» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
37 / 86
»»

klinker ::

O kakih brezveznih appih ti? Ze osnovna zadeva, browser, je en drek. Dejansko so samo Outlook in office ok zadeve, ostalo pa za v kos. Lag? Na zadnjih 3 Nexusih ga nisem zaznal, 5X je hitrejsi od vseh WPjev ki sem jih imel po rokah za faktor 2x.
Sej zaradi takih pricanjih kot je tvoje sem sploh poskusu WP...pa prvi vtis je ok, ampak bolj kot ga uporabljas, bolj ga sovrazis. Nekako tako kot je blo s prvimi Androidi. Moja ga je tudi imela, pa je s Xiaomijem za 150€ 3x bolj zadovoljna kot je bla z Lumio za 600€.
Btw, Lumia z 20mpx Pureview kamero pogrne napram tej na 5X in tudi napram uni na Xiaomiju...bljek!

Anney ::

Vsak ima tisto kar mu odgovarja. Zato pa je konkurenca. Jaz pač Andoida ne prebavim, pa ga tudi ne grajam, ga pač enostavno ne uporabljam. Kamera na L930 je pa vrhunska. ;) Z browserjem nimam nobenih težav, vse vidim in preberem kot na računalniku, glasbo normalno poslušam, Endomodo za kolo mi lepo funkcionira, FB in Twiter delata in je enako kot na računalu (ne uporabljam dosti), filmov na telefonu ne gledam (je veliko appov), OneDrive se mi lepo sinhronizira za dokumente in slike (nikoli težave), hišne kamere (ne ip) vidim (tu sem imel največ težav z appom da sem ga našel in dela, urevalnikov slik je dovolj in so odlični, navigacija dela, čeprav jo imam integrirano v avtomobil in je ne uporabljam, koledar mi služi nisem ničesar zamudil in na splošno telefon funkcionira, edina pomankljivost je da ni appa za D3GO tv ali Amis mobia.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

andromedar ::

Skratka uporabljaš kar ti dela...ostalo pa ne uporabljaš :)
Eh?

PrihajaNodi ::

Ja če pa kam greš je pa Couchsuring must be aplikacija. Bolj uporabna kot FB.

Anney ::

Pač za tistih par minutk posurfaš po spletu, imajo fletno stran, ki lepo dela v browserju kot tudi vse ostalo za kar pač ni aplikacije. Urediš v vsakem primeru.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Ne gre preko spleta, ker telefon uporabi tvojo gps pozicijo in ti nato poišče vse okoli tebe, ravno zato je ta aplikacija še kako uporabna.

loveJDM ::

Anney je izjavil:

Super za vas. :) Zame je tole top sistem, saj ne uporabljam xy brezveznih aplikacij, in vse kar imam naloženo dela brez problema in je za vsakdanjo uporabo, brez lagov in pomankanja pomnilnika. :) Ne na WP 8-10 ni bilo nikoli problema. Če pa ima kdo težave pa lahko migrira kamur mu paše.



+^...nodi ti si dal 300€ za 950?Prodaj zdaj to dalje za ene 200€ :):)

PrihajaNodi ::

Mah ga raje vrzem v smeti kamor tudi spada.

Janac ::

Ima kdo win 10 na 830? Že prišel kak update?

Motion ::

zadnji produkcijska verzija je .420. Release preview pa .456 se mi zdi. Če ne govorimo o redstone buildih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

darkolord ::

Jaz sem na 830 kar na redstone. 10.0.14379.0.

Nimam več nobenih večjih pripomb.

Janac ::

darkolord je izjavil:

Jaz sem na 830 kar na redstone. 10.0.14379.0.

Nimam več nobenih večjih pripomb.


pa se pozna razlika napram 8.1? katere razlike najbolj opaziš?

lopov ::

Jaz pogrešam edino podporo za Pebble. Kolikor mi je znano za to ni kriv M$, pač pa je Pebble pokazal sredinec in ne želi sodelovati :(

klinker ::

lopov je izjavil:

Jaz pogrešam edino podporo za Pebble. Kolikor mi je znano za to ni kriv M$, pač pa je Pebble pokazal sredinec in ne želi sodelovati :(


Me ne cudi ;((

Janac...itak ti bo nalozilo prvo starejse builde ce si se na 8.1...bo treba ene parX posodobit da pride na tazadnjo. Se ena bedna s strani MSa, razen ce niso kaj porihtali da iz prve nalozi ta zadnjo verzijo.
Na koncu pa obvezno ponastavitev, ker ce ne bo smeha z bugi.

loveJDM ::

Lani sem razbil L520 pa sem kupil 640,zdaj sem razbil tudi to...a se splača kupit 550?

