» »

Xbox One

Xbox One

««
26 / 27
»»

scipascapa ::

Rad bi vzel gamepass, da bi igral igre na PCju....kako?

scipascapa ::

pa to ne moreš verjeti koliko kompliciranja za pofukan gamepass.....microsot account, xbox account...potem vmes nekaj ne dela itd....fak them, gremo na partis piratsko dol snet.

rdecaluc ::

Narediš račun, kupiš xbox gold live za naprimer 12 mesecev (do 36 max), stisneš tm knof "spremeni v xbox game pass ultimate" za 1€ in hello 12(36) mesecev XGPU.

Je pa tko kot za PS, narediš UK račun oz. izbereš katero drugo državo ker Slovenija ni podprta.
Est modus in rebus. ,typos

damirj79 ::

Pa lahko tudi gold live za 12 mesecev spremenil v XGPU za 1€? Mislim, da je meni naračunalo nekaj več..

rdecaluc ::

Lahko. Jst sem kartico za 12 mesecev uporabil skupaj s tem in dobil 12+1mesec ki je v akciji. Lahko pa greš do max. 36 mesecev, ampak le prvič.

Zdej ko mi poteče gledam 3 mesečni ultimate za okrog 23€, kar je še vredu cena.
Est modus in rebus. ,typos

damirj79 ::

Kolko pa je prišlo tebe potem ta konverzija? 12mes GL v 12mes GPU?

rdecaluc ::

47€ ~ te pride 12 mesecev xbox live gold. 1GBP košta GPU, kateri potem pretvori vse v GPU.

To lahko narediš samo prvič ko narediš konverzijo. Lahko pa naložiš do 36 mesecev XLG in ga za 1GBP pretvoriš v GPU.

Lahko pa še mal guglaš. Kokr vem to še vedno deluje.

Lp

Ps. Imam UK račun.
Est modus in rebus. ,typos

Kleemen ::

Kje se trenutno najbolj splača kupiti Xbox one? Nov v trgovini pri nas je že kar ugodno 200eur, nevem pa zakaj na bolhi držijo še tako visoke cene. Rabljenega bi vzel tam okrog 100eur, da lažje preživim karanteno. :D

mtosev ::

V edgu mi je vceraj izbrisalo nekatere fave? Mogoce jih lahko nazaj dobim?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sfaljk ::

Eno vprašanje.
Za sina kupujem gamerske slušalke, katere bo priklopil na xbox one. Rabi pač za pogovarjanje med igranjem Fortnita. Cena naj bi bila med 30 in 40€.
Ampak sedaj pa težava. Nočem se zafrkniti pri nakupu slušalk. Pri xboxu slušalke priklopiš na kontroler preko 3.5 mm vhoda. Kar se pa jaz spominjam slušalk z mikrofonom izpred 20 let, si pa imel 2 bananci za piklop. Eno za zvok (slušalke) in drugo za mikrofon. A je sedaj pri vseh slušalkah z mikrofonom ena bananca (tako kot pri mobitelu) ali so še vedno po dve?

Hvala in lep pozdrav.

b2z25 ::

Je komu že uspelo uredit dostop do EON-a ?

Kleemen ::

Je kje na netu seznam xbox 360 iger ki delajo tudi na xbox one? Zanima me za Mafia 2 če bi delala na Xbox One. Sem mislil kupiti 3ko, ampak jo vsi kritizirajo in pišejo, da je 2ka najboljša, tako da najprej 2ko obrnem. :D

Kleemen ::

https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/bac...

To je to, če se ne motim?

Johnny QJ ::

kje kupujete xbox live gold?

najceneje kar najdem je na gamivo.com za 22 EUR - 6 mesecev

kelme11 ::

Zdravo,

Imam težavo z xboxom (imam tudi microsoft account), saj sem sinu nalagal kodo za 1000 V-bucks na Fortnite, da bi pridobil nekaj skinov. Kodo je sprejelo in nato zahtevalo še podatke, ustavilo pa se je pri poštni stevilki daj naše 4mestne nikakor ni sprejelo... Imam nastavkjeno vse na UK regijo in prav tako je bila koda kupljena za UK regijo na cdkeys.com. prosim za kakršnokoli pomoč.

Lp

Aja, glede za zgornje poste, se mi zdi da je najcenejša izbira game pass ultimate za xbox na cdkeys.com saj pride cca 55eur za celo leto (vključen live gold in game pass).

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kelme11 ()

Andraz1988 ::

kelme11 je izjavil:

Zdravo,

Imam težavo z xboxom (imam tudi microsoft account), saj sem sinu nalagal kodo za 1000 V-bucks na Fortnite, da bi pridobil nekaj skinov. Kodo je sprejelo in nato zahtevalo še podatke, ustavilo pa se je pri poštni stevilki daj naše 4mestne nikakor ni sprejelo... Imam nastavkjeno vse na UK regijo in prav tako je bila koda kupljena za UK regijo na cdkeys.com. prosim za kakršnokoli pomoč.

