» »

Termometer za v avto

Termometer za v avto

Žagca26 ::

Pozdravljeni,

Mami kupujem za božično darilo termometer za v avto, avto je novejši (ima USB priključek in Bluetooth). Brskam po spletu, vendar resnično nevem, če so tili avto-moto termometri sploh kvalitetni... Mi lahko kaj predlagate? Imate kakšne izkušnje s kakšnim izdelkom? Razmišljala sem že tudi o klasični vremenski postaji... Cenovno sem omejena, ne bi rada zapravila celo premoženje:-)
Kaj pravite na tale primerek?
http://www.conrad.si/Notranji-in-zunanj...

Hvala za pomoč in lep pozdrav

AnotherMe ::

Če je novejši avto, potem ima verjetno tudi termometer že vgrajen?

Smrekar1 ::

Žagca26 je izjavil:

Pozdravljeni,

Mami kupujem za božično darilo termometer za v avto, avto je novejši (ima USB priključek in Bluetooth). Brskam po spletu, vendar resnično nevem, če so tili avto-moto termometri sploh kvalitetni... Mi lahko kaj predlagate? Imate kakšne izkušnje s kakšnim izdelkom? Razmišljala sem že tudi o klasični vremenski postaji... Cenovno sem omejena, ne bi rada zapravila celo premoženje:-)
Kaj pravite na tale primerek?
http://www.conrad.si/Notranji-in-zunanj...

Hvala za pomoč in lep pozdrav


Hm. Novejši avti imajo termometre za zunanjo temperaturo kar praviloma že kot standardno opremo, čudno bi bilo, da bi avto imel Bluetooth in ne termometra. Če te zanima temperatura znotraj vozila pa bi jaz vzel kar klasičnega alkoholnega. Zakaj v bistvu rabi to?

Žagca26 ::

Žal ga nima, šok odkritje za vse nas. Smo preverili tudi pri zastopniku, zunanje temperature ne kaže, za notranjo je vseeno, saj ima avtomatsko klimo.
Termometra sicer ne rabi, vendar vem, da jo zelo moti, ker ga nima. Moč navade najbrž...

Sami ::

Tole me pa res zanima kateri avto z avtomatično klimo ne kaže zunanje temperature?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

fujtajksel ::

Meni kaže zunanjo na pri števcih, pa še zvezdico zraven okrog nule... Notranje pa nikjer in jo včasih pogrešam, ampak nočem plastične navlake. Avtomatska dvopodročna klima, grrr.

dj_uro ::

definiraj novejši, ker so določene znamke vozil srednjega razreda imele že ''davnega'' leta 2001 marsikaj od opreme...
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

Machete ::

Sami je izjavil:

Tole me pa res zanima kateri avto z avtomatično klimo ne kaže zunanje temperature?


Pomoje kakšen golf :)
Imela kolegica 5ko, sem par let nazaj debelo gledal in ji celo nisem verjel da ji ne kaže zunanje temperature :D

Žagca26 ::

Gre za ford B- Max, letnik 2014.

Sami ::

Machete je izjavil:

Sami je izjavil:

Tole me pa res zanima kateri avto z avtomatično klimo ne kaže zunanje temperature?


Pomoje kakšen golf :)
Imela kolegica 5ko, sem par let nazaj debelo gledal in ji celo nisem verjel da ji ne kaže zunanje temperature :D


Za drugi avto imam Golf 4 TDI, avtomatična klima....kaže tudi zunanjo temperaturo, to kaže tudi Golf 5 :D

Žagca26 je izjavil:

Gre za ford B- Max, letnik 2014.


Mora kazati temperaturo kot na sliki na sledeči povezavi:
 max

max



Svetujem ti, da preveriš v navodilih kako priti do prikaza temperature.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

pravnik ::

Nima na primer Dacia Duster....... Zakaj toliko parlamentiranja, če je vprašanje postavljeno jasno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pravnik ()

Sami ::

pravnik je izjavil:

Nima na primer Dacia Duster....... Zakaj toliko parlamentiranja, če je vprašanje postavljeno jasno?


Dacia Duster, ki sem jo imel na testu je kazala temperaturo. Prilepim še kako sliko? :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

pravnik ::

Sami je izjavil:

Dacia Duster, ki sem jo imel na testu je kazala temperaturo. Prilepim še kako sliko? :D


Moja Dacia Duster je pač nima. Verjetno vem, me je pa na to že tudi opozoril prodajalec. Ne vem, zakaj se toliko smeti okoli preprosto zastavljenega vprašanja.

facepalm ::

da se dobiti original senzor za cca 20eur, vendar je vprasanje ce so v avtu napeljani kabli za ta senzor..

njyngs ::

Fordi majo zunanjo temperaturo prikazano na displayu med števci ... če je ni takoj na prvem screenu potem poscrolaj gor in dol po ostalih prikazih.

marvin42 ::

Najbolj hecni so tisti, ki kupijo najbolj fensi termometer, potem ga pa namontirajo na črno armaturo, ki se poleti segreje na 70 stopinj :)
Mostly Harmless

Sami ::

pravnik je izjavil:

Sami je izjavil:

Dacia Duster, ki sem jo imel na testu je kazala temperaturo. Prilepim še kako sliko? :D


Moja Dacia Duster je pač nima. Verjetno vem, me je pa na to že tudi opozoril prodajalec. Ne vem, zakaj se toliko smeti okoli preprosto zastavljenega vprašanja.


Tista s potovalnim računalnikom ga 100% ima.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

šernk ::

Vsak avto s klimo ima senzor zunanje temperature vgrajen, ker je slednji pogoj za delovanje klime. Lahko pa nima potem prikaza na računalniku to je možno.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dacia Duster 1.5 dCi AWD vs. VW T-Roc 2.0 TDI 4Motion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11924767 (3353) BCSman
»

Podivjane cene novih avtomobilov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33351549 (14215) m0LN4r
»

Audi A4 B8.5 - rošenje stekel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506788 (5097) MostWanted
»

Avto nižjega srednjega razreda (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8424007 (19914) dj_uro

Več podobnih tem