» »

Xbox One

Xbox One

««
24 / 27
»»

quadro933 ::

Sm zdele najdu, da je treba vpisat UK naslov, da zadeva sploh dela. Klinc gleda, mal sm že prestar, da se bom s temi stvarmi zafrkaval...

A je mogoče, da ima xbox tako malo podpore v Slo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

kitl76 ::

Je sploh nima prav tako PS4 tudi ne.

PH03N1X ::

smo pač bogu za hrbtom

wired ::

kitl76 je izjavil:

Je sploh nima prav tako PS4 tudi ne.

Kaj s tem misliš? SLO je uradno podprta v PS4, ne rabimo delati nobenih obvozov kot pri Xbox..

kitl76 ::

Veš, da ti po resnici ne vem povedat samo to vem ko sem kupil PS4 so mi svetovali, da si naredim UK account.

quadro933 ::

Zdravo.

Če povzamem, na XBOX - u GamePass in XBOX live delata, če vpišeš UK naslov? Nikjer ne dobim nekih konkretnih informacij. Na Goblinu so rekli, da folk uporablja UK account samo zaradi raznih akcij??? Da pa drugač dela vse normalno s SLO accountom?

Na Playstation pa ni potrebno delati ovinkov?

kitl76 ::

Jaz do sedaj sem imel tako na xbox-u kot na ps UK račun tako so mi vedno svetovali zakaj pa ne vem.

Gregex ::

kitl76 je izjavil:

Veš, da ti po resnici ne vem povedat samo to vem ko sem kupil PS4 so mi svetovali, da si naredim UK account.


Zakaj potem nekaj v prazno, če sploh nimaš pojma. Zakaj so ti svetovali uk račun vedo samo oni. Jaz ti svetujem US račun.

Kekec ::

V bistvu je edini problem nakup iger preko xboxa, ker ne prime tvoja kartica. Vsaj pri meni je tako, jaz sem se nekaj časa posluževal trika da sem jih kupoval nato preko računalnika na xbox storu s tem d asem uporabljal VPN naprimer v Operi je že vgrajen. Ampak zdaj pa tudi to ne dela več že nekaj časa, tako da zdaj enostavno kupim gift kartice jo naložim v xbox in potem kupim špil. Kupujem jih ponavadi na g2a. Tam tudi kupujem xbox gold naročnino.

Če pozna kdo kakšen boljši način se priporočam za nasvet.

Račun imam pa na ameriški naslov.

Gregex ::

Kekec je izjavil:

V bistvu je edini problem nakup iger preko xboxa, ker ne prime tvoja kartica. Vsaj pri meni je tako, jaz sem se nekaj časa posluževal trika da sem jih kupoval nato preko računalnika na xbox storu s tem d asem uporabljal VPN naprimer v Operi je že vgrajen. Ampak zdaj pa tudi to ne dela več že nekaj časa, tako da zdaj enostavno kupim gift kartice jo naložim v xbox in potem kupim špil. Kupujem jih ponavadi na g2a. Tam tudi kupujem xbox gold naročnino.

Če pozna kdo kakšen boljši način se priporočam za nasvet.

Račun imam pa na ameriški naslov.


Jaz delam enako na ps4, to ti edino ostane na tujih računih, pa še ceneje te pride, ker so gift cards na določenih straneh pod ceno.

axl13_27 ::

V čem je razlika med xbox one S z enoto in brez enote?

PH03N1X ::

Enota in cena iger. S storea so po navadi dražje.:))

rdecaluc ::

S tisto z enoto lahko gledaš še blueray filme ane :D.

Sicer pa če imaš XGP/Live so tudi cene v storu dosti spodobne, akcije so tudi pogoste.
Est modus in rebus. ,typos

grandioso74 ::

Kekec je izjavil:

V bistvu je edini problem nakup iger preko xboxa, ker ne prime tvoja kartica. Vsaj pri meni je tako, jaz sem se nekaj časa posluževal trika da sem jih kupoval nato preko računalnika na xbox storu s tem d asem uporabljal VPN naprimer v Operi je že vgrajen. Ampak zdaj pa tudi to ne dela več že nekaj časa, tako da zdaj enostavno kupim gift kartice jo naložim v xbox in potem kupim špil. Kupujem jih ponavadi na g2a. Tam tudi kupujem xbox gold naročnino.

Če pozna kdo kakšen boljši način se priporočam za nasvet.

