» »

extreme digital spletna trgovina

extreme digital spletna trgovina

««
«
1 / 10
»»

MaKjaVelli ::

Ali kdo pozna http://edigital.si/ oziroma je kaj kupil pri njih?

Cene so občutno nižje kot kjerkoli drugje. Nekaj bi kupil, pa so mi sumljivi :-)
  • spremenil: bluefish ()

mitkos ::

Ime podjetja:
Extreme Digital Zrt.

Davčna številka:
SI25026208

Matična številka:
01-10-045869

Naslov:
Szentendrei út. 89-95 1033 Budimpešta, Madžarska

dj_uro ::

Tako OBCUTNO cenejsi pa niso kot zelis povedati...
vw-klub.si

MaKjaVelli ::

dj_uro je izjavil:

Tako OBCUTNO cenejsi pa niso kot zelis povedati...


Tega gledam, če veš kje bi ga dobil ceneje, se priporočam:
Samsung Galaxy Tab S 8.4 (SM-T700) Wifi 16GB tablica, srebrna (Android)
http://www.edigital.si/wifi-tablice/sam...

Bellzmet ::

Davčna številka je napačna.

hojnikb ::

razn tele tablice niso neki extra pocen..
#brezpodpisa

lonewolf_ ::

i5 4460 imajo za 176€, pri funtech je skoraj 199€, ampak če prav razumem imajo akcijo do 27. maja. Prvič slišim za to trgovino.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

darkolord ::

Bellzmet je izjavil:

Davčna številka je napačna.

Davčna je OK:

Bellzmet ::

Aha OK. Imajo samo davčno, firma pa ni v Slo registrirana.

Miha 333 ::

V primerjavi s kakšnimi nemškimi trgovinami niti niso tako ugodni. So pa cene občutno nižje od slovenskih trgovin, to pa res.

MaKjaVelli ::

Miha 333 je izjavil:

V primerjavi s kakšnimi nemškimi trgovinami niti niso tako ugodni. So pa cene občutno nižje od slovenskih trgovin, to pa res.


V MediaMarkt so imeli akcijo za 199 ampak je že razprodano.

Drugače pa pod 290 EUR ne najdem tudi v nemčiji. Kakšen predlog?

hribovc88 ::

Prejšni mesec sem naročil 3x Nokia Lumia 630 DS po 82EUR in 2x Lg L Fino po 110EUR oboje v akciji, prišlo drugi dan in plačal po povzetju. Dobiš tracking številko, vse štima glede trgovine, za servis pa ne vem. ( upam da mi ne bo treba kej pošiljat)

lp

Zgodovina sprememb…

Team8 ::

Tudi mene zanima če je kdo kupoval oz. izkušnje.

Ker bo račun na podjetje in plačilo po predračunu, ne bi želeli ostati brez vsega.

Lp

Alexius Heristalski ::

hribovc88 je izjavil:

Prejšni mesec sem naročil 3x Nokia Lumia 630 DS po 82EUR in 2x Lg L Fino po 110EUR oboje v akciji, prišlo drugi dan in plačal po povzetju. Dobiš tracking številko, vse štima glede trgovine, za servis pa ne vem. ( upam da mi ne bo treba kej pošiljat)

lp

Lumie imajo dvoletno evropsko garancijo, pošlješ direkt na uradni servis pri nas. Lahko preveriš veljavnost na http://www.microsoft.com/sl-si/mobile/p...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

johanblond ::

mitkos je izjavil:

Ime podjetja:
Extreme Digital Zrt.

Davčna številka:
SI25026208

Matična številka:
01-10-045869

Naslov:
Szentendrei út. 89-95 1033 Budimpešta, Madžarska


Madžarski Extreme Digital je čisto legit madžarska trgovina (http://www.edigital.hu), imajo tudi nekaj fizičnih trgovin - večinoma po nakupovalnih centrih, zanimivo da so se odločili širiti (tudi) v Slovenijo. Delujo vsaj od leta 2006 naprej.

