» »

katere proteine kupiti

katere proteine kupiti

1
2
3 4

Looooooka ::

http://scoobysworkshop.com/
Vsi, ki stavijo izključno na proteini so po domače full of shit.

first_line ::

Looooooka je izjavil:

http://scoobysworkshop.com/
Vsi, ki stavijo izključno na proteini so po domače full of shit.


Spet ena stran polna špikerjev ki trdijo da so nabildali s pomfrijem :(

Kaj vse se ovcam lahko proda.

I7I ::

jaz osebno kot dodatek beljakovin uporabljam tegale http://www.sportnaprehrana.com/beljakov... sama sestava in okus sta mi vrhunska, pa še ugodna cena.... Seveda pa kot so že prej rekli predhodniki, moraš imet poštimano ostalo hrano + trening...to so samo dodatki, pika na i :)

Sqrt2 ::

Zdravo, kdo uporablja katerega izmed naštetih proteinov? https://www.proteini.si/sl/beljakovine-... oz. http://www.the-nutrition.com/store/inde.... Sam se namreč odločam za nakup enega izmed njih, da vidim kako mi bodo ustrezali.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sqrt2 ()

I7I ::

Jaz sem prej dolgo uporabljal amino whey .... sem bil zadovoljen, okusi so pa tudi bili OK..po mojem ne boš zgrešil

mitja73 ::

Pri 16-tih je res dobro it na proteine ki bodo samo prvi korak do česa drugega.
Pol boš pa kosmat kot opica pr 25 letih, da o kakih drugih težava niti ne govorimo.

Glede na opis mišice rabš zarad punc in čez par let se te bodo izogibale zaradi proteinov & co. ;-)

first_line ::

Saj zaradi pretiranih beljakovin itak fašeš trajno impotenco. Vi se kar dajte basat fantje, bo za preostale več fu*a.

FTad ::

first_line je izjavil:

Saj zaradi pretiranih beljakovin itak fašeš trajno impotenco. Vi se kar dajte basat fantje, bo za preostale več fu*a.


omg, kere buče ti tle nabijaš :)

first_line ::

A res? 10s iskanja na googlu pokaže da ne nabijam. Kakor hočete pač.

D3m ::

first_line je izjavil:

A res? 10s iskanja na googlu pokaže da ne nabijam. Kakor hočete pač.


Če iščeš dobre stvari boš to našel.
Če iščeš slabe stvari boš to našel.

Kaj je tvoj point?
|HP EliteBook|R5 6650U|

ProGo ::

Pretiran vnos beljakovin ni nevaren, vsaj na krajši rok ne. Večina presežka se izloči z uriniranjem, malo pač jetra trpijo (trpijo tudi kje drugje npr. pri alkoholu, tabletih, debelosti, coca coli .....).
Drugače pa boš slej ali prej pristal samo na sirotki, skuti, in surovih beljakih (dokler salmonele ne fašeš). Vse drugo je POPOLNOMA brezveze za vse, ki ne bildajo resno oz. vsaj polpoklicno.

first_line ::

Moj point je, da mamini sinčki živijo doma pri mamici ker imajo samo za proteine. Mišic nimajo navkljub enormni količini zaužitih beljakovin, lulek pa ne funkcionira več.

Babe pa nimajo.

D3m ::

first_line je izjavil:

Moj point je, da mamini sinčki živijo doma pri mamici ker imajo samo za proteine. Mišic nimajo navkljub enormni količini zaužitih beljakovin, lulek pa ne funkcionira več.

Babe pa nimajo.


Hja kaj čmo za take ljudi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kozmy ::

@first line: se ne čudim tvojemu nazivu..
Problem je da določeni še kar ne vejo, da je to DODATEK k prehrani, in sploh nimajo urejene prehane, in pijejo proteine 3×4 na dan.. Zato pa je treba ljudi informirat, na takšen način kot ti, vsekakor ne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kozmy ()

first_line ::

Ja, dajmo jih osveščati na tak način kot se kadilce. Uspeh je zagotovljen. 101%

FTad ::

kozmy je izjavil:

@first line: se ne čudim tvojemu nazivu..
Problem je da določeni še kar ne vejo, da je to DODATEK k prehrani, in sploh nimajo urejene prehane, in pijejo proteine 3×4 na dan.. Zato pa je treba ljudi informirat, na takšen način kot ti, vsekakor ne..



