» »

Iščem folijo...

Iščem folijo...

Štrubsi ::

...za na steklo, ki bi jo lahko uporabil za HUD v avtu. Torej prozorna folija, ki je nekje 30% reflektivna. Mislim da iščem two way folijo, ki se na obeh straneh obnaša enako, torej ni odvisna od vpadne svetlobe. Ker vem da se dobi folijo, ki je reflektivna le na eni strani in to le na tisti, na kateri je več svetlobe.

Rad bi folijo, ki bi jo nalepil na notranji del vetrobranskega stekla (kos velik 20x20 cm) in bi iz telefona prek aplikacije sygic projeciral zaslon na to folijo. In to ponoči in podnevi, torej neodvisno od svetlobe. Bi bil pa vesel, če bi mi lahko kdo predlagal slovensko trgovino ali pač kakšnega mojstra, ki bi mi to lahko prodal.

Če kdo ne ve o čem govorim in kaj je to HUD (head up display) si lahko pogleda spodaj:


Torej iščem folijo, ki nekako ojača odbojnost stekla, ampak hkrati lahko še vedno vidiš skozi. Zavedam pa se, da podnevi v nobenem primeru vidnost ne bo tako dobra kot ponoči.

Hvala in lp

popster ::

Furbo ::

Raje obrni telefon proti sebi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

popster ::

Raje obrni telefon proti sebi.


tole foro ima ena plačliva verzija brezplačne gps applikacije.

seba-beba ::

Poglej tukaj, če je...

http://www.folije.net/index.htm

Štrubsi ::

Popster, na tej strani sem že sam gledal, ampak tujina odpade, predraga poštnina glede na samo ceno.
Furbo, tako sem imel do sedaj, pa je precej moteče, ko ti telefon na vetrobranskem steklu zakriva pogled na cesto.
Superb, kot sem videl, nimajo tega kar iščem, imajo le folije v stilu odbojnikov (kresničk).

Hvala in mirne duše nadaljujte. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Štrubsi ()

Pinzl ::

natalina ::

Farmel Novo mesto drži 3m zrcalno-refleksno folijo. 25eur m2. Kupiš pa kolikor potrebuješ, ni na m2.

Samson ::

@ Furbo, tako sem imel do sedaj, pa je precej moteče, ko ti telefon na vetrobranskem steklu zakriva pogled na cesto.

Madona kolega...kaksen telefon pa posedujes za boga milega da ti zakriva toliko pogleda na cesto? Menda ja ne da sem spregledal da delajo telefone velike kot plazma tvje???
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Vice ::

Zakaj bi pa moral biti telefon velik. Lahko da je šipa majhna. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je tako nalimana vinjeta veljavna? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9820388 (7178) Netrunner
»

Vinjeta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22349474 (33071) Mare2
»

Zatemnjeno vetrobransko okno na avtomobilu

Oddelek: Na cesti
193548 (3020) Engineer_
»

Samsung prvi s proizvodnjo prosojnih LCD-panelov

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
84268 (3354) RejZoR
»

Zastrtje Okna

Oddelek: Loža
257675 (6015) Furbo

Več podobnih tem