» »

katere proteine kupiti

katere proteine kupiti

1 2
3
4

coringajr ::

Jas osebno priporocam da kupite proteini iz strani https://si.myprotein.com so najbolj kvalitetni in z kodo TILEN-R42 dobite 25% popust za vse izdelke. Lp

Filip8 ::

morš oment, da velja sam za nove uporabnike, pa da dobiš 10 eur po nakupu :D

JaGuArKa#1 ::

...lahko pa spremljate akcije - kakšen teden nazaj je bilo 80% off, sem se založila za par let :)

Filip8 ::

a je blo prou 80%? ker ko sem dobil mail sm ga odprl in je pol pisal 30% in nisem naprej odpiral.

JaGuArKa#1 ::

Jap, 80%. Nisem mogla verjeti, ko sem za isti znesek kot ponavadi, v košarico zbasala 4x toliko robe :D

V glavnem, je za spremljat, stalno spreminjajo višino popustov.

Filip8 ::

tega še nisem vidu, pa redno naročam tam.. ah ja pa drugič :D

IL_DIAVOLO ::

Dam raje za mojo prehrano(sorazmerno draga) vec, kot se pa filat s prahom.

Filip8 ::

sej te nihče ne sili ;)

JaGuArKa#1 ::

Prodajajo tudi še kaj drugega kot praške.

c3p0 ::

Če še tu objaviš, ko bo kaka dobra akcija, ne bo nihče jezen.

JaGuArKa#1 ::

https://si.myprotein.com/nutrition/prod...

Do 80% znizanje + dodatnih 10% popusta, koda BLACK10

Groot ::

JaGuArKa#1 je izjavil:

https://si.myprotein.com/nutrition/prod...

Do 80% znizanje + dodatnih 10% popusta, koda BLACK10


Določene stvari niti niso kaj veliko znižane. Glede na pretekle izkušnje je verjetno, da pride še boljša akcija po petku ;)

eric_cartman ::

Hej!

Obujam staro temo... Ampak me zanima če lahko npr. v popolnosti nadomestim večerni obrok s proteini oz. pač s protein shake-om?

Načeloma naj bi jemal pred ali po treningu.. Ampak zanima me v smislu.. Treniram na ponedeljek, sreda, petek, nedelja.. Takrat npr. po treningu, to razumem..

V torek, četrtek pa bi to imel namesto večernega obroka.. Kako pa vi jemljete proteine - tisti, ki pač jih...

D3m ::

Samo po treningu.

Pon-sred-pet-ned.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Groot ::

eric_cartman je izjavil:

Hej!

Obujam staro temo... Ampak me zanima če lahko npr. v popolnosti nadomestim večerni obrok s proteini oz. pač s protein shake-om?

Načeloma naj bi jemal pred ali po treningu.. Ampak zanima me v smislu.. Treniram na ponedeljek, sreda, petek, nedelja.. Takrat npr. po treningu, to razumem..

V torek, četrtek pa bi to imel namesto večernega obroka.. Kako pa vi jemljete proteine - tisti, ki pač jih...


Lahko seveda narediš karkoli, ampak najbolje pa to ravno ni. Problem je namreč v tem, da se ti bodo proteini in preostala hranila iz shake-a sprostili relativno hitro, nato pa bo telo preostanek noči stradalo do jutra. Če torej delaš npr. na masi, je to daleč od idealnega. Lahko sicer dodaš "počasne proteine" (npr. kazein), ampak boš pa s tem izgubil učinek takoj po treningu. Če nimaš dovolj časa po treningu oziroma končaš prepozno s slednjim, poizkusi piti shake že med treningom (npr. začneš po polovici treninga) in nato kakšno uro po treningu poješ večerjo.

Da enako delaš še preostale dni ko niti nimaš treninga, je pa sploh nesmiselno.

wajdujc ::

Groot je izjavil:

Če nimaš dovolj časa po treningu oziroma končaš prepozno s slednjim, poizkusi piti shake že med treningom (npr. začneš po polovici treninga)

USE CAUTION!

Cruz ::

eric_cartman je izjavil:

Hej!

Obujam staro temo... Ampak me zanima če lahko npr. v popolnosti nadomestim večerni obrok s proteini oz. pač s protein shake-om?

