» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
43 / 86
»»

Anney ::

Samo zakaj hudiča samo ta stran?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Modri dirkač ::

Prvo pobriši zgodovino pa cookije.
Everybody lies!

Anney ::

Ne pomaga, niti sprememba fonta. Na obeh L930 je enako, samo ta stran.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

V Tita browserju pa dela OK. Čudno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Modri dirkač ::

bo treba resetirat, na hard ...:D
Everybody lies!

Anney ::

Bom počakal do uradne nadgradnje, pa da vidimo, ni življenskega pomena ostalo dela vse super, samo ST je malo hecen. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

okica11 ::

Uporabnike L950. Je vredna svojega denarja (216e) ? Vredu deluje? Moja L930 je ravno 2 leti stara čez 14 dni (prav tako se mi izteče pogodba). Je kaka bistvena razlika vredna menjave? Drugače mi telefonček (930) deluje vredu in nimam pretirane potrebe po menjavi. Vedno bolj me moti app gap (recimo v službi bi rabil live stream pa ga naš fb app nima, imel bi VSCO filtre pa nimamo, nujno bi rad lovil pokemone pa ne morem).. Šalo na stran na WP platformi sem zadna 4 leta (2leti lumia 800 in sedaj 2leti 930). Ekosistem mi deluje in mi je blizu, HW je recimo porihtan ampak appi pa mi pomoje res manjkajo.

https://www.simobil.si/telefoni/microso...

solatjek ::

216€ je vsekakor vredna, v bistvu je to res taka cena, da nimas kaj razmisljati, se vedno jo lahko za tak denar prodas...

Jaz jo imam sedaj 3 tedne, trenutno deluje vse brez ene same težave, le baterija bi lahko bila boljša oz. telefon bi lahko manj porabil...

Modri dirkač ::

"Dobra" baterija je zgleda samo v L640. Ni mi jasno kako lahko skoraj isti hardver v L830 požre malenkost manjšo baterijo skoraj enkrat hitreje.
Everybody lies!

solatjek ::

Modri dirkač je izjavil:

"Dobra" baterija je zgleda samo v L640. Ni mi jasno kako lahko skoraj isti hardver v L830 požre malenkost manjšo baterijo skoraj enkrat hitreje.

Res je, L640 je držala več dni tudi pri intenzivni uporabi. 6 ur neprekinjene navigacije v avtu na polni svetlosti je ni izpraznilo.

pero978 ::

Živijo,
Po namestitvi posodobitve za Zemljevide mi le ta ne deluje več na Nokia L930 (WP10). Sploh se ne zažene več oz se odpre in potem zapre takoj. Probal sem soft reset, ne pomaga.
Se je komu kaj takega že pripetilo?
Hvala
Lp
The greatest trick Devil ever pulled was convincing the world he does not exist

Cryptonom ::

Po priporočilu admina kopiram sem moje mnenje o WM..



Vedno bolj obžalujem da sem nabavil telefon z windows mobile sistemom.WTF kaj je narobe z Microsoftom,da ne lobira razvijalcem za razvoj aplikacij..Ni snapchata,ni prisme,ni Pokemon Go,ni NLB aplikacije..
Kje je zdaj famozni Islandwood projekt,ki naj bi omogočal enostavni port iz IOS na WM..?
Kje je Astoria project za Android-> WM?..
Kje za vraga je MS pamet,da se mu dobesedno jebe za uporabnike?
Malce sem jezen :D pa vseeno..vaša mnenja...

klinker ::

Imas uporabnike in uporabnike. Enim je dovolj.
Sam pa sem 8.1 se oprostil manjko marsicesa, ker je bla zadeva sveza, 10ka pa naj bi bla oh in sploh, pa po funkcionalnosti je lih tam kot je njegova razsirjenost napram konkurenci.
Se tisti aduti, ki naj bi izstopali na MS napravi, jih enostavno furas tudi na konkurenci, tako da jim zal ne ostane prav nic po cemer bi bli boljsi.
Sicer bo zadeva zacvetela prej al slej, mislim pa da se vsaj 3-4 leta niti ne povoham njihovih naprav...kaj pa vem...tudi 10ka na desktopu mi je crap napram prejsnjim verzijam...tako da cisto mozno da komplet presedlam, WS je itak ze na OSX, multimedia na Mintu, edino server imam na 2012 in pa en laptop imam z 10ko za ucne namene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

