» »

Xbox One

Xbox One

««
23 / 27
»»

w4nkst4 ::

sfaljk ::

Pozdravljeni.

Namen imam kupiti rabljen Xbox One S 1TB z garancijo do konca leta. V glavnem je glih toliko cenejš, da si lahko za razliko kupim še 1 letno naročnino na Live Gold račun. Zanima me ali je kaj na kar moram paziti. Konzola naj bi bila samo sprobana. Zanima me, da ni kakšna fora, da jo je kdo že prej aktiviral in kaj nastavil po svoje in sedaj je tako kot je. (ja vem, kar se konzol tiče, sploh pa Xboxa nimam pojma).

Hvala in LP

kitl76 ::

Nič ne mora biti narobe lahko mirno kupiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

sfaljk ::

Super hvala.

Zdaj pa mal guglam in vidim, da gre pri XO za manjšo znanost glede ustvarjanja računa.

Če sem prav razumel, je najbolje da si za konzolo ustvarim nov račun (najbolje na kompu) in izberem UK. Kje pa potem kupim live gold kartico? A jo lahko kar v trgovini Goblin. Špile bi po večini kupoval rabljene v fizični obliki. Najprej pa rabim fortnite za mulca. Za to je menda dovolj že live gold?

kitl76 ::

Ni znanost na PS4 je ista fora. Kupiš ga direktno v store-u na X1 ali pa na kaki internetni strani digitalno kodo, ki je namenjena UK.

kitl76 ::

Najbolj smešno mi pa je ko Microsoft oglašuje revolucijo s Xbox One S All-Digital Edition. Ven so vzel blue ray predvajalnik in mislijo, da so odkrili ameriko:)) V bistvu so zadevo samo oklestili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

opeter ::

Je pa naprava definitivno tišja v primerjavi s prejšnjo generacijo. :D

Hec bi bil, če bi tudi Sony naslednje leto najavil, da so se premislili in pri PS5 ne bo več ploščkov ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

scipascapa ::

pa še cena je previsoka.

če to sony naredi, sem jaz zaključil z konzolo.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 - E3 2019 - Announce Trailer

rdecaluc ::

Ogromno špilov, nov elite kontroler, game pass ultimate - kjer dobiš xbox in PC game pass + gold skupaj (če zdle pretvoriš dobiš vse 3 za 1 leto za 1€ :D)
Est modus in rebus. ,typos

oo7 ::

Mislim, da bodo zdaj predstavili nov Xbox.

rdecaluc ::

Projekt "Scarlet", ZEN2 + Navi, 4x močnejši kot XboneX. Holiday 2020 :P
Est modus in rebus. ,typos

renofkinja ::

haha tehnologija dones lih da 4k poganja tip v videu omenja 8k...

VANR ::

Pozna kdo kako opcijo, da bi kupil Game Pass za PC v Sloveniji?

Daliborg ::

oo7 je izjavil:

Mislim, da bodo zdaj predstavili nov Xbox.

jup
https://www.theverge.com/2019/6/9/18656...
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

rdecaluc ::

@VANR: pomoje je najboljše da narediš UK račun oz. kaj podobnega.
Est modus in rebus. ,typos

VANR ::

@rdecaluc - se pravi, si spremenim regijo accounta na UK in potem kupim gift card, ki je namenjen za UK?

rdecaluc ::

Ker pri nas še ni podprt in ker majo pri UK tud velik akcij si narediš UK račun že od začetka. Ne vem kaj se zgodi če si samo spremeniš regijo
Est modus in rebus. ,typos

VANR ::

https://www.cdkeys.com/microsoft-gift-c...

Torej ta koda bi morala delovati na UK računu?

rdecaluc ::

Trenutno se ti najbolj splača tole.

XBOX Game pass ultimate

Dobiš game pass za pc/xbox/gold vse za 1 funt.

Edit:moral bi delat. Lp
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

VANR ::

Sej to bi rad kupil. Samo ne morem uporabit MasterCard, ker je zaklenjeno na UK region (če grem pod "add a way to pay"). Zato sem pač razmišljal, če si nabavim nek gift card, da tako naložim denar na MS račun in nato s tem plačam.

rdecaluc ::

Če maš slovenski račun pomoje ne bi delala UK kartica:8)
Est modus in rebus. ,typos

VANR ::

Ne, imam UK račun. Samo imam slovensko kreditno kartico :D To je problem. Sem kontaktiral MS support, pa so mi napisali, da je račun zdej UK, ko sem spremenil regijo. In so tudi napisali, da je to legit način, da lahko uporabljaš Game Pass.

