» »

Kreditne mape jih bodo kdaj razkrili ali ne

Kreditne mape jih bodo kdaj razkrili ali ne

«
1
2 3 4

umexteacher ::

In če ne, zakaj ne? Sem pač mnenja, če plačujemo to "luknjo" bank, bi lahko vsak dobil določen del njihovih delnic ipd. Simple fairplay imho.
  • spremenil: bluefish ()

zee ::

Ne bodo jih razkrili, ker sumim, da bi se davkoplacevalcem popolnoma in dokoncno odtrgalo, dasiravno to niti ne bi bilo tako slabo. Povprecnemu Janezu ali Mariji Kranjski povsem dol visi, kdo je lastnik tako NLB kot NKBM in ostalih bancnih priveskov. Denarja imata oba zaradi zgresenih politik drzave vedno manj, pa se tega imata rajsi v nogavici pod posteljo kot na katerikoli banki.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

lambda ::

zee > ... sumim, da bi se davkoplacevalcem popolnoma in dokoncno odtrgalo ...

Se strinjam, da bi bili besni. Ampak kako naj bi zgledal ta 'odtrgalo' Kaj bi se dejansko spremenilo? IMO prav nič, dokler ni volje pri vrhu, da si nehajo ščitit hrbte, ne bo prav nič drugače. Za povprečnega Janeza ali Marijo je pa ustroj zgoraj preveč kompleksen in pokvarjen, da bi uspeli na kratek rok izvolit pametno alternativo (tudi če bi obstajala).

kixs ::

Ne bodo. Zakaj? Ker to ni za javnost.

Moja pozicija je, da se naj drzava umakne iz vseh vej gospodarstva in naj se ne vtika v njega neposredno preko subvencij in podobnih mahinacij.

Ljudje, vsaj vecina, tudi ne razume, da vsaka izguba drzavnih podjetij avtomaticno prazne njihov zep. Ker pa je vecina navajena se prejsnih casov, ko nisi smel nic mislit s svojo glavo, vsaj na glas ne, pa se stanje ocitno nikoli ne bo izboljsalo - to je globoko zakoreninjeno. Se vedno se gleda ali je baraba nasa ali njihova - kar je seveda vseeno, za nas, davkoplacevalce, ki od teh barab nimamo nic oz. se slabse, imamo cedalje manj (denarja)!!

umexteacher ::

Je res, ampak te izgube so bile narejene (in se še delajo, npr. autocommerce) nalašč (pomoje).

zee ::

Moja pozicija je, da se naj drzava umakne iz vseh vej gospodarstva in naj se ne vtika v njega neposredno preko subvencij in podobnih mahinacij.


Se strinjam!

Ljudje, vsaj vecina, tudi ne razume, da vsaka izguba drzavnih podjetij avtomaticno prazne njihov zep. Ker pa je vecina navajena se prejsnih casov, ko nisi smel nic mislit s svojo glavo, vsaj na glas ne, pa se stanje ocitno nikoli ne bo izboljsalo - to je globoko zakoreninjeno.


Zato je socializem gnil sistem, ker ljudi nauci miselnosti, da bo Mama Drzava poskrbela za vse.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Invictus ::

Kreditne mape ne smejo biti razkrite. Si predstavljate kako bi potem Slovenci šnofali po teh kako je kdo zadolžen?

Tako kot nekaj časa po GURSu.

To je poslovna skrivnost banke. Ljudje napačno sklepajo, če je lastnik podjetja država, da so tudi oni lastniki. Mogoče po neki logiki ja, ampak pravno pa državljani niso solastniki in nimajo kaj brskat po poslovanju podjetja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zee ::

To je poslovna skrivnost banke. Ljudje napačno sklepajo, če je lastnik podjetja država, da so tudi oni lastniki. Mogoče po neki logiki ja, ampak pravno pa državljani niso solastniki in nimajo kaj brskat po poslovanju podjetja.