DarwiN ::

Edigital ima 20% popusta na 2015 TV modele Samsungov.. Pravkar ubodel enega :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

TOASTER ::

Darwin poročaj o izkusnji o TV-ju, kajti sam tudi razmisljam ali bi ali nebi naročil samsung 65'ju7500 tv...
lp

DarwiN ::

Sem dovolj reviewov prečekiral, da ti lahko že zdaj dam zeleno luč.. Pač VA panel, torej edina "slaba" stvar so malo slabši vidni koti (narekovaji zato, ker stvar ni tako izrazita kot se sliši)... Je pa zato kontrast toliko boljši, črna barva je praktično popolna, tako kot slika sama na splošno.. Manjka seveda tudi tista napredna tehnologija, ki jo imajo JS modeli, 9000 in 9500, ki pa stanejo 4500+€... Torej quantum dot ter HDR kontrast, ki bo prišel v igro v prihodnosti, ko bodo izdelali vsebine.

Ampak potem itak lahko zmeraj čakaš, ker v prihodnosti bo vedno nekaj novega, a ne... TV je top model. Ne moreš zgrešit. 65" je tudi blizu idealne velikosti za 4k na 3-4m oddaljenosti.. Ampak mogoče se ti splača zdaj zgrabit za 2900, ker prišparaš ~500€ (tudi v Nemčiji je cena ~3400). Tole akcijo imajo namreč samo do 27.5, lahko pa že jutri skenslajo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

scipascapa ::

spet neka sumljiva stran, ki verjetno muti z ddvjem itd? ugibam.

TOASTER ::

jah slisi se vredu kar se tice cene, ampak malo sem skeptican kar se tice trgovine, reklamacije... Ce ma kdo kaksno izkusnjo ga prosim da pusti svoje mnenje...
Darwin kaj si pa naročil od samsunga ?

lp

DarwiN ::

Majhnega 40ju6510 sem vzel za monitor.. Glede trgovine me pa ne skrbi.. Imajo podružnice po celi Evropi (HU, SK, CZ, RO, HR, RS, EN), tako da ne morejo bit šalabajzerji. Garancijo imaš pa tako ali tako pri Samsungu.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mitja73 ::

Ravno Samsung zelo omejuje tako premetavanje zaloge iz ene regije(države) v drugo, tako da znaš imeti garancijo samo pri prodajalcu.
Pri uradnih Samsung servisih v Slo pa ne. Kaj ti piše v garancijskem listu oz računu ?

DarwiN ::

Nimam še računa, samo predračun.. Drgač pa bojda dobiš evropsko garancijo, tko da lahko uveljavljaš tudi pri zastopniku v Estoniji ali na Cipru, če ti tako paše. Pa tudi če ne, kot že rečeno, trgovina se IMO ne bo z nategi razširila po vsej Evropi..

Imajo pa stran katastrofalno prevedeno zaenkrat..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

mitja73 ::

Sam živiš v Slo, lahko uveljavljas garancijo c Slo al moras 50 colski TV poslat na Ciper?

DarwiN ::

Evropska garancija pomeni, da lahko TV kupiš kjerkoli v EU in garancijo uveljavljaš pri kateremkoli Samsung servisu/zastopniku v EU.. Jasno da boš v Slo uveljavljal. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mitja73 ::

Napisal si bojda, a je potem garancija v Slo ali ne?
Pri takih xxl izdelkih je to dokaj vazen podatek, vsaj meni.

DarwiN ::

Ja, tole o evropski garanciji piše v pravilniku na njihovi strani.. Ampak to se med drugim tiče uveljavljanja garancije mimo trgovine, torej pri Samsungovih zastopnikih/servisih.. Evropsko ti omenjam samo zato, ker deluješ zaskrbljen glede trgovine, in potem tudi če trgovina crkne, ti še vedno lahko uveljavljaš evropsko garancijo..

V sami trgovini tukaj v Sloveniji pa jasno lahko vedno uveljavljaš garancijo. To je samoumnevno, a ne.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Nikonja ::

Nehajte komplicirat, karkoli kupite kjerkoli znotraj EU (pa da ni neki šverc komerc) lahko uveljavljate garancijo v svoji državi, ampak pod pogojem da se seveda ta znamka že prodaje v vaši državi (da obstaja servisna mreža).