Zdej moram sam še najti najboljši način, da lahko dejansko plačam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VANR ()

rdecaluc ::

Jst uporabljam PayPal. Dela vse bp.
Est modus in rebus. ,typos

VANR ::

Hm... mi je uspešno uspelo plačati za naročnino, ampak mi nekak ne pusti špilati iger? V app sem prijavljen s pravim računom, ker mi pod nastavitvami accounta piše, da sem kupil XBOX Game Pass Ultimate. Ampak, ko kliknem "Play with game pass", me pa vrže spet tja, ko moraš plačati (kot da ga nimam). Je treba še kje v appu nastaviti, da si v UK?

kitl76 ::

Meni je še januarja na uk računu vse delovalo bp. Zdaj pa ne vem, ker imam ps4 ampak kolega ima še vedno xbox-a pa njemu tudi še deluje.

VANR ::

Sej lahko, da na XBOX-u deluje. Samo mene zanima za PC.

kitl76 ::

gmae pass za PC pa pride mislim da julija. Za enkrat še ne deluje.

VANR ::

Deluje, deluje. Sem kontaktiral MS-ov support, pa sva dokaj hitro rešila problem. Fora je, da imaš na Windows-ih "Gaming" account in "Store" account (po defaultu je to tisti, s katerim si prijavljen v Windowse). Jaz sem subscription kupil z Gaming accountom.
Torej, če se še komu to naredi, greš pod nastavitve on MS Store in se prijaviš notri z Gaming accountom. To je načeloma to. Zadeva deluje. Mi je pa še povedal(a?), da imajo opcijo, da share-aš te igre z drugim accountom, tako da greš pod MS Store, klikneš na ... (zraven ikonice od userja) in vklopiš "Dovoljenja za uporabo brez povezave s spletom". Tako, da lahko špilaš tudi preko default Windows accounta.

^če bo še kdo imel kake težave :)

Metro Exodus se že downloada :D

kitl76 ::

Hvala nisem vedel.

grandioso74 ::

Uuu

VANR je izjavil:

Ne, imam UK račun. Samo imam slovensko kreditno kartico :D To je problem. Sem kontaktiral MS support, pa so mi napisali, da je račun zdej UK, ko sem spremenil regijo. In so tudi napisali, da je to legit način, da lahko uporabljaš Game Pass.

Zdej moram sam še najti najboljši način, da lahko dejansko plačam :D

Ni problem, imam deu account in dela bp, tudi na pcju.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

axl13_27 ::

Pozdravljeni
Ne vem ali pišem v pravo temo ampak se mi zdi najbolj aktivna, aktualna.

Odločam se med xbox in PS ...
Na konzoli igram predvsem FIFO, NHL, kakšno dirkanje, kakšno streljanje ...

Rad bi tudi čimbolj enostavneje in najceneje igral preko neta (Fifa, Nhl ...)
In pa preko zunanjega diska pogledal kakšen film, slike ...

Katera konzola bi bila dobra izbira glede na potrebe? :)

Hvala

PH03N1X ::

Xbox one S

axl13_27 ::

Ali tega ki je brez BR enote?
Kako pa je z igrami? Je potrebno vsako leto (fifa, nhl...) kupiti novo ali obstaja kakšen “odklep” teh konzol oziroma kakšna poceni online zadeva?

IcyFox ::

Odklep obstaja samo za Playstation. Vzemi brez BR enote, če imaš namen igre kupovati preko spleta, ti pa v tem primeru predlagam, da vzameš večjo kapaciteto diska...

axl13_27 ::

Aha odklep je samo za PS... no če je brez enote je verjetno preko spleta edina moznost?!

Je preko spleta cena ista (cca 60€) recimo za FIFO, NHL, ... ker potem bi se bolj nagibal k “odklenjenem PS-ju...

Kako pa je z igranjem preko spleta? PS (tudi odklenjen) in xbox?

IcyFox ::

Na spletu se ti splača kupovati kode na različnih straneh (ala G2A) in so precej cenejše, igral boš lahko preko spleta. Z odklenjenim PS ne moreš igrati prek spleta

Cveto ::

Xbox One S je predvsem veliko cenejši. V času kakšnih popustov se zadeva dobi že za cca 160 eur. Jaz bi sicer vseeno raje vzel verzijo z DVD pogonom, ker lahko s tem koristiš tudi rabljene ali starejše (od xbox360) igre, ki se jih dobi res poceni.

Igre se načeloma dobijo dokaj poceni na cdkeys ali kakšni podobni strani, če pa bi rad veliko različnih (novih) iger, lahko pa za mesečno naročnino vzameš "gold" naročnino in lahko v času, ko jo plačuješ, igraš vse te igre. Multplayer je plačljiv (pri ps in xone), je pa možno vzeti nekaj cenejšo kombinirano naročnino, za mislim da 15 dolarjev na mesec in dobiš za to kup iger, multiplayer in razne ugodnosti.