Načeloma naj bi jemal pred ali po treningu.. Ampak zanima me v smislu.. Treniram na ponedeljek, sreda, petek, nedelja.. Takrat npr. po treningu, to razumem..

V torek, četrtek pa bi to imel namesto večernega obroka.. Kako pa vi jemljete proteine - tisti, ki pač jih...
Če samo 2x na teden nadomestiš obrok s proteinskim shakom ni nič narobe.

Drugače pa ti ni potrebno jemati proteinov po(ali pred) treningom, razen če misliš, da nisi/ne boš pojedel zadosti beljakovin. Edino, če ti je fajn za ego(proteini gredo direktno v mišice!), kar pa je tudi v redu, jaz za ego vedno na koncu napumpam srednjo glavo ramenske mišice :)

Jaz jih ponavadi jemljem ob dnevih, ko sem len in hočem v sebe spraviti beljakovine na najlažji način, prav tako občasno zamenjam celotni obrok za shake.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bigsmally ::

Groot je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Hej!

Obujam staro temo... Ampak me zanima če lahko npr. v popolnosti nadomestim večerni obrok s proteini oz. pač s protein shake-om?

Načeloma naj bi jemal pred ali po treningu.. Ampak zanima me v smislu.. Treniram na ponedeljek, sreda, petek, nedelja.. Takrat npr. po treningu, to razumem..

V torek, četrtek pa bi to imel namesto večernega obroka.. Kako pa vi jemljete proteine - tisti, ki pač jih...


Lahko seveda narediš karkoli, ampak najbolje pa to ravno ni. Problem je namreč v tem, da se ti bodo proteini in preostala hranila iz shake-a sprostili relativno hitro, nato pa bo telo preostanek noči stradalo do jutra. Če torej delaš npr. na masi, je to daleč od idealnega. Lahko sicer dodaš "počasne proteine" (npr. kazein), ampak boš pa s tem izgubil učinek takoj po treningu. Če nimaš dovolj časa po treningu oziroma končaš prepozno s slednjim, poizkusi piti shake že med treningom (npr. začneš po polovici treninga) in nato kakšno uro po treningu poješ večerjo.

Da enako delaš še preostale dni ko niti nimaš treninga, je pa sploh nesmiselno.



Koliko nabijanja teoretika.

Proteine si kupi če ti kdaj zadiši kaj okusnega, drugače pa jej zrezke in zelenjavo. Ne nasedaj gobcačem ki ti bojo na koncu slučajno ponudili še kodo za popust pri tvojem naslednjem nakupu. Če hočeš pameten nasvet pojdi na fitnes in nekaj časa nudi zastonj pospravljanje uteži kakšnemu ki dela počepe s tako kilažo da se bolj spoti pri pospravljanju kolutov kot nutricionisti pri svojem treningu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Filip8 ::

sami proteini ne morejo biti nikoli nadomestek obroka, v primeru da jih ješ z recimo ovsenimi kosmiči pa so že lahko. Jaz jih jem, ker mi običajno zmanjka ravno nekje 30g proteinov na dan. Včasih sem jih pil direktno po treningu, ampak to ni potrebno, zdej jih veliko raje zmešam z ovsenimi, dam v mikrovalovko in pojem kot obrok. v primeru, da bi pa ti nadomeščal obrok, sploh zvečer, kjer bi ti bolj ustrezal kazein, ki se počasi sprošča ponoči. Jaz imam vedno skuto za večerjo med 8-9 uro, saj je podoben učinek, nekateri pa zagovarjajo jajca oziroma beljake. V glavnem, že nekaj časa ne gledam kdaj bom pojedu proteine, temveč samo da jih bom enkrat.

suhi ::

Vprašanje je le, če boš od golega whey-a sit, drugih težav pa osebno ne vidim. Jaz vsak večer spijem en kalorijski shake (nima veze če je dan treninga ali ne) z whey-jem, ovsenimi kosmiči, sadjem, mlekom/vodo, arašidovim maslom, žličko medu ali mogoče kdaj celo nutelle...čist različno in odvisno kaj sem čez dan jedel, kolk kalorij mi konec dneva še manjka do ciljnih 3200-3300, itd.

Nakladanje o tem kdaj naj bi zaužil beljakovine mirno ignoriraj, nima to nobene veze. Važen je samo skupni dnevni vnos slednjih in pa kalorij.

