» »

DOGe Coin

DOGe Coin

««
2 / 40
»»

DejaVu ::

Jaz sem naminal že krepko prek 5 miljonov dog (sem začel že takrat ko je bil diff na 5). Seveda mi je zdaj žal, da sem večino že prodal. Že na začetku je bila doga bajno donosna, kar me je premamlo, da sem jih bolj kot ne prodajal sproti. No, nekaj doge sem še za vsak slučaj prihranil. In to se zdaj obrestuje - če naredim cashout zdaj, mi zaslužek zdaj + prej povrne celo investicijo za 4,5 MH/s rig setup :) In ja, samo zaradi doge :)

Xserces ::

ima še kdo težave s doge walletom? nikakor se noče syncat :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Balaton ::

DejaVu je izjavil:

Jaz sem naminal že krepko prek 5 miljonov dog (sem začel že takrat ko je bil diff na 5). Seveda mi je zdaj žal, da sem večino že prodal. Že na začetku je bila doga bajno donosna, kar me je premamlo, da sem jih bolj kot ne prodajal sproti. No, nekaj doge sem še za vsak slučaj prihranil. In to se zdaj obrestuje - če naredim cashout zdaj, mi zaslužek zdaj + prej povrne celo investicijo za 4,5 MH/s rig setup :) In ja, samo zaradi doge :)


Katero grafično pa imaš? Predvidevam da AMD, ampak me zanima katero. Sam mam NVIDIA, tako da sem bolj kot manj prepuščen investicijam. :P


Nasvet: trenutno se splača arbitraža med coinedup in cryptsy. Razlika je malo prek 17%

DejaVu ::

Imam 8 grafičnih kartic, različnih modelov od 5870 pa do r9 290 - kar se je pač dalo kupit na trgu pred 1-2 tednoma.

Balaton ::

Fug. Nice shit you got there. :D

psickolog ::

V praksi je trenutno nemogoče depozit DOGE coinov na cryptsy. Moj depozit ima že 150 confirmationov, pa še vedno ni sprocesiran. Baje je tudi trgovalni engine v lagu. Coinedup pa tudi deluje obupno...

Balaton ::

Šele zdej opazil, moj jih ima 50. Damn, disregard my post. :|

hojnikb ::

pr katerem poolu se sploh splača minirat ?
ker se mi zdi. da so vsi bolj švoh za dogija :/
#brezpodpisa

M-XXXX ::



Kakšna ideja?

hojnikb ::

menjaj pool..
#brezpodpisa

jebiveter2 ::

Kateri pool dela dobro, ker kakor vidim je vse mrtvo?

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

It's bitcoin all over again. Ljudje radi služijo denar brez dela.
Quack !

Buggy ::

mi zna kdo povedati zaradi cesa pride do "Getwork failures", imam jih cca 9 in kaj naj bi to sploh bilo? Ma istem sistemu jih opazam na Dogecoinu (fast-pool) na Feathercoinu in Litecoinu jih ni bilo...configi so vec ali manj isti. Je to kaj povezano s pooli?

Tarzan ::

Še en slovenski pool za 'Dogije' je na naslovu http://mining.stargate.si:9555. Gre za p2pool, tako da ne zahteva registracije in se kot username uporabi swoj wallet address, geslo pa je karkoli. Kolikor vidim deluje stabilno.

Siddh ::

še komu drugemu ne dela fast-pool?
spletna sran je tudi nedosegljiva


XIIT ::

Jap, fast-pool je down.

Registriraj se na večih poolih in jih v minerju nastavi za backup, če slučajno kateri pade. Pravtako si nastavi auto-payout.

Tarzan ::

P2pool ne potrebuje auto paymenta, ker vsak blok avtomatsko nakaže pool sam, ko se ga sprocesira. Je pa treba pazit, da nima prevelikega števila sirot in DoA (dead on arrival) sharov, ki so ponavadi posledica slabe povezave (pooli na drugem koncu sveta) ali preobremenjenosti serverja, kjer se pool nahaja.

jype ::

Maxl ::

Kje kupiti Đ za $/€?

7student7 ::

Maxl je izjavil:

Kje kupiti Đ za $/€?

Ne vem če jih lahko kje direktno za denar. Za BC jih lahko na coinedup ali pa crypto. Verjetno pa bodo čez čas tudi na BTCe.

papasmrk ::

Ima kdo kakšen namig kaj se splača rudarit. Rudarjenje DOGe sem nehal ker so mining-pooli obupni.

lp

MaterVola ::

multipool.us

High5 ::

papasmrk je izjavil:

Ima kdo kakšen namig kaj se splača rudarit. Rudarjenje DOGe sem nehal ker so mining-pooli obupni.

lp


Stablecoin
ne pričakuj take rakete kot je doge, gre pa za eno najbolj perspektivnih kriptovalut. Zaenkrat je težavnost še zelo nizka, tako da se da nekaj dobit.
Dva dni nazaj se je odprla še "trgovina" kjer lahko nakupuješ s stablecoini https://stablepal.com/
We'll see, mogoče bo zalaufalo...

