» »

Kir zvočni sistem naj kupim?

Kir zvočni sistem naj kupim?

twingosport ::

Zdravo!
Prosim pomagajte mi pr nakupu zvočnega sistema za računalnike .Nameravam reskirat do 40.000,00 sit.Pojma nimam kire zvocnike nej kupm.Sm bel les za take stvari >:D .Bojo pa bel nažigal za filme pa musko in seveda tut za špile.Pa kiro zvočno mi še pol predlagate.Vem da ste mački tle gor in da se spoznate na take reči .Vsak odgovor bo dobrodošu.
THX CAO!! >:D

boštjan ::

Ja jaz sem zelo zadovoljen s temi,stanejo te okoli 33k+ še kakšno audigy2,ker druga se ne splača in bo ludilo v hiši.v tem cenovnem razredu maš tudi altec lansing, AL 5100, Logitech X-620, 70W RMS, 6.1.

twingosport ::

Hi!
Tele ka si napisu da mas praviš da so dobri Genius SW-5.1 Home Theater.Kaj ko daš zelo naglas začne slučajno kej hreščat al je še vedno dokaj čist zvok.En kolega mi je reku da Genius niso lih dobri zvočniki a to drži?Kje se pa da te zvočnike kupt?
Sam v leseni škatli so zvočniki velik bolš kot plastik fantastik? Rajši dam par jurjev več pa mam mer kot pa da bom cez 1 let spet mogu nabavlat ka mi bi pregorel.Pol tele Genius SW-5.1 Home Theater telo sekajo kvalitetno bolš kat pa oni ka si jih še dodal?
CAAO!

glinik ::

Kupi si ene Logiteche, ti jih toplo priporočam.Odločitev je pa tvoja.Foruma pa ne poslušaj preveč, se še boš samo bol zmedel.

Najbolše pa je, da greš sam v npr. BOF in tam vse lepo stestiraš.Saj zvočnike boš poslušaj ti in noben drug!

Če razlike ne boš slišal, si kupi najcenejše. :D

Lp

twingosport ::

Kire pa od Logiteche pa so dobri ali mi jih priporočaš?:\

boštjan ::

od ligitecha so dobri tudi z-640,ki stanejo okoli 23k. tile leseni geniusi pa so tudi zelo dobri ,tudi če daš res na glas,ne full,ker pol se sliši malo hreščanja,tam nekje čez polovico pa je tudi še zelo lep zvok. ker altec lansingov nisem slišal,ti ne moram podat primerjave,a po govoricah so to eni najbolj kvalitetnih zvočnikov.

twingosport ::

Kje se pa to da kupit? Rad bi da mi že pred novim letom bobni v sobi!:D
Zej prvi nakupovlni dan ko bo jih takoj letim kupt .
A to si mislu to zvočno kartico CREATIVE LABS Sound Blaster AUDIGY2 KIT ka se podpira THX pa stane tam okol 30 tisoč .
THX CAO!

boštjan ::

twingosport,glej zasebna sporočila

glinik ::

Ma, naredi kaj hočeš.Meni se ne da več.

Na zvok in slika imaš ogromno o tej temi.

Lp

Tilen ::

Kupi si ene Logiteche, ti jih toplo priporočam.Odločitev je pa tvoja.Foruma pa ne poslušaj preveč, se še boš samo bol zmedel.



sam imam Logitech Z-640 in morm rect da zadeva zlo vredu deluje je pa to sistem 5+1 kaj vec pa tukaj. ali Bass daje res zlo zlo dobre efekte pa se cel komplet ni tako drag skupaj z SB live 5.1 stane tukaj .

Se uradna stran proizvajalca in izdelek : klik

lp

glinik ::

Tako, Z-640 pa roka!

Lp

jurcy ::

jst mam pa altec lansing avs 500 pa se mi še zmeraj zlo dopadejo,čeprav sem jih kupil pred dobrim letom:D za okoli 16k sit



p.s:ko boš kupoval zvočnike jih kupuj nekje ker boš lahko sprobal kako špilajo(jst sm jih kupu v bigbangu>:D )

profii ::

jat mam geniuse pa audygija pa sm zlo zadovoln plus tega je pa se dobr bas.

lp

twingosport ::

Zanima me kire priporočate a je dost kartica zvočna LIVE al bi skor mogu
Audigy 2 ?
Zelo so mi všeč tele Altec Lansing 5100 zvočniki kaj so to leseni al je vse plastik fantastik?
Sej da je wofer lesen. A to zacne kej hreščat ko daš bol naglas al pa kak se sliš visokotonci srednotonci pa bass.
Kaj pravte a se da kej zglihat v BIG BANGU al pa v BOFU ?
A ma kdo kaksne izkusnje z trgovino JAE?
Se pa oproščam ker take uprašanja ste že miljonkrat vidl.
Pa brez zamere sm novopečeni tle gor:D
Jutr jih grem kupt pol pa ne bom vec težil>:D
Dejte mi se zadnč napisat kire vrste naj grem jutr pogledat kiri zvočniki pridejo v ožji izbor.
HVALA VSEM!!
CAO!!