PacificBlue ::

bigsmally je izjavil:

Groot je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Hej!

Obujam staro temo... Ampak me zanima če lahko npr. v popolnosti nadomestim večerni obrok s proteini oz. pač s protein shake-om?

Načeloma naj bi jemal pred ali po treningu.. Ampak zanima me v smislu.. Treniram na ponedeljek, sreda, petek, nedelja.. Takrat npr. po treningu, to razumem..

V torek, četrtek pa bi to imel namesto večernega obroka.. Kako pa vi jemljete proteine - tisti, ki pač jih...


Lahko seveda narediš karkoli, ampak najbolje pa to ravno ni. Problem je namreč v tem, da se ti bodo proteini in preostala hranila iz shake-a sprostili relativno hitro, nato pa bo telo preostanek noči stradalo do jutra. Če torej delaš npr. na masi, je to daleč od idealnega. Lahko sicer dodaš "počasne proteine" (npr. kazein), ampak boš pa s tem izgubil učinek takoj po treningu. Če nimaš dovolj časa po treningu oziroma končaš prepozno s slednjim, poizkusi piti shake že med treningom (npr. začneš po polovici treninga) in nato kakšno uro po treningu poješ večerjo.

Da enako delaš še preostale dni ko niti nimaš treninga, je pa sploh nesmiselno.



Koliko nabijanja teoretika.

Proteine si kupi če ti kdaj zadiši kaj okusnega, drugače pa jej zrezke in zelenjavo. Ne nasedaj gobcačem ki ti bojo na koncu slučajno ponudili še kodo za popust pri tvojem naslednjem nakupu. Če hočeš pameten nasvet pojdi na fitnes in nekaj časa nudi zastonj pospravljanje uteži kakšnemu ki dela počepe s tako kilažo da se bolj spoti pri pospravljanju kolutov kot nutricionisti pri svojem treningu.


Bi rekel. Vceraj sem nesel ogromno kosaro s paradiznikom, med 40kg in 50kg iz rastlinjaka vsaj 30m v strm breg. Ko sem prisel do konca sem bil bolj utrujen, kot pa ce nardim s kolesom 1000m vzpona.
;)

Horas ::

pusti proteine brez tega se da super narweit rezultat. lepo si razdeli prvo obroke. zajtrk kosilo večerja. vmes prigrizki ali lahko še en obrok po potrebi. vmes nekam daš trening kdaj ti najbol paše.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kvinta ::

Vceraj sem nesel ogromno kosaro s paradiznikom, med 40kg in 50kg iz rastlinjaka vsaj 30m v strm breg


Ko smo mi bajto zidali smo nosli v breg 50kg žakle cementa pa ne enkrat vsak je šel po 10x:))
A.C.A.B

IL_DIAVOLO ::

Whey lahko uzivas vsak dan. Saj je samo sirotka lol.

Jaz si se sladice delam iz wheya.

Zgodovina sprememb…

qwertyy ::

Haha sto ljudi, sto različnih nasvetov. Samo ne poslušaj ljudi, ki ti svetujejo, da vsak dan za zajtrk pojej 5 jajc in podobne gluposti. Taki bodo vsi imeli pri 40ih maščobno infiltrirana jetra, težave s pritiskom, srcem ipd. Jej zdravo in raznoliko hrano. Če treniraš tudi veliko beljakovin, ampak jih pridobi na raznolike načine!

Je pa odvisno kaj sploh hočeš. Če ti je cilj samo, da čimprej postaneš 2x2 omara, se začni šopat z wheyom, creatinom in ostalimi dodatki. Aja pa 10 jajc na dan in pol kile skute. Jaz vem, da bi se naveličal.

Če ti je pa bolj pomembno zdravje in poleg tega lepa postava, pa jej predvsem zdravo ter raznoliko hrano in se ne sekiraj za vsak gram beljakovine. Treniraj, jej zdravo in to je to. Pa ni nič narobe z wheyom, če ga jemlješ kot dodatek in se ne bašeš s 5 šejki na dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwertyy ()

Groot ::

bigsmally je izjavil:

Groot je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Hej!

Obujam staro temo... Ampak me zanima če lahko npr. v popolnosti nadomestim večerni obrok s proteini oz. pač s protein shake-om?

