» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
2 / 86
»»

Mitja358 ::

vilonja je izjavil:

Kdaj pa bo posodobitev na te telefone?

To je seznam podprtih telefonov za drugo posodobitev Windows 10 Preview.

Anney je izjavil:

Uradna enkrat poleti, letos. Prewiew pa lahko ze zdaj naložiš, vsak teden prihaja kakšen update.

Kolikor vem, zdaj že 5 tednov ni bilo nobenega ali pač? Zdaj z naslednjim updatom hočejo spremenit, da bi bilo bolj pogosto.

Kaj je izjavil:

Mitja358 je izjavil:


Lumie 930 zaenkrat ni, zaradi bug-a.


...kar je verjetno samo začasno? menda ja bo končna verzija za 930?


Seveda začasno, bodo hitro rešili ta problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

Mitja358 ::

Mitja358 ::

Microsoft's Gabe Aul just dropped the news that the next build of the Windows 10 Preview for Windows Phone is due this Friday at 10 am PT (1 pm ET).


Vir: http://www.windowscentral.com/next-buil...

Mitja358 ::

Nekaj slik iz nove različice: http://www.windowscentral.com/new-leake...

sajmon ::

Je komu uspelo namestit novo preview verzijo?

NLight ::

Danes namestil preview na 925...

krneki0001 ::

920 - Telefon deluje, vendar ko vstavim sim kartico, zahteva PIN, ko ga vpišem pa vse skupaj zmrzne.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

krneki0001 ::

Sem na drugem telefonu izklopil preverjanje pina. Sedaj 920 deluje brez problemov
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

NLight ::

Enak problem... Najprej nisem mogel vpisat PIN, zdaj pa sploh ne prepozna SIM kartice... Izklopil sem zahtevanje PINa in je isto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

krneki0001 ::

NLight je izjavil:

Enak problem... Najprej nisem mogel vpisat PIN, zdaj pa sploh ne prepozna SIM kartice...


Si na drugem telefonu preverjanje pina izklopil?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

sajmon ::

NLight je izjavil:

Enak problem... Najprej nisem mogel vpisat PIN, zdaj pa sploh ne prepozna SIM kartice... Izklopil sem zahtevanje PINa in je isto...



Pri meni je hard reset - factory reset pomagal. Potem je prepoznal sim in tudi zaščita s pin deluje. Telefon L625.

NLight ::

sajmon je izjavil:

NLight je izjavil:

Enak problem... Najprej nisem mogel vpisat PIN, zdaj pa sploh ne prepozna SIM kartice... Izklopil sem zahtevanje PINa in je isto...



Pri meni je hard reset - factory reset pomagal. Potem je prepoznal sim in tudi zaščita s pin deluje. Telefon L625.


To sem 1 minuto nazaj aktiviral, zdaj melje pa bom videl če dela...

krneki0001 ::

Prišel je še en update na 10-tki. Ravnokar se mi inštalira.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

NLight ::

Hmm... So pa hitri... Bom preveril cez par min...

A tebi na zagonu isto z rdeco napise "Not for resale"? Meni to na vsakem zagonu pod windows znakom napise...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

krneki0001 ::

Ja. Isto napiše.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

krneki0001 ::

Grda varianta. Ali wifi ali pa 3g in LTE. Dokler wifi dela, ne moreš vklopit prenos podatkov preko 3G. Šele ko wifi izklopiš se vklopi prenos podatkov.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Machete ::

Kako to da se sploh jajcate s temi nedokončanimi zadevami?
A ste vsi developerji? (resno vprašanje).

Lonsarg ::

Ne, so pa testerji, ki to delajo za hobi brezplačno in ja jaz sem/bom med njimi, pač ljudje rabimo svoje hobije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

krneki0001 ::

Sprobano vse. Od navigacije, klicarjenja, mailov in brskanja po netu. Zaenkrat se ni še nič bugov pokazalo.
Nastavitve so sedaj veliko lažje dosegljive. Fotografije moram pa prenest na računalnik, da vidim, če so kej izboljšali zadeve.

V bistvu vse tisto, kar sam uporabljam vse deluje brez napak.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

NLight ::

krneki0001 je izjavil:

Sprobano vse. Od navigacije, klicarjenja, mailov in brskanja po netu. Zaenkrat se ni še nič bugov pokazalo.
Nastavitve so sedaj veliko lažje dosegljive. Fotografije moram pa prenest na računalnik, da vidim, če so kej izboljšali zadeve... S temi animacijami so upočasnili zapiranje aplikacij, vse skupaj deluje počasi...