Točno tako. Proteinski napitek naj bo nadomestek enega obroka. Torej, če imaš urejeno prehrano in ješ cca 6x dnevno, potem je povsem v redu, da je eden izmed teh obrokov proteinski napitek ter takoj po treningu, ostalo pa naj bo urejena "trda hrana".

GamerBoy ::

Sploh ne vem zakaj nekateri še dandanes forsirajo 6obrokov dnevno, ko pa sta celo 2 lahko več kot dovolj. Pač odvisno kar ti paše. Jaz raje pojem 2-3 poštena obroka kot pa, da se 6x dnevno rajcam s hrano in nikoli ne nasitim "do konca".

Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

first_line ::

GamerBoy je izjavil:

Sploh ne vem zakaj nekateri še dandanes forsirajo 6obrokov dnevno, ko pa sta celo 2 lahko več kot dovolj. Pač odvisno kar ti paše. Jaz raje pojem 2-3 poštena obroka kot pa, da se 6x dnevno rajcam s hrano in nikoli ne nasitim "do konca".


Samo zdravniki pa Merkator in 24ur trdijo drugače. Ne ti meni sedaj o nekih 2x na dan, ko pa je dokazano še 6x premalo!

Aston_11 ::

Treba se je vrniti h koreninam in opustiti OH-je ter jesti samo surovo, kvečjemu kuhano ali pečeno meso in sadje ter zelenjavo. Pa jajca in karkoli dobiš v naravi in to kadarkoli dobiš. In to enkrat na dva do tri dni. Ne pa to prenadadanje, ki je bustnilo civilizacijo v nesluten razvoj in s tem bolezni, ki se ne bi nikoli pojavile. Nima veze. 24 ur ni vir.

kozmy ::

Aston_11 je izjavil:

Treba se je vrniti h koreninam in opustiti OH-je ter jesti samo surovo, kvečjemu kuhano ali pečeno meso in sadje ter zelenjavo. Pa jajca in karkoli dobiš v naravi in to kadarkoli dobiš. In to enkrat na dva do tri dni. Ne pa to prenadadanje, ki je bustnilo civilizacijo v nesluten razvoj in s tem bolezni, ki se ne bi nikoli pojavile. Nima veze. 24 ur ni vir.

To kar misliš je paleo dieta..

jype ::

kozmy> paleo dieta

Ni, ker se tistim, ki dieti tako rečejo, sanja ne, kako je bila v resnici videti prehrana v tistih časih.

kozmy ::

jype je izjavil:

kozmy> paleo dieta

Ni, ker se tistim, ki dieti tako rečejo, sanja ne, kako je bila v resnici videti prehrana v tistih časih.

Ti pa seveda veš..

Aston_11 ::

To vsemo vsi. Vse, kar je prišlo pod roke.

ProGo ::

Torej vse kar je pred usti v petek ob 3am po nekaj pirih.

GamerBoy ::

Ja! V gostilni "Pr pjanem mamutu" so ga včasih pili, potem pa doma v pečini izpraznili hladilnik ter včasih vmes omagali in je bila ženka potem jezna kot sam hudič, ko je bilo zaradi odprtega hladilnika toliko elektrike za plačat.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Aquinas ::

Aston_11 je izjavil:

Treba se je vrniti h koreninam in opustiti OH-je ter jesti samo surovo, kvečjemu kuhano ali pečeno meso in sadje ter zelenjavo. Pa jajca in karkoli dobiš v naravi in to kadarkoli dobiš. In to enkrat na dva do tri dni. Ne pa to prenadadanje, ki je bustnilo civilizacijo v nesluten razvoj in s tem bolezni, ki se ne bi nikoli pojavile. Nima veze. 24 ur ni vir.


Kaj so včasih jedli ljudje v tropskem pasu?

Pardon, sem videl, da si omenil sadje. Ampak tudi sadje ima večinoma OH in še to v preprostih oblikah. Kaj je narobe z ajdo, rižem, krompirjem, fižolo, lečo? Verjetno si ciljal na žitarice z glutenom. Tudi ta gluten ni tak bavbav.

Vsako pretiravanje škodi. Tudi če spiješ 8 litrov vode na dan se ti bo hitro poznalo, pa še nikogar nisem slišal, da bi pozival k bojkotu vode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aquinas ()

Milanista ::

http://www.nu3.ch/optimum-nutrition-ser... mi lahk kdo pove ce se ta gainer splaca kupit?