Načeloma naj bi jemal pred ali po treningu.. Ampak zanima me v smislu.. Treniram na ponedeljek, sreda, petek, nedelja.. Takrat npr. po treningu, to razumem..

V torek, četrtek pa bi to imel namesto večernega obroka.. Kako pa vi jemljete proteine - tisti, ki pač jih...


Lahko seveda narediš karkoli, ampak najbolje pa to ravno ni. Problem je namreč v tem, da se ti bodo proteini in preostala hranila iz shake-a sprostili relativno hitro, nato pa bo telo preostanek noči stradalo do jutra. Če torej delaš npr. na masi, je to daleč od idealnega. Lahko sicer dodaš "počasne proteine" (npr. kazein), ampak boš pa s tem izgubil učinek takoj po treningu. Če nimaš dovolj časa po treningu oziroma končaš prepozno s slednjim, poizkusi piti shake že med treningom (npr. začneš po polovici treninga) in nato kakšno uro po treningu poješ večerjo.

Da enako delaš še preostale dni ko niti nimaš treninga, je pa sploh nesmiselno.



Koliko nabijanja teoretika.

Proteine si kupi če ti kdaj zadiši kaj okusnega, drugače pa jej zrezke in zelenjavo. Ne nasedaj gobcačem ki ti bojo na koncu slučajno ponudili še kodo za popust pri tvojem naslednjem nakupu. Če hočeš pameten nasvet pojdi na fitnes in nekaj časa nudi zastonj pospravljanje uteži kakšnemu ki dela počepe s tako kilažo da se bolj spoti pri pospravljanju kolutov kot nutricionisti pri svojem treningu.


Haha edini teoretik tukaj si zgolj in le ti sam očitno, ker razen besedičenja tvoj post ni prinesel ravno karkoli drugega kvalitetnega.

P.s. če tvoja betica premore to bi te še prosil da pokažeš kje točno sem delil kako kodo za popust? Bi jo sicer lahko, ampak je ne ker pač nisem pristaš takšnega vsiljevanja (kljub temu da imata v tem primeru obe osebi dejansko nekaj od tega in so zgolj zavistni pravičneži stalni nergači in nasprotniki).


Nazaj na temo. Kot so omenili že drugi, poizkusi čimbolj raznoliko jesti in kvalitetno trenirati. Proteini so zgolj dodatek, za primere ko pač ne uspeš vnesti dovolj beljakovin. Niso pa proteini čudežen recept do uspeha ;)

Filip8 ::

qwertyy je izjavil:

Haha sto ljudi, sto različnih nasvetov. Samo ne poslušaj ljudi, ki ti svetujejo, da vsak dan za zajtrk pojej 5 jajc in podobne gluposti. Taki bodo vsi imeli pri 40ih maščobno infiltrirana jetra, težave s pritiskom, srcem ipd. Jej zdravo in raznoliko hrano. Če treniraš tudi veliko beljakovin, ampak jih pridobi na raznolike načine!

Je pa odvisno kaj sploh hočeš. Če ti je cilj samo, da čimprej postaneš 2x2 omara, se začni šopat z wheyom, creatinom in ostalimi dodatki. Aja pa 10 jajc na dan in pol kile skute. Jaz vem, da bi se naveličal.

Če ti je pa bolj pomembno zdravje in poleg tega lepa postava, pa jej predvsem zdravo ter raznoliko hrano in se ne sekiraj za vsak gram beljakovine. Treniraj, jej zdravo in to je to. Pa ni nič narobe z wheyom, če ga jemlješ kot dodatek in se ne bašeš s 5 šejki na dan.


res ste mi hecni taki :D vsak dan jem jajca, skuto, whey, kreatin, redno treniram, pa imam 85kg in 195 cm. daleč od omare. tako posploševanje in odvračanje od nekih zdravih živil, sam zato, ker si ti nekje slišu kdo to vse je.. noro

eric_cartman ::

Filip8 je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Haha sto ljudi, sto različnih nasvetov. Samo ne poslušaj ljudi, ki ti svetujejo, da vsak dan za zajtrk pojej 5 jajc in podobne gluposti. Taki bodo vsi imeli pri 40ih maščobno infiltrirana jetra, težave s pritiskom, srcem ipd. Jej zdravo in raznoliko hrano. Če treniraš tudi veliko beljakovin, ampak jih pridobi na raznolike načine!