Dva uredu poola:
http://sbc.nordicminers.eu/
www.coin-base.info/stablecoin/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: High5 ()

49106 ::

DOGE zdaj tudi na Vircurex.com

dottor ::

Jaz sem včeraj v dobri uri pa pol napraskal 213 kovančkov. Dokler se stvar "ne segreje" dela z 25-40Kh/s, pol je povprečno na 70-90, pride pa tudi na 120-140, s tem da dela samo ena grafična. Zanima me ali je pametno "dnevni zaslužek" sproti nalagat v wallet al enkrat tolko? A je samo pri meni Out of sync al morem še kej nastavit?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

papasmrk ::

dj_dottor, ti si nabavi kakšno boljšo praskalico ali še bolje še več boljših praskalic. Ena Radeon 7950 ali 280x ti nadomesti cca. 20 tvojih praskalic.

M-XXXX ::

http://fast-pool.com/

Unable to login: Account is locked. Please contact site support

Kakšne ideje?

papasmrk ::

Jaz sem obupal nad temi DOGe mining pooli. Celo prejšnjo noč sem krampal z cca 5 Mhs/s in mi plačajo 7000 DOGe.

dottor ::

papasmrk je izjavil:

dj_dottor, ti si nabavi kakšno boljšo praskalico ali še bolje še več boljših praskalic. Ena Radeon 7950 ali 280x ti nadomesti cca. 20 tvojih praskalic.


Sej imam dve, ampak mi ta drugo en uspe usposobit da praska :/
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

M-XXXX je izjavil:

http://fast-pool.com/

Unable to login: Account is locked. Please contact site support

Kakšne ideje?


ja, trikrat si napacen pin vpisal ali pa login naredi oz. v najslabsem primeru so ti ga zeleli hekat. Pisi na njihov forum...nisi edini primer in dosti azurno resujejo te stvari ;)

Buggy ::

papasmrk je izjavil:

Jaz sem obupal nad temi DOGe mining pooli. Celo prejšnjo noč sem krampal z cca 5 Mhs/s in mi plačajo 7000 DOGe.


zanimivo...jaz sem prevekslal vse moje lemingse (cca. 1.1 MHs), vceraj ob 23ih na DOGe in jih imam ta trenutek cca 20002.66676514 (se pravi v dobrih 14 urah), je pa res, da v workerju ta trenutek kaze zgolj 450 kHs :(

M-XXXX ::

ja, trikrat si napacen pin vpisal ali pa login naredi oz. v najslabsem primeru so ti ga zeleli hekat. Pisi na njihov forum...nisi edini primer in dosti azurno resujejo te stvari ;)

Hvala za info. Kje pa njihov forum najdem? Ker pod support ni nič, niti nobenega linka nisem našel?
OK: najdu nekaj: https://bitcointalk.org/index.php?topic...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Buggy ::

M-XXXX je izjavil:

ja, trikrat si napacen pin vpisal ali pa login naredi oz. v najslabsem primeru so ti ga zeleli hekat. Pisi na njihov forum...nisi edini primer in dosti azurno resujejo te stvari ;)

Hvala za info. Kje pa njihov forum najdem? Ker pod support ni nič, niti nobenega linka nisem našel?


https://bitcointalk.org/index.php?topic...

M-XXXX ::

Hah, ne morem replayat. No dobro, bom že rešil.

Roadkill ::

DOGE poole so menda strašno DDOSali zadnje dva dni.
Ü

wiwa ::

Sam imam nekaj DOGEov in me zanima če si jih spravim na e-denarnico ter naredim backup, nakar dobim DAT, ali je v tej datoteki vse kar rabim v primeru sesujta lokalne mašine.
Še nekaj me zanima kam se običajno nalaga sinhronizacija (bloki) posamezne denarnice.

DejaVu ::

Maxl je izjavil:

Kje kupiti Đ za $/€?


Pri meni.

papasmrk je izjavil:

Jaz sem obupal nad temi DOGe mining pooli. Celo prejšnjo noč sem krampal z cca 5 Mhs/s in mi plačajo 7000 DOGe.