PrihajaNodi ::

okica11 je izjavil:

Uporabnike L950. Je vredna svojega denarja (216e) ? Vredu deluje? Moja L930 je ravno 2 leti stara čez 14 dni (prav tako se mi izteče pogodba). Je kaka bistvena razlika vredna menjave? Drugače mi telefonček (930) deluje vredu in nimam pretirane potrebe po menjavi. Vedno bolj me moti app gap (recimo v službi bi rabil live stream pa ga naš fb app nima, imel bi VSCO filtre pa nimamo, nujno bi rad lovil pokemone pa ne morem).. Šalo na stran na WP platformi sem zadna 4 leta (2leti lumia 800 in sedaj 2leti 930). Ekosistem mi deluje in mi je blizu, HW je recimo porihtan ampak appi pa mi pomoje res manjkajo.

https://www.simobil.si/telefoni/microso...



Vzami iphone 5s ali 6. Top. Jaz sem vesel da sem prodal l 950 za 300 eur. Enostavno ni to to.

rdecaluc ::

Iphone ima eno reč ki je precej nagravžna če imaš z njo težave... to je, da pri določenih operaterjih ne moreš nastavit dostopa pa če se postaviš na trepalnice. Zame pač velik minus.

Imam lumio 640, zadovoljen. Edino vsakič ko se tedensko na wifi priklopim hoče vse programe posodobit :D.
Est modus in rebus. ,typos

asdwasdwa ::

Cryptonom je izjavil:


Vedno bolj obžalujem da sem nabavil telefon z windows mobile sistemom.WTF kaj je narobe z Microsoftom,da ne lobira razvijalcem za razvoj aplikacij..Ni snapchata,ni prisme,ni Pokemon Go,ni NLB aplikacije..
Kje je zdaj famozni Islandwood projekt,ki naj bi omogočal enostavni port iz IOS na WM..?
Kje je Astoria project za Android-> WM?..
Kje za vraga je MS pamet,da se mu dobesedno jebe za uporabnike?
Malce sem jezen :D pa vseeno..vaša mnenja...


Islandwood je že live. https://developer.microsoft.com/en-us/w...

Project Astoria je bil na voljo kratek čas a so ga zaradi težav z avtorskimi pravicami ukinili.

MS je že na začetku leta povedal, da je leto 2016 leto desktop-a in naj uporabniki ne pričakujejo revolucije v mobilnem svetu. 2017 pa bi naj posvetili mobilnim napravam.

Zgodovina sprememb…

lopov ::

Včeraj sprobal panoramo na L830 in moram reči, da sem full pozitivno presenečen nad enostavnostjo. Najboljša stvar -- če ti kdo uleti v kader (pešec, avto) se samo ustaviš in počakaš da odide, na sliki se ne pozna :)

jimmb0 ::

Zdravo vsem skupaj.

Imam problem z NFCjem. in sicer:

Sem poskusil poslati sliko z svojega telefona Lumia 950 na Samsung 5j in Samsung Note 3, in na nobenega ni hotelo prenesti. Sicer zvok je dal telefon od sebe, ampak prenos se ni zgodil.
Ko smo poskusili z Samsung 5j in Note 3 poslati na Lumio 950, je javilo nekaj podobnega, kot datoteka je prevelika, čeprav je bila velika samo 30 KB.

Je imel kdo, že podoben problem ? In, če je. Kako je za rešiti zadevo ?

Hvala Vsem za odgovor in LP !

lopov ::

NFC je buggy in nedokončana zgodba: https://www.reddit.com/r/windowsphone/c...

Meni z L830 kaj več kot prebrati kakšen tag in povezati se na NFC zvočnik ne uspe. Za primerjavo mam Nokia N9 (MeeGo sistem) kjer zadeve špilajo brez problemov, tudi zapisovanje tagov :)

Modri dirkač ::

L830 na redstone release preview .5, camera je 2016.404.191.0
Nimam panorame, katero verzijo app-a imate ostali?
Everybody lies!

