» »

Kateri Power pack / power bank ?

Kateri Power pack / power bank ?

1
2
3

koyotee ::

Ja je.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SimplTech ::

Poglej še na Banggood. Imajo srebrnega za 11.69 USD: link

Sem vzel isti power bank tako na Gearbest, kot Banggood in vedno sem dobil originale.

Jst ::

Ljudje: Čakanje iz Gearbest je lahko od tri tedne do slabih dveh mesecev. Če je to prvi nakup, potem verjamem, da je človek malo zaskrbljen. Dobra stran je edino to, da so meni vsi paketi prišli do mene. Se mi je že zgodilo, da sem naročil ...actually I am not sure*... in pozabil kaj, potem me je pa čakal paketek - takrat sem verjetno čakal dva meseca. (ne spomnim se tudi iz katere trgovine sem naročil, vendar sem vse (kolikor vem) dobil)

*ali je bil micro quadcopter ali "stojalo" za na steklo v avtu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

igor0203 ::

To je res...iz Gearbest zna običajno kar trajat da odpremijo stvar, dosedaj se mi še ni zgodilo da bi to storili v 1 delovnem dnevu kot je to npr. pri Banggood.
Imata pa oba originalne Xiaomi powerbanke.

Jst ::

Nazadnje sem kupil ravno Xiaomi powerbank.

Sem šel gledati maile in po nakupu, sem tretji dan dobil mail: "Your order number is WW1506201919079274 and we have shipped your order out today."

Dobil sem ga pa nekje tretji teden, mogoče četrti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

N4m31355 ::

kolikokrat polnite telefon z eno baterijo? iscem za 1+1 (very heavy user) telefon spraznim do 2x na dan..

Opkow ::

Imam originalni power pack od 1+, 10.000 mAh in svojega 1+1 napolnem priblizno 2,5 x.

koyotee ::

Jp, uzemi xiaomi 10000mah, bo dovolj za en dan.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Jst ::

Xiaomi 10400 + Nexus 5 + Ingress + Darsana anomalija = cel dan hoje z odprtim Ingressom.

Na koncu, ob 22:30, ko smo se vračali v Slo, je bilo še življenja v powerbanku.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mile ::

Potrjujem, da Kitajci na letališčih komplicirajo s temi baterijami 100/h...ta Xiaomi 10000 je sel cez vse preglede "brez problemov"

Assass1n ::

Jaz imam dve baterije 18650 viška pa bi jih dal v power bank. Katerega praznega kupiti, je vseeno, sem jih videl že za dober euro?
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

koyotee ::

Ni vseeno. Ne kupuj raznega krša kot npr. http://budgetlightforum.com/node/29223 ker je lahko nevarno. Poglej ma www.lygte-info.dk so reviewi
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zzz_side ::

Danes sem prejel Xiaomi Power bank 10.000.
Naročil sem ga na Banggood dne 8.10., odposlan je bil 9.10., danes (23. 10.) ga je prinesel poštar. Trajalo je torej točno 14 dni. Spletna verifikacija pravi, da je original.

matjazd ::

Tukaj imaš precej napisano o razlikah in sestavi powerbankov (seveda je verjetno biased info , a vseeno je GP precej ugledna firma ). Jaz imam zase eno cenejšo zadevo (ne od te firme) a za fotra sem rajši kupil tole, da mu kaj ne eksplodira ;)) Ima dva izhoda in fila z hitrim tokom tako tablico kot telefon

koyotee ::

Ojoj ker nateg za 45€ :)

Tip se je danes registriral in si naredil malo SLABE reklame!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

solatko ::

Nabavil preko bangood-a, dobil v 14 dneh, original (preverjeno na xiaomi strani - cena 10,12€. Naročil še dve.
Odlična zadevica, polnilni tok 2A.
Delo krepa človeka

dvihtelic ::

Moj glas gre tudi za xiaomi 10000mah, ga imam in brez pripomb

matobeli ::

Mi imamo v društvu 6kom, osebno mam tudi enega, žena pa slim varjanto. Vsi delajo BP, edino en kabel se že malo nakrivil in slabo polni.