Dokapitalizirate jih pa zakaj ze tocno?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Matako ::

Invictus je izjavil:


To je poslovna skrivnost banke. Ljudje napačno sklepajo, če je lastnik podjetja država, da so tudi oni lastniki. Mogoče po neki logiki ja, ampak pravno pa državljani niso solastniki in nimajo kaj brskat po poslovanju podjetja.


Tako je, z razkritjem bi oportunitetni stroški bančnih rabot in amaterstva preveč narasli - kdo bi pa potem še hotel biti bankir? To ne bi bilo v redu.

Zato tiho biti in... saj ste nabavili maziva ne?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mr.B ::

Kreditne mape ne smejo biti razkrite. Si predstavljate kako bi potem Slovenci šnofali po teh kako je kdo zadolžen


Ne bodo jih razkrili, ker sumim, da bi se davkoplacevalcem popolnoma in dokoncno odtrgalo


Verjetno bi se jim utrgalo, ko bi ugotovili da je Janez pravi kurji tat. Ej kdo pa bi jih volili...
Pa prav tako je značilno za Slavonijo, da če nekaj počno vsi, potem tega res ne smeš obravnavati kot korupcijo, ker potem je to avtomatično kaznivo dejanje, pa te farse....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

Uradno jih seveda ne bojo, če pa nekaj časa ne bojo zaradi njih nikogar zaprli, se bo našel nekdo, ki jih bo izdal. Stoprocentno. Tudi nekaterim normalnim zaposlenim na NLB ni fajn, da grejo k vragu zaradi barab.

Mr.B ::

Recimo en primer, zakaj NI V INTERESU, da bi bilo javno : Veliko zaslug, da je Slovenija danes polna zombi podjetij, ima cvet menedžerjev iz Foruma 21.
Bistveno lažje je kazat s prstom na Janeza...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

zee je izjavil:

To je poslovna skrivnost banke. Ljudje napačno sklepajo, če je lastnik podjetja država, da so tudi oni lastniki. Mogoče po neki logiki ja, ampak pravno pa državljani niso solastniki in nimajo kaj brskat po poslovanju podjetja.


Dokapitalizirate jih pa zakaj ze tocno?

Saj dokapitalizira jih država. Ne državljani. Naj se javi kdo ki je direktno dokapitaliziral karkoli ...

Seveda pa država jemlje denar od državljanov. Ampak bi ga tako ali tako. Vsak mesec zvem za kak nov davek na firmo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Matako ::

Invictus je izjavil:


Seveda pa država jemlje denar od državljanov. Ampak bi ga tako ali tako. Vsak mesec zvem za kak nov davek na firmo.


IMO je ta način razmišljanja škodljiv in povzroča ritobole, saj kar vabiš, da te nekdo nabriše. Kadarkoli se "jemlje denar" so številke bistvene! Pa naj bo to mehanik, ki ti računa 2x preveč ur ali država, ki ti pobere več davkov, kot bi bilo potrebno, ker liki ne znajo ali ne zmorejo zadev.

Vazelin deluje le do neke mere.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Go-ahead ::

V kolikor ne bodo objavili kreditnih map in sodelujoče ustrezno sankcionirali (vključno z zaplembo njihovega premoženja)predlagam, da začnemo v teh bankah MNOŽIČNO ZAPIRATI IN PRAZNITI RAČUNE IN JIH SELITI NA DRUGE TUJE BANKE.

Matako ::

Go-ahead je izjavil:

V kolikor ne bodo objavili kreditnih map in sodelujoče ustrezno sankcionirali (vključno z zaplembo njihovega premoženja)predlagam, da začnemo v teh bankah MNOŽIČNO ZAPIRATI IN PRAZNITI RAČUNE IN JIH SELITI NA DRUGE TUJE BANKE.


Saj ne rabijo poslovanja. Resno, NLB ne bo šla v stečaj, pa če izgubi 75% komitentov. Po pač zombirala naprej na dokapitalizacijah kot kak Hugh Hefner na viagri. Mi bomo pa zajčice.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Hayabusa ::

kixs
Ne bodo. Zakaj? Ker to ni za javnost.