Aquinas ::

Na hitro zgleda kar kvaliteten, brez dodatne svinjarije. Ima dodan kreatin, 2 muhi na en mah. Ampak pazi, ena doza ima kar 1250 kalorij, to je ogromno.

Milanista ::

hvala, sej po pravem naj bi se dala samo ena doza ker dve sta prevec tako pise v navodilih.

PrihajaNodi ::

Zakaj ne kupujete v The Nutrition. Sicer ne preferiram znamke ampak sam jih redno jemljem, nobenih problemov s prebavo ali karkoli drugim. Jih pa mešajo v Veliki Britaniji in ne v kaki vzhodni državi. Pa še okusi pa cena so ok.

Zgodovina sprememb…

Milanista ::

zato ker nisem v slo.

boha ::

fitnesiram redno, v glavnem delam vaje za moč. eno leto nazaj sem užival meso 3x na dan, vsak dan mlečne izdelke (mleko, sir, skuta), jajca, proteine (3g beljakovin na kg teže, al kako že gre). sedaj jem meso kvečjemu 3x na teden, mlečnih izdelkov, jajc, proteinov pa ne uživam več. poslabšanja moči in izgleda zaradi omenjene spremembe ni. kaj hočem povedat. proteini = marketinški nateg.

Aquinas ::

boha je izjavil:

fitnesiram redno, v glavnem delam vaje za moč. eno leto nazaj sem užival meso 3x na dan, vsak dan mlečne izdelke (mleko, sir, skuta), jajca, proteine (3g beljakovin na kg teže, al kako že gre). sedaj jem meso kvečjemu 3x na teden, mlečnih izdelkov, jajc, proteinov pa ne uživam več. poslabšanja moči in izgleda zaradi omenjene spremembe ni. kaj hočem povedat. proteini = marketinški nateg.


Ti si sam sebe nategnil :) 1,5g je dovolj in očitno zaužiješ dovolj.

iNooby ::

sedaj imam proteine od herbalife

herbalife niso proteini.
za maso ti priporočam dosti ogljikovih hidratov (riž - polnozrnat po možnosti, pusto piščančje belo meso, ovsene kosmiče itd itd) zjutraj in zvečer pa beljakovine pičiš(jajce, skuta, sirotkini proteini - whey)
Haters gonna hate...

I7I ::

kot je predhodnik omenil, imejte razščiščeno da so to le dodatki in ni gli pametno uporabljat vsak dan kot nadometske obrokov... optimalno po treningu in pa ob obroku ko imate manjši vnos beljakovin s hrano seveda v skladu z vašimi cilji... bi pa sam priporočal (pa nimam nobene osebne koristi) da kupujte v nutritioni al pa izdelke peak (http://www.sportnaprehrana.com/ ) preverjetno s certifikati neodvisnih laboratorijev in kvalitetna sirotka in ne kot drugi konkurenčni ki na račun močnega oglaševanja imajo sirotke slabe kvalitete ( vzhod evrope) in ponarejajo vrednosti sestave produktov...kdor se malo bolj razume v to ve o čem govorim... izbiraj je pa vaša in vaš denar
ne padajte na marketing (oglaševanje) in ločite kvantiteto od kvalitete

bluefish ::

I7I je izjavil:

optimalno po treningu
Bučke. Je bil v tovrstnih temah že večkrat pripopan edu link, ki dokazuje, da je efekt največji ob užitju pred treningom.

D3m ::

Link? Or GTFO.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

I7I ::

bluefish odvisno na kaj ciljaš (katere vrste dodatkov) ... kak buster, in pa bcaa pred ali vmes seveda..... saj vse je odvisno od posameznika, njegovih ciljev itd.

klkkkkkkkkkk ::

Ne jest preveč jajc 2-3 max na teden še to je preveč... nerabiš toliko nasičenih maščob.
Tudi proteini so za en ****....

No vse je odvisno od posameznika... da je mišica možna in elastična je potrebno veliko dela. Za sam izgled pa pač malo manj.
Napumpaš lahko mišico hitro, sploh ko si stra nad 20 let se hitro pozna.
Delaš piramido itd. .. tudi stabilizacija je odlična oz. bolj ko je stabilno telo bolj boš lahko imel močnejšo mišico - to velja predvsem za noge.

