» »

Prevaran

Prevaran

1 2 3
4
»

tele27 ::

Nick je čist tak kot čas ki sm ga zapravil z njo :(( žal tko je.

Nejc Pintar ::

Sem mel podobno situacijo, slej ko prej ti bo ona dala konec, edino če ji nudiš finančno podporo.
Pojdi na dopust, prej se jebaćko natreniri, pa se uleži na plažo pa cigaro v usta.:D
(na dopust greš res lahko, v kakšen žurerski kamp z veliko slovenkami)
Lahko je biti prvi, če si edini!

tele27 ::

TNX GOD ko pride k pameti. ;) sam še srečo jima lahk zaželim
:)

Damjan Jagar ::

No spedenaj to zadevo, potem pa takoj nick spremenit. ;)
http://jagar.si

tele27 ::

tako je !! ;))

ironija: pred nekaj urami sem od kolega, ki mi je namignil za ta forum slišal, da se je znašel v isti zgodbi a na drugi strani. kaksno zblojeno življenje :)

cryptozaver ::

Nekaj je sigurno. Naj bo vesela take reakcije in tole ji bos enkrat vrnil. Tako ali drugace.

slow3nc ::

meu encajt nazaj isti problem kot tele27... jo odjebal..kurc prve dni je težko... pol pa pozabiš..čeprav se še skoz kdaj spomnem na nanjo..smpak jebat ga tko je :(
slowenaaac!

Myth ::

tele27, eno vprašanje. Tale tvoj kolega. A je mogoče prijatelj od tvoje punce? Ker ravno govoriš da je v isti situaciji, le na drugi strani. :D (mala šala, da se boš malce nasmejal na vso situacijo)

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

BigWhale ::

Hm, a mascevanje pomaga? :P

jype ::

Samo ce je preemptive.

perci ::

maščevanje pomaga - vsaj na kratek rok :)

BigWhale ::

Kaj pa na daljsi rok? Mislim, zakaj potem mascevanje? Ce itak ves, da na daljsi rok ne pomaga?

perci ::

Zato, ker večina ljudi misli bolj na kratki rok.

Pa zaradi afekta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

perci ::

Recimo zadnjič sem bil na Kamenjaku pri Puli. Avto sva parkirala enih 300 m stran od mesta kjer sva se kopala. S seboj sva vzela od vrednih stvari mobitele in jasno ključe od avta. In potem sva se sla kopat in jasno pozabila na ruzake. V vodi sva bila kakih 15 minut, nakar greva ven, punca hoče poslat sms, ugotoviva, da so nama ukradli mobitele in ključe od avta.

Jst se obujem in laufam do avta. Potem sem malo incognito opazoval, če se slučajno kdo priblizuje avtomobilu. Pametno od njega, da se ni. Ker če bi se, bi ga tako odlomil, da bi zobe pobiral. Resno, prov želel sem si, da bi model šel proti avtu, pa tudi če bi bila dva, ker sem imel v sebi toliko negativne energije, da bi sam padal. Aja, vem, da sem sam kriv, da so mi spizdili, kaj pa nosim sploh mobitele na plažo, ampak enim drugim so pa v avto vlomili, tko da...

Daedalus ::

Drugič raje sebe enkrat s ciglom po glavi, da ne boš več neumnosti ponovil:D Maščevanje je tako-tako - v takem primeru bi jaz tud popenil in krivca sesul do amena. Punci se pa ne bi maščeval - se mi zdi, da se deklini za to, ker se razideta, ni treba lih maščevat. Sej nimaš nič od tega (edin če maš tak ego, da nujno rabi neko fliko, da ne sousti preveč).
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Daedalus ::

Zbrisal - nekako je post, na kerega sem odgovarjal zginil..
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Damjan Jagar ::

perci, in kako se je potem zgodba končala? Glede poti nazaj me zanima.
http://jagar.si

perci ::

cyb3r: Tip je pri lokalu v bližini odvrgel ključe, nakar jih je nekdo našel in prinesel v bar. Jst sem šel pa v bar, da bi si sposodu telefon, da pokličem nekoga, da mi rezervne ključe prinese. No, tip v baru mi je pokazal ključe, jst pa sem se precej oddahnil ;).

slow3nc ::

maš pa srečo :D
slowenaaac!