Če ni sarkazm imaš resen problem z razumevanjem problematike.Državne banke so črna luknja - celotno zgodovino Slovenije.
Denar davkoplačevalcev je šel za dokapitalizacije, torej skrivalnice odpadejo.

fujtajksel ::

umexteacher je izjavil:

In če ne, zakaj ne? Sem pač mnenja, če plačujemo to "luknjo" bank, bi lahko vsak dobil določen del njihovih delnic ipd. Simple fairplay imho.


Se strinjam da bi bilo precej bolj pošteno kot delničarje vpisat davkoplačevalce, pač s sorazmernim deležem plačanih davkov, ki gredo preko državne blagajne iz naših žepov v tole luknjo.

Dejansko pa so naredili obratno, še prejšnje deleže delničarjev in obvezni so kar zradirali, čeprav bi jih npr lahko revalorizirali, glede na to da stečaja ni bilo.

Finta je po moje v tem, da kmalu sledi privatizacija v taki obliki, da bodo dokapitalizirane banke pod ceno prodali tujim ueberbanksterjem. "Damo vam xxxxxx mrd, če vzamete naše banke in jih obdržite za vedno, kajti mi sami smo preveč koruptivni, da bi jih kadarkoli znali upravljat s profitom, pa naj bodo v lasti države ali domačih banksterjev"

Kakorkoli bizarno to je, tudi če bi delnice dobili davkoplačevalci, ne bi od tega dobili v glavnem nič, ker bodo te banke brez drastične reforme v enem letu prejeti kapital spet požrle. Razpršeno lastništvo resno reformo verjetno žal onemogoča. Še pomnite zgodbo našega lastninjenja?

Imamo smolo, da nimamo nikogar, ki bi znal bankirjem postavit pametne pogoje za prejem dokapitalizacije. In to že nevemkaterič po vrsti, ne more bit naključje.

Go-ahead ::

Prodati takoj! Še danes!

Invictus ::

Go-ahead je izjavil:

V kolikor ne bodo objavili kreditnih map in sodelujoče ustrezno sankcionirali (vključno z zaplembo njihovega premoženja)predlagam, da začnemo v teh bankah MNOŽIČNO ZAPIRATI IN PRAZNITI RAČUNE IN JIH SELITI NA DRUGE TUJE BANKE.

Jaz sem to naredil leta 2001. Ne vem kaj ostali čakate.

Poleg tega je to samo lov na čarovnice in bi med Slovence vnesel še večji razdor kot je že.

Podjetje NE SME razkriti kreditnih map zaradi zakona o varstvu osebnih podatkov. Če mislite da je dajanje kreditov kaznivo dejanje, potem podajte ovadbo na policijo in tožilstvo.

Tako se pač dela v pravni državi, pa če vam je všeč ali ne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

kriko1 ::

Ampak na eni točki more prit do razdora oz. dokončnega razpada, da se nekaj postavi nazaj na noge, a ne?
Drugače se gre samo za flikanje na fliko v nedogled...

Mr.B ::

Invictus,
Podjetje NE SME razkriti kreditnih map zaradi zakona o varstvu osebnih podatkov. Če mislite da je dajanje kreditov kaznivo dejanje, potem podajte ovadbo na policijo in tožilstvo.

Seveda pa tu zakon ničesar ne govori, kdo je te slabe kredite podpisal. V končni faz se mora podpisnik, ki pa te podatke ŽE VE, mora zagovarjati pod katerimi pogoji, je odobril kredit, ki ga je zavaroval recimo Senica z 8k€ vrednim gozdom... Sicer pa Invictus, ti kar plačaj, jaz sem pokazal finger, ker jaz hočem vedeti za kaj moram nekaj plačati. Če pa tebi pali kriv je JJ, pa je tudi ok, samo da ni iz mojega Đžepa.
Nekateri si pač zadeve predstavljate tako kot zamaščenka, enkrat je pač to tudi javno dobro, sej v končni fazi je imela tudi ona vpogled v zdravstven karton predcednika...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

Podpisnik se mora zagovarjati pred svojim delodajalcem, banko, ne pa pred slovenskim narodom.

