» »

Telemach se je občutno poslabšal

Telemach se je občutno poslabšal

1
2
»

crniangeo ::

Vso operaterji kamorkol greš imajo ogromne probleme s klici zaradi posledic žleda ki je bil po sloveniji. Kar se pa tiče KC oz helpdeska, je prav žalostno kakšne bedarije morajo poslušati.. Veliko burekov morajo prebaviti da sploh razumejo stranko kaj jim zeli povedati:)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

lukass ::

LJ4L, kar seješ to žanješ... Pomoje jim sploh nisi znal povedat kaj je narobe, sam če je narobe kaj s tvojim ruterjem ti oni žal ne morejo pomagat, če imajo oni linijo do tebe, je to za njih dovolj!!! Svoje napake oz. napake svojih naprav pa seveda ne bodo oni odpravljali. Bemtiš kak narod je tule...

prox ::

Si probal resetirat modem?:)
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

techfreak :) ::

Invictus je izjavil:

Oni sploh nimajo informacije da je s tvojim routerjem kaj narobe. Saj ne monitorirajo.

Definitivno imajo podatke o tem ce je modem priklopljen ter podatke o signalu, verjetno pa se kaj vec.

Gladi ::

techfreak :) je izjavil:

Invictus je izjavil:

Oni sploh nimajo informacije da je s tvojim routerjem kaj narobe. Saj ne monitorirajo.

Definitivno imajo podatke o tem ce je modem priklopljen ter podatke o signalu, verjetno pa se kaj vec.

Vidi se če je modem postavljen/ni postavljen, če je kakšna naprava povezana na modem ter nivoji siginala. Ampak uporabnik, katerega si citiral pravi o težavi v ROUTERJU in ne o modemu.

techfreak :) ::

Naceloma dobis od ponudnika modem/router skatlo, ponavadi ljudje precej radi zamenjujejo to.

LJ4L ::

Naj razložim vsem, ki govorijo, da je vse moja krivda. Imamo dva sstanovanja. V enem Amis optiko 20/20 kjer vedno vleče več kot plačujemo in pa drugo stanovanje, kjer imamo telemach, ki je pravo nasprotje Amisu. Operaterju sem natančno opisal problem, a on ni znal pomagati. Razložil sem mu vse, kar sem mu lahko. In še enkrat: Ali je SIOL kaj boljši?
LP from LJ

BlaY0 ::

Po moje se da priti tudi dlje kot do operaterja, ki ima itak vsa vprašanja in odgovore napisane na parih tipkanih straneh. Če misliš da si z njim ne boš mogel pomagati poskusiš dobiti kakšnega tehničarja na drugem nivoju ali več. V bistvu ti ljudje so čisto kul, in so veseli če na drugi strani dobijo sogovornika, ki jim pove za težavo katere sami niso opazili...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

LJ4L ::

Nisem rekel, da so vsi *******. Nekateri so prijazni in se potrudijo, drugi pa... Ali ni nihče pri SIOLu?
LP from LJ

Invictus ::

techfreak :) je izjavil:


Definitivno imajo podatke o tem ce je modem priklopljen ter podatke o signalu, verjetno pa se kaj vec.

Bi bil zelo presenečen, če bi vedel resnico ...

Nekateri ja, večina niti ne ...

Boli jih k**** za navadne uporabnike.

Če bi vedeli kako razf***no infrastrukturo imajo naši mali ISPji ali AMIS ali Telemach, nobeden ne bi tam jemal priključka za resne namene.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

BlaY0 ::

O, podatki so, precej jih je. Problem je samo da je inženirska ura za takšne in podobne debugginge predraga, če pa že operaterjev "Did you try turning it off and on again?" pomaga v 90% primerov.

LJ4L ::

Meni sicer ni. Ker je bila napaka v nečem - še zdaj nevem kaj sem naredil.
LP from LJ

Xserces ::

dobr si to diagnosticiru pol... HAHAHA
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

LJ4L ::

To sm pa jst. Talent :)) zdi se mi da sem vrgu vse na tla...
LP from LJ

[D]emon ::

I rest my case. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Invictus ::

LJ4L je izjavil:

To sm pa jst. Talent :)) zdi se mi da sem vrgu vse na tla...

In potem je kriv nesposoben helpdesk ... No comment ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LJ4L ::

Da še enkrat razložim. Ni delalo in sem poskušal rešiti sam (resetiranje, preklapljanje ...), nato kličem na telemach, kjer mi niso znali pomagati IN NATO VRŽEM VSE OB TLA. In nato dela :))
LP from LJ

Dami ::

flisko je izjavil:

drgač pa telemach optika 100/100 z rasširjeno programsko shemo kup hd itd za 62€,najbolše do zdaj.

Link do tega paketa prosim.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Spc ::

LJ4L je izjavil:

Da še enkrat razložim. Ni delalo in sem poskušal rešiti sam (resetiranje, preklapljanje ...), nato kličem na telemach, kjer mi niso znali pomagati IN NATO VRŽEM VSE OB TLA. In nato dela :))

In kaj ni delalo ?
Ali si pingal gateway-e, dnsje in modem ?
Si probal trace route-at ?
 

