» »

Zvezdna vrata - Stargate SG1

Zvezdna vrata - Stargate SG1

««
21 / 26
»»

CaqKa ::

če bi orije kr tko premagal pol nebi blo čara.. :)

sej atlantis je bil tudi nevem kdaj že omenjen.. pa so kr rabli predno so ga našli

kaj bom pa potem gledal če bojo orije premagali?

pustmo cooperja da v miru piše zgodbo kot se spodobi ;)

kronik ::

O'Neill a tak ne bo več po moje spljoh

Pravzaprav bo nastopil v SG1 in Atlantisu (nevem kolk epizod)

bozjak ::

ja itaq da bo, sj a 10 sezono je podpisov da bo v 5iih delih (če sm si prov zapomnu 2 vs sg1 in 3 v sga)... Za nasledn let bo pa "še vidu"

Lp

maro ::

CaqKa ::

to ne more bit. sej še pa morjo galaksijo rešit.

xabre ::


Following the September 22 mid-season finale, SCI FI Channel intends to air the final 10 episodes of Stargate SG-1 beginning in March, 2007, a source confirmed to GateWorld.


Meanwhile, Stargate Atlantis will have the chance to step out of the shadow of its parent show and stand on its own two feet. Though the foundational chapter of the Stargate saga draws to a close, hope remains for the future.


Good enough for me:)

maro ::

mogoče jim bo pa še uspelo galaksijo rešit
Cooper: SG-1 will go on

CaqKa ::

kaj je kdo izluščil glavno razlog za prekinitev oddajanja?

jaz nekak kao razumem da bi scifi rad atlantis spravil iz sence sg1.

samo to se mi zdi pune butasta poteza.

xabre ::

Baje da je bolj slaba gledanost SG1.

tx-z ::

Js recmo raj gledam atlantis zdej zto k u sg1 se sam še neki z ori-ji jebejo....A ni kao u enmu napovedniku povedal da k so šli sg1 v atlantis da nej bi odkril več kt so prčakval..niso pa nč posebnga odkril :\
tx-z

Dr_M ::

jest mam pa se zmeri raj sg1, kot atlantis, ceprov je tut slednji boljsi in boljsi.
nocem da karkoli ukinejo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

maro ::

gledanost sg1 in sga je približno enaka (zadnji epizodi 1.9 in 1.8)
letos je bila gledanost za prvih 5 epizod približno 30% slabša od lanskih, ampak je pri zadnjih epizodah skočila nazaj na lansko povprečje

CaqKa ::

>>> A ni kao u enmu napovedniku povedal da k so šli sg1 v atlantis da nej bi odkril več kt so prčakval..niso pa nč posebnga odkril

a ascented ancient ni dovolj najdbe zate? plus v enem mahu skenslani dve ladji na različnih koncih galaksije :>

tx-z ::

ja v bistvu mi ni to sploh nč :) pa da dve ladjici uničjo tut ne :P glede na to kok jih je pomojm:\ Če misljo končat z 10o sezono upam da bojo vsaj lepo končal (pobil vse orije, dobil kšno orožje za zaščito pa ga dal povsod po vesolju, pa da bi postal tok pametni kt ancienti pa še bl, itd itd itd :P)..da ne bo kr konca...:\
tx-z

Kami ::

Ja dobli so več kot so pričakovali.

Daniel je pričakoval, da bo dobil samo kaki namig, ki bi mu pomagal pri iskanju imen planetov ampak potem je dobil kar cela imena obeh planetov v tem jeziku.

reptilia ::

če bi to rad si predstavli..... zbašeš si 10 packov hubabuba u gobec pol pa to gmoto probaš malo prežvečit, nakar probaš narediti dolgo vrvico iz tega... (pomočnika rabš).. naprej si predstavli da je vsak atom ena sezona, če bi delali po tvojem scenariju
Forgive your enemies, but never forget their names.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reptilia ()

Kami ::

Ne razumem kak lahko bla pri zadnjih večja, ker zadnji dve sta mi totalno bedni ble (ja no zadnja pač zato kr ni blo akcije). Tak da v tem času me je atlantis kr dosti bolši.

Tista epizoda, ko so šli na Atlantis je bla še ok pol pa več ne :P

Bomo vidli kak bo naprej

joker16_7 ::

A kdo slučajno ve, kdaj se bojo začele nove epizode in ne bojo več ponavljal teh prvih 6 serij? LP
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

xabre ::

O čem ti to?