TOASTER ::

darwin kaj ti priporocas curved ali flat tv ? razdalja je 3m.
lp, drugace moj-tv.com ma tudi ugodno seveda za samsung 65'ju7500 bi me prislo 3.300:P

tintorel ::

Slabi 2 leti stara slaba izkušnja enega Hrvata:
https://www.facebook.com/notes/tomislav...

...zgleda, da dolgi linki ne delujejo :-&

w w w . facebook .com/notes/tomislav-čar/extreme-digital-noćna-mora/10151995428087687

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tintorel ()

DarwiN ::

TOASTER je izjavil:

darwin kaj ti priporocas curved ali flat tv ? razdalja je 3m.
lp, drugace moj-tv.com ma tudi ugodno seveda za samsung 65'ju7500 bi me prislo 3.300:P


Če imaš TV naravnost pred sabo oziroma gledaš pod ne preveč izrazitim kotom, potem se priporoča curved.. Če pa imaš široko sedežno in pogosto gleda 5 ljudi iz vseh možnih kotov, potem pa raje flat, torej model 7000 in prišparaš še dodatnih 300€.. Čeprav, curved je nekaj novega in se avtomatsko frajer, pa čeprav upogob ni velik. ;)

@tintorel, takšnen primer je skoraj irelevanten, ker ti google najde marsikaj, še posebej ko gre za tako razširjeno trgovino... Za Big Bang najdeš ducat podobnih zgodbic samo tukaj na slo-techu, pa jim kljub temu zaupaš, predpostavljam.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOASTER ::

darwin poročaj ko dobis...
lp

DarwiN ::

Že imam.:P Vse štima.. TV kanalov sicer nisem testiral, ravno tako kot tudi smarta (Tizen) ne, ker kot rečeno TV uporabljam kot monitor. Ampak stvar je zelo odzivna, slika lepa, edino vidni koti niso idealni, ampak to sem tako ali tako pričakoval in sem ti že zgoraj napisal - pač VA panel, ki pa ima zato boljši kontrast. Vsega ne moreš imeti.. Za to bo treba počakat ~5 let na OLED. :)

Če razmišljaš, da bi naročil.. Imaš po nakupu 14 dni časa da odstopiš od pogodbe... Plačaš 10€ in ti pridejo na dom in ga odpeljejo ter dobiš vrnjeno kupnino.. Če slučajno kakorkoli ne bi bil zadovljen.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOASTER ::

bom še malo počakal po dopustu potem pa akcija na polno, mogoče še cene padejo (upam). Vrjetno še naročim z ebaya soundbar pa mam mir za en lep cajt :)

drugače se mi zdi dosti ugodn tale edigital shop ,)

TOASTER ::

nemorem se odločit pri razdalji med flat 55' ali 65' curved ali 65' flat... :P
med 55 in 65 je pa kr razlika kar se tiče cene, rabim se kak nasvet.
lp

DarwiN ::

4k TVji so definitivno 65" in naprej.. 55" je še FHD območje in pri tej velikost 4k ne pride dovolj do izraza, razen če sediš zelo blizu.. Je pa res razlika v ceni, ampak tudi v velikosti.. Primerjava 55 vs 65, da si boš lažje predstavljal. Tudi curve je super kul, čeprav spet vprašanje, če je ta rahel upogib vreden 10% doplačila.

Drgač so pa te akcijske cene pomojem takšne kot bodo čez 3-6 mesecev običajne/vsakdanje cene.

Skratka, definitivno 65..Če ti je cena previsoka, potem raj počakaj. Mogoče dobiš upognjenega za 2.5k za božičeka.
Curved ali flat pa kakorkoli... Curved prinaša predvsem bragging rights, če bi rad bil frajer, potem pač doplačaš teh 260€. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOASTER ::

hvala darwin, se pravi definitivno 65 :) se mi je kr zdelo :D
ti kako si pa kj zadovoljen z novim tv monitorjem ?