Keyser Soze ::

Drugič pa izmenično v vodo. Sigurno sta kakšne obscenosti zganjala, da nista videla kaj se z ruzaki dogaja. Vzdržnost!!!


:D

Ma maščevanje je OK. Ker kriza je najhujša na začetku in je to nekakšna protiutež temu najhujšemu. Potem se tako ali tako malo poleže in razvleče zadeva. Tisto pa že nekako sfolgaš.
Zakaj bi zganjal eno faljeno moralo, če je pa druga stran tudi nima. Potem se pa folk sfaljeno tolaži ala, saj ga bo že življenje teplo ali pa ga bo že kdo drug enkrat zafrknil. Ma ja de.

apachee ::

Mene pa bolj zanima kako se je zaključila zgodbas Tele27. Kar me zanima je če se je izkazalo če je res ta "porivač" tvoj omenjeni "frend". Ker če je ti pridem dat roko pri "hospitaliziranju" .
You can't win without The Finn!

Damjan Jagar ::

perci, se ti je še kar dobro izteklo na koncu.
http://jagar.si

BETRAYED ::

Pozdravljeni!

Po dolgem času se zopet oglašam tukaj .
Stvar je taka ,da se problem še sedaj ni rešil .
Torej kot je Spajky dejal problem je bil tudi v sexu
zadnjih 7 let sva imela probleme samo zaradi tega ,ker
mi je dejala ,da ji ni do sexa in stalno me je odrivala
od sebe ,ko sem jo hotel objeti je vedno našla kak
izgovor naprimer ravno takrat je morala obesit
perilo (primer) pa ne ,da ji nebi pri tem pomagal.
Dejala je ,da ji pač ni do tega in bi lahko živela
brez tega.Nato sem jo poslal k doktorju.
Vendar se stvar ni in ni izboljšala ,vedno jo je bolela
glava ali pa je imela tardečo (zanimivo takrat ni bilo
glavobola).No tako sva se počasi začela odtujevati ,jaz
sem si drugače zapolnil svoj čas in upal ,da jo bo mogoče
pa le nehala glava bolet.
Nato pa nekega dne začne SMSirat z nekim tipom.Dan na dan
sta si dopisovala.Ker se meni ni zdelo nič sumljivo
sem pač mislil saj je vse v redu.
Potem pa mi je nekega dne začela govorit o neki kolegici,
ki je ločena in ima tri otroke ,pa kolk stane ločitev
pa kako bi čimprej odplačala kredit itd itd.
Hkrati pa se mi je zazdelo ,kot se mi je začela še bolj
odmikat.Spraševala me je če gre lahko k njemu na obisk.
Takrat sem prvič posumil ,da nekaj ne štima, ampak
sem si rekel saj ni nič.
Nato pa se jo le vprašal kaj ima s tem tipom da se toliko
pogovarja z njim do 4h zjutraj o sem imel jaz nočno ,btw
ona je brezposelna , pa mi je rekla da nič.
Potem pa sem nekega dne prišel v sobo ker sem
nekaj rabil z mize na kateri je računalnik in
slučajno sem pogledal na zaslon in prebral
nekaj od enega TIČA pa tko. Kak dan zatem
pa sem slišal da jo je tip poklical po
mobitelu vendar mu je rekla ne zdaj in
prekinila.
Takrat pa mi je bilo dovolj in sem si rekel,
da bom zadevi prišel do dna.
Lepo sem jo vprašal kaj naj pomeni vse to.
Rekla je ,da ni nič in da naj si neham domišljat
da me vara.
Meni pa ni in ni dalo miru zato sem naštimal
programčič in posnel pogovor ,ko sem bil na
nočni.
Ko sem zjutraj prišel pogledat sem mislil da me
bo konec od žalosti.
Z njim sta imela internetno telefonski sex mene
je pa basala kako ji ni do tega in take traparije.
Potem pa sem se tolažil ,da je pač iskala pozornost
drugje in ker mi je še vedno do nje sem se ji začel
bolj posvečat in ji prisluhnil.
Predlagal sem ji tudi da bi šla SKUPAJ v posvetovalnico
pa je rekla, da ne misli nikomur razlagat svojega privat
življenja.Ko sem jo vprašal ,če ji je sploh kaj do mene
je bila tiho.Povedal sem ji ,da mi je še vedno veliko do nje
in da sem pripravljen na vse skupaj pozabiti.Rekel sem ji ,da
naj se odloči ali on ali jaz ,pa mi je rekla da ne gre nikamor
vendar jaz bi rad vedel nekaj drugega pred naslednjim korakom
torej ,če sploh še kaj čuti do mene ,tega pa mi noče odgovorit.