Je pa odvisno kaj sploh hočeš. Če ti je cilj samo, da čimprej postaneš 2x2 omara, se začni šopat z wheyom, creatinom in ostalimi dodatki. Aja pa 10 jajc na dan in pol kile skute. Jaz vem, da bi se naveličal.

Če ti je pa bolj pomembno zdravje in poleg tega lepa postava, pa jej predvsem zdravo ter raznoliko hrano in se ne sekiraj za vsak gram beljakovine. Treniraj, jej zdravo in to je to. Pa ni nič narobe z wheyom, če ga jemlješ kot dodatek in se ne bašeš s 5 šejki na dan.


res ste mi hecni taki :D vsak dan jem jajca, skuto, whey, kreatin, redno treniram, pa imam 85kg in 195 cm. daleč od omare. tako posploševanje in odvračanje od nekih zdravih živil, sam zato, ker si ti nekje slišu kdo to vse je.. noro


Daleč od vsega tega.. Moj cilj je pač samo iz mojega one pack-a naredit lepši trebuh in malo bolj izklesano postavo.. V mislih sem imel proteine, ker se mi kdaj zvečer ne da nič kuhat oz. si delat za jest. Sploh pa po treningu..

Horas ::

že ta luzerska miselnost se mi ne da jest te obsoja na neuspeh ti bi pa še zapravlu za wheye??

to ni šport kje bi ti mel mal lufta tam p nekje drugje mal tk kr se ti ne da...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

spenstar ::

eric_cartman je izjavil:

Filip8 je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Haha sto ljudi, sto različnih nasvetov. Samo ne poslušaj ljudi, ki ti svetujejo, da vsak dan za zajtrk pojej 5 jajc in podobne gluposti. Taki bodo vsi imeli pri 40ih maščobno infiltrirana jetra, težave s pritiskom, srcem ipd. Jej zdravo in raznoliko hrano. Če treniraš tudi veliko beljakovin, ampak jih pridobi na raznolike načine!

Je pa odvisno kaj sploh hočeš. Če ti je cilj samo, da čimprej postaneš 2x2 omara, se začni šopat z wheyom, creatinom in ostalimi dodatki. Aja pa 10 jajc na dan in pol kile skute. Jaz vem, da bi se naveličal.

Če ti je pa bolj pomembno zdravje in poleg tega lepa postava, pa jej predvsem zdravo ter raznoliko hrano in se ne sekiraj za vsak gram beljakovine. Treniraj, jej zdravo in to je to. Pa ni nič narobe z wheyom, če ga jemlješ kot dodatek in se ne bašeš s 5 šejki na dan.


res ste mi hecni taki :D vsak dan jem jajca, skuto, whey, kreatin, redno treniram, pa imam 85kg in 195 cm. daleč od omare. tako posploševanje in odvračanje od nekih zdravih živil, sam zato, ker si ti nekje slišu kdo to vse je.. noro


Daleč od vsega tega.. Moj cilj je pač samo iz mojega one pack-a naredit lepši trebuh in malo bolj izklesano postavo.. V mislih sem imel proteine, ker se mi kdaj zvečer ne da nič kuhat oz. si delat za jest. Sploh pa po treningu..


Samo prah in voda je premalo za po treninug brez dodatnega trdega obroka. Ce se ti ne dakuhati in jesti, potem naredi en dober mocan sejk. Rabis samo dober blender:
1. Kupi v Sparu beljake v tetrapaku (500ml) in zlij v posodo (1.33€); 50g B
2. dodaj se malo mleka (1.5 dcl) 4.5g B
3. 11 jusnih zlic ovsenih kosmicev (13g b in 90g OH)
4. 2 merici kazeina ali vheya (27 g B)
5. zlico arasidovega/mandljevega masla (dosti B in mascob)
Zmiksaj in spij na eks.
SPENSTAR--builder

Alien123 ::

spenstar je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Filip8 je izjavil:

qwertyy je izjavil:

Haha sto ljudi, sto različnih nasvetov. Samo ne poslušaj ljudi, ki ti svetujejo, da vsak dan za zajtrk pojej 5 jajc in podobne gluposti. Taki bodo vsi imeli pri 40ih maščobno infiltrirana jetra, težave s pritiskom, srcem ipd. Jej zdravo in raznoliko hrano. Če treniraš tudi veliko beljakovin, ampak jih pridobi na raznolike načine!