CaqKa ::

bolj umestno vprašanje bi bilo o katerem kanalu sploh govoriš.

jaz 'načeloma' gledam scifi
:)

Kami ::

Končno en zanimiv del po par nezanimivih.

Točno to smo rabli - malo akcije :D

air duck ::

ja sedmi deu desete sezone je biuu carskiiiiiiii 8-O :) ful hud deu pa še Adrio smo vidl pa tko skrivnostn pa to ...carsko :D >:D >:D Ori>:D >:D
air duck

Tero ::

NEE
NE MOREJO KONČAT SG-1! ;(( :'( :'(
Pa dajte no... Že itak je moje življenje vedno slabše zaj pa še to.. edina stvar mi mi je še v veselje v tem bednem življenju:'( :'(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

sverde21 ::

Jst sm gledu neko dokumentarno oddajo o 10ti sezoni, pa so rekl pisci, da bodo sedaj začeli razvijati zgodbo, ker se jim ne da vsako sezono pisat konca :| , zdej pa neki o koncu spet govorijo :'(
<?php echo `w`; ?>

xabre ::

The gift of life.

Ful kul:D

Ja, veliko še ne vemo o Wraith.


SG1 pa čedalje slabše kaže. Zgleda, da je Merlin zadnje in edino upanje.

maro ::

Tero ne skrbi, gotovo se bo nekak nadaljevalo - MGM considers SG-1's future

"There is not going to be [an 11th season] on U.S. television," Mark Stern, SCI FI's executive vice president of programming, told Multichannel flatly. "Our contract with MGM prohibits it."

če bi bili radi na U.S. tv, lahko samo preimenujejo serijo, kar so nameravali že 9.sezono, pa je bil sci-fi proti (je bil pa takrat tudi bolj primeren čas za preimenovanje)

CaqKa ::

ma meni več nič ni jasno v čem je problem.. kere glupe majo.. najprej skajfaju več ni všeč.. potem si pa izmislijo da bi blo treba serijo preimenovat..

air duck ::

ma scifi je itak bedn ....lohka upamo da bojo najdl način za nadalvt z 11sto sezono :D pa tut če preimenujejo ime serije men useen sam da se nadaljuje :))
air duck

maro ::

@CaqKa: producenti serije so hoteli z 9. sezono preimenovati Stargate SG-1 v Stargate Command, pri scifi (sajfaj, brez k) pa so hoteli, da ostanejo pri SG-1, ker je bolj uveljavljeno ime (verjetn se jim je šlo tudi za to, da rekord postavijo pri njih - SG-1 v Guinness-u)

11. sezone Stargate SG-1 se pa pod istim imenom ne more predvajat na nobeni drugi tv v ZDA, ker imata MGM (lastnik stargate franšize) in scifi v pogodbi zapisano, če sci fi ukine serijo, se nove epizode ne morejo predvajati na drugih tv v ZDA.

CaqKa ::

a malo bolj jasno sedaj.
a pod drugim imenom pa jo lahko na drugih tv predvajajo?

joker16_7 ::

No ko ste prej spraševali za kateri kanal sprašujem. Za kanal A. Jaz gledam Stargate tam. No in tam že skos ponavljajo teh prvih 6 serij. In sem prašal kdaj bojo na kanalu A uvedli to nadaljevanje, ki ga že vi skos omenjate. O deseti seriji in tako dalje. Ne gledam preveč rad na katerih nemških programih, ker ni podnapisov pa še nemško ne špreham kaj dosti in tut ne razumem. LP ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

maro ::

@CaqKa
tako je

@joker16_7
na kanalu a bodo verjetn še velikokrat ponavljali prvih 6 sezon. že takrat, ko so prvič predvajali sezoni 1 in 2, je trajalo nekaj let, da so kupili še sezone 3-6.

joker16_7 ::

Hvala mare. A slučajno kdo ve kje pa bi potem gledal še ostale sezone (od 6 naprej) in bi bili SLO podnapisi. LP :\

edit - odstranjen del, ki napeljuje h kršitvi pravil. Tukaj smo zelo alergični na razne piratske in nelegalne zadeve. :|
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Oxford ::

Kmalu po kuncu predvajanja Stargate na Kanalu A (spomladi letos), je nekdo vprašal v Vikend magazinu (priloga Dela in Slovenskih novic), kdaj bodo predvajali naslednje sezone. Odgovor z njihove strani je bil, da bodo letos jeseni predvajali sezoni 7 in 8.
Že prej sem si priskrbel DivX-e za ti dve sezoni, a sem se odločil, da jih bom raje gledal na Kanalu A. Sedaj pa upam, da bodo obljubo držali. :|