Pa lučka za v usb je tud zelo uporabna. Za kakšen kemping ipd.

Jst ::

Ko sem na tisti strani videl tole:

---
Solarni polnilec z baterijo 4000mAh €79,00
---

Sem jo dal na blacklisto (sicer za omejen čas enega leta, ampak vseeno, cilj dosežen), da me slučajno po pomoti ne zanese na to nategalnico.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

akulp ::

Živjo,

po prebranih postih se nagibam k MI.

Torej, tole je zagotovo original?

http://www.mi.com/sg/pb10000/
Lukcc

dj_uro ::

Seveda...ce je pa njihova original spletna stran...
vw-klub.si

solatko ::

Jaz sem vzel tega, na tej strani - original s podrditvijo kode

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI...
Delo krepa človeka

akulp ::

dj_uro je izjavil:

Seveda...ce je pa njihova original spletna stran...

Ja, ampak to me je zmotilo, kako je lahko na uradni strani toliko dražji, kot recimo na Banggood
Lukcc

solatko ::

akulp - Že od nekdaj je v tovarniških trgovinah roba v redni prodaji dražja, saj moraš upoštevat rabat trgovca, ki ga lahko prelevi v nižje cene.

Pri Funtech-u boš večino stvari dobil ceneje kot v Avteri, saj večino rabata spremenijo v nižjo ceno, avtera pa za prodajo fizičnim osebam pač ni zainteresirana.

Proizvajalec proda po tržni ceni, ki je po navadi višja od prodajne in ne sme, zaradi pogodbenikov, zastopnikov,..... prodati ceneje, če prav bi lahko.

Tudi Gorenjev pralni ali drug stroj boš pri trgovcih dobil ceneje, kot direktno v Gorenjevi trgovini.

Kdo bi sploh še kupoval v trgovinah, če bi bilo pri proizvajalcih najceneje?
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

akulp ::

solatko je izjavil:

akulp - Že od nekdaj je v tovarniških trgovinah roba v redni prodaji dražja, saj moraš upoštevat rabat trgovca, ki ga lahko prelevi v nižje cene.

Pri Funtech-u boš večino stvari dobil ceneje kot v Avteri, saj večino rabata spremenijo v nižjo ceno, avtera pa za prodajo fizičnim osebam pač ni zainteresirana.

Proizvajalec proda po tržni ceni, ki je po navadi višja od prodajne in ne sme, zaradi pogodbenikov, zastopnikov,..... prodati ceneje, če prav bi lahko.

Tudi Gorenjev pralni ali drug stroj boš pri trgovcih dobil ceneje, kot direktno v Gorenjevi trgovini.

Kdo bi sploh še kupoval v trgovinah, če bi bilo pri proizvajalcih najceneje?


Ja, ja, saj to mi je vse jasno in logično, ne vem, mal na hitro sem odpisal... :)

Hvala vseeno za lepo razlago. :)
Lukcc

fr4nc ::

In kdo potem sploh kupuje v trgovinah proizvajalcev?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Er333 ::

fr4nc je izjavil:

In kdo potem sploh kupuje v trgovinah proizvajalcev?

Lp

Jaz. V Gorenjkini tovarniški trgovini kupujem čokolado z napako :D
Drugače pa resno, ko sem potreboval nek specialni izvijač, sem ga lahko dobil samo preko naročila direktno od Uniorja iz Zreč. Nobena trgovina ga ni imela, so se pa ponujali, da ga naročijo, če en teden počakam.
Cena direkt od uniorja sploh ni bila visoka, tako da sem na koncu naročil kar nekaj orodja.

akulp ::

Tole je tudi zanimiva, precej pohvaljena zadeva. Res pa, da je malo dražja ...

http://www.amazon.de/gp/product/B00KL50...
Lukcc

koyotee ::

Pa še poštnina skor enkat tolk
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

matobeli ::

Ma, nič ne zgeda boljši od tega.

Razen seveda da je 14€ dražji in ima 1 USB več...

akulp ::

matobeli je izjavil:

Ma, nič ne zgeda boljši od tega.