Blazz ::

še tu napišem:

tale site mi je sumljiv. Nekatere cene so nižje kot na geizhalsu...

primer:

http://edigital.si/led-tv-sprejemniki/s...

http://geizhals.de/samsung-ue55ju7000-a...

tako da pazljivo

knesz ::

hribovc88 je izjavil:

Prejšni mesec sem naročil 3x Nokia Lumia 630 DS po 82EUR in 2x Lg L Fino po 110EUR oboje v akciji, prišlo drugi dan in plačal po povzetju. Dobiš tracking številko, vse štima glede trgovine, za servis pa ne vem. ( upam da mi ne bo treba kej pošiljat)

lp

Od znancev sem dobil v roke telefon Samsung S5611 (se mi zdi) kupljen preko te trgovine, na katerem ni bilo možno izbrati slovenskega jezika (če si izbral slo, so bili meniji v madžarščini). Zraven je bil račun in potrjen garancijski list. Napako so rešili na RAM2 v sklopu garancije, nov rom.
Nasvet, če bo kaj narobe, kontaktiraj najprej naše serviserje, ker priznavajo mednarodno garancijo.

DarwiN ::

TOASTER je izjavil:

hvala darwin, se pravi definitivno 65 :) se mi je kr zdelo :D
ti kako si pa kj zadovoljen z novim tv monitorjem ?

Zadovoljen, ampak nimam grafične s hdmi 2.0, tako da zaenkrat furam na 1080p resoluciji, kar pa seveda ni kul.. Čez 3 tedne kupim grafično, ko izidejo novi radeoni.. Do takrat bom pač oboževal "the curve". :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

DarwiN ::

Blazz je izjavil:

še tu napišem:

tale site mi je sumljiv. Nekatere cene so nižje kot na geizhalsu...

primer:

http://edigital.si/led-tv-sprejemniki/s...

http://geizhals.de/samsung-ue55ju7000-a...

tako da pazljivo


Sej ni prvič, da imamo stvari ceneje kot na teh večjih trgih.. Te večje trge težko potešijo, ko gre za te nove izdelke, ker je na začetku velik naval, in tudi podjetja nabijejo ceno in molzejo potrošnike..

Preveri na primer search engine za cene v Italiji..

Ta edigital je razširjen po večjem delu Evrope in je pač k nam prinesel ugodne cene. That's it.. Poleg tega so pa to akcijske cene, ki trajajo le do 5. junija.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Blazz ::

DarwiN je izjavil:

Blazz je izjavil:

še tu napišem:

tale site mi je sumljiv. Nekatere cene so nižje kot na geizhalsu...

primer:

http://edigital.si/led-tv-sprejemniki/s...

http://geizhals.de/samsung-ue55ju7000-a...

tako da pazljivo


Sej ni prvič, da imamo stvari ceneje kot na teh večjih trgih.. Te večje trge težko potešijo, ko gre za te nove izdelke, ker je na začetku velik naval, in tudi podjetja nabijejo ceno in molzejo potrošnike..

Preveri na primer search engine za cene v Italiji..

Ta edigital je razširjen po večjem delu Evrope in je pač k nam prinesel ugodne cene. That's it.. Poleg tega so pa to akcijske cene, ki trajajo le do 5. junija.


in na cel kup samsung 2015 ekranov, ki so bili shippani 3 tedne po evropi so teli dal že sumljivih 15-20 posto (kar je lih okol DDVja) popusta. Poleg tega imajo to akcijo samo za Slovenijo, na .hu tega nimajo... ne vem meni je too good to be true.

scipascapa ::

Jaz tudi dvomim, da je ddv pravilno odveden?

radmannsdorf ::

http://edigital.si/atvetel-sp1858.html
sej ponujajo plačilo po povzetju. kaj bi še radi?
ko je predrago ni prav, ko je prepoceni ni prav :)

DarwiN ::

Iste akcije imajo na edigital.hr, tudi Srbija, itd..Do 5. junija.. Ne vem, kaj vas muči.. Gre za nove izdelke, ki imajo na začetku nabite cene.. Tile jih pač slučajno prodajajo po poštenih cenah..