Sedaj pa mi res ni več jasno kaj naj naredim.Razmišljam
kaj bo z otrokoma ,kaj bo z obupnim kreditom, ki sem si ga
nakopal za 10 let, kaj bo za naprej z nama ,po moje res ne bova več
dolgo skupaj.
Betrayed

Damjan Jagar ::

Uff, žalostna zgodba.
http://jagar.si

DSmidgy ::

Jest bi šel k odvetniku se pozanimat, da nebi na koncu ostal brez stanovanja (ali dobil polovico) in s kreditom.

SavoS ::

@BETRAYED....sem bil sam na tem pred leti, res, da brez otrok in nisem bil poročen, sem pa bil skupaj z tisto oseba skoraj 10 let....začelo se je isto kot pri tebi....sami izgovori, brez spolnega življenja, onase je pa zaljubila v svojega šefa, ki je kar 20 let starejši od nje, eden od treh menedžerjev v tovarni,(ravno je zakorakal v 52.leto življenja), no po dolgih tuhtanjih sem se odločil narediti konec tem sagam, tudi pogovori in nevem kajše vse nežnosti in pozornosti niso pomagali....ker se je v sebi že odločila in na koncu sem jo enostavno nagnal iz stanovanja! meni je ostalo stanovanje in oprema,ter kredit, ona pa je vzela avto in komplet AMC posode....hmmm z mano ni hotela otrok, z njim pa ga že ima......tukaj se bol nagibam na temo " keš pičke " kakšen mesec dni sem bil bolj poklapan, potem pa ko zložiš vse stvari skup na koncu ugotoviš, da ni bilo videt nobene prihodnosti in je bolje tako !

Torej Betrayed....iz vsega napisanega kar sem lahko razbral, se je tvoja žena v sebi že odločila za DRUGEGA - sad but true!...ti si ji le stranskega pomena...trenutno vidi samo in izključno njega, s tabo je le ker je navajena in ker je oženjena s tabo, ker ima otroke s tabo, NE zaradi ljubezni ali zaradi sexa....trenutno je tvoja žena en velik EGOIST in vidi samo ljubimca in nič drugega.....hmmm vem, da so tukaj vmes še otroci, ki bodo najbolj trpeli....samo v tem pogledu moraš tudi ti kaj narediti zase in za SVOJO DUŠO, ter narediti tej agoniji konec! Dobro premisli vse zadeve, saj vem kredit otroci...vendar kredit se odplača otroci zrastejo.....kaj pa tvoj notranji mir tvoje srce....če boš še naprej živel v tej agoniji , se bosta tvoje srce in duša upešala, nanj bo vse močan pritisk in nazadnje ko ti bo dvignilo pritisk, se lahko v afektu zgodi marsikaj , kar bi lahko kasneje prekleto obžaloval.....

Najprej se probaj z ženo temeljito pogovoriti, dajta na mizo vse karte svojega življenja, kaj muči enega in drugega, kje sta se osrečevala in kje ne, pogovorita se o otrocih in o življenju brez njih......in nazadnje naj ti odkrito pove kako in kaj....

Mi ti sicer lahko dajamo nasvete kako in kaj....vendar na koncu si ti tisti, ki se boš moral odličiti ali boš zaživel normalno življenje brez nje, ali boš še naprej živel v negotovosti ali pa se bo zadeva rešila in bosta oba probala pozabiti vse skupaj....
....a vedi....srčne rane se celijo doooolgo in takšnih zadev enostavno NI MOGOČE POZABITI!
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

CestlaVie ::