Račun imam pa na ameriški naslov.

Kk mora delati saj redno kupujem na storeu in vsak mesec live gold za6,99, tak, da to o karticah ne bo drzalo.

rdecaluc je izjavil:

S tisto z enoto lahko gledaš še blueray filme ane :D.

Sicer pa če imaš XGP/Live so tudi cene v storu dosti spodobne, akcije so tudi pogoste.

Bolj slabo, ps store v tem segmentu krepko prehiti xbox store, retejli so se zanx the best option.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

grandioso74 ::

grandioso74 je izjavil:

Kekec je izjavil:

V bistvu je edini problem nakup iger preko xboxa, ker ne prime tvoja kartica. Vsaj pri meni je tako, jaz sem se nekaj časa posluževal trika da sem jih kupoval nato preko računalnika na xbox storu s tem d asem uporabljal VPN naprimer v Operi je že vgrajen. Ampak zdaj pa tudi to ne dela več že nekaj časa, tako da zdaj enostavno kupim gift kartice jo naložim v xbox in potem kupim špil. Kupujem jih ponavadi na g2a. Tam tudi kupujem xbox gold naročnino.

Če pozna kdo kakšen boljši način se priporočam za nasvet.

Račun imam pa na ameriški naslov.

Kk mora delati saj redno kupujem na storeu in vsak mesec live gold za6,99, tak, da to o karticah ne bo drzalo.

rdecaluc je izjavil:

S tisto z enoto lahko gledaš še blueray filme ane :D.

Sicer pa če imaš XGP/Live so tudi cene v storu dosti spodobne, akcije so tudi pogoste.

Bolj slabo, ps store v tem segmentu krepko prehiti xbox store, retejli so se zanx the best option.

Tudi xgp se nima takega izbora, ki bi opravicil 12,99 ojrov mesecne narocnine.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Ghost007 ::

Verjetno je tudi odvisno ok karte oz banke. Tudi moja ne prime več v xboxu. Vcasih sem EA naročnino plačeval z njo. Zdaj pa nek error javla.

Contact us at Microsoft support
We're having trouble processing your payment and we'd like to get it sorted out.

axl13_27 ::

Kako pa je z varianto "kinect"... microsoft (xbox) je ukinil kinect zadevo ...
kako pa je s sony-jem? Kaj konkretnega ali je bolj tako tako ...?

opeter ::

Ta oblika mahanja je šla na smetišče zgodovine (skupaj z Wii in PS3 Move variant). Če hočeš mahati, si priskbi kakšen VR-komplet.

Uradnega VR na aktualni generaciji Xboxa NI, saj so razvoj Xbox VR ustavili.

Is there Xbox VR? | Is Xbox One VR coming?
https://www.gamerevolution.com/guides/5...

So pa določeni izdelki drugih, ki naj bi delovali.

4 VR Headsets that work with Xbox One
http://www.incrediblelab.com/4-vr-heads...

Ali pa preveri PS4 in njihov PlayStation VR.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kitl76 ::

Ja res je kineckt sem imel 5 let nazaj pa to ni to. Zdaj imam VR od Sonya je pa top zadeva.

quadro933 ::

Ok. Če imam ustvarjen XBOX račun s SLO podatki. Kupim na Microsoft Store XBOX gift card. ALi lahko ta Gift card ponucam za nakup GamePass naročnine?

lp

axl13_27 ::

Eno vprasanje, najbrz trapasto :)

Če vzamem xbox live gold ... katere igre so preko tega na voljo (for free) ali za veliko ugodnejso ceno?

Ali sta FIFA, NHL ... tudi v tem "paketu" ali jo je treba kupiti po redni ceni?! Ali obstaja kakšna "bližnjica" ali karkoli za cenejšo varianto omenjenih dveh?!


Ali se opazi razliko ali karkoli če bi vzel PS4, XBOX ONE, ali XBOX ONE S? (Razen cene :) ) Glede na to da bi uporabljal za gledanje filmov (preko zunanjega diska) in bolj za igranje iger kot so NHL, FIFA, Forza, Doom, Far Cry, Rio, ...