Zakaj vsi kupujete lanskoletni model H6400? Ker je leto dni zunaj in je cena ugodna.. Velika večina kupuje 6+ mesecev stare TVje in drugo tehniko.. Sveža tehnologija pač pogosto nosi nabito ceno.
Ampak tule imate enkrat za spremembo priložnost kupiti sveže žemljice po pošteni ceni.. Po takšni, ki bo v veljavi čez 3-6 mesecev.. Izkoristite priložnost, ali pač ne. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mitja73 ::

Ta cena je v veljavi ze sedaj, drugace se neb dal kupit po tej ceni.
Cez 3-6 mesecev bo samo se cenejse.

Blazz ::

DarwiN je izjavil:

Iste akcije imajo na edigital.hr, tudi Srbija, itd..Do 5. junija.. Ne vem, kaj vas muči.. Gre za nove izdelke, ki imajo na začetku nabite cene.. Tile jih pač slučajno prodajajo po poštenih cenah..

Zakaj vsi kupujete lanskoletni model H6400? Ker je leto dni zunaj in je cena ugodna.. Velika večina kupuje 6+ mesecev stare TVje in drugo tehniko.. Sveža tehnologija pač pogosto nosi nabito ceno.
Ampak tule imate enkrat za spremembo priložnost kupiti sveže žemljice po pošteni ceni.. Po takšni, ki bo v veljavi čez 3-6 mesecev.. Izkoristite priložnost, ali pač ne. :)


vidim da ne zastopiš... ceneje je tam, kamor izvažajo, ddv pa ne vem če odvedejo (v HU pa nimajo akcije)... ko so eni avto uvozniki isto počeli pred leti, je država kupcu avto zaplenila, kupec pa se je moral obrniti na prodajalca... in ja še nisem videl nikogar ki bi prodajal po poštenih cenah, sploh ne molznih izdelkov...

DarwiN ::

@Blazz, potem pa slabno spremljaš cene.. Sem že kupil pri nas več novih stvari po nižji ceni kot je bila v DE/AV/UK.. Nazadnje je to bil nov model receiverja.. V Nemčiji 600, pri nas 470€.. Danes, pol leta kasneje, je pa v Nemčiji 400, pri nas pa še vedno 470... Te večje trge pač včasih bolj molzejo na začetku.. Shit happens.

edit: Pa še enkrat - ta tvoj primer televizorja, 7000 model v Italiji.. Sumljivo? Se grejo Italijanske trgovine utajo davka?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Blazz ::

sam a se ti zdi tole normalno:

po celi EU cena 2k eur:
http://geizhals.de/samsung-ue55ju6640-a...

v tej štacuni 1,3k eur:
http://www.edigital.si/led-tv-sprejemni...

ne more bit 700 eur razlike...

DarwiN ::

To je vse posledica težav z dobavo... Samsung je letos izdal več kot ducat teh modelov srednjega ranga (med 6400 in 6800).. Vsi so podobni, eni upognjeni, eni flat, eni bele barve, srbrne, bla bla.. In jasno potem nimajo vse države polne police vseh 100 različnih modelov in različnih velikosti..

Imaš zato 6740 model za 1638: http://geizhals.de/samsung-ue55ju6740-a...

Pa tudi to ni povsem realna cena in je posledica težav z dobaviteljem, sej vidiš, da je bila že marca cena 1500.

Ta edigital ima pač "veze in poznanstva", ki so mu omogočila zalogo in te akcijske cene na določene modele. Mogoče je preskočil kakšnega posrednika in dila direkt s Samsungom.. Who knows, pri tako velikem podjetju.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432844900 (396) KiNgKoNgX
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31750979 (17176) V-i-p
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473202 (14188) scipascapa
»

Spletna trgovina edigital

Oddelek: Kaj kupiti
329840 (5263) SuperVeloce
»

Mimovrste oddano naročilo/spreminjanje cene (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411630 (9355) Mare2

Več podobnih tem