[D]emon ::

Slisi se bolj v stilu "MAH KOMPUTAR BORK PLZ2FIX" in potem je jasno osebje na helpdesku nesposobno... :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

flisko ::

to je bil paket košarkar xl,zdej ga ni več še link http://www.telemach.si/sl/zasebni-upora...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flisko ()

Ale3š ::

meni ga odpre
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Dami ::

Uf tole je pa kr hudo. Pa dela full 100mbit 24/7? Sicer TM fibra tak nimam, sam zdaj mečem 51€ za t2 100/100 in 20€ za začetni paket na telemach kablski (2 sprejemnika).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

LJ4L ::

Ta paket ni 100/100 ker telemach nima optike. Kakor vem je bil 100/20. Nisem 100% ampak se mi zdi da ni bilo nikoli 100 uploada.
LP from LJ

diNero ::

LJ4L je izjavil:

Ta paket ni 100/100 ker telemach nima optike. Kakor vem je bil 100/20. Nisem 100% ampak se mi zdi da ni bilo nikoli 100 uploada.


mogoče samo plačaš 100/20, vleče pa 100/100 >:D :D

flisko ::

dela 100-100 skoz,tak da sem zelo zadovoljen,pa paket je tudi napisan kot 100/100

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flisko ()

diNero ::

flisko je izjavil:

dela 100-100 skoz,tak da sem zelo zadovoljen,pa paket je tudi napisan kot 100/100


če smo natančni piše "do" 100/100 in ko enkrat začne vlečt 20/20 in želiš reklamacijo, ti hitro pod nos vržejo teh "do" in ne moreš nič..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

flisko ::

sej vsi pišejo do

diNero ::

http://www.t-2.com/internet/ftth

kje piše "do"?

sicer se nisem preveč poglabljal kako ima to trelemach, ampak sem imel še prej pri nekem drugem operaterju paket z "do" 10/10, pa je postajalo 8/8, 5/5, 5/1...vedno isti odgovor..nudimo vam "do" 10/10..položnica pa jasno ni šla sorazmerno dol s hitrostjo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

flisko ::

hitrostjo do 20/20 Mbit/s. spodaj v drobnem tisku piše :d

diNero ::

če si že "oko sokolovo" našel drobni tisk, ga vsaj dobro preberi...

Spc ::

flisko je izjavil:

hitrostjo do 20/20 Mbit/s. spodaj v drobnem tisku piše :d

Ta video dosti pove kaj se dogaja z omrežji in kaj ISPji delajo:

 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

BorutK-73 ::

Spc je izjavil:

flisko je izjavil:

hitrostjo do 20/20 Mbit/s. spodaj v drobnem tisku piše :d

Ta video dosti pove kaj se dogaja z omrežji in kaj ISPji delajo:


Američani imajo pa res do k***a net. Too much greed.

Pesimist ::

kot da je pri nas kaj drugače.

hojnikb ::

pri nas vsaj nimamo datacapov..
#brezpodpisa

francek1 ::

lonz je izjavil:

Kaj pa vem; oboje je pripeljano do doma po kablih in oboje ima centrale.

....in za oboje plačujemo približno enako. Poleg tega; kaj naj bi neki 60 letnik povedal drugega tehniku na podpori kot to, da pač ni interneta. A za Telemachove uporabnike je zahteva računalniški faks, da znajo opisat napako???? :))
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

solatko ::

Operater je zadovoljen, če ima modem povezavo, ostalo opremo pa moraš poštimat sam, ali naročit tehnika, ki zadeve obvlada. Če pa hočeš pomoč po telefonu, pa moraš vsaj znat opisat napako, saj kristalne kugle, razen cigank, nima nihče.
Delo krepa človeka

Ale3š ::

Pri nas se bo nekaj vrt prenavljal . tako ,da se bo razkopavalo beton in obenem imamo še namen kable od tele macha za potegnit .Ko sem gledal njihove pakete ne najdem paketne ponudbe internet telefon. Pri amisu se dobi ta paket za okoli 26 eur oz tam nekje . Zanima me če telemach ponuja paket internet, telefonija in za kolikšno ceno ?.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

JanK ::

techfreak :) je izjavil:

Invictus je izjavil:

Oni sploh nimajo informacije da je s tvojim routerjem kaj narobe. Saj ne monitorirajo.

Definitivno imajo podatke o tem ce je modem priklopljen ter podatke o signalu, verjetno pa se kaj vec.


Res je. Pred kaknim letom sem renoviral del stanovanja kjer sta kabelski modem in router in sem ju zato izklopil. Kak dan po izklopu so me s Telemacha poklicali in vprasali, ce vem, da mi modem ne deluje, ce je kaj narobe in ce lahko kaj pomagajo.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1879562927 (1181) MrStein
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677989 (20394) Tilen
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11946194 (16434) solatko
»

Telekom Austria prevzema Amis

Oddelek: Omrežja in internet
305627 (4535) konspirator
»

Slab sprejem kanalov na kabelski

Oddelek: Zvok in slika
223783 (3018) MTB

Več podobnih tem