Kot sem že večkrat napisal, vam pravne posledice tega dejanja niso nič jasne.

Če javno objavijo kreditne mape, bo to samo pomenilo da postanejo kot dokazni material za tožilstvo neuporabne. Vsak pameten zagovornik bo zahteval izločitev teh dokazov zaradi okuženosti z javnostjo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

Invictus,
Sej vem NPU sodišča itd itak nimajo pravic vpogleda. Ni čudno da pri nas ni korupcije, sej je tudi ne smejo zaznati. ŠE 1x SODIŠČE ; NPU in še kdo nima dostopa kdo in kaj. Boli mene Kurac, oseba mora na koncu odgovarjat, ...
Invictus, da ne bo POMOTE : GOVORIŠ O DRŽAVNI BANKI.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

Saj ni važno. Za državno banko veljajo ista pravila igre kot za privat.

Vidim da ti zakonodaja še ni čisto domača ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

Invictus,
Še sreča da preiskovalci ne da samo ne smejo pogleda teh map. Nimajo niti pravic videti kdo jih je podpisal, kaj šele pod kakšnimi pogoji. Verjetno oziroma zagotovo to ne sme vedeti niti narod. On mora smo plačati, ker pričakuje da so take kredite dajali odgovorno in z utemeljenimi razlogi. Nekako tako kot v časih, ni čudno da nekateri še vedno mislijo da so v sistemu pred letom 91, Kučan pa ja ve kako in kaj je v našem najboljšem interesu...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Go-ahead ::

Invictus je izjavil:

Saj ni važno. Za državno banko veljajo ista pravila igre kot za privat.

Vidim da ti zakonodaja še ni čisto domača ...


Kako potem državni funkcionarji (tudi doktorji prava) lahko podajajo izjave, da bodo te osebe javno razkrinkane?
Nas zavajajo? Ali ne vejo, da se tega ne sme? Kaj pa potem počnejo na takšnih funkcijah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Go-ahead ()

Mehmed ::

Kaj je sploh problem tukaj? Zakaj tocno rabimo videti te mape? Da vemo zaradi koga moramo krpati luknjo?

Sej to ze vemo. Niso nas banke prisilile metati denar v njih, zakonodojalec nas je. Tudi ce izvem za slehernika, ki ni vracal kredita pa idiota, ki mu je gledal skozi prsta, onadva ne moreta mene prisliti, da pokrivam luknjo.
Zdej bi se spravljali na tiste z zepi brez dna, cloveka ki prestavlja denar iz vasega v njegovega pa povsem ignorirate.

Go-ahead ::

Mehmed je izjavil:

Kaj je sploh problem tukaj? Zakaj tocno rabimo videti te mape? Da vemo zaradi koga moramo krpati luknjo?


Tako je. Ko ti bodo ukradli avto, posilili ženo, prodali otroka, ali pobrali denar s tvojega računa te ne bo zanimalo, kdo je to storil?

In zakaj se ti ludje skrivajo, saj bi se lahko sami razgalili javnosti? Saj je itak vse v skladu z zakoni, a ne?

Mr.B ::

NE,
Smeh je v tem da DRAVA teh ljudi "odgovornih" , ki so te kredite podpisala, niti ne more poklicati na ODGOVORNOST. To je smeh TE DRŽAVE.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

Mr.B je izjavil:

NE,
Smeh je v tem da DRAVA teh ljudi "odgovornih" , ki so te kredite podpisala, niti ne more poklicati na ODGOVORNOST. To je smeh TE DRŽAVE.

To se je delalo v komunizmu.

Lastnik pa vedno lahko pokliče na zagovor svoje zaposlene.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mehmed ::

Go-ahead je izjavil:


Tako je. Ko ti bodo ukradli avto, posilili ženo, prodali otroka, ali pobrali denar s tvojega računa te ne bo zanimalo, kdo je to storil?