Odklepa za te konzole (ne PS ne XONE) kakor vem ni, pa tudi če bi bil, potem ni multiplayerja.

Jaz sem vzel Xone zaradi Forze, ter zato, ker lahko nekatere igre fajn kombiniram z PC-jem.

axl13_27 ::

Se pravi če hočem igrati preko spleta moram v vsakem primeru mesečno nekaj prispevati?

Kar se tiče iger FIFA, NHL, FORZA, kakšna multiplayer (RIO) varianta, FAR CRY... v tem smislu pač ...

Se pravi se te igre naceloma da dobiti za manj kot 50€?

PH03N1X ::

če ne kupuješ pri nas, potem ja, za f2p igre ti ni treba plačevati naročnine (vsaj za ps4 ne, kjer igram world of tanks brez kakršne koli naročnine
Odklepa za te konzole (ne PS ne XONE) kakor vem ni, pa tudi če bi bil, potem ni multiplayerja.
Za ps4 je jailbreak za starejše verzije pod določeno fw verzijo.
Mimogrede sta 2 verziji X1S od katerih res ena nima BR pogona
Jaz bi sicer vseeno raje vzel verzijo z DVD pogonom, ker lahko s tem koristiš tudi rabljene ali starejše (od xbox360) igre, ki se jih dobi res poceni.
To velja za veliko (popularnih) iger, ampak vseh ni podprtih in pred časom so ustavili ta "proces" , da se lahko koncetrirajo na backwards compatibility za naslednji box

kitl76 ::

Namestil PC verzijo xbox game pass-a pa imam problem z jezikom po defaukt-u mi kaže arabski jezik pa se ne znam dokopat do angleškega morda kdo ve rešitev.

axl13_27 ::

če ne kupuješ pri nas, potem ja, za f2p igre ti ni treba plačevati naročnine (vsaj za ps4 ne, kjer igram world of tanks brez kakršne koli naročnine


Se pravi za FIFO, NHL, če bi želel preko neta ni treba placati nič? Katere so še f2p igre?:) kaksen primer še prosim, lih ne poznam prevec :)


Se pravi potem boljša varianta xbox kot PS za potrebe, ki jih imam...

Kako je pa potem z nakupi? Če bi želel imeti FIFO najcenejšo, kje je najbolje kupovati? :)


Hvala, mal sem za časom :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: axl13_27 ()

PH03N1X ::

fifa pa nhl ziher niso free to play.https://www.androidcentral.com/best-pla... primeri f2p iger

PH03N1X ::

če ti je pač vseeno za ekskluzive vzemi pač najcenejšo novo konzolo. jaz kupujem iger 99% v UK, prihajajo pa slovenski trgovci počasi k pameti, da hitreje spuščajo cene kot prej...nekaj nakupov pa je tudi preko xbox storea, predvsem play anywhere iger, ki jih lahko tudi istočasno z drugim accountom igraš na pcju

quadro933 ::

zdravo. Ima kdo mogoče konzolo One slim ter Kinect? Baje je treba dokupit en adapter za priklop, ki pa je precej drag. Sm pa najdu kopije na Aliexpressu za cca 15-20 eurov.Ima kdo kakšne izkušnje s tem?

lp

damirj79 ::

Jaz imam, kupil sem tega kitajskega, sicer ni bil ravno tako poceni, izgleda skoraj kot original, deluje pa BP. Finta je tako samo, da pripelješ 12V napajanje na kinect sensor, lahko si ga tudi doma narediš.

axl13_27 ::

Linka za primer f2p iger ne odpre oz. ne odpre pravilno :)

Katera je najbolsa stran za nakup iger?


Moti me edino ker je treba placat da lahko igras prek neta, ker na racunalniku ni treba :) ne vem zakaj to ...

Machete ::

Vprašaj mamo zakja ne dela zastonj in zakaj zahteva plačo vsak mesec.

axl13_27 je izjavil:


Moti me edino ker je treba placat da lahko igras prek neta, ker na racunalniku ni treba :) ne vem zakaj to ...


Vprašaj mamo zakaj ne dela zastonj in zakaj zahteva plačo vsak mesec.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: axl13_27 ()

quadro933 ::

zdravo.

Ali Xbox Live dela v Sloveniji? Nekej sm bral, da moraš ustvarit račun v tujini?

Hvala.

quadro933 ::

Kaj pa z Gamepassom? So kakšne težave pri nakupih?
««
23 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36271960 (1277) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021718 (706) Magic1
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517412 (14376) kevin55
»

Xbox "ONE" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
12532675 (22108) greeenmaster

Več podobnih tem