Z vajami mišico krčiš zato jo je potrebno tudi raztegovati = kar pa je velika prednost pri ostalih športih...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

GamerBoy ::

Jajca ob primerni aktivnosti lahko mirno ješ vsak dan... Maščobe, tudi nasičene niso noben bav bav, kot eni hočejo to prikazati... Obstaja cel kup vzdržljivostnih športnikov, ki se šopajo z maščobami, ker na tak način kasneje "udarijo ob zid" ko zmanjka energije in boljše izkoriščajo lastne maščobne zaloge energije. Ko pridem pred domač PC lahko še dam malce bolj natančne linke do nekaterih člankov o temu... Pa ne da slepo zagovarjam in priviligiram tak način prehranjevanja, ampak me bolj moti kako nekateri pišejo o nekaterih stvareh, kot da je vse tako črno/belo in samoumevno in predvsem neizpodbitno dejstvo...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

thramos ::

+

I7I je izjavil:

kot je predhodnik omenil, imejte razščiščeno da so to le dodatki in ni gli pametno uporabljat vsak dan kot nadometske obrokov... optimalno po treningu in pa ob obroku ko imate manjši vnos beljakovin s hrano seveda v skladu z vašimi cilji... bi pa sam priporočal (pa nimam nobene osebne koristi) da kupujte v nutritioni al pa izdelke peak (http://www.sportnaprehrana.com/ ) preverjetno s certifikati neodvisnih laboratorijev in kvalitetna sirotka in ne kot drugi konkurenčni ki na račun močnega oglaševanja imajo sirotke slabe kvalitete ( vzhod evrope) in ponarejajo vrednosti sestave produktov...kdor se malo bolj razume v to ve o čem govorim... izbiraj je pa vaša in vaš denar
ne padajte na marketing (oglaševanje) in ločite kvantiteto od kvalitete


Kje pa lahko vidimo te certifikate neodvisnih laboratorijev?

klkkkkkkkkkk ::

Spovedničar dobro vem o čem pišem in verjemi, da jajca niso najbolša stvar in tudi nebodo... prav tako proteini niso dobra stvar.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

Aquinas ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Spovedničar dobro vem o čem pišem in verjemi, da jajca niso najbolša stvar in tudi nebodo... prav tako proteini niso dobra stvar.



Slabo veš.

Proteini nasploh niso dobri, ali tisti za zmešat (whey npr.)? Niso dobri za kaj?

I7I ::

tu imaš teste ki jih je naročila mislim da ena izmed svetovno znanih "bodybilderskih" revij ali portalov ( ne me držat za besedo ) ko so dejansko hoteli vedeti ali je res notri toliki odstotek kot so jih navedli proizvajalci... link : https://docs.google.com/spreadsheet/ccc...

za tisto firmo (peak) pa bom probal najti in prilepit, mislim da en nemški neodvisen prehrambeni laboratorij (Arotop v Mainzu ) tudi me ne držat za besedo.. vem pa da je hotel en kolega, ki se profesionalno ukvarja želel videti certifikate in iso standarde in jih je dobil

Na koncu pa je itak odločitev posameznika, mi samo debatiramo, nočem nobene besedne vojne :) lp :)

drugače pa malo pogooglajte, danes se vse najde :)
Samo verjetno je vsakomur jasno, da tisti ki ima malo slabšo kvaliteto da veliko več na reklamo, ker večini populacije (ne vsem) je itak bolj važno kako izgledajo proteini in kakši okus imajo kot pa sama vsebina - kvaliteta ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: I7I ()

klkkkkkkkkkk ::

Aquinas je izjavil:

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Spovedničar dobro vem o čem pišem in verjemi, da jajca niso najbolša stvar in tudi nebodo... prav tako proteini niso dobra stvar.



Slabo veš.

Proteini nasploh niso dobri, ali tisti za zmešat (whey npr.)? Niso dobri za kaj?


Najbolje je, da dobivaš proteine iz hrane. Recimo, veliko primerov imaš, da se fantje odločajo pri 20 letih za bodybuilding oz. samo zato, da bi malo izoblikovali telo (prej so se zelo redko ukvarjali z športom). Najprej bi takim priporočil tek 2-4-6km odvisno delaš pač po postopkih in stretching.

Stretching ima veliko dobrih lastnosti in je rako rečeno veliko boljša stvar za take primere. Sama koordinacija itd. tudi počutje se veliko izboljša, ko prideš do nekega nivoja je potrebno še malo stabilizirati telo. Če pa začneš dvigovati maximalno moč roke-noge... vseeno moraš stretching delati čim večkrat
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Aquinas ::

Mislim, da smo si do zdaj že na jasnem, da je whey zgolj dodatek k pravi hrani.

