» »

DOGe Coin

DOGe Coin

««
39 / 40
»»

webmojsterrr ::

dottor ::

So kakšne špekulacije kdaj se bo DOGE spet prebudil na 200+ satoshijev?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

M-XXXX ::

dottor je izjavil:

So kakšne špekulacije kdaj se bo DOGE spet prebudil na 200+ satoshijev?

Najbrž nikoli. Mrtva valuta.

Na nepovezano temo: s kolegom danes naredila z 0.15BTC-ja vložka (najem mašine) že 1BTC profita v zadnjih 3 urah. Vse skupaj se bo najbrž približalo dvema BTC-jema.

Life is good :D

Vi pa še na dogecoine gledate :D?

dottor ::

Meni jih je ostalo še ene 7100 :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

amacar ::

Ful razlika, če dobiš 3€ ali 6€ :))

dottor ::

2 pive razlike :))

Drugače ima kakšna valuta potencial? Da bi teh par dogejev pretvoru v BTC in kupil kej drugega. Trenutno jih imam na cryptsy.com.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

psickolog ::

M-XXXX je izjavil:

dottor je izjavil:

So kakšne špekulacije kdaj se bo DOGE spet prebudil na 200+ satoshijev?

Najbrž nikoli. Mrtva valuta.

Na nepovezano temo: s kolegom danes naredila z 0.15BTC-ja vložka (najem mašine) že 1BTC profita v zadnjih 3 urah. Vse skupaj se bo najbrž približalo dvema BTC-jema.

Life is good :D

Vi pa še na dogecoine gledate :D?



Kater coin pa miniraš? Če se izkaže kot dober, ti bom dal delež..

M-XXXX ::

Ste že zamudili. Važne so prve ure, takrat se še splača zaradi težavnosti. Nazadnje je bil poljski, potem nemški, trenutno je pa greekcoin čisto razfuk. Najameš neko močno mašino (50Mhash+) majnaš prve ure in dumpaš. Do sedaj se ej še vedno 5x+...

psickolog ::

Aha ja tak način je zanimiv. Kje se pa že prodaja ta greekcoin? No pa še veliko sreče v prihodnje, dokler bodo interesentje, da kupujejo nove coine po visokih cenah :)

M-XXXX ::

Takoj je prišlo na bittrex. Jah dokler bo pa delajmo na tem :)

dottor ::

Mene še vedno zanima v katero valuto spremenit BTCje ob prodaji Dogeja...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

M-XXXX ::

dottor je izjavil:

Mene še vedno zanima v katero valuto spremenit BTCje ob prodaji Dogeja...

Kot sem že rekel škoda čas izgubljati z njimi, v tem času bi lahko zaslužil že 10x več...

dottor ::

Sem jih prodal za 0,0086BTCjev kar so bli vredni ampak bi ta drobišše malo obrnu :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

krneki0001 ::

v preteklih dneh bi lahko na MAX coinih malo zaslužil. So šli za neke 300% gor v treh dneh.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Machete ::

NEvem kje je fora da pišete tu za nazaj.
A je tak problem napisat, ko je zadeva dejansko aktualna?
Halo people: takoj vsi na ta in ta kovanec, sumim da bo akcija itd itd. Ne pa čez 10 dni ja tist je bil fajn pa tist.. pa tam sem zaslužu.
Dajte bit aktualni, saj nas ni tolk, da bi bil problem.
Pa še ob dobrem nasvetu sem vedno pripravljen plačat % od bere.

M-XXXX ::

Kot sem že rekel: spremljajte vse country coine.

JamesBond ::

Top taktika M-XXXX, zakaj se nisem tega že prej spomnil :D

21solider21 ::

Machete je izjavil:

NEvem kje je fora da pišete tu za nazaj.
A je tak problem napisat, ko je zadeva dejansko aktualna?
Halo people: takoj vsi na ta in ta kovanec, sumim da bo akcija itd itd. Ne pa čez 10 dni ja tist je bil fajn pa tist.. pa tam sem zaslužu.
Dajte bit aktualni, saj nas ni tolk, da bi bil problem.
Pa še ob dobrem nasvetu sem vedno pripravljen plačat % od bere.


Se popolnoma strinjam. Ob dobrem nasvetu si lahko tudi od mene obetate spodobno nagrado. Res bi lahko malo skupaj stopili in si posredovali kakčno koristno informacijo...