Je pa odvisno kaj sploh hočeš. Če ti je cilj samo, da čimprej postaneš 2x2 omara, se začni šopat z wheyom, creatinom in ostalimi dodatki. Aja pa 10 jajc na dan in pol kile skute. Jaz vem, da bi se naveličal.

Če ti je pa bolj pomembno zdravje in poleg tega lepa postava, pa jej predvsem zdravo ter raznoliko hrano in se ne sekiraj za vsak gram beljakovine. Treniraj, jej zdravo in to je to. Pa ni nič narobe z wheyom, če ga jemlješ kot dodatek in se ne bašeš s 5 šejki na dan.


res ste mi hecni taki :D vsak dan jem jajca, skuto, whey, kreatin, redno treniram, pa imam 85kg in 195 cm. daleč od omare. tako posploševanje in odvračanje od nekih zdravih živil, sam zato, ker si ti nekje slišu kdo to vse je.. noro


Daleč od vsega tega.. Moj cilj je pač samo iz mojega one pack-a naredit lepši trebuh in malo bolj izklesano postavo.. V mislih sem imel proteine, ker se mi kdaj zvečer ne da nič kuhat oz. si delat za jest. Sploh pa po treningu..


Samo prah in voda je premalo za po treninug brez dodatnega trdega obroka. Ce se ti ne dakuhati in jesti, potem naredi en dober mocan sejk. Rabis samo dober blender:
1. Kupi v Sparu beljake v tetrapaku (500ml) in zlij v posodo (1.33€); 50g B
2. dodaj se malo mleka (1.5 dcl) 4.5g B
3. 11 jusnih zlic ovsenih kosmicev (13g b in 90g OH)
4. 2 merici kazeina ali vheya (27 g B)
5. zlico arasidovega/mandljevega masla (dosti B in mascob)
Zmiksaj in spij na eks.


Ja seveda, pol pa bo na wcju cel dan, ker bo šlo to vse skozi njega po hitrem postopku..
Vsak dan imej po 5 obrokov, zraven si zmešaj 40g whey proteinov, ker drugače boš vse posral vun..

spenstar ::

Ne pretiravaj, s tem miksom ne bo imel nobenih problemov.
SPENSTAR--builder

IL_DIAVOLO ::

Konzervo tune zmešaš s cca 3 zlicami skute, toast vrzes v toaster in imas beljakovinsko vecerjo. To se 5 min dela ni.

Prevec? Potem pa pašteto jej.

Horas ::

pa od kje vam da serjemo ko vidre po takih šejkih pa obrokih??

ne jest jajc kr si boš žile zapacu ne pit šejkov iz jajc pa ne vem česa kr boš sral ko vidra. ne jest mleka z ovsenimi kr boš sral ko vidra.

se vidi da sami laiki in wannabeji piišete
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

2dark ::

qwertyy je izjavil:



Je pa odvisno kaj sploh hočeš. Če ti je cilj samo, da čimprej postaneš 2x2 omara, se začni šopat z wheyom, creatinom in ostalimi dodatki. Aja pa 10 jajc na dan in pol kile skute. Jaz vem, da bi se naveličal.


Bo treba vzet steroide.

Od whey proteinov še noben ni postal 2X 2 šwarceneger omara.

Kreatin je za hitro povečanje volumna mišic, saj veže nase vodo-- si nenaravno napihnjen.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kuall ::

mleko je krivo za mozolje. to bi zihr prej pogruntal. al pa kakšni mlečni izdelki, kot je sladoled, ampak ne toliko, kot mleko. tak da bolje pit koka kolo kot mleko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

2dark ::

kuall je izjavil:

mleko je krivo za mozolje. to bi zihr prej pogruntal. al pa kakšni mlečni izdelki, kot je sladoled, ampak ne toliko, kot mleko. tak da bolje pit koka kolo kot mleko.

Mleko ni krivo samo za mezolje, pac pa za slabso prebavo, napihnjenost,napenjanje.. veliko teh ki uzivajo umetne proteine prdijo na polno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

redtech ::

Kaj povzroča napenjanje, whey, sladila ali gostila?

