» »

Logitech Z523 ali Philips SPA5300

Logitech Z523 ali Philips SPA5300

smash ::

Ima kdo te zvočnike, kaj je dobr, kaj ne, ter ali je še kaj drugega v tem cenovnem rangu.

RAbil bi takšne da se na njih priklopijo tudi slušalke.

bluefish ::

Logitech zvočnikom v tem rangu se predvsem pozna pomanjkanje srednjih tonov in preveč izstopajoč bas. Za ceno so sicer OK.

smash ::

baje da se sap5300 zelo kvarijo, pa samo 1 leto garancije imajo, logitech pa 2 leti

Pro_moted ::

smash je izjavil:

baje da se sap5300 zelo kvarijo, pa samo 1 leto garancije imajo, logitech pa 2 leti


SAP 5300 imajo dve leti garancije ( na mimovrste je napaka). Jih imam sam. Meni je zvok bolj všeč pri Philipsu ( tukaj mislim na visoke in srednje tone), zato sem jih tudi vzel. Pa še lepši so :D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Misasagi ::

Spa5300 majo 2 leti garancije in ja, kvarjo se kot sam hudic. Men so eni umrl po 4 mesecih, drugi zdaj po letu in kusur... cakam na nove... Bad...

hodu63 ::

SPA5300 se res pogosto kvarijo, vendar gre za majčkeno napakico. Proizvajalec je v napajalno vejo pred napetostnim stabilizatorjem vgradil smd upor, ki je prešibak. Ni mi jasno, da tega niso spremenili, saj se zvočniki s tem problemom proizvajajo par let. Tudi če ti zvočnike zamenjajo z novimi bo upor čez čas spet odpovedal. Bolje bi bilo, da bi na servisu zvočnike popravili, saj gre za popravilo, ki vzame največ 10 minut, pa še napaka bi bila odpravljena za večno. Škoda, saj je zvok vsaj za moj okus precej boljši od omenjenih Logitech zvočnikov.
l.p.

Šele sedaj sem opazil v prvem postu, da smash potrebuje še izhod za slušalke. Tega ti zvočniki nimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hodu63 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
245073 (3455) Spy
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187852 (40327) staher
»

Nakup zvočnikov za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
102102 (1853) bfgamer871
»

Nakup računalniških zvočnikov.

Oddelek: Zvok in slika
103076 (2616) Amadeuss
»

Kir zvočni sistem naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
382023 (1481) twingosport

Več podobnih tem