Silvo ::

Glas za Genius SW-5.1. L.P.

Alan Ford ::

Kupi si Geniusa dobri zvočniki in solidna cena , imam jih in sem zadovoljen. Samo ne kupuj kakšnega 6.1 sistema , ker ga noben DVD niti igra ne podpira (škoda dnarja).
Become a programmer and never see the world!

twingosport ::

Nej mi kir pove kam nej grem gledat še kaj majo pametnga razn
BOF
BIG BANG

Cao!!

Backup22 ::

Iiitaq da glas za Genius SW-5.1! Leseni, lepi, dobri, ne predargi....

twingosport ::

Zele grem v nakup se pol zvečer slišmo če sm kej kupu:D
Upam da bom dubu kej pamtnga z velik popusta:\

glinik ::

Poročaj, kaj si kupil in kako si zadovoljen.:)

Lp

twingosport ::

HI!
Dans sem imel nakupovalni dan in sem kupil zvočnike od CREAATIV 6700 + zvočna kartica Audigy 2 .
Zanima me če ima kdo te zvočnike kako mu delajo in kako se jih da najbolše nastavit ?:\
Drgač če mi zvočniki ne bojo všeč jih bom nazaj nesu in zamenjal z drugimi.
THX CAO!!

Tilen ::

ti si tipicen primer .... kako naj recem skratka ... NE VEM zakaj?zakaj?ZAKAJ?sploh sprasujes nekaj na forumu ce potem itak NE vzames tega kar ti tukaj folk svetuje se trudi in ti hoce svetovat relativno dober nakup za ceno ki jo nameravas odstet za nekaj kar mislis kupit ....



Skratka ...... OBUP!!!!!!!!!!!! ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

boštjan ::

naj nekam povem v njegov bran.za to dvoje je dal 45k,kar je manj,če bi kupil lesene geniuse in audigy2

Backup22 ::

Skoda...idi zamenjat ce se lahko.. Geniusi res trgajo..sploh pa proti 6700 plastiki..8-O

twingosport ::

HI!
Zadeva je taka jutr grem nazaj in vrnem od CREATIV 6700 sistem nazaj.Smo se zmenili če mi ne bo všeč bom lahko brez problema zamenjal.Drgač bi po vsej verjetnosti že včeri vzel Geniusi lesene sam so že zdavnej vse prodal.:(
Zej sm se pa odloču da kupm sistem da bom jemu mir za zlo dovg časa UPAM:\ . Odloču sm se za sistem LOGITECH Z 5300.
Upam da so vredni svojga dnara?Kaj vi mislite?
A so v tem cenovnem rangu še kiri bol kvalitetni?
Al se še splača dat 40tisoč pa kupt Z 680.A je za teh 40 tisoč res taka velika razlika v zvoku?Sam kukr sm jest bral za Z 680 je bil folk zlo razočaran.:\
95% se nagibam k Z 5300.
Hvala še 1 vsem za trud ka mi pomagate posebej pa še Boštjanu ka ga še po telefonu morim:D .
THX CAO!

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

Malo si ga zdaj tukaj mimo vžgal.z-680 stanejo 120k in ne 40k.Mogoče si mislil z-560,ki pa so tudi čez 40k in stanejo 75k,no mogoče pa si mislil z-640,ki pa pridejo okoli 22k. Pa Z-5300 so tudi dragi, 75k.

glinik ::

Če je pa tako, pol pa samo kupi Z-5300.

Očitno,ti ni teško malo več denarja reskirat.Če si lahko privoščiš, prav tako! :D :D :D

Z-5300, so ziher hudičevo dobri.Ti kar kupi te, pa še novejša serija je kot pa Z-680."Recimo", da je to mali +. :)

Na tvojem mestu, pa bi si jaz vzel Z-560, samo so 4.1 in 180W bas te popelje v višave :D :)) :) Pa še to, hudičevo poceni so!To pa je najbolše :D

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

twingosport ::

YO!
Ne jest sm mislu za Z 5300 ka so tam okol 75 do 80 k da bi dodal še 40 k pa bi imel Z 680.Sm prejle bol nepregledno napisal ka sm dal sam 40 tisoč pa neč napisu za kiro stvar.
Še kakšno mnenje bi prosu da bo jutr lažje nabavt.:D
Zej ka bom kupu tuk drage zvočnike bom mogu za nov let jest žgance pa mleko :D :D !