Lp

Aja, glede za zgornje poste, se mi zdi da je najcenejša izbira game pass ultimate za xbox na cdkeys.com saj pride cca 55eur za celo leto (vključen live gold in game pass).

Lp


poguglaj UK adress ga prepiši in bi moralo delovat.

kelme11 ::

Najlepša hvala za pomoč.

sfaljk ::

Pozdravljeni ljubitelji Microsoftove konzole.
Prosim za pomoč.
Imam Xbox One z naročnino GamePass Ultimate z veljavnostjo do 27.7.2020. Račun je UK. Game Pass je bil aktiviran tako, da je bila redeemana koda za live račun za 1 leto in nato z doplačilom 1 funta nadgrajen na Game Pass Ultimate.

Danes sem za "probo" kupil 1 mesečno naročnino na Xbox Game Pass na cdkeys.com za 3.49 . Kodo sem redeemal po navodilih na njihovi strani, vendar mi javi napako "New customers only. The free trial is for new customers only."

Nekako sem pričakoval, da mi bo veljavnost računa podaljšalo za 1 mesec na 27.8.2020. Na nek podoben način sem v preteklosti nadgradil Xbox Live Gold.

Ima kdo kakšno idejo, kaj bi bilo narobe. Ali je enostavno koda zanič.

LP

Johnny QJ ::

mislim, da bi si moral naredit nov račun z drugim emailom. potem bi dobil 1 mesec. za stare račune pa verjetno ne velja ta akcija

sfaljk ::

Hm. Potem bi mulac izgubil tudi vse dosežke pri igrah verjetno.
Hja, nič je šlo 3.5€.
Hvala za odgovor.

rdecaluc ::

Vzami navadni GamePassUltimate in ne trial verzije. Na cdkeys je okrog 6€ mesec, maš pa tudi druge opcije.

Edit: Na tvojem linku spodaj piše "PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts."

Rabiš pa TOLE

Bodi pozoren da ne piše "trial". Imej v mislih tudi da se karkoli drugega kot pa XboxGamePass Ultimate drugače pretvarjajo meseci v XGPU.

Lp
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

sfaljk ::

Ja sem šele prejle opazil, da piše "PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts.".
In to piše z rdečo.

Našel sem še TOLE.

Vendar se mi zdi, da za tole varianto še vseeno rabiš Xbox Live Gold članarino. Xbox Game Pass in Xbox Live Gold sta združena pod eno naročnino samo v Xbox Game Pass Ultimate.

Naj me kdo popravi, če se motim.

LP

rdecaluc ::

Xbox Live Gold rabiš samo če boš igral prek spleta. Če bi rad sam naročnino na igre je Xbox Game Pass dovolj. Če bi rad vse to plus še na PCju skupaj pa XGPU.
Est modus in rebus. ,typos

sfaljk ::

Za igranje prek spleta rabim za mulčev Fortnite. Sam pa bi do konca obrnil še dve, tri igre na Game Passu. Za nekaj mesecev si bom plačal naronino, pa bo to to.

Hvala in LP.

w4nkst4 ::

saj vseeno lahko unovčiš tisto kodo, naredi si še en account ane...

https://www.microsoft.com/de-de/p/xbox-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

sfaljk ::

Ne bo potrebe. So mi vrnili denar.
Lepo od njih, glede na to da sem si čisto sam kriv.
Lp

Argica ::

XBOX = SMEH

easyrider3 ::

Lep pozdrav in imam vprašanje glede igre X box one a he možno igrat tudi na računalniku ker prav ta igra sploh ni narejena za računalnik ampak za vse druge konzole pa.

rdecaluc ::

Katera igra pa?
Est modus in rebus. ,typos

Cveto ::

Greš na microsoft store in najdeš to igro. Pri vsaki piše spodaj na čem dela.

easyrider3 ::

rdecaluc je izjavil:

Katera igra pa?


Evo gre se za to igro in oba sina sta to igrala na PS3 ko sem ga še imel če ne bo drugače bo treba spet kupit konzolo.

Cars 3: Driven to Win - Xbox One
https://www.google.si/search?q=xbox+gam...

kmegli ::

Načeloma lahko še vedno stream-aš Xbox na PC preko Companion app-a, povežeš kontroler na PC...

easyrider3 ::

Nimam ne X box konzole ne PlayStation zato pa sprašujem ker za računalnik sploh ni bila narejena. Verjetno bom moral kar PlayStation kupit upam da bodo res kaj cene dol padle za črni petek ker drugače so prfukjeno da prodajajo po taki ceni skoraj 400 Eur za PS4 Pro verzija za tak denar že skoraj lahko kupiš PS5 ali XBox Serials X

Cveto ::

Xbox One bi moral dobiti že precej ugodno (manj kot 150 eur).

easyrider3 ::

Cveto je izjavil:

Xbox One bi moral dobiti že precej ugodno (manj kot 150 eur).



Ja pa ne novega

Cveto ::

Novega ne. Se pa je lani dobil že za 166 eur z priloženo igro (ne pri nas) oziroma za 200 z priloženo igro (pri nas).