A je banka sama vzela moj denar da si pomaga?
Ne. Nekdo drug ji ga je dal.

Kdo je to naredil vemo. Od 90 kravatarjev jih je vec kot polovica bila za to.

Tko da ne se pretvarjat, da ne ves za krivca. Ce te nekdo porine v luknjo je on kriv za to, da si v njej. Ne tisti, ki jo je skopal. In banke niso same iztegnile roko v moj zep pa si vzele denar, nekdo drug jim ga je dal.

Mr.B ::

Invictus,
Sreča boš te kredite odplačeval ti in ne jaz.
Verjetno pa državna banko, do danes ni in ne bo te ljudi sankcionirala. Zato pa jim ni tudi ustrezala JJ varianta Slabe banke, kjer bi pa prisilna uprava, klicale te podpisneike map. No pri nas so kot bi rekli samo kredite brez map prenesli v drugi đžep, sej bo itak narod plačal..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mehmed ::

Recimo da imas sparovcek doma v katerega vztrajno meces denar.
Nakar tvoj brat razbije sosedu sipo z zogo.
Tvoji tastari nimajo denarja zato razbijejo tvoj sparovcek, da placajo skodo.

Kdo je sedaj kriv, da si brez denarja? Brat? Sosed? Ne, noben od njiju ga ni vzel. Tvoji tastari so ga vzeli tebi in dali drugam.


Mi bi pa, namesto da se zmenimo s tastarimi, se znasali nad bratom zakaj je bil neodgovoren. Pa sej njegov dolg ni moj. Ce se je pa nekdo odlocil, da po novem bo, potem je ta oseba moj problem. Ne brat, ne zoga, ne sosed.

Go-ahead ::

Mehmed je izjavil:

Recimo da imas sparovcek doma v katerega vztrajno meces denar.
Nakar tvoj brat razbije sosedu sipo z zogo.
Tvoji tastari nimajo denarja zato razbijejo tvoj sparovcek, da placajo skodo.

Kdo je sedaj kriv, da si brez denarja? Brat? Sosed? Ne, noben od njiju ga ni vzel. Tvoji tastari so ga vzeli tebi in dali drugam.


Mi bi pa, namesto da se zmenimo s tastarimi, se znasali nad bratom zakaj je bil neodgovoren. Pa sej njegov dolg ni moj. Ce se je pa nekdo odlocil, da po novem bo, potem je ta oseba moj problem. Ne brat, ne zoga, ne sosed.



Ta stari imajo več problemov. Najprej so dopustili, da je tvoj brat NAMERNO razbil šipo na delno vaši hiši (Banki), v kateri živi sosed. Potem so neodgovorno ravnali (najprej ker nimajo denarja za normalno življenje) in kasneje, ko so pobrali tvoj denar in ga dali sosedu za popravilo šipe.

Tle ti manjka nadaljevanje.

ODGOVORNI STARŠI BI PRISILILI TVOJEGA BRATA, DA JIM DENAR VRNE IN POSKRBELI, DA GA DOBIŠ TI. PRAV TAKO BI POSKBELI DA TVOJ BRAT NE BI VEČ NIKOLI BRCAL ŽOGE.

Invictus ::

Mr.B je izjavil:

Invictus,
Sreča boš te kredite odplačeval ti in ne jaz.

To si že večkrat poudaril, pa še vedno ne vem od kje ti ta predpostavka ???

A ti jih pa ne boš? Aja, si brezposeln ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

Invictus,
Ne ker nisem več davčni zavezanec RS.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Go-ahead ::

Mr.B je izjavil:

Invictus,
Ne ker nisem več davčni zavezanec RS.


Bravo, kam si se izselil?

Mr.B ::

Zunanjemu sovražniku.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mehmed ::

Go-ahead je izjavil:



ODGOVORNI STARŠI BI PRISILILI TVOJEGA BRATA, DA JIM DENAR VRNE IN POSKRBELI, DA GA DOBIŠ TI. PRAV TAKO BI POSKBELI DA TVOJ BRAT NE BI VEČ NIKOLI BRCAL ŽOGE.


