» »

www.udba.net

www.udba.net

««
3 / 13
»»

Luka Percic ::

Heh, mediji že brišejo zadevo, namesto da bi preverjali avtentičnost arhiva in točne dejavnosti raznih slovenskih pomebnih politikov, se zgroženo sprašujejo kako je kaj takega lahko prišlo na Internet.
Mislim da smo dobili ultimativni seznam, kateri politiki bi se mogli upokojit. Vendar se to nebo zgodilo; zajeli so se že vse pore slovencev; razem internet, simbol svobode govora jih je zmedel; vendar ne zadaolgo; v trenutku so blokirali kar se je blokirat dalo. Velika zarota? Vsekakor.
(s tem smo odkrili le 0,0003% vsh svinjarij ki so se dogajale)
Upam da ostali podatki sledijo!

Marjan ::

madmitch je udbovc :D :D :D

Smešno za crknit :)).

Slo mediji so BUDALE. Kolk velike bomo vidli dons zvečer.


Kako bo pogledu Janez, ko mu bojo povedal, da interneta po celem svetu se pa ne da blokirat 8-O 8-O 8-O


:D >:D

madmitch ::

Ne smemo pozabiti, da je bilo veliko (večina) ljudi delegiranih na zelo NEprostovoljni bazi. Če nisi hotel sodelovati si imel blago rečeno, hude težave in probleme. Jaz nebi kar vse poprek obsojal. Sem verjetno med starejšimi tukaj in se prekleto dobro spomiljam kako je to šlo. Kar nekaj mojih znancev je bilo "prostovoljno" prijavljenih za obveščevalce.

Še nekaj, osebek, ki naj bi te spiske, ki mimogrede niso tako zelo tajni, objavil, ali vsaj pripomogel k temu, je isti osebek, ki je zelo radodarno financiral gospo Brezigar v predvolilnem boju, čisto slučajno pa se trenutno pripravlja na izdajo knjige. Kako zanimive slučajnosti. Blagor nam z našimi brezmadežnimi pomladniki in pomladnicami.

Da ne bo kdo presenečen, če bo svojega ateja al pa mamico, dedeka, babico, teto, strica, soseda, maminega ljubimca... našel na spisku.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

Tr0n ::

Hehe, power to the global information age!

Thomas ::

Hja ... to je bil režim, ki je v najslabših časih spominjal na Sadamovega.

Potem se je unesel, ampak ljudje so bili prestrašeni še desetletja - in so nekateri še.

Celo zgodbo in vse zgodbe bomo lahko slišali - kdaj? Takrat ko nas ne bo več zanimala. (After the big S)

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Luka Percic ::

Sej pravim; treba bi bilo preverjat kaj in kako je kdo delal;
TheJack: Dejstvo je da oblast(ZLSD, LDS) tukaj omenjena skoraj v celoti- Očitno se čutiš ogroženega, ker (bi mogli, ma žal nebojo) padli ¨tvoji politiki¨. Jaz se tega ne bojim- kajti po tem seznamu bom zvedel, kri so se pretvarjali.

Naj se resnica osvobodi!(izpod železnih krempljev ¨komunistov¨)

Tr0n ::

Ah, opozicija ni nic boljsa. Ce si zelite sprememb volite nove, sveze stranke aka SMS.

iration ::

Da se doseže higienski minimum, bi morali: vsi pomembni udbovci bi morali takoj odstopiti z vseh javnih služb. Od Kučana, Kocjančiča, Drnovška navzdol. Pa ko bi bili že pri tem, bi morali z zakonom prepovedati razne totalitarne spominke, od raznih Hošiminhovih cest, Stalinovih Trgov, Titovih cest, Titovih Trgov, ... do raznih Kidričevih spomenikov. Bi bilo pa fajn, če bi kakšen tak spomenik dal v muzej v opomin zanamcem, da se tak teror ne bi NIKOLI več ponovil.

Opomba: sami ne bodo nikoli odstopili (si kar ne predstavljam Kocjančiča z odstopno izjavo :D); bi pa moral poskrbet za ustrezen zakon, zgledov je dovolj.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iration ()

Tarzan ::

Tr0n, SMS je stranka mešalcev dreka, žal mi je, da sem jih volil takrat:|

Luka Percic ::

Tipi so res nesposobni, kot da bi če šel jazst in moji sošolci...
--Opozicija ni nič bolša.
Dej utemeli to svojo trditev..

BadB0y ::

||_^_||
kaj je blo na mobisuxu ? kr link vec nena dela ce mas mogoce posli na mail

madmitch ::

Bady, evo ti slikce
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

BadB0y ::

huh zanimljivo

twosocks ::

Ojej. Mobisux je down. Nekateri so mnenja da zarad gradiva:D Torej folk ne it na kazza, ker tm ni fajlov:D Aja pa sej jo bodo kmal skenslal naši uradniki :)
A bo Slo-tech.com tut sov down?