D3m ::

Mlek.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zasekaroza ::

Pa še to ne vsem ljudem

c3p0 ::

2dark je izjavil:


Kreatin je za hitro povečanje volumna mišic, saj veže nase vodo-- si nenaravno napihnjen.


Za do okoli 10%, da ne bo kdo mislil, da ga bo razneslo, ko bo 1x vzel kreatin.
Hkrati se poviša obremenitev na ledvice.

Horas ::

sami pametnjakoviči.

to niso umetni proteini. en bol pametn ko drug. vsak je tist kar mu pase če ti ne pase mleko ga pač ne jes. če ti ne pase meso ga pač ne jes. drugače pa si vsi sami delte probleme v velini se sekirate zarad mal mozolčkov p napihnenosti to ni nil prot drugim večjim zdravstevnim problemom.

kreatin nič ne napihuje misic niso večje lep prosim. do ni magičen dodatek. kar se tiče ledvic al jetra. jaz ga jemlem že 6 let zapored vsak dan po 5g pa nobenih problemov.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

2dark je izjavil:

kuall je izjavil:

mleko je krivo za mozolje. to bi zihr prej pogruntal. al pa kakšni mlečni izdelki, kot je sladoled, ampak ne toliko, kot mleko. tak da bolje pit koka kolo kot mleko.

Mleko ni krivo samo za mezolje, pac pa za slabso prebavo, napihnjenost,napenjanje.. veliko teh ki uzivajo umetne proteine prdijo na polno.


Prdiš zaradi preveč OH-ja.

Kvinta ::

Prdiš zaradi slabe prebave pa zarad stresa ..... on ne jaz pa le zakaj :))

Od 500€ dalje si lahko celo kravo kupiš 8-)
A.C.A.B

D3m ::

Kupiš proteine katere potrebuješ.

Jaz imam prilagojene za linijo in ne napihnjene mišice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Alien123 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

2dark je izjavil:

kuall je izjavil:

mleko je krivo za mozolje. to bi zihr prej pogruntal. al pa kakšni mlečni izdelki, kot je sladoled, ampak ne toliko, kot mleko. tak da bolje pit koka kolo kot mleko.

Mleko ni krivo samo za mezolje, pac pa za slabso prebavo, napihnjenost,napenjanje.. veliko teh ki uzivajo umetne proteine prdijo na polno.


Prdiš zaradi preveč OH-ja.


Mhm, ker jajca so nabita z OHji. Al hočeš povedat, da nihče ne prdi po jajcih?..
Daj si v pol litra vode 100g proteinov.. me zanima kak boš prdel in sral po OHjih.:))

blackbfm ::

redtech je izjavil:

Kaj povzroča napenjanje, whey, sladila ali gostila?


Laktoza, nekateri odrasli izgubijo sposobnost prebavljanja laktoze, posledicno jih napenja zarad mlecnih zivil.. Obstaja se izolat gre za filtriran whey, torej se bolj ciste beljakovine.. Kar je potencialno problematično na dolgi rok saj nabija inzulin v visave, ze whey je problematicen..

IL_DIAVOLO ::

Ce prdec smrdi po gnilih jajcih, ne pomeni da je to od jajc.

Dalec od tega. Sem vceraj zvečer pojedel 3 kuhana jajca, danes omleto iz 2 jajc, s skoraj nic kruha in ni vetrov.

Prevec OH-ja(pa tudi mascob) jeste, potem pa ste napeti.

Alien123 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce prdec smrdi po gnilih jajcih, ne pomeni da je to od jajc.

Dalec od tega. Sem vceraj zvečer pojedel 3 kuhana jajca, danes omleto iz 2 jajc, s skoraj nic kruha in ni vetrov.

Prevec OH-ja(pa tudi mascob) jeste, potem pa ste napeti.


3 jajca, to še za pokušino ni.. od česa boš pa imel energijo? Od jajc, pa beliga mesa?

IL_DIAVOLO ::

Ostanimo on topic.

Hvala.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800113432 (2593) J.McLane
»

Fitnes-Proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9312540 (9855) Malner
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818862 (7439) ramiz?!
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515309 (11382) killa bee
»

Pridobivanje Mišične mase??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23037540 (27945) CleanPower

Več podobnih tem