Zna pa biti veliko rabljenih, če bodo ljudje prehajali novo generacijo. One bo tudi slabše držal ceno kot 360, ker se ga pač ne da piratizirati.

easyrider3 ::

Kaj pa vem vedno sem bolj nagnjen na Playstation kakor da bi imel X box ampak nikoli se ne ve. Sedaj gledam primerjavo med Xbox One X in PS4 Pro in vsepovsod gre skoraj v prid Xbox edino pri igrah kjer naj bi Playstation imel večjo izbiro. Tisto glavno pomembno je tudi to da XBOX ONE X omogoča tole:
Xbox One Backward Compatibility is free and allows you to play select Xbox 360 and Original Xbox games you already own on Xbox One.

Trenutno si dam na seznam Xbox One X in PS4 Pro vprašanje samo novi so kar dragi potem edino rabljeni pridejo v poštev. Kako pa je z igrami a se cene kaj razlikujejo glede teh dveh konzol ali so si podobne.

easyrider3 ::

Kaj pravite ta cena 150 Eur za XBOX ONE 500GB RABLJEN seveda je to serija S ampak ali je orenk razlika med S in X serijo????

rdecaluc ::

Xbox one X je najmočnejša konzola prejšnje generacije. Xbox one S ni slab, sam ni pa tok močn.
Est modus in rebus. ,typos

easyrider3 ::

rdecaluc je izjavil:

Xbox one X je najmočnejša konzola prejšnje generacije. Xbox one S ni slab, sam ni pa tok močn.


ja to vem samo cena je pa spet orenk različna skoraj enkrat toliko med rabljenimi. najcenejša rabljena xbox one x z garancijo in bonom 275 eur na Goblinu a S serija pa enkrat manj celo nova slim izvedba je izpod 200 eur.
https://goblin.si/xbox-one-rabljeno/rab...
https://playgame.si/xbox-konzola/xbox-o...

IL_DIAVOLO ::

Tu mas xbox one x za 200 evrov:

https://www.bolha.com/xbox-one/xbox-one...

kmegli ::

Jaz dam svojega Xbox One 500GB Forza Motosport edition za 100€ (kabli, napajalnik, 1x kontroler- manjši defekt na levi ročki - priložim set za popravilo potreben spajk, polnilna postaja za baterije + 2x baterije deluje samo ena stran, za popraviti + en nedelujoč kontroler/leva ročka ne dela zaradi spajka :) )

scipascapa ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tu mas xbox one x za 200 evrov:

https://www.bolha.com/xbox-one/xbox-one...


PLAYGAME, samo od njega NE.

easyrider3 ::

scipascapa je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tu mas xbox one x za 200 evrov:

https://www.bolha.com/xbox-one/xbox-one...


PLAYGAME, samo od njega NE.


Zakaj pa kakor vem je moj brat včasih pri njemu vzel PS2 in tudi vgraditi dal čip. Bom pa počakal do drugega tedna če bo za black friday kaj cena še padla dol

TOP ::

Kam bi po tvoje ceno lahko še padla nevem eni pričakujete,da bo zastonj ali kaj.

easyrider3 ::

TOP je izjavil:

Kam bi po tvoje ceno lahko še padla nevem eni pričakujete,da bo zastonj ali kaj.


Pa nekateri so omenili da bi PS4 lahko padel do 200 Eur na black friday in Xbox bi lahko potlej tudi kaj spustili . Bomo videli kaj bo čez par dni. Saj če pa pogledam za Xbox One S stane manj kot 200 Eur novi in mogoče bi tudi bilo dovolj samo kaj ko vemo,da je Xbox One X serija močnejša ampak skoraj enkrat toliko dražja kar je preveč dali bi ceno okrog 300 eur-zakaj ne. Zdaj kupiti rabljeni Xbox One X ali novega serijo S mislim da bi vzel kar novi S sploh ker nismo gamerji ampak kdaj pa kdaj bi kdo zaigral seveda sploh mala dva sinova.

IL_DIAVOLO ::

Odločitev je padla.

Nove generacije še lep čas ne bo in tudi ko bo, se bo večinoma igralo starejše igre, zato bom vzel rabljeno najmočnejšo xbox one x. Kaj naj gledam na ebayu, preowned ali refurbished? Tu je še potem posebna podkategorija certified ali seller refurbished.

Po mojem najboljše, da gledam certified.

Ta je videti like new:

https://www.ebay.com/itm/Xbox-One-X-1TB...

jimyboy ::

Zaka pa nebi vzel Xbox Series S je nova generacija konzole za 300 EUR ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

IL_DIAVOLO ::

Je že na poti.

Xbox one x je boljša od series s. Na series x se mi ne da čakat.

Tnx tho

easyrider3 ::

Koliko te bo stal Xbox one X
««
26 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36271926 (1243) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021705 (693) Magic1
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517407 (14371) kevin55
»

Xbox "ONE" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
12532661 (22094) greeenmaster

Več podobnih tem