» »

radio

radio

upirna ::

Kako bi spravil radio v računalnik? Upam, da razumete. Rad bi recimo si posnel poročila ob 3 popoldne na radiu slovenija:D

jurre ::

najenostavnejsa resitev da kupis FM kartico:D

Tr0n ::

Ali pa si posnames Radio Slovenija stream :).

RTV Slovenija

upirna ::

kje pa se da to dobit?

p.s: tron, sem vedel da mi bo en to reku:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: upirna ()

Gapi ::

KAJ TAKEGA ALI PA TAKEGA To mi najde google :) Samo kje pa to dobit v Sloveniji. Verjetno bo ceneje kupit TV tuner z radiom( ne me zajebavat ce je v napacnem sklonu pac pozna ura). Ta usb varjanta je prov lustkana.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

Tr0n ::

Zanima te, kako snemat stream v real-time? Simple. Ce imas kolko tolko dobro zvocno (recimo SBLive! ze pride v postev) enostavno nabavis kak record proggy ala Cool Edit, vklopis recording "What you hear" in ze snemas. Lahko uporabis tudi Total Control recorder. Malce poisci po Googlu.

roCkY ::

Če nimaš širokopasovnga dostopa do interneta in si relativno dost na netu razmisli o njem. Popolnoma reši problem informativnih oddaj. TVS in RAS ter 24 ur je dostopno v živo in v posnetkih. V zadnjem letu odkar je to možno v živo skoraj ne gledam več. Poleg tega dobiš še ogrooomno brezplačnih glasbenih kanalov. Nekaj brezplačnega videa... Iz tega pordočja, ki si ga omenu.

Za zajem pa je siguren najbol enostevna FM ali TV-FM kartica. Z njo dobiš tudi programe za snemanje tako zvoka kot tudi slike pri TV kartici na HD. Pač odvisno kolko cekinov si pripravljen za to dat.

upirna ::

ADSL dobim konec letošnjega leta, ker živim v kraju, kjer ADSL prilkjuček ni možen (telekom je obljubil da bo v krtini postavil centralo konec leta - vendar saj veste, telekom). Za to sem pripravljen odšteti kakšnih 10.000 SIT, sam tok da ne bo hreščal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DAB stanje pri nas (strani: 1 2 3 465 66 67 68 )

Oddelek: Zvok in slika
3362471375 (869) Scorpy84
»

Televizija brez televizije, možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7116922 (14761) 34054
»

Proti ukinitvi radia 1 - www.pobuda.net (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19036588 (30650) BlaY0
»

Telekom Slovenije po svojem omrežju ponudil kabelsko TV

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
418544 (6164) raptor1
»

Internetni mrk po Sloveniji

Oddelek: Omrežja in internet
362832 (1251) Brilko

Več podobnih tem