V bistvu vse tisto, kar sam uporabljam vse deluje brez napak.


Lucky you... Jaz sem že nazaj na 8.1... Kamera je bila čist v q, v notification area so brezveze bile prizgane LED lucke za kamero in se nek media connect, ki se ga ni dalo izklopit, crash na vsaki drugi apklikaciji, maps sploh nisem mogel odpret... Drugače mi je všeč desetka ampak je toliko enih bugov da sem se vrnil na 8.1. Mogoče naložim nazaj naslednji update, če bodo kaj fixali...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

Mitja358 ::

Edino škoda da ne dela Office na trenutnem buildu :S

krneki0001 ::

Baterijo žre ko nor. V 8 urah je iz 100 na 76% brez da bi kaj delal na njem.

A še komu žre baterijo?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Janac ::

krneki0001 je izjavil:

Baterijo žre ko nor. V 8 urah je iz 100 na 76% brez da bi kaj delal na njem.

A še komu žre baterijo?


Jah nevem no, meni na 520ki če jo minimalno uporabljam v 16h pade na okrog 50% ...

krneki0001 ::

Meni na 920 je v osmih urah med dnevom v službi s parimi klici in par maili ter par smsi in nekje 10 minut brskanja po netu porabilo celo baterijo. Sem šel nazaj na win 8.1 in mi baterija ob istem delavniku in približno enakem brskanju po netu in klicih zdrži več kot 2 dni. Imam pa stalno 3G in gps vklopljen, pa Cortana v ozadju, ostalo je izklopljeno (wifi, bt in nfc).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Mitja358 ::

NLight ::

WP 10... A so umaknili background na tiles? Prej sem imel ozadje enobarvno (črno) in na tiles (ikone) sliko, ki se je razbila in na vsako ikono je šel del slike (tisti ki imate WP veste o čem govorim)... Danes sem reinštalilral WP 10 in iščem kje se da nastavit ozadje na tiles, pa sem našel samo nastavitve za sliko v ozadju - torej, tiles ostanejo enobarvni, slika pa je dejansko v ozadju, čez cel screen... Meni je lepša prva opcija, če kdo ve kje se nastavi (use sem preiskal pa ne najdem) ali so to umaknili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

loveJDM ::

Se že ve prb. kdaj bo za fone update pa za katere?

polpo ::

loveJDM je izjavil:

Se že ve prb. kdaj bo za fone update pa za katere?


Ni še znanega točnega datuma, naj bi pa do konca leta :D
Na telefonih, ki že podpirajo Insider Preview + še ostali naknadno -> http://windows.microsoft.com/en-us/wind...
Minimalnega zahteve so nekje na ravni 8.1..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

loveJDM ::

Hvala upam da res

roccat ::

Kdaj bo zdaj wp 10 za fon? Ativ s?

cekr ::

roccat je izjavil:

Kdaj bo zdaj wp 10 za fon? Ativ s?

Počakaj do novembra.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

KTr1sk ::

v spomladi sem si naložil testno 10-ko na nokia 625 ki ima 512mb-rama in je počas delal telefon (na win8.1 leti) in sem dal nazaj na 8.1, kako je pa dandanes z novim buildom, še kar deluje počasneje kot 8.1? (za 512mb telefone)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

NLight ::

KTr1sk je izjavil:

v spomladi sem si naložil testno 10-ko na nokia 625 ki ima 512mb-rama in je počas delal telefon (na win8.1 leti) in sem dal nazaj na 8.1, kako je pa dandanes z novim buildom, še kar deluje počasneje kot 8.1? (za 512mb telefone)


WP 10 se je zelo spremenil od spomladanskega builda, predvsem na boljše, nove funkcije... Ampak ti ne priporočam na trenutni build ker ima težave s porabo energije... Baterija je fertik zelo hitro če kaj delaš na telefonu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

roccat ::

A ni blo receno, da danes pride ven? Win 10 kot posodobutev.

StandAgainst ::

win 10 ja, ampak ne za telefone

Zgodovina sprememb…

polpo ::

roccat je izjavil:

A ni blo receno, da danes pride ven? Win 10 kot posodobutev.


Prebrat 5-6 postov višje kje je bilo odgovorjeno enako vprašanje? ;((
Ne pred novembrom, po zadnjih info -> http://www.techradar.com/news/phone-and...

