» »

The Last of Us 2

The Last of Us 2

Temo vidijo: vsi
««
12 / 25
»»

oo7 ::

Diversity don't makes a story better.
Good writing does.

springfield ::

Slabse pa tut ne naredi. Res ne vem kaj vas tolko moti to. Ce ne bi imela misic in bi zgodba bila enaka, bi bila igra boljsa?

oo7 ::

springfield je izjavil:

Slabse pa tut ne naredi. Res ne vem kaj vas tolko moti to. Ce ne bi imela misic in bi zgodba bila enaka, bi bila igra boljsa?



Če je samo mišičasta ni noben problem če je popravljen moški potem je problem.
Drugi problem pa je kaj naredi če veš za leake potem veš o čem govorim.

springfield ::

Zakaj je problem, ce je transvestit?
Drugi problem je krivda piscev, ne raznolikosti. Sicer pa dajmo najprej igrat pa potem ocenjevat zgodbo.

D3m ::

Jaz bom kar počakal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

No pa dajmo počakat.

Čez 6 dni prvi opisi igre čez 13 dni igra izide.

springfield ::

Ce bodo ocene dobre, bote pametovali, da so placali reviewe. Ce bodo slabe, pa kako ste imeli prav :))
Mislim, da se vas je kar nekaj ze odloclo, da bo igra slaba na podlagi leakov.

oo7 ::

springfield je izjavil:

Ce bodo ocene dobre, bote pametovali, da so placali reviewe. Ce bodo slabe, pa kako ste imeli prav :))
Mislim, da se vas je kar nekaj ze odloclo, da bo igra slaba na podlagi leakov.


Jaz sem že zadnjič napisal, da bodo ocene zelo visoke.
Kar se tiče gameplaya in grafike bo sigurno zelo dobra v to ne dvomim kar se tiče zgodbe pa leakov pa je slabo.

Bomo videli.

svecka ::

springfield je izjavil:

Slabse pa tut ne naredi. Res ne vem kaj vas tolko moti to. Ce ne bi imela misic in bi zgodba bila enaka, bi bila igra boljsa?


Lahk bi na dostojen način zaključili zgodo glavnega igralca, ampak ker je white male je moral igrat golf z glavo. Kaj ti pomaga igralnost, če ti pa uničijo vse kar je bilo tebi ljubega pri srcu iz enke, samo da vsiljeno vpeljejo en nov glavni igralni lik, ki ga noben noče igrat.

Berserker ::

A je kdo opazil da je skoraj med vsakim oglasom na SLO2 reklama za tale špil?

Argica ::

Jep, Sony oz. Playstation Slovenija :)

oo7 ::

Nisem še opazil te reklame. Tudi ne gledam nič SLO 2 odkar ni nobenega športa.

YesMan ::

oo7 je izjavil:

Diversity don't makes a story better.
Good writing does.


A crucial part of good writing is diversity and variety, on all possible fronts.

Eno ne more obstajati brez drugega, sploh v igrah, katere, isto kot knjige, lahko trajajo na desetine ur in lahko vsebujejo zelo dolge in kompleksne zgodbe in karakterje, ter ogromno stranskih, manjših. Predstavljaj si, da bi bile vse stranske zgodbe v The Witcher 3 po istem kopitu, moralno samo črne ali bele, s samimi stereotipičnimi karakteri? Nihče jih ne bi hvalil.

Argica ::

Reklama je tudi na FOX itd....

Berserker ::

Nič nisem spremljal zadnje pol leta, pa vidim da je dosti drame okoli tega špila. Kaj se dogaja? A se da napisat TLDR?

Argica ::

TLDR?

svecka ::

YesMan je izjavil:

oo7 je izjavil:

Diversity don't makes a story better.
Good writing does.


A crucial part of good writing is diversity and variety, on all possible fronts.

Eno ne more obstajati brez drugega, sploh v igrah, katere, isto kot knjige, lahko trajajo na desetine ur in lahko vsebujejo zelo dolge in kompleksne zgodbe in karakterje, ter ogromno stranskih, manjših. Predstavljaj si, da bi bile vse stranske zgodbe v The Witcher 3 po istem kopitu, moralno samo črne ali bele, s samimi stereotipičnimi karakteri? Nihče jih ne bi hvalil.


