» »

Pomoč pri medsebojnih odnosih

Pomoč pri medsebojnih odnosih

FiReFTW ::

Sem malo v dilemi, kolegu se je trenutno zgodilo nekaj hudega v živlenju, in zdaj me zanima kako bi se lotil tega. Ko se vidima, bi to temo odprl pa se z njim o tem pogovoril (sklepam da bi mu bilo lažje kot v sebi držat pa se sam soočat z tem), ali pa nebi zaradi tega ker mogoče ni o tem razmišljal trenutno pa bi jaz to "pogrel".

noraguta ::

Počak. Človk more sam prežvečit stvari preden izplujne.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

ravsek ::

Jaz imam trenutno malo krizo v zivljenju (s punco sla narazen, zacel prvic sploh ornk razmisljati o svojem zivljenju, o ciljih, stvareh, ki sem jih pocel zadnjih n let, vseh ostalih problemih, ki so se z leti nabrali..) in moram reci, da se precej bolje pocutim, ce se s kom od bliznjih pogovorim o tem. Itak razmisljas takrat samo o teh zadevah, tako da najbrz ravno pogrel zadeve ne bos, ni treba pa biti prevec vsiljiv. Lepo prasaj, ce bi mu bilo lazje, ce se malo pogovorita, ni ga pa treba siliti, ce mu ne bo do tega. Bo pa potem vedel, da se lahko obrne nate, ko mu bo tezko. Vsaj pri meni je tako, da ce sem dobro razpolozen, ne bi nikomur zameril, ce bi me samo nevsiljivo prasal, kako sem kaj, takrat, ko me pa zagrabi kriza in se zjokam na robe svoje postelje, bi bil pa hvalezen vsakemu, ki bi se bil pripravljen pogovoriti z mano..

Bobr123 ::

Predvsem malo govori, veliko poslušaj in glej na stvari skozi njegovo perspektivo. Zagotovljen uspeh.

lp

Rias Gremory ::

Ne drezaj, sploh, če je eksplicitno izrazil željo, da se o tem ne želi pogovarjati.
Če slučajno rabi koga za pogovor in noče, da si to ti http://www.7cupsoftea.com/ (nisem še probal; obstajajo tudi IRC kanali kjer se lahko pogovarjaš oz. samo napišeš kaj te matra), če mu angleščina ni tuja se lahko razpiše tudi na https://www.reddit.com/r/offmychest/
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

vorantz ::

Ne moremo ti odgovorit ker enostavno vsak po svoje sprocesira take reci
En se bo hotu o tem pogovarjat
En se bo hotu pogovarjat ful odprto
Nekdo se sploh ne bo hotu

Pocakaj malo pa bos kmalu vidu kam pade ta tvoj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imajo starši pravico brskati po sobi svojega polnoletnega otroka? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15118792 (14415) ThinkPad
»

Moraliziranje - filtriranje odrasle vsebine pred otroci (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
987751 (6435) Keyser Soze
»

Prevaran (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19016364 (9802) Nejc Pintar
»

Problem glede droge in mojeg brata (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
815971 (4113) rozica
»

Kam se ubrniti če te sosed hoče zazidati?

Oddelek: Loža
426267 (4390) DavidJ

Več podobnih tem