JamesBond ::

Problem je, ker ne veš.. drugače za nove coine iskat napišeš v google PRE-ANN in iščeš nove objave na bitcointalk.com, potem si pa zbereš enega recimo.

18Jerry18 ::

21solider21 je izjavil:

Machete je izjavil:

NEvem kje je fora da pišete tu za nazaj.
A je tak problem napisat, ko je zadeva dejansko aktualna?
Halo people: takoj vsi na ta in ta kovanec, sumim da bo akcija itd itd. Ne pa čez 10 dni ja tist je bil fajn pa tist.. pa tam sem zaslužu.
Dajte bit aktualni, saj nas ni tolk, da bi bil problem.
Pa še ob dobrem nasvetu sem vedno pripravljen plačat % od bere.


Se popolnoma strinjam. Ob dobrem nasvetu si lahko tudi od mene obetate spodobno nagrado. Res bi lahko malo skupaj stopili in si posredovali kakčno koristno informacijo...


Moje mnenje je, da se splača minat EXEcoin, GNScoin, GPUcoin, ROTOcoin. Vsi kovanci so Scrypt-N in bodo še posebej aktualni ko se razširijo zmogljivi Scrypt-ASIC-i. Največ stavim na EXE. Če komu nasvet pomaga, donate me some:

EXE: EakBGcuGDw4C6mCvQaUWQwkqWNetP3V4ZN
GNS: gp9NHE4bffLPuB4efH6zzXiDZFD87nq21n
GPU: GfiNGBxM4xntnwFmTDv6i8iwmxX7DCnzod
ROTO: RkvVAAVhXxo22472FH21EsqXMqyNicHixo
LTC: LhSEQvtLy4VQ3y49FG37YQ9KszJ1tSLrfJ
BTC: 197VKUW5xWusVG24QhsqKKddy53tpH2jQQ

18Jerry18 ::

18Jerry18 je izjavil:

21solider21 je izjavil:

Machete je izjavil:

NEvem kje je fora da pišete tu za nazaj.
A je tak problem napisat, ko je zadeva dejansko aktualna?
Halo people: takoj vsi na ta in ta kovanec, sumim da bo akcija itd itd. Ne pa čez 10 dni ja tist je bil fajn pa tist.. pa tam sem zaslužu.
Dajte bit aktualni, saj nas ni tolk, da bi bil problem.
Pa še ob dobrem nasvetu sem vedno pripravljen plačat % od bere.


Se popolnoma strinjam. Ob dobrem nasvetu si lahko tudi od mene obetate spodobno nagrado. Res bi lahko malo skupaj stopili in si posredovali kakčno koristno informacijo...


Moje mnenje je, da se splača minat EXEcoin, GNScoin, GPUcoin, ROTOcoin. Vsi kovanci so Scrypt-N in bodo še posebej aktualni ko se razširijo zmogljivi Scrypt-ASIC-i. Največ stavim na EXE. Če komu nasvet pomaga, donate me some:

EXE: EakBGcuGDw4C6mCvQaUWQwkqWNetP3V4ZN
GNS: gp9NHE4bffLPuB4efH6zzXiDZFD87nq21n
GPU: GfiNGBxM4xntnwFmTDv6i8iwmxX7DCnzod
ROTO: RkvVAAVhXxo22472FH21EsqXMqyNicHixo
LTC: LhSEQvtLy4VQ3y49FG37YQ9KszJ1tSLrfJ
BTC: 197VKUW5xWusVG24QhsqKKddy53tpH2jQQ


Cena EXE narašča, težavnost rudarjenja tudi, ni pa še prepozno da si naberete zalogo in lepo zaslužite. http://coinmarketcap.com/exe_30.html

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

Že imamo kak multipool za scryptN coine? Meni se ne da 24/7 viset po forumih in trollboxih in switchat na coin-of-the-moment ...

edi123 ::

dottor ::

MAX je začel malo padat... Zdej nevem ali bi vložil ta drobiž v njega al ne. Če mi ga uspe vsaj 1x obrnit bi blo super. Zdej je na 32908 satoshijev.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

krneki0001 ::

Machete je izjavil:

NEvem kje je fora da pišete tu za nazaj.
A je tak problem napisat, ko je zadeva dejansko aktualna?
Halo people: takoj vsi na ta in ta kovanec, sumim da bo akcija itd itd. Ne pa čez 10 dni ja tist je bil fajn pa tist.. pa tam sem zaslužu.
Dajte bit aktualni, saj nas ni tolk, da bi bil problem.
Pa še ob dobrem nasvetu sem vedno pripravljen plačat % od bere.