Betrayed: Bodi mocan in naredi zase kar je najbolj prav. Res ti lahko nakladamo in delimo nasvete navsezadnje pa stejes le ti. Zal ti je druzina razpadla in sedaj je cas da poskrbis zase. Svetovalci, psihologi in ostali strokovnjaki lahko pomagajo tebi ne morejo pa vec tvoji druzini. Prej je bil cas zato. Moj nasvet: loci se. Ce sta vzela kredit za stanovanje, ga sedaj razdelita. Otroci naj ne bodo izgovor zato da bi ostal z njo. Se vedno bos njihov oce; jim pa razlozi da z mamico ne moreta biti vec skupaj. To bo boljse kot alternativa, da ostaneta, otroka pa gledata in soobcutita vajino nezaupanje in trpljenje. Ceprav bos dober partner in ji napak ne bos ocital, bos moral z to izkusnjo ziveti. Ni nujno da bosta se kdaj partnerja, lahko pa postaneta dobra prijatelja. Gradi na tem.

Tele27: Nekdo prej je rekel, da si res tele. Prav ima. Preberi si Betrayeda. To se ti lahko zgodi, ce bos vztrajal. Na vse nacrte pozabi se danes. Tudi nasvet tebi: pusti jo. Zacne se z malenkostmi, ki pa v marsikaj prerastejo. Ji bos lahko se kdaj zaupal? Po moje nikoli. Kadarkoli bo zazvonil telefon, sms, se vsedla za racunalnik ali pa sla s kom ven bo v tebi prevladal zoprn obcutek: je to spet on ali kdo drug? Zacel jo bos nadzorovat in to te bo samo se bolj omejevalo. Poglej kam si prisel: pises na forum namesto da bi zivel. Sprijazni se. Pusti ziveti sebi in njej. Dejstva kazejo, da nista za skupaj. Ce cakas da bos dobil nogo se motis, ker je navajena odnosa s teboj in je nekako odvisna od tebe. Ker ne zeli izpasti k*** zato caka, da jo pustis ti (tist e-mail ni naklucje).

Savo: nekaj imas prav. Kar je bistveno: zena se je odlocila. Betrayed upostevaj to.

Zaklucek: Ko drug partner zacne iskati oporo drugje in to prvi zacuti, mora takoj ukrepati, sicer je lahko usodno za zvezo. Ni normalno, da partner naveze tako osebne stike z drugimi. Ni nujno da gre za seks, a stvari se nevarno preblizujejo meji varanja: custva, ki bi jih moral prejemat jaz prejema nekdo drug. Noben iskren pogovor ne pomaga vec in vsaka obljuba bo spet sla k vragu. Iskrenost se gradi od zacetka in ko se zlomi enkrat ostane naceta za vedno.

Dodgeviper ::

No naj se še jaz pridružim k tej žalostiji:'(
Imel isti problem z punco, k sreči sam punco in brez otrok!
2leti me je naskakovala in klicala vsake toliko, kar me ni nič motilo razen tega da je bila preveč ljubosumna:\
Nato ko je njen brat dobil internet adsl, je to njeno naskakovanje in veselje do mene počasi prenehalo, kar se mi je zdel čudno takoj.
A ker sem vedel da se določene zadeve shranjujejo tko al tko same v računalnik, sem enega dne lepo čital kaj sta se vse dopisovala in klicala po gsm-u tudi! Sem mislil da mi bo srce počilo od žalosti, mišice pa od jeze;((
Zvedel sem njegov mail, nato ime in preimek, in nato še naslov, gsm cifro.
Ko sem imel kupček sem začel, prvo sem stopil k punci ji razložil da vse vem, ji sprintal na list in rekel da gre to tudi njenim staršem, kateri so in me velik cenijo! Je planila v jok, da sej je vedla da dela napako, da nikol več nebo šla za računalnik itd...
Nato sem rekel da če me bo volja ko se ohladim, pridem nazaj k njej, če ne pa ne!!!

