datoteko, ki ima preko 800 sources, ADSL 2048/384 in prenos med 0.1 - 4 kb/s!

Pa to ni le v eMule...v Kazaa mam recimo malo boljši prenos, ker mi par minut vleče s hitrostjo 10-16 Kb/s, nato pade pod 10kb/s, nato se spet malo dvigne in pade...

16 Kb/s!?! Halo! 2048Mbit hitrost...2048 : 8 = 256 --> teoretično bi moral imeti hitrosti do 256 KB/s!!

Uporabljam Windows 2000 Professional, deluje vse normalno brez težav...naložene imam le osnovne programe (brez kakih igerc ali nepotrebnega software), Ad-Aware mi pravi, da nimam nobenega Spy Ware na računalniku, Norton AntiVirus mi pravi, da nimam nobenega virusa in Norton Internet Security (vsi programi, kateri potrebujejo internet imajo omogočen nemoten promet v obe smeri) mi pravi da mi noben ne vdira v računalnik!

Torej, koji ***** je kriv da me tak **** internetna povezava?!

lp

Mario

Gandalfar ::

zivljenje je grdo, kruto in nepravicno, ce trgas redke rozice :)

oz. si nespreten pri tem :)

Zgodovina sprememb…

SleepLess ::

Jaz pa samo dodam, emule & kazaa SUCK SUCK SUX s0x |O :( :( . Use bittorret :))

Tr0n ::

Ma saj laufa mula tudi ok, samo rabi cajt.

Pri BTju je problem, da dokaj je kak seeder (uploader), ki ima celotno datoteko, se gre. V nasprotnem primeru zadeve ne dobis in je .torrent neuporaben.

Zato stric Tr0n priporoca uporabo TorrentSpy-ja ki vam za dolocen .torrent fajl izpise stevilo koncanih datotek (seederjev) in nedokoncanih (leecherjev oz. peerov).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

romario: nekdo mora tud uploadat, da ti lahko DLaš! in upload imamo skor vsi manjši kot download!

pa mal počakaj, da prideš na vrsto.. sploh pri fajlih, kjer je velik več folka, ki hoče ta fajl, kot pa tistih, ki ga ima..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mavrik ::

Pri Muli lahko ti maš 100Mbit linijo pa ne bo hitra. Si pač vzame čas, saj tudi traja da prideš na vrsto. Meni še sploh nikoli ni vleklo hitreje od 35 Kb/s na fajl.
The truth is rarely pure and never simple.

Gre^gor ::

We have located the problem. It is a defective user.

speed machine ::

Thats right!:D

TriSiX ::

eMule je zakon! Dokler mi je ADSL delel sem imel povprečje DL-ja 70 k pri osnovnem ADSL paketu. Mi pa pogosto šiba tudi nad 100 k. Finta je samo v bonusih. To pomeni, več kot daš UL večji bo DL. Razmerje je približno DL:UL=5:1!

jc ::

Pri Muli lahko ti maš 100Mbit linijo pa ne bo hitra. Si pač vzame čas, saj tudi traja da prideš na vrsto. Meni še sploh nikoli ni vleklo hitreje od 35 Kb/s na fajl.


Verjem, da bo kar precej hitrej vleklo, jest dam upload limit 5000kB/s, pol počakam 10 minut pa mi vleče dol z 400-500 na file (če ma velik sourcev),
pa zmerom mam lowid;(,in ne morm nč nardit proti temu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jc ()

Mavrik ::

Na kakšni liniji pa potem si?

LowID maš verjetno zaradi firewalla...
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Heh, ya right. 400-500 kb/sec na file = zelo, zelo malo verjetno. Pa lahko mas ne vem kaksne nastavitve.

Fury ::

al pa ce ma 100mbit link v fermi ? je cist mozno. 5MB UL tut ni malo.

Tr0n ::

To ze, ampak uporabniki, ki bi imeli tak upload speed so izjemno redki, ce sploh obstajajo.

Dvomim, da naenkrat downloada dolocen fajl od 50 ali vec userjev :).

jc ::

v firmi je 100mbit linija, lowid mam zarad firewalla, pa naenkrat mi downloada od 30 do 40 userjev:D :D :D

Fury ::

ej, jc, a sem lahko tvoj najbolsi prjatu? 0:) >:D ;)

Tr0n ::

Hmm. Povej se tvoje ostale nastavitve (max. connections, max per file,...).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422592 (5876) Freakylion
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267112 (5538) Spc
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559487 (7957) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251760 (1126) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342511 (1785) cybermedo

Več podobnih tem