Anney ::

Jah, splača ali ne splača, odvisno za kaj potrebuješ fon. To pa menda sam veš. ?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

loveJDM ::

Sem ze narocil...ce bo delal tak ko prejsna dva bo tak super

BivšiUser2 ::

loveJDM je izjavil:

Sem ze narocil...ce bo delal tak ko prejsna dva bo tak super

Si ju zaradi super delovanja razbil? :))
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

loveJDM ::

BivšiUser2 je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Sem ze narocil...ce bo delal tak ko prejsna dva bo tak super

Si ju zaradi super delovanja razbil? :))



:) teh težav,ki jih imajo nekateri ko hočejo win10 na 3leta starem fonu nimam...Pa ne mislit da sem nek fan od MS,sem pregledal ponudbo za androide pa nisem našel nič ugodnega nad 2Gb rama,pod pa me ne zanima haha ker imam enega z 2Gb pa ni vreden pol 640ke :)

L520 sem razbil ker sem jo imel v žepu v jakni pa sem z jakno ruknil po klopci po pomoti pa je točno z robom udarla,L640 pa je dobila tak hud udarec od zunaj da je spodnji LCD poknil zaradi pritiska(na preklopnem ovitku je luknja,noter pa je bila zataknjena osebna zato ni počil touch)

stalker ::

Vsi tisti, ki ste še na W8.1 in imate BlueTooth selfie stick, vam deluje? Dobil sem to palico in vse kar naredi je to, da poveča volumen zvonenja (na WM10). Poizkusil sem pa skoraj vse kamera aplikacije v trgovini 8-)

AvtoR ::

@stalker
Ne dela ne na 8.1 ne na 10ki.

Modri dirkač ::

Japajade, na 10ki dela brez problemov, že od prvega builda, z native app-om ...
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

AvtoR ::

Pardon, sem narobe prebral, na 10 še nisem probal.

stalker ::

A da dela? Na W10 meni ne. Je mogoče kriv BT na palici?

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

solatjek ::

Če kdo kupuje poceni 950, se jo da dobiti novo za 303€:

https://si.mobileshop.eu/phablets/micro...

Jaz jo bom naročil, ker tako ugodno še rabljenih ne prodajajo.

okica11 ::

jaz pa imam palico ki se vtagne v audio jack.. Na 930 z w10m mi zažene cortano in ne fotografira hehe. Rešujem tako da nastavim samosprožilec in potem "take picture every xxx sec" :)

Modri dirkač ::

Na Win 8.1 je meni delalo tudi z Lumia selfie aplikacijo, IIRC ...
Everybody lies!

PrihajaNodi ::

https://m.reddit.com/r/windowsphone/com...

Zalostno kaj je windows dal na trg. Kamera na l920 je boljsa kot na 950.

Motion ::

to je blo pred časom sam se je kar popravlo. vsaj jst zdaj če primerjam sliko posneto z lumia camera classic appom in tanovim windows camera je glih mal razlike. Windows camera ma mal več post procesinga. Enkrat so tako slike boljše kot na LCC enkrat slabše.

Anney ::

Danes odličen updejt aplikacije slik, dodana funkcija diaprojekcije.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Kaj ::

Windows 10 na prenosniku na hidbidnem HDDju, ki ima 8GB SSD. Je teh 8GB dost placa za sistem?

sori napačna tema

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

cekr ::

Kaj je izjavil:

Windows 10 na prenosniku na hidbidnem HDDju, ki ima 8GB SSD. Je teh 8GB dost placa za sistem?

sori napačna tema


njet
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Modri dirkač ::

Kaj je izjavil:

Windows 10 na prenosniku na hidbidnem HDDju, ki ima 8GB SSD. Je teh 8GB dost placa za sistem?

sori napačna tema

Se opravičujem, če se motim, ampak saj nimaš nadzora, kateri del diska boš uporabil ...

