» »

Kako kontaktiram Sony?

Kako kontaktiram Sony?

xxxgeekxxx ::

LP. Jaz imam en problem, ki ga ne znam rešit, ker živim v Sloveniji.

Pred par dnevi sem spet priklopil PS3, pa ne morem nobene igre downloadat, ker mi napiše da ne gre aktivirat PS3, ker imam že 2 aktivirana. Jaz imam samo 1 PS3 in 1 PS4. Če grem v svoj account (account.sonyentertainmentnetwork.com) mi pod devices kaže 3xPS3??

Gumba za deaktivirat vse ni in piše "You have deactivated your devices recently and cannot use this feature at this time." Ne spomnim se, da bi kdaj deaktiviral vse naprave, čakati pa je treba 6 mesecev (koliko sem bral po internetu).

Naj bi poklical Sony pa mi oni deaktivirajo vse, ampak v sloveniji kontakta ni.
Šel sem na to stran http://faq.en.playstation.com/app/answe... in poklical številko za Slovenijo, pa so mi rekli, da oni do tega nimajo dostopa.

Nevem ali mi je kdo vdrl v account, ali pa sem jaz kaj z****l ko sem pred par meseci poskušal se prijavit na PS3 (na računalniku je šlo, na PS3 pa ne).

V vsakem primeru bi potreboval nek način, da kontaktiram Sony, da mi deaktivirajo vse naprave, da lahko spet PS3 uporabljam.
Ke te češ

Netrunner ::

Si že poizkusil www.sony.si ?

xxxgeekxxx ::

To tudi nek servis samo.
Jaz bi rabil nek e-mail naslov prav od sony podpore, to kaj je v sloveniji je samo za garancijo pa to.
Ke te češ

radmannsdorf ::

Sony podpore v Sloveniji ni. Tudi sam sem jih potreboval glede tv-ja ene 2 leti nazaj. Kar ena telefonska, kjer se nihče ne oglasi, ali pa je servis. Krneki. Naslednjič ziher ne bo Sony.

Sami ::

Pokliči pooblaščenega serviserja, ki je naveden na garancijskem listu.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Tr0n ::

Jaz sem preko Skype-a klical uradno PSN/Playstation podporo kar v US. Tam ti lahko to porihtajo. Pa tuid kak live chat bi morali met.

xxxgeekxxx ::

Tr0n je izjavil:

Jaz sem preko Skype-a klical uradno PSN/Playstation podporo kar v US. Tam ti lahko to porihtajo. Pa tuid kak live chat bi morali met.



Lahko dobim številko to? Sam nič ne najdem, kam naj kličem. Imajo mogoče kak glavni email, kjer to sprejemajo?

Meni se gre zato, ker ni problem v sami enoti, problem je na mojem accountu, v katerega je očitno nekdo vdrl, ker ne vidim zakaj bi imel 3 PS3 aktivirane, če se nisem nikoli prijavljal več kot z 2 (od tega sem 1 deaktiviral, 1 pa ne gre aktivirat zaradi omenjenega problema)
Ke te češ

Tr0n ::

Uff, teh pa nimam vec. Pogooglaj, ali poglej na njihovem support forumu @ http://community.us.playstation.com/t5/....

kitl76 ::

Za Sony ne vem pri Xbox-u sem jaz to uredil direktno na US support live line.

scipascapa ::

PRIMALINE.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN

Oddelek: Konzole
233838 (157) aniaqueen232
!

PS4 (strani: 1 2 3 4159 160 161 162 )

Oddelek: Konzole
80701265701 (37756) DejchSLO
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115509 (5260) oo7
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558157 (5102) scipascapa
»

PS3 : Control for HDMI

Oddelek: Konzole
403275 (2804) bobnarmato

Več podobnih tem