» »

Elektronabavne trgovine v Ljubljani

Elektronabavne trgovine v Ljubljani

Unknown_001 ::

Urgentno bi nucal dve neonski žarnici ker sem se ravnokar vselil v novo stanovanje in opazil da sta dve fuč. Okolice ne poznam ravno v piko in ne zanima kje v Šiški je kakšna elektronabavna trgovina, pa po možnosti blizu obvoznice.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EVili ::

Merkur jih ima. Rabiš pa fluorescentne. Zapiši si mere in moč.

Unknown_001 ::

EVili je izjavil:

Merkur jih ima. Rabiš pa fluorescentne. Zapiši si mere in moč.


Hvala, mere pa moč mam zabeleženo. Ne delam tega prvič ampak vseeno najlepša hvala :)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

int47 ::

Včasih je bil blizu Mercatorja Elektrovod. Odprti so bili do 17h. Nisem prepričan, da še obstajajo.
Elektronabava in Mercator tehnika sta v Črnučah.
V BTC in okolici so B.L.watt, Marchiol, Mercator tehnika, Merkur in Bauhaus. Prva dva sta ob delavnikih odprta do 16h.

Brane22 ::

Lahko naročiš na spletu prek svetila.com

Jaz sem pri njih vzel brdo UV neonk. Težko rečem za rok dobave, ker sem naročil nenavadno robo in je bilo treba čakati na pošiljko proizvajalca. Ampak ostale, bolj off-the-shelf zadeve bi morale biti hitro pri tebi. BTW lahko še pogledaš, če rabiš kak elektronski balast. itd.

Ta je sploh priporočljiv, če je not stari balast z blinkajočim štarterjem. Elektronci imajo veliko večji izkoristek ( manjša poraba) in lepšo svetlobo, mnogi pa omogočajo tudi dimm-anje.

Unknown_001 ::

Brane22 je izjavil:

Lahko naročiš na spletu prek svetila.com

Jaz sem pri njih vzel brdo UV neonk. Težko rečem za rok dobave, ker sem naročil nenavadno robo in je bilo treba čakati na pošiljko proizvajalca. Ampak ostale, bolj off-the-shelf zadeve bi morale biti hitro pri tebi. BTW lahko še pogledaš, če rabiš kak elektronski balast. itd.

Ta je sploh priporočljiv, če je not stari balast z blinkajočim štarterjem. Elektronci imajo veliko večji izkoristek ( manjša poraba) in lepšo svetlobo, mnogi pa omogočajo tudi dimm-anje.


Uff, to je super. Ob nedeljah je merkur itak zaprt tako da bom kar danes poslal naročilo pa bo. Z avtom se mi ne da kolovratit okoli. Gre se za standardne Philipsove sijalke, tako da če tega nimajo na zalogi pol pa tud K* da se sploh posel gredo :D. Na balast bi pa skoraj pozabil, no hvala zaenkrat vsem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

int47 ::

Pri svetila.com cca 2. tedna trajata več kot 40 dni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doma narejen projektor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
42870336 (20039) Šolar
»

Kam po zarnice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
212986 (2192) Kozliček
»

Kaksna luc za studij?

Oddelek: Loža
252986 (2276) Arthur
»

Avtomobilske žarnice H4

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
223854 (3287) zlabo
»

notranja razsvetljava, ki je podobna soncu

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
101985 (1826) Brane2

Več podobnih tem