A pozna kdo koga na Kanalu A, da potrdi obljubo dano v Vikend magazinu?

joker16_7 ::

Oxford res hvala. Kako sem vesel da bojo predvajali še 7. in 8. sezono. Veš to morm rečt da sem pričakoval, ker so lani septembra nahali predvajat Stargate in so začeli z JAG. No zdaj bodo pa zgleda septembra ponovno zamenjali. Thanks again. By by ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

joker16_7 ::

Še nekaj. Ko se bo začela 7. sezona bi prosil če me obvestiš na moj mail (berginc_aljaz@yahoo.com), ker sem v jesenskem času tako zaposlen z šolo da sem že lani skoraj spregledal začetka. LP :\ :D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Oxford ::

Kaj je JAG že res 1 leto na sporedu 8-O ;(( ?? Težko verjamem, ampak saj ni pomembno.

Še nekaj. Ko se bo začela 7. sezona bi prosil če me obvestiš na moj mail (berginc_aljaz@yahoo.com), ker sem v jesenskem času tako zaposlen z šolo da sem že lani skoraj spregledal začetka.

Glede začetka predvajanj pa je najbolje, da spremljaš spored. Jaz te bom zagotovo pozabil obvestiti. ;)

joker16_7 ::

Poglej. 100% stavim da je, ker sem vsak dan gledal Stargate in si zapisoval vsebino epizod in sem si tudi napisal in zapomnil kdaj se je Stargate 6. serija končala. Končala se je v sredini septembra. Tako da JAG traja 11 mesecev in pol (skoraj 12).

P.S. No rpobaj me obvestiti, če boš lahko, ker jaz dvomim da bom mel vsak dan čas zijat v spored. Ajde mej se in ne pozabi na SG-1. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

T-h-o-r ::

Huh, jaz pa zej že kako leto nisem gledal sg-1 tako da sem včeraj šele 7mo sezono pregledal.

Ne vem, če se bom lahk navado na to, da je oneil umrl

joker16_7 ::

A je umrl. Ni možno?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Urajmal ::

Ne ni.

tomaz 06 ::

Aha. Mal sledim, sam sem vedno zaseden tako da ne gledam velik krat. Najbrz si bom moral snet z neta. Vglavnem pravte da je O'Neil ziv in zdrav v nadaljevanju?

sverde21 ::

Ja še v trenutni 10i sezoni se bo pojavil v 5ih sezonah baje (1x se je že)
<?php echo `w`; ?>

Oxford ::

Razlog za izostanek O'Neila je preprost. Igralec Dean Anderson je pač koproducent pri seriji in se je verjetno malo naveličal igranja. Zato pa lahko vskoči vanjo, ko mu pač paše. Podobno je bilo z Danielom v 6. sezoni. Je že imel igralec pametne razloge, da jo je izpustil.

tx-z ::

Grem se stavt da k bojo vrtel 8mo sezono stargate sg1, da ne bojo predvajal atlantisa:\
tx-z

T-h-o-r ::

aaa ni umrl hehe pol pa tak fajn:P sam zaključek je bil tak, da je nakazoval to :P

samo če ga ni v vseh delih sg-1 won't be the same :P

joker16_7 ::

Zigam; zakaj bi pa izpustili Atlantis in kaj je sploh to? LP
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

T-h-o-r ::

Atlantis se gre tut o ljudeh, ki hodijo skozi zvezdna vrata in se tudi (se mi zdi) navezuje na sg-1

tx-z ::

klik
Na kratko povedano, vzporedno z 8mo sezono poteka tut stargate atlantis(zdej je na sporedu 3ja sezona, sg1 pa 10), pač mesto ancientov k jih že skos iščejo....In se kšni deli tut med sabo povezujejo...;) Upam da nism preveč povedu, pa useen dost :P
tx-z

CaqKa ::

čist informativno... ktero sta zadnja dosegljiva dela sg1 in sga? jaz sem namreč nekak ostal pri sga s03e06 in sg1 s10e05, zdaj smo pa nekaj satelitsko obračali, pa me zanima če sem kaj zamudil.
««
21 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554362 (3886) Pithlit

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311140 (1841) opeter
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510872 (8303) Jst
»

Stargate ATLANTIS... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12419238 (10857) CaqKa
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213309 (9862) roli

Več podobnih tem