» »

Problem z Windows 8.1 aplikacijami in WiFi

Problem z Windows 8.1 aplikacijami in WiFi

Hobotnica23 ::

Lep pozdrav!

Že nekaj tednov imam probleme z aplikacijami pri 8.1 in pa z WiFi-jem. Namreč, če je prenosnik dalj časa v spanju mi aplikacije (po bujenju) enostavno ne delujejo (naj se ne bi mogle povezati z internetom čeprav naj bi bil povezan), prav tako včasih tudi internet ne deluje. Po ponovnem zagonu deluje vse normalno.
Večji problem je tudi pri downloadanju torrentov. Namreč takoj ko se začne kakšen torrent nalagati mi celoten računalnik ali delno zmrzne ali pa je izredno ne odziven.
Računalnik je Lenovo Y50 torej povsem nov in primeren za Windowse 8.1

Hvala za vse odgovore in lep pozdrav!

solatko ::

Imaš gor ves SW od Lenova?
Zbriši vse, kar ni sestavni del OS-a ali gonilnikov.
Ponovno naloži sistem in takoj zbriši odvečne programčke in vso trial kramo. Potem šele instaliraj svoje programe, ki jih uporabljaš.
Delo krepa človeka

Hobotnica23 ::

Hvala za odgovor.
Kar se tiče SW od Lenova mislim da je povsem vse naloženo. Omenjeno rešitev sem pa poskusil e vsaj 3x in ni nič pomagalo. Ker včasih mi aplikacije brez problema delujejo pogosto pa ne. Najbolj me jezijo tudi torrenti saj takrat računalnik postane izjemno počasen in ne odziven. Edino ne vem, če je mogoe problem v routerju saj ni samo klasični T-2 modem ampak je še vmesni. Ko sem enkrat poskusil na povsem drugem internetu so tudi torrenti se brez problema nalagali (nevem, edino, da ni bilo le nakljkučje).

Hvala za dgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70491369888 (7363) Buggy
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490435532 (1213) jedateruk
»

So Lenovo prenosniki dobri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429422 (17594) Invictus
»

windows 8.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9917459 (11563) solatko
»

Izšel Ubuntu 11.04 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
20650390 (40252) Icematxyz

Več podobnih tem