Razen seveda da je 14€ dražji in ima 1 USB več...


+ lučka

No saj, vsak s svojimi željami..;)
Lukcc

matobeli ::

Ok, res, lučka je zraven, sem šele sedaj opazil. Ne sicer da bi bila hudo uporabna, ker jo imaš itak na telefonu, ampak je pa.

Je pa šele takale lučka res uporabna za karkoli.

Vsakemu svoje, še dobro da kitajci usteržejo vsem željam:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

akulp ::

matobeli je izjavil:

Ok, res, lučka je zraven, sem šele sedaj opazil. Ne sicer da bi bila hudo uporabna, ker jo imaš itak na telefonu, ampak je pa.

Je pa šele takale lučka res uporabna za karkoli.

Vsakemu svoje, še dobro da kitajci usteržejo vsem željam:)


Huda lučka:) Lahko iz kuhinje demonitram luč :)
Lukcc

Er333 ::

Ta lučka je mišljena, da jo vtakneš v laptop kjer ti osvetljuje tipkovnico.
Glih na sprehod z njo ne moreš, ker nima leče in s tem uporabnega dometa.
Je pa npr fajn za backup lučko v avtu, če imaš USB priključek.

akulp ::

Er333 je izjavil:

Ta lučka je mišljena, da jo vtakneš v laptop kjer ti osvetljuje tipkovnico.
Glih na sprehod z njo ne moreš, ker nima leče in s tem uporabnega dometa.
Je pa npr fajn za backup lučko v avtu, če imaš USB priključek.


Ja, ja jasno.:)
Lukcc

matobeli ::

Ubistvu se najbolje izkaže za potovalno kemp nočno lučko v povezavi prav z poverbankom, tist knof za indikator napolnjenosti je tudi on/off. Zelo je fajn ker je powerbank kot stojalo in lahko lučko usmeriš na pult ali pa za brat knjigo, za toaleto... Navadne ročne in naglavne so za ta namen preveč usmerjene in nepraktične oziroma nikoli je ne moreš nekam odložit in usmerit v pravo smer.

Pa cena je dost ugodna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Pyromanic ::

U hoferju majo trenutno za 12€ 5200mAh, komur se ne da čakat iz tujine
Link.

solatko ::

Če maš srečo je v enem tednu tukaj, sam sem čakal 3 tedne.
Delo krepa človeka

Er333 ::

matobeli je izjavil:

Ubistvu se najbolje izkaže za potovalno kemp nočno lučko v povezavi prav z poverbankom, tist knof za indikator napolnjenosti je tudi on/off. Zelo je fajn ker je powerbank kot stojalo in lahko lučko usmeriš na pult ali pa za brat knjigo, za toaleto... Navadne ročne in naglavne so za ta namen preveč usmerjene in nepraktične oziroma nikoli je ne moreš nekam odložit in usmerit v pravo smer.

Pa cena je dost ugodna.

Pa si ti to dejansko sprobal?
Imam pred sabo original xiaomi 10400 powerbank in to lučko, pa se mi po pritisku na gumb za sekundo ugasne in takoj spet nazaj prižge. V bistvu je ta gumb samo za reset, ugasnit powerbanka ne moreš.

Jst ::

Moj Xiaomi 10400 ima tudi tisti knof samo za prikaz napolnjenosti. Če bi priklopil gor lučko, bi neprestano svetila, ker je ne bi mogel ugasniti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Ja, sem dejansko sprobal. Imam vse to doma, torej tastari 10400mAh in novi slim 5000mAh, pri obeh deluje.

Ne vem kaj mate vi to zaene fejke :P

koyotee ::

Js mam se ene 3 lucke viska, zapakirane.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bond007 ::

Tistim, ki se lucka ob pritisku na gumb powerbanka ne ugasne imate nazalost res ali fejk powerbanke ali pa fejk lucke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

matjazd ::

ali pa imajo pesek v li-ion celicah .... ;)



koyotee je izjavil:

Ojoj ker nateg za 45€ :)

Tip se je danes registriral in si naredil malo SLABE reklame!


