» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
«
1 / 21
»»

oo7 ::



Fear the Walking Dead is an upcoming American television series created by Robert Kirkman and Dave Erickson scheduled to premiere on AMC in August 2015.It is a companion series to the horror drama television series The Walking Dead, which is based on the comic book series of the same name by Robert Kirkman, Tony Moore, and Charlie Adlard. AMC greenlit the pilot to series on March 9, 2015, with a two-season commitment.


Main cast
Kim Dickens as Madison, a high school guidance counselor and fiancee to Travis. She is a single mother to Alicia and Nick.
Cliff Curtis as Travis, Madison's fiancee and a divorced teacher who shares custody of his son Chris with ex-wife Liza.
Frank Dillane as Nick, Madison's college-flunk out son who is battling a drug problem.
Alycia Debnam-Carey as Alicia, Madison's high-achieving and ambitious daughter who is in a relationship with her jock boyfriend Matt. She is able to read situations well and often finds herself at odds with Nick due to his unmotivated nature.
Elizabeth Rodriguez as Liza, Travis's ex-wife and mother to their son Chris. A free-spirited bohemian type, she is attempting to rebound from her disastrous marriage.
Mercedes Mason as Ofelia
Rubén Blades as Daniel, Ofelia's father


IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3743822/

Trenutno so napovedane dve sezone. Prva sezona naj bi imela samo šest delov tako kot originalna serija The Walking Dead.


Fear The Walking Dead | first official teaser trailer (2015) AMC
  • zavarovalo slike: gzibret ()

Matija82 ::

Tipični Ameri. Zmolzli bodo franšizo dokler da.

Izi ::

Še en izmed uradnih dražilniko. Nikov pobeg.
Tale dražilnik je verjetno namenjen ženskemu delu občinstva ;)



Le pred čim tako panično beži?

Še nekaj je potrebno omeniti. Uradno je bilo povedano, da tudi v tej seriji ne bomo izvedeli za izvor bolezni. :'(
Uradnega datuma za začetek pa še vedno ni, piše samo Avgust 2015.

scipascapa ::

tole bo fail.

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

tole bo fail.



Zakaj bi bil fail?

Recimo igra The Walking Dead season 1 od Telltale games je odlična ravno zaradi zgodbe in likov. Predvsem je odvisno kakšna bo štorija in kako zanimive like bodo dali skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

Še en izmed uradnih dražilniko. Nikov pobeg.
Tale dražilnik je verjetno namenjen ženskemu delu občinstva ;)



Le pred čim tako panično beži?

Še nekaj je potrebno omeniti. Uradno je bilo povedano, da tudi v tej seriji ne bomo izvedeli za izvor bolezni. :'(
Uradnega datuma za začetek pa še vedno ni, piše samo Avgust 2015.



Tole je eden najslabši teaserjev kar sem jih videl;((

Drugače pa komaj čakam, da vidim kakšna bo serija. Važno, da sodeluje Kirkman =)

Tr0n ::

Vi ste celi dražilniki. ;((

oo7 ::

Fear The Walking Dead Season 1 1x01 Trailer "Report In Five States"

bambam20 ::

Mhm.. vlada bi povedala. Jao, kakšna butara je ta baba.

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Prvi del 23 Avgusta 2015


Fear The Walking Dead Season 1 Comic Con Trailer 2015 HD

BorutK-73 ::

Ravno to je manjkalo v Walking Dead, kako se je začelo in propad normalnega živlenja.

oo7 ::

BorutK-73 je izjavil:

Ravno to je manjkalo v Walking Dead, kako se je začelo in propad normalnega živlenja.



Bomo videli koliko časa bo trajal ta propad normalnega življenja.

Rick je bil v bolnici okoli 2 meseca v komi, ko se je zbudil je bilo že vsega konec.

Outcast ::

Zgleda zelo zanimivo; po videnem, je verjetno tudi budžet malo večji kot pri TWD.
23.avgust, ravno po dopustu:D

yoco ::

Trailer mi je kar všeč. Sem prepričan da bo prva sezona zelo uspešna, potem pa zna bit dologočasna kot je TWD ratala :P:))

Tr0n ::

Vse avtobusne postaje v mb majo to.



AMC mamo pri nas?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

šernk ::

ravno včeraj sem se spraševal, ker sem tudi videl povsod reklamo.

AMC je kupil MGM in zato naj bi bil po novem MGM kar AMC (ga ima siol v programski shemi)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Vse avtobusne postaje v mb majo to.