Anney ::

Jaz na L930 imam 2016.729.11.0.

Jutri je napovedana uradna posodobitev Windows 10 Mobile Anniversary Update. Počakite in bo verjetno dodana tudi ta možnost za panoramo. Drugače pa v Insiderju izberete fast rig in počakate kakšen dan (takoj se ne posodobi), da se aplikacije posodobijo, kasneje pa prestavite na drugo možnost ali pa izklopite insider.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Modri dirkač ::

Ma sej bom počakal, hvala za info ...
Everybody lies!

jimmb0 ::

Mhm torej za NFC je treba počakati, če jim bo, da uredijo zadevo.

Vredu, fala za info :)

KTr1sk ::

okica11 je izjavil:

Windows 10 Mobile's Anniversary Update to arrive on August 9th http://www.theverge.com/2016/8/3/123664...

Lumia 640 še vedno ni updejta..
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Motion ::

ga ne bo dans, in tisto so ble samo govorice

solatjek ::

Res je, dobimo pa posodobitev na trenutni verziji: http://www.windowscentral.com/windows-1...

Čakali bomo na 16.8., če spet ne zamaknejo. Sicer mi je pa osebno bolje, da kasneje, kot da se ukvarjamo s hroščatim sistemom.

boolsheat ::

Ja, bolš, da popravjo kolker lahko in šele nato lansirajo. Na insider se sem pa tja še pojavi kak bug.

Anney ::

Trenutno mi na verziji 10.0.14393.5, ne prikazuje pravilno koledarja in mailov na začetnem zaslonu samo pod notifications, v ikoncah pa ne. Na prejšnjem buildu 10.0.10586.494 je delalo vse super. ;) Samo v vednost. Builda 10.0.14393.10 še nisem sprobal.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Motion ::

je že 14393.67 zuni za vse ringe razen production ring
http://mspoweruser.com/windows-10-build...

okica11 ::

In case you are wondering, Microsoft didn't announce an official release date for the Windows 10 Mobile Anniversary Update rollout yet. According to Microsoft, the Windows 10 Mobile Anniversary Update will be available in the "coming weeks." We have reached out to Microsoft regarding the release of Anniversary Update for Mobile devices, and we'll update this article if we have any new information.

http://mspoweruser.com/windows-10-mobil...

Anney ::

Motion je izjavil:

je že 14393.67 zuni za vse ringe razen production ring
http://mspoweruser.com/windows-10-build...


Sem ga pravkar naložil, da vidimo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

solatjek ::

10586.545 je na voljo za prenos na public

beta1 ::

10586.545???

Treshold 2 so izdali??? Zakaj?

Redstone naj izdajo?

To je tak kot da bi namesto Anniversary update za Win10 izdali Windows 8.1 Update 2. LOL

solatjek ::

Saj jaz sem se tudi to vprašal. Pa OK, če je kdo zadovoljen z 10586, ko bi vsaj lahko potem izklopil nadgradnje in ostal na 10586, potem so ti updateji smiselni, sicer pa res nima nobenega smisla. Najverjetneje anniversary updateja za mobile še dolgo ne bo, le tako si razlagam zakaj smo dobili 10586.545...

harvey ::

Najverjetneje anniversary updateja za mobile še dolgo ne bo, le

Očitno bo dolgo ..in the "coming weeks", sicer pa tele izdaje updatov povzročajo samo zmedo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Binji ::

Kdaj pa kaj pride (če pride?) Redstone za 920?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BivšiUser2 ::

Binji je izjavil:

Kdaj pa kaj pride (če pride?) Redstone za 920?

Po uradni poti nikoli.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

klinker ::

BivšiUser2 je izjavil:

Binji je izjavil:

Kdaj pa kaj pride (če pride?) Redstone za 920?

Po uradni poti nikoli.


Neuradno se pa itak lahko samo praskas po jajcih.
Ne vem kaj vi trobite uradno, neuradno...ce pa vse iz MS serverjev pride, torej uradno.