Razumem point, pa vzamemo zgornjo primerjavo Withcherja 3 z TLFU part 2 potem:
Po kopitu zgodbe TLFU part 2, bi potem sredi igre Witcher 3 Geralta preprosto za brezveze obglavili in bi potem preostanek igre igrali z enim levim neznanim kmetom, ki je obglavil Geralta. Kaj ti pomaga diversity pa variety v questih, če pa uničijo temelj igre. Bi bilo tudi potem zabavno igrati Witcher 3? Meni sigurno ne.

springfield ::

Zal v svetu ni samo srecnih koncev. Tudi v RDR2 glavni lik umre na koncu pa ni nikogar motlo. Enako v Mafii. Ampak ker se tu gre za nestereotipno zensko, je pa vse narobe.

D3m ::

Na koncu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

svecka ::

springfield je izjavil:

Zal v svetu ni samo srecnih koncev. Tudi v RDR2 glavni lik umre na koncu pa ni nikogar motlo. Enako v Mafii. Ampak ker se tu gre za nestereotipno zensko, je pa vse narobe.


vse kar ti omenjaš je, da umrejo na KONCU IGRE. Tukaj pa na sredini. Kako bi bilo igrati Mafio 2, pa RDR2, ko bi sredi igre ti igralec bedno umrl, npr v Mafiji 2, da ga povozi taksist in bi potem ostalo polovico igral kot taksist. Ali pa v RDR2, da bi padel s konja in si zlomil vrat in preostali špil igral kot ena random prostitutka. To je point ves kle. Zmaličenje glavnega igralca iz TLFU1 part 1 in nadomestitev njega z enim random neznanim igralcem. Res dober story, tak debilizem še v B filmih ne vidiš.

springfield ::

Seveda, en kup izgovorov in teorij, da bi prikrili, da ste homofobi in seksisti. O Abby ocitno veste zelo veliko, tako da ni neznan igralec. Glede zgodbe pa sklepam, da ste ze vsi preigrali igro, da jo lahko ocenjujeta.

svecka ::

So leaki pokazal zadost zgodbe, da vemo da je sranje. Itak ne znaš brat postov, se je vidlo po tvojih odgovorih.

springfield ::

Tako, dajmo se zalit vse, ki se ne strinjajo s tvojimi homofobnimi teorijami.

svecka ::

Očitno si sam prikrit homofob, ker tako rad o tem govoriš.

springfield ::

Si me razkrinkal, bravo Sherlock.

D3m ::

springfield je izjavil:

Seveda, en kup izgovorov in teorij, da bi prikrili, da ste homofobi in seksisti. O Abby ocitno veste zelo veliko, tako da ni neznan igralec. Glede zgodbe pa sklepam, da ste ze vsi preigrali igro, da jo lahko ocenjujeta.


Seveda vemo....po leakih.

Lej tale je njen fotr.

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Ah brezvezno maščevaje.
Raje bi nadaljevali zgodbo Ellie in Joela v stilu prvega dela.

oo7 ::

Reklama nekje v Nemčiji


Magic1 ::

Ravnokar bila reklama na RTVSLO2, dolga verjetno vsaj 30s. Izgleda bodo probal z reklamami nadoknadit slabo publiciteto.
Magic

oo7 ::

Tole bo zelo draga reklamna kampanija so šli na vse ali nič.

Npr Call of duty Modern warfare igra je stala 50 mio $, da so jo naredili oglaševalska kampanija pa kar 200 mio $.

hurikhan ::

Mah, na koncu bomo itak vsi igrali. Bunili se bomo, da je enka boljša, ampak vsi bomo igrali. :)

oo7 ::

hurikhan je izjavil:

Mah, na koncu bomo itak vsi igrali. Bunili se bomo, da je enka boljša, ampak vsi bomo igrali. :)


Z tako trapasto zgodbo ne more biti boljša kot enka ampak ja preigrat bo treba.

scipascapa ::

Bomo videli opise, ki bodo v petek.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Bomo videli opise, ki bodo v petek.