BTW, Official F1 app je prišel na PC in mobile.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

Janac ::

sem updatal in mam zadnji build.

Bo konrektna razlika če resetam, al bo tm tm? Zaenkrat vse deluje mogoče počasnejš od 8.1, ampak bugov niti ni opazit. Bi resetu sam morm vse podatke migrirat ipd.

klinker ::

Reset obvezen ker prej al slej se mu sfuzla v necem.

Motion ::

Janac je izjavil:

sem updatal in mam zadnji build.

Bo konrektna razlika če resetam, al bo tm tm? Zaenkrat vse deluje mogoče počasnejš od 8.1, ampak bugov niti ni opazit. Bi resetu sam morm vse podatke migrirat ipd.

če deluje ni potrebe. v vsakem primeru pa je w10m počasnejša od w8.1

Bezukhoff ::

Modri dirkač je izjavil:

Kaj je izjavil:

Windows 10 na prenosniku na hidbidnem HDDju, ki ima 8GB SSD. Je teh 8GB dost placa za sistem?

sori napačna tema

Se opravičujem, če se motim, ampak saj nimaš nadzora, kateri del diska boš uporabil ...

BTW, Official F1 app je prišel na PC in mobile.


V storu še ne najdem nix glede ofišl F1 appa? :)

Modri dirkač ::

jeje, še mal preglej ...
Everybody lies!

Malajlo ::

Motion je izjavil:

Janac je izjavil:

sem updatal in mam zadnji build.

Bo konrektna razlika če resetam, al bo tm tm? Zaenkrat vse deluje mogoče počasnejš od 8.1, ampak bugov niti ni opazit. Bi resetu sam morm vse podatke migrirat ipd.

če deluje ni potrebe. v vsakem primeru pa je w10m počasnejša od w8.1

Ah. Ne posplošuj. Kateri telefon sploh? Dela desetka vsaj primerljivo, če pa že enako hitro, pa za manj juica.

Motion ::

930. Laufa povsem brez problema. že od .122 naprej ko sem updejtal na w10m. Pa nisem niti delal Hard reseta.
Enako hitro ne dela na nobenem je pa na počasnejših čipovjih kot je SD 400 je upočanitov procentualno dosti večja kot na hitrejših SD800 čipovjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

solatjek ::

Jaz imam L640, ki ni ravno nek HW presezek in dela W10M popolnoma tekoce brez zatikanj.

Eno vprasanje: na 8.1 je bila ena app, ki je stela korake, na w10m pa pise, da nimam app, ki bi uporabljala podatke o gibanju. A obstaja v store kaj takega?

Motion ::

si iskal pod pedometri?

Anney ::

RunMaster Pedometer Free

Imaš pa tudi tole Microsoft Health, treba pa je imeti vklopljeno lokacijo in motion data (podatki o gibanju)
https://www.microsoft.com/en-us/store/a...

How to Count Steps with Lumia 630 using Health & Fitness App
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

solatjek ::

A kdo uporablja runtastik pro app? Meni sedaj po posodobiti app včasih neha delati pri izklopljenem zaslonu, pa večkrat na koncu noče shraniti poti. A se da kako naložiti prejšnjo različico aplikacije?

boolsheat ::

Meni je boljši Caledos Runner app.

Malajlo ::

Adidasov miCoach. Zastonj vse. Tudi treningi.

solatjek ::

Sem sedaj nekaj nekaj alternativ k Runtastic preizkusil. Caledos Runner mi nekako ne sede. Sem pa našel Run The Map in Running Mate, oba sta mi OK. Tudi Endomondo je OK, samo me motijo reklame, plačilo mi je pa predrago.

AvtoR ::

Že od Symbiana naprej uporabljam Sport Tracker. Meni je OK.

knap ::

ali za win phone obstaja kakšen dober app za podcaste?
hvala
LP
««
37 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546068 (24773) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9430993 (26645) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527071 (17461) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513522 (11112) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841302 (32550) boolsheat

Več podobnih tem