» »

Kdo naj bi bili strici iz ozadja?

Kdo naj bi bili strici iz ozadja?

1
2
»

poweroff ::

Tale tekst je precej zanimiv: Janez Zemljarič, resnični stric iz ozadja.

Napisan je v bistvu fenomenalno. Brez kakšnega obsojanja, kot pogled skozi dejstva in lastna občutenja, hkrati pa skrajno naivno. Kot da bi recimo jaz slišal nekje govorice, da je menda Tošič vodja slovenskega narkokartela, nato pa bi uletel k njemu v njegov lokal na kavico, se mu predstavil, malo bi poklepetala, nato bi ga vprašal, če govorice držijo, na koncu bi se ga pa še zakadila skupaj. :))

V bistvu še nisem čisto ugotovil ali gre za zelo prefinjeno podjebavanje ali za resnično naivnost. ;)

Vsekakor pa zelo zanimivo branje. Priporočam.
sudo poweroff

Double_J ::

To ni izmišljeno, ampak je res? Čeprav bolj prevladujejo mnenja pisca, kot pa od Zemljariča.

Omenil je, da je v preteklosti že imel (vsaj en) primer, ko je pristopil nekdo, ki mu je (po lastnih besedah) manjkala le diploma. Čez čas se je izkazalo, da ni šlo le za diplomo, temveč poleg diplome še pet izpitov. Podaril je, da je trajalo dolga tri leta, preden je ta nekdo k g. Zemljariču prišel in mu končno pokazal svojo diplomo.


No to pa je smešno, meni res manjka samo diploma. Naročim lahko tudi potrdilo o vseh opravljenih obveznostih.:))

Izpovedal sem se, da sem tudi sam čez čas začutil, da ZARES ni tisto, kar sem upal, da bi utegnil biti.


Hm, jaz sem to začutil že prvi dan.;)

P.S. Mogoče še kej pokomentiram...
Dve šivanki...

Double_J ::

http://www.slovenskenovice.si/novice/sl...

Ko sem začel računalnik pitati s podatki, sem pričakoval, da bo stroj na koncu znanstveno potrdil domnevo, da je bil leta 1981 v središču vesolja samoupravnega socializma France Popit, takrat šef slovenske partije. A čakalo me je presenečenje. Čisto v središču je bil Janez Zemljarič, takrat predsednik izvršnega sveta.


Že že... samo Milan ga je pa vseen prešišal pol.
Dve šivanki...

globalna80 ::

Poleg Pahorja in Breclja spregovoril še Walter Wolf.

Walter Wolf, napoveduje pa odmevno razkritje, ki bo afero Patria postavilo v novo luč.


Prepričan je, da so ga vanje pomočili avtorji konstrukta - člani lobija stare slovenske levice z Milanom Kučanom, Janezom Zemljaričem in Janezom Stanovnikom na čelu.
"Ta mreža še zmeraj drži roko nad celo državo," je prepričan Wolf.


http://www.24ur.com/walter-wolf-napoved...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Jst ::

Kaj WW nabija...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mipe ::

Pes, ki laja, ne grize. Če bi jaz imel tako obremenilne podatke, kot se WW repenči, ne bi mahal z njimi - razkril bi jih, in to takoj, nato pa se potuhnil, dokler se prah ne poleže in ni v Sloveniji na oblasti več nikogar, ki bi me lahko "pospravil".
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22841278 (34519) Jupito

Več podobnih tem