Vmes sem še parim kolegom pač tko mal, povedal kam naj pokličejo in malo zagrozijo z mafijo:D ker sem itak vedel vse podatke se je oseba že na telefonu skor zjokala, češ da on ni vedu:D , gsm cifro je pol očitno zamenju, jaz sem pa poslal še eno pismo kdaj pridemo:D

Tak ti je to ženske
Malo pa malo pa ode
Lp

DominusSLO ::

yup...žalostna zgodba betrayed... no še vedno si živ in lahko boš še spoznal kakšno drugo, boljšo žensko, s katero se bosta še boljše ujemala...

in ja-pojdi na obisk do odvetnika(ženi ne povedat)

Dittorio ::

ej modeli ne se sekirat za varanje to majo zenske v krvi si nemorjo pomagat zato se one bol sekirajo koker mi ker vejo kaj izpadejo k.... haha smeha so te pupike nimas kej
WHITE POWEEEEER

sLicK_o ::

@BETRAYED -Lahko ti rečem samo to - once a bitch always a bitch!
Bodi moški, postavi ji ultimat......Glede na to, da že vsa ta leta trpiš vse te njene muhe si ženska (vsaj po mojem mnenju) zasluži en konkretn bitchslap! Ženska te, po tvojem postu sodeč ima za norca. Sej vem, da so tu otroci vmes..... Tud sam sem rasel samo z enim staršem, in mi nikoli nič ni manjkalo. Boljše to, kot pa nonstop prerekanje ter hladno in čustveno odtujeno razmerje. Otroci opazijo vse, tudi najmanjše spremembe pri vedenju staršev, verjemi! Kot sem zasledil je še povrhu nezaposlena, tako, da imaš nekaj možnosti za skrbništvom nad otroki. Se sočustvujem s teboj, res, ampak bodi realen, da tako ne bo šlo več naprej.
Edino dejstvo, ki ga tvoja žena ima za zagovor je to, da ljudje nismo monogamna bitja in varanje bo vedno prisotno.... s tem sem se jaz že zdavnaj sprijaznil.
Tako da obišči odvetnika se z njim pogovori, prav tako z ženo, ampak to naj bo eden takšnih pogovorov kjer boš ti govoril žena pa poslušala :\. Odločitev je samo tvoja, kakršnakoli pa že bo, naj bo hitra preden ti bo počlo, in boš storil nekaj, kar boš obžaloval vse življenje.

Upam in tudi iskreno želim, da se bo za vse karseda najbolje izteklo.

LP slicky

poweroff ::

betrayed (in tele27): jaz bi naredil takole. Najprej bi sam pri sebi razčistil ali ženi/punci še lahko zaupam (kdaj kasneje) in ali mi je še kaj do nje. Če ne, bi pač šel do odvetnika (v primeru žene), se pozanimal kako in kaj in potem šel narazen.

Če pa da, bi pa partnerici rekel, da se želim resno pogovoriti. Ne takoj - v enem tednu, naj ona pove, ko bo pripravljena.
Na pogovoru bi predlagal svetovalca. Če bi zavračala predloge, ne bi dolgo vztrajal pri prepričevanju. Lepo bi šel do odvetnika in ji potem povedal da je konec.

Otrokom je treba povedati da gresta pač narazen brez kakšnega "sranja" po partnerju. Tudi omejevanje stikov ni primerno. Tukaj je treba gledati tudi na otroke.

Jaz osebno bi tudi vztrajal pri tem, da imam otroke jaz, sploh če je varala ona. Čas in praznino, ki bi ostal po ločitvi pa lahko usmeriš v preživljanje kvalitetnega prostega časa z otroki.

Kredit... to je problem. Morda sedaj ne rabiš več tako velikega stanovanja? Tega prodaš in se preseliš v manjšega... problem je samo v selitvi v bolj oddaljene kraje, saj otroci izgubijo prijatelje, sošolce.

V glavnem - daj ji možnost pogovora in rešitve (in k svetovalcu pojdita). ČE pa jo zavrne ne cincaj - odloči se in izpelji svojo odločitev.
sudo poweroff

CaqKa ::

ok nekaj ne razumem..
zakaj je kredit problem? če je brezposelna je kredit ravno tako veliki problem kot pa če si brez nje.. al sem kaj spregledal?
da bi po mathaiijevem predlogu nekaj šel sam pri sebi razčiščevat se mi tudi zdi nesmisleno.. samo dejstvo, da sta se en kot drugi (betrayed in tele27) registrirala na st, samo zato da sta nam zaupala te svoje težave, je dovolj da niti pomislek več ni potrebn, da veš da s tako žensko več NE MOREŠ bit skupaj. Zadaj je tuki tisto, ko se nočeš sprijaznit z resnico pa misliš da boš na forumu(ali bilokje drugje) našel laž ki te bo potolažila.

lp

poweroff ::

Meni se pa zdi, da če sta šla na forum spraševat za nasvet, da je to znak, da si še nista prišla povsem na čisto.