(to so nepotrjene novice...:)

lep surf in obilo pdfjev. Ko bo vreme boljše in pretok večji kot 0 KB/s
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Vanich ::

S Kazaa sem jest ene dve ure nazaj potegnu en fajl -20 MB. Tko da , nekej je , upam da bo še več.

urban ::

JAz poskušam vlečt ta file iz kazze pa se mi nikakor noce connectat. Dejte fantje mal sherat no >:D

Lp

Urban

twosocks ::

Tale udba.net je za nekoga reklama. Samo ko so prepovedali ogled je na internetu malo morje klepetalnic in kmalu se bo tradal s fajli. Prepoved pa taka.

kazalo.net

Joker

feri


To tudi nekaj pove.

Klik za info!
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twosocks ()

Matek ::

A delam kaj protizakonitega če dam stvar na en server?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

urban ::

MMM kolk podatkov ti je pa uspelo dobit. Verjetno ne vseh , ali pac?

TheJack ::

Luka Veliki: TheJack: Dejstvo je da oblast(ZLSD, LDS) tukaj omenjena skoraj v celoti- Očitno se čutiš ogroženega, ker (bi mogli, ma žal nebojo) padli ¨tvoji politiki¨. Jaz se tega ne bojim- kajti po tem seznamu bom zvedel, kri so se pretvarjali.

Moji politiki?! Takih na žalost ni, v nobenem pomenu besede. Na volitve ne hodim (na referendume pač :D) in tudi ne bom, dokler se ne pojavi kakšna (kredibilna) leva stranka v našem političnem prostoru.

paper ::

mmm: na kak free web space daj ali pa mi fxpjaj =)

Matek ::

Fak ne, sem se ze veselil, na kazaaju je naslo, sam pa je not sam ene 40, 50 pdfjev, v bistvu nic. Bom porocal ce se kaj dobim.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

urban ::

zdele je na kazzi prislo nekaj obseznih filov...upam, da se bo kmalu razprsilo med vec uporabnikov>:D

Lp
Urban

Ziga Dolhar ::

Uffff. Sem malce zagnal eMule. 1,04 GB ...
https://dolhar.si/

Binji ::

Jst sm na kazi najdu sam 1ga:O
Ej sam kaj drgac je uni server online al se je sesul?? Jst ne pridm gor
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zavo ::

Res je na emule-u en file 1,07GB! Samo preden da tu na vrsto pridemo???

Mercier ::

Pa se vam splača tole dol vlačit? Mislim, saj bodo tainteresantni objavljeni kje. Al ne?

Ziga Dolhar ::

Ah.

Vleči ali dobiti -- vprašanje je, kako bo folku to dejansko koristilo :-).
https://dolhar.si/

Binji ::

aja pa se nekej..pod kaj iskat? Pod UDBA najde sam ene 3 fajle
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mercier ::

Ziggga, ja, saj to mislim. Obstaja kakšen "plan"? Bo skupna knjižnica? Ne vidim poante, da si vsak dolzvleče/dobi za en dober disk slik. Pa tudi, če koga zanima, a ni en mio folka malo peveč. (Broj Jedan je imel malo črno knjižico, pa mu je bilo zadosti)

Kryx ::

S tem bi se dalo pa ornk rodoslovno drevo zgradit, č žihr, no. Zgolj zato me firbca. A sm spet zamudu?

:8) :8)
:\ :\

Marjan ::

Zdele se na Kazi downloada ko 300 hudičev.

Fajlov je čedalje več!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

Tic ::

A bo dal kdo na kak server... that would be nice, kar ze je...
persona civitas ;>

Tito ::

Hja sam mam že kakšnih 400 mega pdf-jev in se mi zdi, da bi blo treba dl jat bol selektivno in da si kasneje fajle izmenjamo (upam da ne kršim Slo-tech zakona:D ) ko bi vse zvlekl bi čez ocr spustil in v text spremenil, kar bi za 1000% zmanšal zadevo potem pa vse skupaj na kakšen server postavl in še kaka cgi skripta kot iskalnik in bi blo kewl! ČE je kda za naj pove pa se lahko zmenmo.... (npr. vsak zvleče 20% in potem skoz ocr spusti pa je...:\ )

Za zdaj sva dva zainteresirana, če je še kdo naj mi pove...piši mi, hehe

joeblack ::

pod kaj pa iščete na kazi?
ker men takoj napiše search finished without any result
Talking on flat is easy!