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

Zej ka bom kupu tuk drage zvočnike bom mogu za nov let jest žgance pa mleko

ta stavek me spominja na tiste ljudi,ki so si kupovali drage avte in so pol samo krompir žrli. No pa pustimo tole za drugič.
Spet ti moram že obrabljeno frazo govorit.Žal jih boš moral slišat,ker ziher razlika je,če so z-680 za skoraj 50k več od z-5300

twingosport ::

YO!
Evo mene zej mam pa NOVE ZVOČNIKE LOGITECH Z 5300. Sm jih pred 2 uram prkluču špilajo kot bomba !
Res zvok in slika kot se šika ! Zej mi sam še slika manka.:D
Boštjan glede žgancov sm se mal hecal hehe :D .
Idin mam 1 problem ka zaženem v BS playerju film ka je v Xvid formatu nimam zravn zvoka ampak sam sliko kaj narest?
RES SO BOMBA SM ZELO VESEL!
Prvo nism vedu kire kupt Z 5300 al Z 560 sam pol sm rajš vzel Z5300 zarat centra ka velik filmov gledam .
OK CAO!!

boštjan ::

za zvok v filmih naloži AC3 kodek

twingosport ::

Nej mi edn pove zakaj sm dubu v Bofu grancijo 1 leto in vse drugot dobis za iste zvočnike 2 leti pri nas in v tujini.
Recimo pri nas http://mimovrste.domenca.com/trgovina/i...
sam niso isti model sam vsen.
A kdo ve? Kaj lahko dosežem da mi podalsajo na 2 leti?

morphling1 ::

Potem je pač 2 leti, ne se sekirat kaj piše na pildku (če ga sploh imaš) važen je račun in z njim imaš na Logitech zvočnike 2leti garancije, brez pa nada :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

twingosport ::

Ja dubu sm račun in garancijski list za te zvočnike in na listu piše 12 mesecev.
Zato mi je čudn pa še tam sm jih prašu pa so rekl da jim uvoznik da 1 leto garancije pol pa ne vem.
Kukr praviš morm pol sam račun spravt na varno .

morphling1 ::

Jep, ne se sekirat. Garancijski list se lahko vedno na novo izpolne :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

glinik ::

Daj povej mi prosim, če si Z-5300 primerjal s katerimi drugimi zvočniki.

Lp

twingosport ::

JO!
Primirjal sm jih z Z 560.Sam ti 560 nimajo centra so pa močnejši 4 +1 .Ka Z 5300 majo centr 5 + 1 sam tut zlo naglas špilajo .
Jest sm rajš vzel Z 5300.

trs ::

@twingosport
Altec Lansing 5100 imajo lesen woofer, sateliti pa so pol kovinski pol plasticni(ce si pogledas kako sliko, je tisti sivi del okoli zvocnikov - stojalo - celo kovinsko -> zelo kvalitetno zgledajo v zivo in glede na njihovo "majhnost" so kar tezki za primit:) Drugace pa tile zvocniki ne hrescijo skoraj do konca volumea(takrat pa niti ne vem ce je kartica al kaj drugega, v glavnem lahko slider za volume mirne duse premikas skoraj do konca brez hrescanja - dosti boljse kot pri vecini zvocnikov). Sicer pa sem verjetno malo nepristranski, vendar zvok se mi zdi fantasticen. Nekateri pravijo, da je malo srednjetoncev, vendar mislim, da jih zavede predvsem to, ker zvok deluje bolj "cisto" kot na drugih zvocnikih, pa jim to zgleda ni vsec ;). Po drugi strani pa je woofer malo premocen, ampak nekaterim to ugaja ... ;)

V glavnem , jaz sem zelo zelo zadovoljen z njimi ;)

twingosport ::

Hvala za izčrpno poročilo o 5100 ! Pol sm rajši kupu Logitech Z 5300.
Bomo vidl čez par let kako bojo delal.:\

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Genius ali Logitech 5.1 zvočnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
666672 (5552) boštjan
»

Logitech Z-5300 5.1 (280W RMS)?izkusnje?

Oddelek: Kaj kupiti
372487 (1547) boštjan
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658328 (6988) Clone
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232283 (1611) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332693 (2003) partysound

Več podobnih tem