O lejga kje pa ti hodiš :)

Ja v petek bodo opisi.

oo7 ::

Zdaj gledam miljonarja na Planet Tv in danes sem prvič videl reklamo za TLOU 2

oo7 ::

The Last of Us Part 2 Update 1.01 Detailed

The 4GB update does the following:

Change log:

New Features:

oPhoto Mode

oConcept Art Gallery

oModel Viewer

- General bug fixes and improvements

- Additional accessibility options

https://theplaystationbrahs.com/2020/06...

oo7 ::




Povsod reklame za TLOU 2. tole bo res draga reklama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

Nič jim ne bo pomagalo. Hehe.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Po moje se bo igra dobro prodajala, ker preorderji so kar visoki.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Po moje se bo igra dobro prodajala, ker preorderji so kar visoki.


Men je vseeno. Vem samo, da ne kupim niti enega playstationa.

Sony se mi je s tem SJW-jevskim totalno zasral.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

kitl76 ::

Kupili jo boste digitalno ali fizično?

scipascapa ::

Fizično vedno.

Bantani ::

To igro fizično

YesMan ::

svecka je izjavil:

YesMan je izjavil:

oo7 je izjavil:

Diversity don't makes a story better.
Good writing does.


A crucial part of good writing is diversity and variety, on all possible fronts.

Eno ne more obstajati brez drugega, sploh v igrah, katere, isto kot knjige, lahko trajajo na desetine ur in lahko vsebujejo zelo dolge in kompleksne zgodbe in karakterje, ter ogromno stranskih, manjših. Predstavljaj si, da bi bile vse stranske zgodbe v The Witcher 3 po istem kopitu, moralno samo črne ali bele, s samimi stereotipičnimi karakteri? Nihče jih ne bi hvalil.


Razumem point, pa vzamemo zgornjo primerjavo Withcherja 3 z TLFU part 2 potem:
Po kopitu zgodbe TLFU part 2, bi potem sredi igre Witcher 3 Geralta preprosto za brezveze obglavili in bi potem preostanek igre igrali z enim levim neznanim kmetom, ki je obglavil Geralta. Kaj ti pomaga diversity pa variety v questih, če pa uničijo temelj igre. Bi bilo tudi potem zabavno igrati Witcher 3? Meni sigurno ne.

Temeljna razlika med TLoU2 in tvojim primerom je, da babnica, ki ga ubije, definitivno ni "nek neznani kmet", ampak je po moje kar ena izmed glavnih karakterjev. V več kot dvajsetih urah bomo jo pa vendarle spoznali.


kitl76 je izjavil:

Kupili jo boste digitalno ali fizično?

Fizično. Igre, za katere plačam polno ceno, vedno kupim fizično (saj jih lahko potem preprosto prodam naprej, ali pa izmenjam, če mi slučajno niso všeč).

oo7 ::

The Last of Us Part 2 - Official Launch Trailer

scipascapa ::

IGN - 10/10
Game Informer - 10/10
God is Geek - 10/10
PlayStation Lifestyle - 10/10
Push Square - 10/10
EGM - 10/10
Daily Star - 10/10
Critical Hit - 10/10

https://www.metacritic.com/game/playsta...

Zgodovina sprememb…

YesMan ::

Ja nič, potem pa je čas, da naročim :D

En mojih najljubših ocenjevalcev, SkillUp, sicer ni maral igre - pravi, da je zgodba tega drugega dela bolj "F.F. Coppola ali Oliver Stone", z razliko od prvega dela, ki pa je bil bolj "Steven Spielberg".

Ampak glede na to, da so mi filmi od Coppole in Stone-a načeloma veliko boljši od Spielbergovih, je tudi to pozitiva zame :P

Berserker ::

Kje ste naročili? Pod 55€ ne najdem ceneje.

oo7 ::

Sem rekel, da bodo ocene visoke.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Kje ste naročili? Pod 55€ ne najdem ceneje.


Kje si pa našel za 55 eur ?
««
12 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
536037 (364) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115437 (5188) oo7
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864275 (10116) Pithlit
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374550 (7589) ZiedRieke

Več podobnih tem