Mogoče je pool dol pado čez noč. Priporočam ti, da imaš še vsaj kak backup pool nastavljen v cgminerju, ker DOGE poole DDOSajo na polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DejaVu ()

Buggy ::

jaz imam pa na vsake stiri ure, ravno najvecji chunk oznacen kot orphaned coinse ;((

dottor ::

Vprašanje: Kako za vsako kartico nastavim svoje nastavitve? Ker sem ugotovil, da nastavitve ki mi jih je dal nekdo na prejšnji strani dela full zanič in sem dal za ASUS verzijo ampak mi to vgasne eno grafično, ker niso prave nastavitve zanjo, zato me zanima kako vsaki grafični posebej določim nastavitve.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

kot ti je bilo ze povedano, malo se poigravaj z nastavitvami/parametri in preglej/najdi nastavitve za svojo grafo..vse ti verjetno pa tudi ne moremo remotly zrihtati, pa tudi ce se se tako trudimo :8)

Konkretno moj primer....popolnoma iste graficne/cgminer, pa isti konfigi tudi slucajno na treh razlicnih sistemih niso delovali isto ali pa so celo kresali

dottor ::

Ta druga kartica z nastavitvami od 4850 dela kot 4870. Zdej je problem samo še kako nastavit obem karticam da ne delajo s 100% ker zgornja pride v par sekundah na 96°C, spodnja pa na malo pod 80°C. Drugače sem napraskal že malo več kot 600 kovančkih v 4ih utah nekje s povprečjem 50Kh/s ker ni delalo prav. Zdej mi vsaka od kartic dela z 130Kh/s ampak se preveč grejejo. Bratova 7870XT dela 340+Kh/s... Bo treba res čim prej menjat :/
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

Janac ::

Se mi splača rudarit na 7870 XT? (aka 7930)

dottor ::

Sem ugotovu kako nastavljat GPU usage... samo I daš nižje pa je. Na netu piše, da naj bi 7870XT bla zmožna 400Kh/s, bratu dela z nekaj čez 350.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

oba z bratom imata zgleda neke problem s konfigi...meni 7850 dela s 370kHs na intenziteti 18, r9 270x v CF (mosticek povezan) pa 476kHs vsaka oz skupaj avg. 940 kHs outputa, pa sploh se nisem max. clockov iskal.
7870 XT (Tahiti LE) ima 1536 shaderjev za razliko od 7850/7870, ki jih imata 1280, zato bi moral dosegati z nenavito 7870xt vsaj cca. 440 kHs...mal se igrajte in probavajte razlicne konfige, pa bo rezultat zagotovljen.

kar se pa tvojih temp tice pa bo grafa/e delala/e vedno 100% tako da bos moral verjetno to stvar resevati drugace...se pa vprasaj, ce je res smiselno s tem setupom karkol carat. Intel i5 recimo na en core sproducira cca 20 kHs kar znese 80 kHs ob porabi 95W...ena 4870 ti iz vticnice vlece za 130 kHs pa 180W

Buggy ::

mene pa zanima ce se se komu noce do konca sinhronizirati DogeWallet - out of sync (danasnja verzija)...ze dvakrat sem restartal komplet komp pa sync walleta stoji na 99.38% posledicno seveda tudi ni autopaymenta, ceprav v poolu kaze da je bil poslan...kje sem ga pa jaz posral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

dottor ::

Meni se je danes brez problema sinhroniziralo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Buggy ::

meni tudi trikrat danes...zdej zvecer pa stoji na 99.38% verzija .12

7student7 ::

Buggy je izjavil:

meni tudi trikrat danes...zdej zvecer pa stoji na 99.38% verzija .12

A enkripcija dela na ta novi verziji.

Buggy ::

na novi verziji sem ekripcijo tudi naredil in brez problema je trikrat danes naredilo sync, prejnega wallet.dat sploh mel nisem oz. ga nisem podtikal na novo verijo walleta...tako da ne vem kje je problem.
Zdej na drugi masini delam sync in bom podtaknil backupiran wallet.dat, ce bo kaj pomagalo...nisem prevec zadovoljen 8-O

Buggy ::

v logu dobim tole:

InvalidChainFound: WARNING: Displayed transactions may not be correct! You may need to upgrade, or other nodes may need to upgrade.
ERROR: SetBestChain() : Reorganize failed
ERROR: AcceptBlock() : AddToBlockIndex failed
ERROR: ProcessBlock() : AcceptBlock FAILED
received block d570e4df06x0b064182x
Postponing 114 reconnects

naj brisem bazo in se enkrat syncam...je kaksna fora povezana z dinamicnim IP-jem ki se mi menja ali je to kaj na strani poola?
««
2 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108471539 (80270) Jagdpanter
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747126897 (64624) -žiga-
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414140 (12498) mmzzor
»

DURS vam večine dobičkov od bitcoinov ne bo obdavčil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
17645067 (37764) Machete
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7815771 (12803) papasmrk

Več podobnih tem