AMC mamo pri nas?


Ne, da bi jaz vedel, da imamo AMC pri nas8-O

Še na You tube ne moreš gledati AMC video, ker piše : The uploader has not made this video available in your country.

oo7 ::

Pa je res AMC na siol TV pod št 232
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Ampak jaz ga nimam, ker imam samo osnovni paket + HBO ):

nejclp ::

Telemach ga ma v osnovnem paketu.

Runnagain ::

Siol, imam v paketu tudi AMC, prvi del "Bojte se živih mrtvecev" bo 24. 8. ob 03:00 oz. bo ponovitev ob 22:00. Še dobro, da imamo ogleda nazaj ;) oz. možnost snemanja, če ni prvega.

Tr0n ::

Interesting. Ker na samem plakatu ni za videt nekih Siol ali Telemach logotov. Al pa jaz nisem vido. Pa zakaj ravno to serijo oglasujejo, je tudi zanimivo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Pa je res AMC na siol TV pod št 232
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

Ampak jaz ga nimam, ker imam samo osnovni paket + HBO ):


Oh, groza. Kako boš pa sedaj gledal :P..

Men je samo škoda, ker lahko sedaj slovenčki gledamo istočasno oz. ob 3 zjutraj kot amerikanosi. Tako se ne morem več pohvalit, da sem si zadevo nabavil sveže dišečo na tržnici ob 5-ih zjutraj. :8)

Runnagain ::

Haha, nekaterim moram0 ponoči spati, da nismo potem na šihtu zombiji ;)!

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

Telemach ima AMC - bivši MGM.

SeMiNeSanja ::

Tudi T-2 ima AMC - celo na TV2GO.

Tr0n ::

In, je zakaj tole? :)

oo7 ::

Jaz bom pogledal enkrat zvečer. Pilot traja 1 uro :)

bambam20 ::

Začetek je recimo ok. Bolj je vprašanje kaj bo prineslo nadaljevanje. Zna pa tole iti preveč v smer drame in premalo akcije.

Tr0n ::

Not bad, not bad at all.

bambam20 ::

Tr0n je izjavil:

Not bad, not bad at all.


Da se celo epizodo ukvarjajo z najstniki?

Outcast ::

SPOILER:




Ok, začetek je bil res bolj 'najstniški', sam se bo verjetno to spremenilo z vedno večjim številom okuženih in kaosom, ki še sledi...nisem pa dobro vidu ali je Calvin dejansko ugriznu Madison?

Heisenberg ::

Prvi del me je malce razočaral. Igralci mi niso tako všečni kot pri Walking Dead. Pri novih serijah ne maram videti igralcev, ki so znani.

Upam, da se zgodba zanimivo razvila in da ne bo en kup dolgčasa. Walking Dead 1 sezona je postavila mejo kar visoko, dvomim da bodo s to serijo dosegli polovico tega.

Sicer pa jim ni kaj težko, ker gledalce že imajo in vsi, ki gledamo WalkingDead bomo gledali tudi FTWD...

bambam20 ::

Heisenberg je izjavil:



Sicer pa jim ni kaj težko, ker gledalce že imajo in vsi, ki gledamo WalkingDead bomo gledali tudi FTWD...


To pa sploh ni nujno. Vprašanje kako se bo zgodba razvijala. če mislijo v opsredje tlačit zblojene najstnike potem že ne bom gledal. Točno to se dogajalo v prvi epizodi. Skaknje okoli sinkota. Nič drugega.

oo7 ::

Men je bil pilot dober čeprav bolj počasen.
V pilotu so bolj podrobno predstavili družino zdaj v naslednjih epizodah se bo pa začel propad civilizacije :)

Outcast je izjavil:

SPOILER:




...nisem pa dobro vidu ali je Calvin dejansko ugriznu Madison?


Mislim, da ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

pepsi89 ::

Uredu pilot, me prav zanima kako se bo zgodba razvijala naprej.

oo7 ::

'Fear the Walking Dead' becomes most-watched series premiere in cable history

http://www.cleveland.com/entertainment/...

Runnagain ::

Pa še ta sinko je bil tolk antipatičen, da me je skoraj vse minilo.