Če hoče nekdo bodybuildat je dvigovanje uteži neizbežno in v tem ne vidim nič slabega. Vse v zdravi meri seveda. Ne vem zakaj vmes kot nujno vrivaš tek. Definitivno je koristen, ni pa nujen.

first_line ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Aquinas je izjavil:

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Spovedničar dobro vem o čem pišem in verjemi, da jajca niso najbolša stvar in tudi nebodo... prav tako proteini niso dobra stvar.



Slabo veš.

Proteini nasploh niso dobri, ali tisti za zmešat (whey npr.)? Niso dobri za kaj?


Najbolje je, da dobivaš proteine iz hrane. Recimo, veliko primerov imaš, da se fantje odločajo pri 20 letih za bodybuilding oz. samo zato, da bi malo izoblikovali telo (prej so se zelo redko ukvarjali z športom). Najprej bi takim priporočil tek 2-4-6km odvisno delaš pač po postopkih in stretching.

Stretching ima veliko dobrih lastnosti in je rako rečeno veliko boljša stvar za take primere. Sama koordinacija itd. tudi počutje se veliko izboljša, ko prideš do nekega nivoja je potrebno še malo stabilizirati telo. Če pa začneš dvigovati maximalno moč roke-noge... vseeno moraš stretching delati čim večkrat


Jaz v življenju nisem delal strečinga in mi čisto nič ne manjka. Niti ogrevam se ne, ampak štartam kar na max in nimam nič zjebano, nič me ne boli, edino frizuro mi zjebe ker pribijam na šus. Tko da ne mešaj kar je treba in kar baba vidla, baba rekla.

Se pa strinjam da je proteine bolje pridobivati iz raznolike hrane, kot pa iz poceni mešanic sirotke in cukra.

adam ::

ok se bom še js malo vmešal (čeprav je stara tema ) če se hočete nabildat upoštevajte te nasvete
1. za zajtrk : pojej 5 rumenjakov( če si star nad 16 let) če si mlajši pa 2 rumenjaka si veliko zelenjave.( če zajtrka ne JEŠ si zemi THE AMING WHEY (kupo sem si jih v proteinih.si)
2. za kosilo: čim večj mesa ( najboljš piščančja prsa saj tam notri je veliko beljakovin )
3.za večerjo: zelenjavo (najboljše je zelena zelenjava npr. paprika ,por itd...)
4. preden greste spat si vzemite THE AMING WHEY (vsaj 2 ure pred spanju )
5. preden greste na trening si vzemi THE CREATINE( DOBIŠ VEČJO MOČ SE TI OLJ ŽILE VIDIJO)
6.PO TREingu pa gain bolic 600 in spet the creatine
7. SEVEDA PA JE TREBA VELIK VELIK TELOVADIT BREZ TELOVADBE LAHKO POZABITE NA VSE

to so moji nasveti pri meni se je poznalo ži pri 3 mescih.
ps:najbolje je da ste priavljeni v fitnes saj tam lahko spremnijaš teže uteži ker doma imate npr. eno utež 25kg se bo telo navadilo na to težo in misična masa ne bo rastla in ne pretiravat z poteinim saj so kar dragi :) to so moje nasveti pri meni je delovalo napisite mi če bo pri vam tudi lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Roadkill ()

Domobrancek ::

adam je izjavil:

ok se bom še js malo vmešal (čeprav je stara tema ) če se hočete nabildat upoštevajte te nasvete
1. za zajtrk : pojej 5 rumenjakov( če si star nad 16 let) če si mlajši pa 2 rumenjaka si veliko zelenjave.( če zajtrka ne JEŠ si zemi THE AMING WHEY (kupo sem si jih v proteinih.si)
2. za kosilo: čim večj mesa ( najboljš piščančja prsa saj tam notri je veliko beljakovin )
3.za večerjo: zelenjavo (najboljše je zelena zelenjava npr. paprika ,por itd...)
4. preden greste spat si vzemite THE AMING WHEY (vsaj 2 ure pred spanju )
5. preden greste na trening si vzemi THE CREATINE( DOBIŠ VEČJO MOČ SE TI OLJ ŽILE VIDIJO)
6.PO TREingu pa gain bolic 600 in spet the creatine
7. SEVEDA PA JE TREBA VELIK VELIK TELOVADIT BREZ TELOVADBE LAHKO POZABITE NA VSE

to so moji nasveti pri meni se je poznalo ži pri 3 mescih.
ps:najbolje je da ste priavljeni v fitnes saj tam lahko spremnijaš teže uteži ker doma imate npr. eno utež 25kg se bo telo navadilo na to težo in misična masa ne bo rastla in ne pretiravat z poteinim saj so kar dragi :) to so moje nasveti pri meni je delovalo napisite mi če bo pri vam tudi lp