Nekako mora človek sam razčistiti sam s sabo, ko se pa odločiš, je pa samo še stvar izvedbe...
sudo poweroff

BigWhale ::

Matthai,

> Jaz osebno bi tudi vztrajal pri tem, da imam otroke jaz, sploh če je varala ona.

Tole je bolj utopija, ce mati ne bo hotela pristati na to. Ce bo mati rekla, da hoce otroke, bodo sli otroci k mami. Da gredo k ocetu, mora biti mati ze fejst zanic. Samo varanje ni zadosten razlog. Mogoce, ce bi slo za kaksno hujso promiskuitetnost...

Keyser Soze ::

No, no, BW to pa tudi ni res. Ne nekaj posploševat in razširjat stereotipov okoli. Če si dober oče in si pripravljen to dokazati magari na sodišču, če tega ne dosežeš na centru ali pa kasneje na ministrstvu, imaš enake možnosti, da dobiš v skrbništvo svoje otroke. Materi pa omogočiš stike.

BigWhale ::

Ti povsod vidis neke stereotipe.... :P

Vidis, 'problem' je ze v tem, da mora oce te zadeve dokazovati na sodiscih. Materi je dovolj, da rece, otroke bom imela jaz. Dokazati, da si ti boljsi za vzgojo otrok, kot tvoja (bivsa) partnerica, pa ni tako lahko. Lahko pa das nek konkreten primer, ce ga imas, kjer se je to zgodilo.

Niti na CSDju, niti kje drugje moznosti niso enake. Je pa stvar tudi odvisna od tega koliko so stari otroci in kak vpliv ima kateri od starsev nanje.

Sicer je pa vseeno. Najebejo na koncu otroci. Sploh ce se starsa precej pulita zanje.

poweroff ::

BigWhale - vem. Na žalost smo očetje, kar se tega tiče, zapostavljeni.

Ko se toliko govori o kaznovanju očetov, ki ne plačujejo preživnine - s čimer se absolutno strinjam (s plačevanjem preživnine), zakaj se ne govori tudi o tem, da pri dodeljevanju otrok vlada pristranskost? In zakaj se ne kaznuje tudi onemogočanje stikov?
sudo poweroff

Keyser Soze ::

Veš da ne smem. Me bo še kdo haklal, da dajem na plano osebne podatke.

ZAdeva je bila problematična, a se popravlja. Poznam kar par primerov, ko je oče dobil skrbništvo, pa sta bila oba starša za v Idrijo, ali pa nobeden. Le vztrajen je treba bit.

Veš, problem je predvsem na centrih. Kjer so večinoma zaposlene ženske in to postane pravi kurnik(govorim iz lastnih izkušenj). In ker so pač matere one "vedo" najbolje, da otrok potrebuje mater bolj kot očeta. Plus še veliko pristranskosti je na račun poznanstva.

Sicer pa imaš neko društvo za očete(ne vem kako se imenuje). Se včlaniš in narediš nekaj za to, da bodo moški tu enakopravni ženskam. Škoda je le to, da so ustanovitelji malo br, br.:D

P.S.: Lahko pa rečem samo to. Sreča, da imamo pameten drugostopenjski organ. :P

Tomi ::

Odgovor je vec kot jasen. Samo skenslati jo je treba, posebej, ker ti vec kot ocitno laze.
Mogoce ne bo lahko, samo je pa najboljsa resitev v dani situaciji.
metrodusa.blogspot.com

Nejc Pintar ::

mogoče malo za popestritev:

Sta oče in mama na sodišču, in se grebeta kdo bo imel otroke, mama pravi:
"Rojeni so iz mojega telesa, hočem da jih imam jaz!"
Oče pa:
"Povejte mi gospod sodnik, ko dam denar v avtomat je pijača moja ali od avtomata?"

Drugače pa, prej ko končaš, lažje bo!
Lahko je biti prvi, če si edini!
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnogoženstvo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24425038 (19997) FlyingBee

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68194793 (79963) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17528027 (23495) Gandalfar
»

How much is too much? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816952 (13809) figula
»

Varati ali ne varati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
919209 (7068) Myth

Več podobnih tem