Outcast ::

Upam samo, da bodo skozi dele (vzporedno) prikazali tudi, kako je virus 'nastal', kaj se morali ljudje početi/vzeti, da so postali kanibali, delno so nakazali, da je lahko za vsem tem Cal in 'njegova' droga.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Upam samo, da bodo skozi dele (vzporedno) prikazali tudi, kako je virus 'nastal', kaj se morali ljudje početi/vzeti, da so postali kanibali, delno so nakazali, da je lahko za vsem tem Cal in 'njegova' droga.


Če se prav spomnim to ne bo nikoli pojasnjeno kako je nastal virus ne v the Walking dead in ne v The Fear Walking Dead.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Upam samo, da bodo skozi dele (vzporedno) prikazali tudi, kako je virus 'nastal', kaj se morali ljudje početi/vzeti, da so postali kanibali, delno so nakazali, da je lahko za vsem tem Cal in 'njegova' droga.


Če se prav spomnim to ne bo nikoli pojasnjeno kako je nastal virus ne v the Walking dead in ne v The Fear Walking Dead.


Ja zdj sm opazil, da si gor to napisal...škoda, bi bile verjetno kar zanimive hipoteze o izvoru virusa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Runnagain ::

Kolikor sem uspel iz serije razbrati, je virus med ljudmi že razširjen (glede na to, da umrli (in ne ugrizneni) "oživijo"). Sam ground zero razširitve virusa šparajo za nov preprequel ;).

Outcast ::

SPOILER









Ja sam je mal butast, da ne probajo pojasniti izvor virusa...zame je tako izvor v cerkvi, kjer so se zadevali. Diler Cal je pa verjetno vedu, o kaki drogi se gre, če je skori ustrelu frenda, ki mu je 'pripeljal' starce na vrata.

Heisenberg ::

Outcast je izjavil:

SPOILER









Ja sam je mal butast, da ne probajo pojasniti izvor virusa...zame je tako izvor v cerkvi, kjer so se zadevali. Diler Cal je pa verjetno vedu, o kaki drogi se gre, če je skori ustrelu frenda, ki mu je 'pripeljal' starce na vrata.



Kolikor sam to razumem je vrius že razširjen. To se vidi po tem ko so objavljeni letaki "missing person", v bolnici so starčka na hitro odpeljali nekam drugam, verjetno tja kjer potem Rick naleti na vrata z napisom Don't dead open inside :)

oo7 ::

Outcast je izjavil:

SPOILER









Ja sam je mal butast, da ne probajo pojasniti izvor virusa...zame je tako izvor v cerkvi, kjer so se zadevali. Diler Cal je pa verjetno vedu, o kaki drogi se gre, če je skori ustrelu frenda, ki mu je 'pripeljal' starce na vrata.



Tista cerkev siguro nima nobene veze z izvrom virusa. Ko se je dogajalo v cerkvi so bili itak že vsi ljudje okuženi s tem virusom. V cerkvi se je moral en narkoman predozirat in je umrl in postal zombi. Droga tukaj po moje nima nič, ker so vsi mislili, da se tamalmu blede.
Po moje je virus nastal v kakšnem labaratoriju in ušel izpod nadzora.

chucki ::

Saj virus imajo vsi lol, vsak ki umre postane zombi :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Outcast ::

Ja počasi se razširjuje, sam bi pa lahko v pilotu vsaj malo bolje pokazali (kam pa pridemo brez domišljija?:D) izvor virusa, to me je zmotilo.
A se ni začetek TWD (Rick v bolnici) dogajal v Atlanti, FTW pa v LA?

Runnagain ::

Outcast je izjavil:

Ja počasi se razširjuje, sam bi pa lahko v pilotu vsaj malo bolje pokazali (kam pa pridemo brez domišljija?:D) izvor virusa, to me je zmotilo.
A se ni začetek TWD (Rick v bolnici) dogajal v Atlanti, FTW pa v LA?


Tako je. Napis ni isti.

oo7 ::

Fear the walking dead se trenutno dogaja v LA
The walking dead pa se je začel v okolici Atalante zdaj pa če se ne motim so že v okolici Washingtona.

Časovno s pilotom Fear the Walking dead pa bi rekel, da je Rick še vedno v bolnici globoko v komi. Rick od tega pilota časovno bo v komi še kakšen mesec ali več.

Outcast ::

Pomoje da je bil celo 2 meseca u komi.
««
«
1 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768130 (389) 2dark
»

The Walking Dead (Daryl &amp; Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454092 (247) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337272 (5450) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497430 (2452) oo7

Več podobnih tem