Pa naslov teme se lahko spremeni v Windows 10 Mobile :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

jakan123 ::

Danes sem na Lumio 830 inštaliral Win 10 insider preview. Vse je super, samo SMS notifications mi ne deluje. Ko dobim SMS, mi nikjer ne prikaže tega, tudi zvoni ne, ko odprem aplikacijo je pa SMS notri. Je mogoče imel kdo tak problem in ga je rešil? V nastavitvah imam vse nastavljeno.

d4vid ::

Mi lahko kdo pove, zakaj mi wifi ne dela na lumii 520? Zadnji build...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

NLight ::

jakan123 je izjavil:

Danes sem na Lumio 830 inštaliral Win 10 insider preview. Vse je super, samo SMS notifications mi ne deluje. Ko dobim SMS, mi nikjer ne prikaže tega, tudi zvoni ne, ko odprem aplikacijo je pa SMS notri. Je mogoče imel kdo tak problem in ga je rešil? V nastavitvah imam vse nastavljeno.


Najverjetneje bug... Nova verzija pride konec tedna

klinker ::

Si neredu ponastavitev na tovarniske nastavitve?
Dejte se to navadit nardit ce imate probleme, ker tako velike nadgradnje znajo kaj zaglitchat, ne glede na platformo.

Machete ::

A se bo dalo nastavitve (razporeditev aplikacij na domačem zaslonu, slike odzadja, slike pod ikonami, mail accounte, vse ostalo..) prenesti preko Microsoft accounta (kot sedaj, med telefoni) ali je preveč različen sistem W10P, da bi bilo sploh smiselno?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

cekr ::

Naj bi se dalo. Poudarek na "naj bi".
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

win64 ::

A še komu vsako tolko noče brat aplikaciji iz SD kartice?
V raziskovalcu je v redu, slike in zemljevide tudi bere, edino pri aplikacijah piše "ni na voljo". Enkrat mi je že to pisalo pa je potem kar začelo delat, zdej pa ne več..

NLight ::

Machete je izjavil:

A se bo dalo nastavitve (razporeditev aplikacij na domačem zaslonu, slike odzadja, slike pod ikonami, mail accounte, vse ostalo..) prenesti preko Microsoft accounta (kot sedaj, med telefoni) ali je preveč različen sistem W10P, da bi bilo sploh smiselno?


Vse se shranjuje na MS account... Ko naložiš WP ali narediš hard reset ti vedno ponudi če želiš uporabit shranjene nastavitve ali vse na novo...

Mitja358 ::

Kako deluje novi build?

NLight ::

Mitja358 je izjavil:

Kako deluje novi build?


Baterija zdrži dlje, HotSpot ne dela, ko greš iz lock screena v start je kratek delay, quiet hours ne dela, SMS notification so popravili in zdaj dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

Fairplay ::

Uporablja kdo to? Je že za normalno uporabo?

Joze_K ::

hja... jaz sem ravnokar RECOVERY nazaj na 8.1 naredil, ker je na Lumii 730 vse totalno štekalo,počasi delalo, pol nedelovalo.... POLN OBUP.... sploh ne taknem več PRE-UPDATEa... pa še po splavitvi bom počakal kak mesec....
ker se mi zdijo tile MSoftovci stalno večji amaterji no....

BivšiUser2 ::

Jap, samo mar par čudnih bugov, resetira se mi ko je kamera en čas prižgana,nekatere appe noče posodobiti, nemorem jih odstraniti.....hard reset ne pomaga(930) ....bom pa še počakal,neda se mi flash nazaj pa uničevati flash
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cekr ::

Joze_K je izjavil:

hja... jaz sem ravnokar RECOVERY nazaj na 8.1 naredil, ker je na Lumii 730 vse totalno štekalo,počasi delalo, pol nedelovalo.... POLN OBUP.... sploh ne taknem več PRE-UPDATEa... pa še po splavitvi bom počakal kak mesec....
ker se mi zdijo tile MSoftovci stalno večji amaterji no....


Kakšni amaterji?
Zadeva je še v izdelavi. Preden si dal to zadevo gor, si vedel, da pride lahko do problemov.
Če se tega ne zavedaš in misliš, da bo vse v prvo OK, pusti izdelke brez "štempla" pri miru.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]
««
2 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546064 (24769) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9430987 (26639) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527071 (17461) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513522 (11112) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841301 (32549) boolsheat

Več podobnih tem