Binji ::

Jah oznacte od ki do ki je in je dejte na net ce ne druzga. Saam udba nej pise zravn. Drgac pa jst se prsu nism do strani tko da bo bl tezka
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

joeblack ::

šopaj , šopaj....
sem že našu:)))
Talking on flat is easy!

joeblack ::

to mi je vun vrgo ko sem iskal za udbo.tam piše o nekem trojancu
a je to big brother naredo?

Notice from Zone Labs Internet Security

This page is to notify you that ZoneAlarm has detected a problem with your installation, and therefore has restricted Internet access from your machine for your protection. Don’t panic! The step-by-step instructions listed here will help you to determine the problem, and explain how to resolve the issue.

Please print this page out first. If you cannot print, please click here to get a word version of this page and save it.

Why did this happen?
This happened because your ZoneAlarm (Plus/Pro) security engine was unexpectedly shut down. This may be due to an error on your computer, or it may be due to a hacker threat such as a Trojan that has maliciously shut down your security engine. Don’t panic! ZoneAlarm (Plus/Pro) has sealed off your computer from would-be hackers by locking down your computer from outside Internet attacks. The step-by-step instructions listed here will allow you to restore your Internet access. You should verify that your system is clean of any viruses or Trojans before restoring Internet Access. Check with your antivirus support site for help and special tools to remove viruses.

How long will it take to restore my access?
This will take less than 5 minutes.

Instructions to restore Internet access:

Restart ZoneAlarm (Plus/Pro) from the Windows Start menu. (Go to Start, select Programs, then Zone Labs and then ZoneAlarm (Plus/Pro).

If step one does not work, please reboot your computer. (To do this, locate the Windows Start menu in the system tray, select Shutdown, select Restart from the drop-down menu and then click OK.)

Your Internet access should be restored. (If not, click here.) In case you have a Trojan or other vulnerability on your machine, we suggest leaving ZoneAlarm (Plus/Pro) running and also scanning your computer with an antivirus program that has the latest virus definitions. (If you do not have antivirus, you may use a free online scanner such as http://housecall.antivirus.com.
You should now have Internet access. (If you do not, click here)



Advanced Instructions

You have been taken to this area if you have tried previous steps to restore Internet access and have been unsuccessful. Thank you for your patience. Please proceed the following way:

Please contact Zone Labs Technical Support via fax at 415/343-0057. We will get back to you a quickly as possible, and in the order your fax was received.

Talking on flat is easy!

paper ::

js delam mirror strani, zaenkrat mam 250mb (to je do AD). Pocasi pa bo. Ce ima kdo kaksne kasnejse crke v celoti naj mi sporoci. Ko koncam dolocen del (par gb) se bom potrudil da vas cimvec to dobi =)

lep pozdrav

Tarzan ::

Na katerem e-donkey (e-mule) serverju pa vlečete dol? Da se pridružim, in raznesem še po drugih serverjih (silent-bob,...)

iration ::

Na katerem e-donkey (e-mule) serverju pa vlečete dol?

Saj to ni važno. Za 'Search' uporabi možnost 'method: global' pa išče po vseh serverjih, downloada pa itak z vseh serverjev, ki jih imaš v listi.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Tarzan ::

najde mi že, ampak downloada pa ne (0/0), je pa res, da imam zelo malo serverjev na listi, ker samo dva ali tri največje uporabljam :'(

iration ::

Off topic: zakaj bi potem serverji z, na primer, 1000 userji sploh obstajali, če ne bi nič našel? Večja je lista, boljš je, in ne obratno.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Tarzan ::

Mah, nima veze, bom prek original serverja prej kej dobil kot tukaj prek mule.:\

Alexius Heristalski ::

Koalicija Slovenija (SDS+NSi) je izjavila, da je blokada strani nedopustno dejanje. Se strinjam!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Alexius Heristalski ::

Meni dela! Vendar imam žal samo modemsko povezavo 44k.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Alexius Heristalski ::

DolPoteg je pa izredno hiter - kar 4.7kb/sec! Zdaj vlečem pdf-je pod KO-S. Ali naj začnem kje drugje?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Alexius Heristalski ::

Mah, 171 in 172 sta šla, naprej pa ne gre več! ;((
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Alexius Heristalski ::

No, saj eni gredo. Zakaj eni ja in drugi ne?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Xplicit ::

a ma kdo slucajno ZI-LN od 044 do tm nekje 055, ce ma a mi lahka sporoci
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Abotno nasedanje Leljaku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18628539 (23775) Mavrik
»

Kdo naj bi bili strici iz ozadja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5510613 (8494) Mipe

UDBA (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20327047 (24944) kuglvinkl
»

Novodobna UDBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8122969 (21232) Double_J
»

www.udba.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7419558 (19558) NoUse4AName

Več podobnih tem