» »

Power Bank za telefon/tablico

Power Bank za telefon/tablico

domen151 ::

DrSergioDJ je izjavil:

glede na to, da je na mimovrste rok dobave neznan, kje v Sloveniji se da trenutno dobiti 10.000mah Xiaomija?

http://m.enaa.com/izd_16641_etwz35h1ti2...

vilonja ::

Samo v vednost. To nista enaka powerbanka. Na mimovrstah je novejši.

koyotee ::

Novejsi? Ta star je 10400 ta nov pa 10000, drugih pa ni razen 16000 in 20000.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

vilonja ::

Razlkia je v velikosti. Novejsi se mi zdi, da je bolj praktičen zaradi svoje velikosti:


Se pa oproščam, sem zdaj malo bolj podrobno pogledal, pa mi ni čisto jasno kateri powerbank dobiš 10000mah ali 10400mah.
Na enaa so slike od 10000mah, review pa od 10400mah.
Pri mimovrstah se pa tudi po velikosti vidi, da je na zgornjih slikah (3 slike so) 10400, malo spodaj pri predstavitvi izdelka pa je 10000mah.

dottor ::

Jaz sem iz Mimovrste dobil 10000mAh.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

nowaknejc ::

za kolega mam namen narocit 20.000mah baterijo od xiaomi iz kje naročit, da ne bi fasal davka???
in ali lg g2 sploh podpira 2.0 quick charge, kolikor vem ne.

Nwanko ::

Jaz sem na gearbest danes naročil http://www.gearbest.com/iphone-power-ba... . Se ne da dobit Anker-a pri nas, ne pri amazonu,pri nas ni zaloge pri njih pa ne pošiljajo teh baterij k nam.

Pa da vidimo če bo treba še kaj plačat. Kolega ima srečo, dosti naročuje na amazon.com čez 30, 40 $ pa še enkrat ni plačal davka.

Excalibrus ::

A kdo ve kje bi se trenutno dalo dobit 10000mah Xaiomija? Trenutno gledam po štacunah (gearbest, banggood,...) in majo povsod razprodane zaloge.

hunter01 ::

Sicer kar nekaj dražje, ampak da se ga tudi v Sloveniji kupit.

M-XXXX ::

Za punco kupujem Power bank. Cca 10 000mAh, lahko tudi več. Kaj se priporoča?

https://www.mimovrste.com/potovalni-pol...

To je to ali kaj drugega?

koyotee ::

to je to, s kitajske mogoče par€ cenejša, ampak, če rabiš takoj kupi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

AgiZ ::

Če pa ne rabiš takoj in te ni strah eksperimentirat pa poskusi kaj takega:
http://hackaday.com/2017/05/21/diy-usb-...
https://www.banggood.com/Dual-USB-5V-1A...
Bom verjetno tudi sam tole sprobu iz starih laptop baterij :D

Misasagi ::

enaa.com ima na zalogi anker polnilce.

https://www.enaa.com/search.asp?q=anker...

koyotee ::

Misasagi je izjavil:

enaa.com ima na zalogi anker polnilce.

https://www.enaa.com/search.asp?q=anker...


sam mal precenjeni so
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

šernk ::

kje dobiš 20.000 mAh anker za 30eur?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

rkajtn ::

evo v sparu kupil xplore xp222 7800mah in sem full zadovoljen.Lg g5 mi napolni se bolj hitro kot pa fast charger ki je original pri g5.Zanima me samo ce lahko polnim power bank preko računalnika ali ga lahko dam na 220v preko telefonskega polnilca?


hvala

zavajon ::

Glas za Xiaomi 10.000 mAh. Ga imam 4 leta, dela ko šus. Kapaciteta kot je deklarirana, samopraznenje zanemarljivo, polni hitro.

Tilen ::

Naročil kar na Mimovrste, hvala. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

aborko ::

Stari 10Ah Xiaomi so super ja, so pa ti novi 10Ah od Xiaomi QC2, pa še dosti tanjši in gredo lažje v žep in pa cca 25% več energije držijo...

Tilen ::

Kako 25% več energije, če so 10.000 mAh?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

aborko ::

Razlaga: 10Ah je deklarirana skupna kapaciteta vgrajenih celic pri določeni t.i. nominalni voltaži. Ta je pri starejšem 10Ah Xiaomi powerbanku 3,7V, pri novejšem pa 3,85V. Zmnožek te napetosti in kapacitete (Ah) da energijo - Wh. Do uporabne energije na (usb) izhodu je vmes še pretvorba iz 3,7V oz. 3.85V na 5V.
En test Xiaomi powerbanka 2: http://budgetlightforum.com/node/51270

next3steps ::

Ima kdo Anker Astro E7? Bom v prihodnosti potreboval nekaj za prenosnika.

Tilen ::

Danes prevzel Xiaomi Mi Power Bank, 10.000 mAh. Zadeva se polni preko adapterja že štiri ure. Je to normalno? Gre za prvo polnjenje.