Če bi bila samo ena tema, bi tole najbrž opazili, ker pa vas nekaj piše v eno, nekaj v drugo in nekaj celo v tretjo temo, ste spregledali tole:

21. mar 2014, 15:23:29

webmojsterrr je izjavil:

maxcoin je v zadnjih 24h potrojil vrednost tko da če jih mate kaj na zalogi jih lahko dumpnete oz. kakor želite. Samo za info...
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Buggy ::

tisti, ki MAX-e imamo tudi vemo za vrednost in ko je ta skocila na 0.0004 tudi nismo dumpnili, ker verjam da bo slo na vrednost kjer sem nehal kopati to je 0.002 ali celo 0.005 kjer sem jih prvis prodal v bundlu. Tisti, ki MAX-ov nimajo narudarjenih, nimajo tudi jajc samo investirat v MAX-a ali po so momentum ko je bil skok itak zamudili ;)

Kurcevi dnevni dumperji (pomoje migratorji iz bedne DOGE) pa so naredili iz MAx-a to kar je na koncu ratal in se jih popolnoma noben ne zeli imeti spet zraven. Jaz se vedno sparam svojih 600MAX-ov pa ce mi zgnjijejo jih ne prodam pod 0.002

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

DejaVu ::

pegasus je izjavil:

Že imamo kak multipool za scryptN coine? Meni se ne da 24/7 viset po forumih in trollboxih in switchat na coin-of-the-moment ...


Rentaj mašino :)

Drugače pa, malo počakajte, prihaja novi servis za rentanje, ki bo deloval kot multipooli - seveda pa plačal VEČ kot multipooli.

Vikking ::

Buggy je izjavil:

tisti, ki MAX-e imamo tudi vemo za vrednost in ko je ta skocila na 0.0004 tudi nismo dumpnili, ker verjam da bo slo na vrednost kjer sem nehal kopati to je 0.002 ali celo 0.005 kjer sem jih prvis prodal v bundlu. Tisti, ki MAX-ov nimajo narudarjenih, nimajo tudi jajc samo investirat v MAX-a ali po so momentum ko je bil skok itak zamudili ;)

Kurcevi dnevni dumperji (pomoje migratorji iz bedne DOGE) pa so naredili iz MAx-a to kar je na koncu ratal in se jih popolnoma noben ne zeli imeti spet zraven. Jaz se vedno sparam svojih 600MAX-ov pa ce mi zgnjijejo jih ne prodam pod 0.002


Max coin je problematičen zaradi natega tistih ki so pomagali Keiser-ju pri lansiranju kovanca. Bojda so ga precej ukradli, zdumpali celega hudiča kovancev v visoko močno ceno na začetku in sesuli ceno. Tako da se je tudi sam Kesier odpovedal kovancu, ker so ga okradli.
Kovanec je eden izmed najbolj instamine kovancev, poleg tega če se prav spomnem je še premine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Balaton ::

@Vikking

Nekaj časa nazaj si predlagal vlaganje v LEAF in MEOW, pa sta oba zdaj bolj kot ne na nuli. Kdaj si dumpal, če si?

Loocas ::

@Vikking

Od kod ti to glede MAXa? Pred parimi dnevi ga je Keiser promoviral na mcXNOW chatu...
Matev - najslabši troll vseh časov

Vikking ::

Svašta se dogaja. Sedaj bodo še forknili kovanec in razpolovili nagrado. v bistvu ja, če si lastiš ta kovanec, se ga splača držati. Verjetno počakat na fork, počakat da devi napumpajo ceno pa prodat v tapravi minuti. Preden sami zmečejo instamine na "suckerje" ki bodo kupovali.

Mene ne interesira ta kovanec.

dottor ::

Meni cgminer ne pusti skozi.