Slabe reklame ... zakaj ?

Registriran sem bil že pred leti a sem pozabil nick in vmes tudi zamnjal email ... tako da počakaj z takimi zaključki :))

Če insistiraš bom poiskal in najdel moj original nick, a zadnjič ko sem brskal sem se rajši prijavil na novo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjazd ()

MaterVola ::

Jst ::

Spreminjam mnenje.

Prej sem mislil, da lučka, če jo priklopiš na Xiaomi 10400*, sveti ves čas.
*njihova spletna stran pravi, da imam original

Nekaj časa nisem uporabljal omenjenega powerbanka, včeraj, pa nisem imel polnilca za vtičnico pri sebi in sem okoli 21ih priklopil telefon na Xiaomi.

Zjutraj me je pričakalo nekaj okoli 90%+ baterije, telefon se ni polnil. Ko sem pritisnil knof na powerbanku, so se zasvetile vse lučke in telefon se je spet začel polniti (ker se je vžgal zaslon).

Nato, enkrat sredi dneva, sem se spomnil na to temo in začel malo premišljevati. Če Xiaomi ustavi polnenje, ko se telefon napolni, potem je možno, da se tudi originalna lučka odziva glede na pritisk knofa.

Zakaj se ugasne? Imam teorijo. Ni fora v powerbanku (oziroma je kombinacija, ker se powerbank "ugasne", ko je telefon poln), ampak v sami lučki. Ker porabi tako malo, če pritisneš na gumb na powerbanku, v lučki za tisto sekundo "ne sprejme" toka (tako kot pri telefonu). Zato lahko dela na takšen način.

Štromarji, povejte mi, če je moja teorija možna ali celo pravilna?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Teorija je možna, ni pa verjetno nihče razdiral elektornike ali celo imel dostopa firmware-a, da bi jo lahko potrdil ;)

Jst ::

1. Vemo, da ko se telefon napolni in ne sprejema več "hrane", se powerbank "ugasne" in se lahko telefon tudi čisto izprazni, tudi če je priklopljen na Xiaomi powerbank in ima le-ta še na voljo dovolj "hrane".

2. Iz opisa in youtube posnetkov, lahko vidimo, da lahko Xiaomi lučko prižigamo in ugašamo z pritiskom gumba na Xiaomi powerbanku. Jaz sem mislil, da je to samo za pogled, koliko "hrane" je še v powerbanku. Očitno temu ni tako.

3. Logičen sklep je, da so pri Xiaomi zaradi "karakterja" njihovih powerbankov, uspeli izdelati LED lučko, ki jo lahko prižigaš in ugašaš na njihovih powerbankih.

4. Sklep: Logika je v sami lučki.

(tako nekako je bil moj potek razmišljanja)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Er333 ::

Jst je izjavil:

1

4. Sklep: Logika je v sami lučki.


(tako nekako je bil moj potek razmišljanja)

Povsem možno. Jaz imam 100% originalen powerbank in lučke z gumbom ne morem ugasnit.
Sprejmem možnost da imam fejk lučko, powerbank je pa ziher originalen, ker sem preverjal z njihovo kodo na spletni strani, vse funkcije mi delujejo vključno s pass trough polnjenjem in vsi vizualni indikatorji mi sporočajo, da imam original: https://www.techmesto.com/identify-fake...

Verjetno je potem res nek trik v vezju lučke, ki ga fejki nimajo. Drugače pa moja lučka sveti isto kot originalna, vse je isto, samo z gumbom je ne morem ugasnit. Se sploh ne sekiram.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Power Bank za telefon/tablico (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
37276696 (5566) Karen
»

Prenosna baterija, cim ceneje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
392587 (737) Samael
»

Power bankov ne pošiljajo!

Oddelek: Kaj kupiti
243498 (2717) fujtajksel
»

Powerbank na ebayu

Oddelek: Strojna oprema
202815 (2392) 69charger
»

prenosni polnilnik baterij

Oddelek: Loža
236902 (6190) SimplTech

Več podobnih tem