Battery Type: Li-ion Battery Power: 3.6V / 10,000 mAh (TYP) Operating temperature range: 00C - 45C Size: 91 x 60.4 x 22 Output voltage: DC5.1V Input voltage: DC 5.0V Output current 2100 mA (TYP) Input Current: 2000 mA (TYP) Charging time: about 5.5 hours (charger 5V / 2A standard cable), about 10 hours (charger 5V / 1A ...


8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

aborko ::

Najhitreje je okoli 5,5 ur ja, pa še to če imaš kvaliteten kabel in vsaj 5V/2A polnilec. Tukaj je kar fino v prednosti novejša verzija, ki se namesto 5,5ur fila 3,5 ure... Če si vzel staro verzijo, je bil powerbank verjetno bolj prazen zaradi self discharge, ker Xiaomi starih 10000mAh že nekaj časa ne dela in je verjetno precej časa ležal v skladišču...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Tilen ::

Imel je eno črtico, ko sem ga priklopil. Novejši model je vsaj enkrat dražji že pri Kitajcu, tako da se glede na mojo nefrekventno uporabo to ravno ne splača.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

NiKeC ::

aborko je izjavil:

Najhitreje je okoli 5,5 ur ja, pa še to če imaš kvaliteten kabel in vsaj 5V/2A polnilec. Tukaj je kar fino v prednosti novejša verzija, ki se namesto 5,5ur fila 3,5 ure... Če si vzel staro verzijo, je bil powerbank verjetno bolj prazen zaradi self discharge, ker Xiaomi starih 10000mAh že nekaj časa ne dela in je verjetno precej časa ležal v skladišču...


Jaz sem kak teden dni nazaj naročil 10000mah Pro verzijo (14€ s kuponom na Cafago) - ima že usb-c vhod za polnjenje powerbanka in bi se naj napolnil v 3,5h. Poročam ko prispe...

aborko ::

Pro verzija je še malenkost boljša od Xiaomi powerbank 2, ki pa se ga je dalo zelo poceni dobiti..sem nabavil dva za cca 8,5EUR/kom:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Assass1n ::

Tilen je izjavil:

Danes prevzel Xiaomi Mi Power Bank, 10.000 mAh. Zadeva se polni preko adapterja že štiri ure. Je to normalno? Gre za prvo polnjenje.

Battery Type: Li-ion Battery Power: 3.6V / 10,000 mAh (TYP) Operating temperature range: 00C - 45C Size: 91 x 60.4 x 22 Output voltage: DC5.1V Input voltage: DC 5.0V Output current 2100 mA (TYP) Input Current: 2000 mA (TYP) Charging time: about 5.5 hours (charger 5V / 2A standard cable), about 10 hours (charger 5V / 1A ...


8-O

Zdravo :) jaz jo imam že nekaj časa, in čisto prazna se mi na polnilcu od nexus 5 ne napolni čez noč :) 7ur, tako da je to kar normalno.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Han ::

Anni ima že dobre tri tedne v akciji INTENSO Quick Charge Powerbank Q10000.

valdo ::

aborko je izjavil:

Pro verzija je še malenkost boljša od Xiaomi powerbank 2, ki pa se ga je dalo zelo poceni dobiti..sem nabavil dva za cca 8,5EUR/kom:


Super, kako ti je uspelo, da ti pošljejo v Slovenijo?
Ali imaš naslov kje drugje?
Hvala
Lp
Lp

DamijanD ::

Ima kdo izkušnje s powerbankom, ki je na Petrolih?

valdo ::

Ali je kdo pri volji,povedat - svetovat kako iz GB "http://www.gearbest.com/power-banks/pp_... naročiti v SLO powerbank?
Lahko tudi na pp.
Hvala!

Lp
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()

Beta2 ::

Jaz sem na gearbest naročeval že velikokrat, nobenih problemov, plačaš s paypalom in je. Iz GB? Kot vem gre roba lepo iz kitajske vse...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Beta2 ()

carota ::

Gearbest ima Original Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2 v akciji za 16 USD, ki pa ga ne pošiljajo v SI, oz. meni noče naprej iz košarice. Ne pošiljajo več baterij v EU? Alternative?

carota ::

carota je izjavil:

Gearbest ima Original Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2 v akciji za 16 USD, ki pa ga ne pošiljajo v SI, oz. meni noče naprej iz košarice. Ne pošiljajo več baterij v EU? Alternative?

Našel, 17 EUR, AliEliexpress delivered via "Turkey post", 15 - 40 dni. Sem vzel raje od drugega prodajalca, ki pošilja iz Španije in pride v 1-5 dneh za 21 EUR.

mayne ::

Sem v akciji par tednov nazaj kupil ta Xiaomi Mi Power Bank 2 20000mAh za 19$, top zadeva, moj Galaxy S8 napolni v manj kot 90min.

Mare2 ::

mayne je izjavil:

Sem v akciji par tednov nazaj kupil ta Xiaomi Mi Power Bank 2 20000mAh za 19$, top zadeva, moj Galaxy S8 napolni v manj kot 90min.


