» »

Outlook in posiljanje poste proti moj volji

Outlook in posiljanje poste proti moj volji

Jux ::

Pozdravljeni

Blazno me zivcira zadnje case Outlook (oficeXP verzija). Vsake toliko casa ko dam send and recive (ponavadi ob prvem zagonu outlooka po dolgo casa) mi poslje en do dva emaila, (vsaj to pise da pocne) ki ga pa nisem jaz poslal niti ga ni v sent mails. Cvikam da je to kaksen beden spyware, al virus al neki, sam problem je da mam cist up to date ad-aware+spycop cleaned comp, AVprogram je pa Symantec Corporate Antivirus. Kaj da fak je to? kaksen bug al kaj, dejte mi plz. povedat ker bom zgubu zivce drgac!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Cokolesnik ::

Da bi bila napaka, skoraj ne verjamem. Ocitno ti v ozadju nek drug program to pocne, kateri tocno pa je tezko reci. Malo pobrskaj po spominu, kdaj se je to zacelo oz. kater program si namescal, ko se je to zacelo pojavljati.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Duhec ::

Tudi meni se je pri določenih pošiljateljih zgodilo, da pošte ni bilo v mapi Prejeto (Inbox).
Bila pa je v mapi Izbrisana sporočila (Deleted items). Kaj se bo zgodilo s prejeto pošto lahko sam nastavljaš v Tools/Message Rules/Mail ...

Jux ::

@Cokolesnik

Dvomim da bi bil to en program ki sem ga zavedno naložil (še kar pazim na to da mam komp čist svinjarije ki je ne rabim) in kot sem reku, comp je vsak teden skor preskeniran z AdAware, SpyBot S&D, Symantec Antivirus in valda zraven tud ful pazim da je vse up to date, comp mam pa za routerjem in vse porte do mojga compa zaprte razen VPN, ki ga uporabljam občasno.

A se to res nobenmu še ni zgodil?
web&blog&etc: http://lukabirsa.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2492623909 (451) tanveersingh
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339750 (14732) brainiac20
»

kaj je narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
301992 (1783) Dead_Eye
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711353 (8716) frikihamster
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392390 (1896) madmitch

Več podobnih tem