Se povsem strinjam. Verjetno bi se prodali njegovo zogo, da poplacajo skodo.

Ampak tudi ce so neodgovorni pa tega ne naredijo se vedno nimam razloga se ukvarjat z bratom. Ni mi on vzel denarja ampak oni.

Pri nas pa povsem ignoriramo to dejstvo pa samo sledimo denarju. S to isto logiko, ce bi nam nekdo ukradel denar pa ga zapravil za recimo pijaco, bi se znasali nad prodajalko ali pa trgovko. Ker je denar koncal tam. S tem ki nam ga je vzel se sploh ne obremenjujemo, znasamo se nad krajem, kjer ga je zapravil.

Dost idiotsko ce smo posteni. Banke zakuhajo sranje, ker s preveliko lahkoto posojajo tuj denar. Drzava resuje to sranje tako, da jim z enako lahkoto posodi tuj denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mehmed ()

Invictus ::

Mr.B je izjavil:

Invictus,
Ne ker nisem več davčni zavezanec RS.

Potem si si pa odvzel pravico da sploh še karkoli komentiraš v Sloveniji in pametuješ kako bi bilo bolje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mehmed ::

A imajo davcne odlocbe po novem kuponcke zraven, da smes izraziti mnenje? Mu bom dal par mojih pa je problem resen.

Matako ::

Invictus je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Invictus,
Ne ker nisem več davčni zavezanec RS.

Potem si si pa odvzel pravico da sploh še karkoli komentiraš v Sloveniji in pametuješ kako bi bilo bolje ...


To ni še nikogar zaustavilo, da ne bi komentiral dogajanja v zadnjem zabačenem mestu v Nebraski.

Končno, od kdaj sploh pravica do komentiranja dogajanja? Rabimo zdaj PRESS dovolilnico po novem?
/\/\.K.

Hayabusa ::

Ja, Invictus jih deli.
adijo.pamet.press

Mr.B ::

Invictus ^ Matako

Potem si si pa odvzel pravico da sploh še karkoli komentiraš v Sloveniji in pametuješ kako bi bilo bolje ...

Ne to da nisem davčni zavezanec, še ne pomeni da nisem državljan Slovenije, kaj šele da mi pri tem avtomatično odvzamejo še ostale privilegije ki mi PRIPADAJO, kot državljanu republike Slovenije in Nacionalnosti. Ampak to vama itak ni jasno, da se en, ki verjetno nikoli ne bo plačeval vajine zablode sekira kaj se dogaja z njegovo državo. In verjetno, kar vaju še bolj boli, je to da vem kaj pomeni pojem demokracije.


Ampak glejta, kot kaže je Vlada sklenila dogovor in je skriti investitor obveznic, oziroma vajine simulacije noja Goldman Sachs.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jalovec09 ::

kixs je izjavil:

Ne bodo. Zakaj? Ker to ni za javnost.

Moja pozicija je, da se naj drzava umakne iz vseh vej gospodarstva in naj se ne vtika v njega neposredno preko subvencij in podobnih mahinacij.




...potem pa ne vem zakaj moramo mi krpat te ogromne luknje, čeprav malo v razmislek koliko milijov na mesec da država v obliki transferjev.

Go-ahead ::

Ali sem prav včeraj razumel tega upravnika slabe banke, da ne bodo razkrili kreditno nesposobnih kreditojemalcev?

jype ::

A obstaja kakšna pravna podlaga, po kateri bi jih morali?

AndrejS ::

Obstaja zakon ulice !

jype ::

Slab je.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neprodaja banke NLB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13325856 (21438) jernejl
»

Probanka in Factor banka v likvidacijo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20251055 (35390) ZaphodBB
»

Ali bodo banke objavile seznam kreditojemalcev, zaradi katerih polnimo bančni luknjo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6412332 (8773) Go-ahead
»

NLB in nacionalizacija podjetij (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27337625 (31768) Mr.B

Več podobnih tem