Motion ::

Zato morda ker 920 ni uradno podprta w10m naprava.

BivšiUser2 ::

klinker je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Binji je izjavil:

Kdaj pa kaj pride (če pride?) Redstone za 920?

Po uradni poti nikoli.


Neuradno se pa itak lahko samo praskas po jajcih.
Ne vem kaj vi trobite uradno, neuradno...ce pa vse iz MS serverjev pride, torej uradno.

Potem pa podaj, izraz ki bolj paše, pač m$ ni uradno podprl l920 za w10m, lahko si pa namestiš, lahko, da se bo kaj zjebalo, lahko pa da bo delalo tak kak treba, nikoli še slišal za custom rom?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

solatjek ::

Eno hipotetično vprašanje: Ali si lahko na lumio namestim recimo verzijo 10586.107? Recimo da mi je ta verzija oh in sploh in bi jo želel naložiti in izklopiti, da se ne bi nikoli samodejno posodobila? Je izvedljivo? Kje to verzijo dol potegniti, update na telefonu je ne najde več in kako jo namestiti, kakšen recovery tool? Kako izklopiti update, kje v registru?

Motion ::

Potreboval bi sliko builda .107, ki pa jo uradno zagotovo nemorš več dobit.
Se mi zdi pa da se je dalo z nekim orodjem to delat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

klinker ::

BivšiUser2 je izjavil:

klinker je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Binji je izjavil:

Kdaj pa kaj pride (če pride?) Redstone za 920?

Po uradni poti nikoli.


Neuradno se pa itak lahko samo praskas po jajcih.
Ne vem kaj vi trobite uradno, neuradno...ce pa vse iz MS serverjev pride, torej uradno.

Potem pa podaj, izraz ki bolj paše, pač m$ ni uradno podprl l920 za w10m, lahko si pa namestiš, lahko, da se bo kaj zjebalo, lahko pa da bo delalo tak kak treba, nikoli še slišal za custom rom?


Kaj ti ves kaj pises?
Iz kje je prisu update za Lumia naprave?
Od kje pride custom rom in kaj vse je potrebno da ga sploh namestis?
Nekaj kar MS da na voljo je pac uradno, ker ni od nekega geeka iz XDA, nisi rabu odklenit bootloader in namestit custom recovery, itd...pa noben razen MSa ni saru po kodi.
Tako da ne mesaj jabolke in hruske.

beta1 ::

Samo 107 build boš dobil (za malo starejše lumie), če boš z ms recovery toolom naložil nazaj WP8.1 ter nato naredil nazaj updgrade na W10. Takrat ti naloži 107. Nato pa sledijo posodobitve.

d4vid ::

Živjo, kdo ve kako sinhronizirat stike iz Outlooka? Meni ne uspe.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Motion ::

Pač vpišeš MS račun na katerem maš stike v telefon, lahko kot glavni ali pa sekundarni acc. Pogledaš da je pod nastavitvami računa odkljukano sinhroniziranje kontaktov, in ostalo bi moglo samo poštimat. Počak neki cajta ker ni instantno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

boolsheat ::

Verjetno misli desktop Outlook aplikacijo?

To pa opraviš tu:
https://people.live.com/import

Prijaviš se pa z MS računom.

d4vid ::

Ne, ne. Outlook.com račun mam, in gor googlove kontakte, ker sem uvažal iz gmaila. In sedaj čakam kaki 2 uri pa ni nič.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

loveJDM ::

pod accounts greš pa pridržiš malo na ta račun pa sinhroniziraj izbereš...Če še vedno ni,pojdi v imenik in imaš tam nastavitev katere kontakte ti naj prikazuje-kateri račun..pa tam izberi kaj hočeš,lahko tudi vse se mi zdi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

d4vid ::

Ni, sem poskušal vse.

No, sem pa odkril, da že nativno podpira gmail račun in mi je sinhroniziralo vse stike.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD
««
43 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546524 (25229) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431333 (26985) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527210 (17600) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513611 (11201) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841659 (32907) boolsheat

Več podobnih tem