Verjetno ni več te akcije. To b pa še jaz kupil. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

mayne ::

Ni več ne, bila je na Tomtop.com, sedaj pa vidim da sploh ne pošiljajo več v Slovenijo.

_Sajmon_ ::

Ma gledam tele Xiaomi Power Bank in mi niso stvari jasne. Konkretno za model s 10000mAh. Nekje se omenja model 2, mimovrste ima model brez "2" v imenu. Na Aliexpress je dvojka, a po dizajnu je drugačen kot na mi.com. Torej je "Original Xiaomi" na aliexpressu fake?

6151 ::

Model 1 že dolgo ni več v prodaji, je bil 10400mAh imam ga jaz že kakšne 3 leta, model ki ga ima mimovrste je manjši ter 10000mAh. Obstaja pa še tanjša verzija iste kapacitete (tista na aliexpress)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Mare2 ::

In kateri je boljši?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

carota ::

Dobil sem iz AliExpress, dostava iz Španije, model PLM02ZM. Kvaliteta izdelave je super, sem nafilal in zdaj poizkušam s polnjenjem telefona. Charging na screen off kaže cca 1350 mA, ko je telefon na 25%.

@_Sajmon_, moj je tak kot iz linka na AliExpress.

gusto ::

Pa so tile Xiaomi Powerbanki iz Kitajske legit? Gledam na AliExpressu, iz Rusije ne pošiljajo v SLO, iz Kitajske ne morem dodati (izgleda da ni na zalogi). Rabil bi pro model, z usb type c.

Bistvo: Kje najbolj ugodno naročit 10000 mAh Mi Power Bank Pro?

aborko ::

6151 je izjavil:

Model 1 že dolgo ni več v prodaji, je bil 10400mAh imam ga jaz že kakšne 3 leta, model ki ga ima mimovrste je manjši ter 10000mAh. Obstaja pa še tanjša verzija iste kapacitete (tista na aliexpress)

Na linku od mimovrste je še vedno prvi 10000mAH model, novi 10000mAh model ne uporablja več 18650 celic, ampak li-poly (je ožji in višji), posledično ima novejši cca 25% več shranjene energije (višja deklarirana napetost). Obstajal je še 10400mAh powerbank, ki pa ga ne izdelujejo več,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

gusto ::

Rabim kratek usb type c kabel, da lahko polnim Huawei P10 iz power bank-a (primer). Je vseeno kak kabel kupim, je kakšna razlika v kvaliteti/hitrosti polnjenja? Sedaj mi je Galaxy S5 polnilo zelo hitro, praktično enako hitro kot iz vtičnice. Kak link kje do kabla najceneje?

SmeskoSnezak ::

Anker ima najboljse kable:
https://tinyurl.com/y772z4t4
@ Pusti soncu v srce... @

koli99 ::

Kje bi dobil najugodneje Xiaomi Pro Power Bank 10000 mAh?

Gearbest: 22.21 EUR
Geekbuying: 27.86 EUR

Še kakšna druga spletna stran?

SmeskoSnezak ::

Je ze kaksna novost pri prenosnih soncnih power bankih? Ali je vse se vedno bolj bogo, kot ste omenjali pred letom al dvema?
@ Pusti soncu v srce... @

Tsunamii ::

KAteri Quick Charge power banki so zdaj kaj dobri ? JAz imam starino staro 4 leta in je cas da menjam, da mi hitrejse napolni. Plus zdaj imam 2 telefona, uro in se naglavno/rocno baterijo na usb filanje. So vsaj 10.000mAh in kaksno izbiro 20.000mAh da vidim razliko. Zdaj bi nekaj dobrega. Anker .. Xiaomi mogoce ? Sam je toliko teh FAKE powerBankow da vec ne vem kaj je Ok in NE.

Hvala za pomoč. :D

SmeskoSnezak ::

Tsunamii je izjavil:

KAteri Quick Charge power banki so zdaj kaj dobri ? JAz imam starino staro 4 leta in je cas da menjam, da mi hitrejse napolni. Plus zdaj imam 2 telefona, uro in se naglavno/rocno baterijo na usb filanje. So vsaj 10.000mAh in kaksno izbiro 20.000mAh da vidim razliko. Zdaj bi nekaj dobrega. Anker .. Xiaomi mogoce ? Sam je toliko teh FAKE powerBankow da vec ne vem kaj je Ok in NE.

Hvala za pomoč. :D

Ocitno oba iscema podobno... tukaj na eni mizi se valjajo trije Android telefoni, v sosednji sobi je Apple tablica, v spodnjem stuku pa trije prenosniki :)
Nekje sem videl 50.000mAH power bank. Sem raje prisel sem vprasat, kaj je novega.
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri PowerBank?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8312312 (1203) RockyS
»

Prenosna baterija, cim ceneje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
392561 (711) Samael
»

Kateri Power pack / power bank ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13630257 (11047) k4vz0024
»

Power bankov ne pošiljajo!

Oddelek: Kaj kupiti
243476 (2695) fujtajksel
»

prenosni polnilnik baterij

Oddelek: Loža
236867 (6155) SimplTech

Več podobnih tem