Tole je zelo splošno napisano in ne lih najbolše.
1. Zajtrk rečmo, da je ok čeprav obstaja tud druga hrana (proteine so THE AMINO WHEY in ne THE AMING. Pa niso iz proteini.si ampak iz thenutrition.si)
2. Kosilo bi nekak držalo. Vseen ni treba pretiravat z mesom, ker telo lahko absorbira na enkrat samo okrog 30g beljakovin.
3. Večerja: Ni nujno, da se je zelenjava. Tuki bi reku, da je odvisno od tega koliko kalorij in beljakovin smo čez dan pojedl.
4. Whey pred spanjem ni ravno obvezen. Lahko je kot zadnji obrok i guess. Pred spanje se običajno jemlje casein, ki se počasneje sprošča.
5. Creatine morš jemat usak dan po 3-5g da vidiš kakšne rezultate (še to se vidi šele po pribl 3 tednih, ko se telo "nafila" z njim in prične zadrževat vodo v mišicah).
6. Gainerji so občiajno bolj govno (ogromno cukra, maščob..ne zdravi) Boljše met whey + banano oz kaj drugega. Kreatin se jemlje 1x na dan po 3-5g (kot sem že napisal)
7. True dat. Prehrana je vseeno bolj pomembna najbrž

Po 3 mescih bi opazil razliko tudi, če bi jedel enako kot si do sedaj (če prej nisi nič delal). Na začetku se vsakemu pozna do neke mere potem pa se ustavi. Tako, da tega nebi pripisoval proteinom ali tvoji prehrani. Iz tega, da si delal nič si prešel na fitnes. Seveda se bo poznalo nekje.

Edit: Typo

Zgodovina sprememb…

7982884e ::

adam je izjavil:

ok se bom še js malo vmešal (čeprav je stara tema ) če se hočete nabildat upoštevajte te nasvete
1. za zajtrk : pojej 5 rumenjakov( če si star nad 16 let) če si mlajši pa 2 rumenjaka si veliko zelenjave.( če zajtrka ne JEŠ si zemi THE AMING WHEY (kupo sem si jih v proteinih.si)
2. za kosilo: čim večj mesa ( najboljš piščančja prsa saj tam notri je veliko beljakovin )
3.za večerjo: zelenjavo (najboljše je zelena zelenjava npr. paprika ,por itd...)
4. preden greste spat si vzemite THE AMING WHEY (vsaj 2 ure pred spanju )
5. preden greste na trening si vzemi THE CREATINE( DOBIŠ VEČJO MOČ SE TI OLJ ŽILE VIDIJO)
6.PO TREingu pa gain bolic 600 in spet the creatine
7. SEVEDA PA JE TREBA VELIK VELIK TELOVADIT BREZ TELOVADBE LAHKO POZABITE NA VSE

to so moji nasveti pri meni se je poznalo ži pri 3 mescih.
ps:najbolje je da ste priavljeni v fitnes saj tam lahko spremnijaš teže uteži ker doma imate npr. eno utež 25kg se bo telo navadilo na to težo in misična masa ne bo rastla in ne pretiravat z poteinim saj so kar dragi :) to so moje nasveti pri meni je delovalo napisite mi če bo pri vam tudi lp

samo en nasvet je pravi:
1. za zajtrk malo ovsenih kosmicev, da bo zadost ogljikovih hidratov za zbranost med poukom slovenscine

pa ce ze delas neko znanost iz tvojih "AMING WHEY" in bi ga uturil v vecerni obrok in potem se pravis, da ker so proteini dragi, da ni treba z njimi pretiravat, bi lahko vedel, da je boljsi vecerni obrok recimo pusta skuta ali pa direkt kazein v prahu, za pocasno sproscanje cez noc. skuto mas pa v hoferju za 3 evre na kilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800112197 (1358) J.McLane
»

Fitnes-Proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9312436 (9751) Malner
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818806 (7383) ramiz?!
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515260 (11333) killa bee
»

Pridobivanje Mišične mase??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23037439 (27844) CleanPower

Več podobnih tem