Podatki na strani so:
Settings for Stratum (recommended):

STRATUM: stratum+tcp://h2ostratum.theminingpools.com
PORT: 3333
Username: Weblogin.Worker
Password: Worker Password
./cgminer --scrypt -o stratum+tcp://h2ostratum.theminingpools.com:3333 -u Weblogin.Worker -p Worker password



Podatki ki jih imam so:
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://h2ostratum.theminingpools.com:3333 -u **** -p ***** -d0 -d1 --thread-concurrency 6400,3136 --intensity 15,10 --worksize 128,128
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

JamesBond ::

Rabiš drug miner, npr. vertminer in poženeš kot cgminer, samo da daš namesto "--scrypt" "--scrypt-vert". Pa jaz še moram dat zraven "-v 1", čene mi dela 50x počasneje.

dottor ::

Lahko link za DL vertminerja? Hvala.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Vikking ::

Mislim da ti origi. cgminer ne bo delu, rabiš njihovega. Oziroma lahko uporabiš od drugih kovancev ki imajo algo n-scrypt. Naprimer vertminer, exeminer.

Pa nastavit si moraš settingse na novo TC, memclock, gpuclock, intensity. Max. kar lahko dosežeš je 50% hitrosti navadnega algo scrypt-a.

Tle si mal poglej: http://thisweekscoin.com/forum/index.ph...

Drugače pa vse piše v njihovi temi na bitcointalk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

JamesBond ::

dottor ::

Mi lahko kdo pomaga postavit vertminer da dela? Naredil sem .bat datoteko not dal podatke iz poola in grafične:
vertminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://h2o.imine.at:8787 -u **** -p **** -v 1 -d0 -d1 --thread-concurrency 6400,3136 --intensity 15,10 --worksize 128,128

pa se mi odpre in zapre vse skupaj...

Kartici sta 2x4780
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

21solider21 ::

dottor je izjavil:

Mi lahko kdo pomaga postavit vertminer da dela? Naredil sem .bat datoteko not dal podatke iz poola in grafične:
vertminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://h2o.imine.at:8787 -u **** -p **** -v 1 -d0 -d1 --thread-concurrency 6400,3136 --intensity 15,10 --worksize 128,128

pa se mi odpre in zapre vse skupaj...

Kartici sta 2x4780


Zbriši "--scrypt", v vertminerju ga ne rabis se mi zdi..

Vikking ::

Narobe imaš prvo rundo, piši: vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://........

dottor ::

vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://h2ostratum.theminingpools.com:3334 -u **** -p *****
-v 1 -w 128 -I 15,10 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20,-20 --temp-overheat 85 --temp-cutoff 90
--gpu-memclock 900,900 --gpu-engine 750,750 --thread-concurrency 6400,3136


Mi izpiše:
Failed to resolve (?wrong URL) POOL1:PORT
-||- POOL2:PORT

Pool 0 slow/down or URL or credential invalid.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

Vikking ::

lol, človek manjka ti črka S pri Stratum+tcp

21solider21 ::

dottor je izjavil:

vertminer.exe --scrypt-vert -o tratum+tcp://h2ostratum.theminingpools.com:3334 -u **** -p *****
-v 1 -w 128 -I 15,10 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20,-20 --temp-overheat 85 --temp-cutoff 90
--gpu-memclock 900,900 --gpu-engine 750,750 --thread-concurrency 6400,3136


Mi izpiše:
Failed to resolve (?wrong URL) POOL1:PORT
-||- POOL2:PORT

Pool 0 slow/down or URL or credential invalid.


popravi, imas "tratum" namesto stratum

dottor ::

Je popravljeno pa ne zažene. Napiše da startuje ampak nič. Ostane tako.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Vikking ::

ja zgleda, da je že konec s kovancem. Pool-i se že zapirajo in večina več ne deluje. Zato se ti ne zažene.

dottor ::

In to 2 poola ne prideta not...

edit: vidim da na poolih je stane poola 0. To pomeni al niso še zagnali al so že končali :/
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

Vikking ::

ja tudi blockchain je obstal na bloku 96: http://cryptexplorer.com/chain/H2Ocoin

dela spet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

mihco ::

gre dalje?

probajmo sreco... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihco ()

pegasus ::

Next q ... kdo bo prvi zložil skupaj *miner, ki bo vseboval vse aktualne algoritme in znal on the fly switchat med njimi?

Vikking ::

Uživajte v 50mio premine.

JamesBond ::

http://h2o.hashing.at/ je na bloku 105
««
39 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108473763 (82494) Jagdpanter
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747127463 (65190) -žiga-
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414237 (12595) mmzzor
»

DURS vam večine dobičkov od bitcoinov ne bo obdavčil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
17645340 (38037) Machete
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7815856 (12888) papasmrk

Več podobnih tem