Hvala

PH03N1X ::

1.odstavek) "free" igre dobiš 4 na mesec (dve za xbox one in dve za x360-ja x360 igre (ne vse) lahko igraš na x1) in jih imaš dokler plačuješ naročnino, čez mesec pa imaš "brezplačne dneve, bolj vikende" -je zdaj- in maš tudi na voljo določene igre. z gold naročnino so tudi popusti -odvisno od igre
2. odstavek) ea ima v ta namen svoj "ea access", ki je ločena naročnina je pa imo brezveze, ker sem ea igre ceneje dobil brez ea access+nakup tam.
3. xbox ima boljši media player kot ps4

axl13_27 ::

Hvala.

Kje pa dobiti cenejse ea igre?

Je kje cenejsi mesecni, 3- mesecni, letni dostop do golda?

PH03N1X ::

ebay, amazon, cdkeys, g2a,...

grandioso74 ::

axl13_27 je izjavil:

Hvala.

Kje pa dobiti cenejse ea igre?

Je kje cenejsi mesecni, 3- mesecni, letni dostop do golda?

Ea access
Človek je sam svoj največji sovražnik.

quadro933 ::

quadro933 je izjavil:

Ok. Če imam ustvarjen XBOX račun s SLO podatki. Kupim na Microsoft Store XBOX gift card. ALi lahko ta Gift card ponucam za nakup GamePass naročnine?

lp


Vprašanje ni več aktualno. Kupil sem ps4.

Lp

axl13_27 ::

Ali je glede interneta, podprtostjo itd. Bolje Xbox ali PS? :)

crnceu ::

ojla!
jaz imam pa en problem pri xbox-u.. kontroler zgubi signal z konzolo.. kako resit problem? zamenjal ze kontroler pa se vedno isto..
hvala!

rdecaluc ::

Baterije so napolnjene?
Est modus in rebus. ,typos

PH03N1X ::

axl13_27 je izjavil:

Ali je glede interneta, podprtostjo itd. Bolje Xbox ali PS? :)

daj kupi si že enkrat nekaj pa ne teži, podprtost za slo (na ps4 je boljša) je slaba na obeb platformah, si boš v obeh primerih moral urediti tuj račun(us,uk,de,...) in preko raznih čarovnij (razjasnjene malo nazaj) kupovati igre.

ontopic
sicer roaster free GWG iger za avgust je Castlevania Lords of Shadows, Gears of War 4, Forza 6 in Torchlight

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PH03N1X ()

quadro933 ::

Kolikor sem jaz raziskoval podpore za XBOX v Sloveniji NI.

Podpora za PS v Sloveniji JE, in to CELOTNA. NI potrebe po tujih računih itd. Kupovanje iger preko PS store je enostavno, klikneš, plačaš, downloadaš. Konec.

Sem kupil PS4 ravno zaradi tega, ker se mi ne da ukvarjat z ovinkarjenjem...

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: quadro933 ()

crnceu ::

rdecaluc je izjavil:

Baterije so napolnjene?


so ja.. lovi le 1m od konzole kar je pa vec se pa zgubi signal

rdecaluc ::

Lahko poskusiš še update firmwara kontrolerja če ga slučajno potrebuje.
Est modus in rebus. ,typos

overload ::

Priklopi kontroler na kabel, kabel pa vključi v USB od XBOXa pa bo delalo.

PH03N1X ::

quadro933 je izjavil:

Kolikor sem jaz raziskoval podpore za XBOX v Sloveniji NI.

Podpora za PS v Sloveniji JE, in to CELOTNA. NI potrebe po tujih računih itd. Kupovanje iger preko PS store je enostavno, klikneš, plačaš, downloadaš. Konec.

Sem kupil PS4 ravno zaradi tega, ker se mi ne da ukvarjat z ovinkarjenjem...

lp

Bistveno več imaš od UK, USA in DE ps storea, tudi na prejšnji generaciji ko so še demoti bili v modi. edino 1x pa se spomnim, da je slo ps store dobil en demo prej, je pa tudi to to.

sfaljk ::

Kekec je izjavil:

V bistvu je edini problem nakup iger preko xboxa, ker ne prime tvoja kartica. Vsaj pri meni je tako, jaz sem se nekaj časa posluževal trika da sem jih kupoval nato preko računalnika na xbox storu s tem d asem uporabljal VPN naprimer v Operi je že vgrajen. Ampak zdaj pa tudi to ne dela več že nekaj časa, tako da zdaj enostavno kupim gift kartice jo naložim v xbox in potem kupim špil. Kupujem jih ponavadi na g2a. Tam tudi kupujem xbox gold naročnino.

Če pozna kdo kakšen boljši način se priporočam za nasvet.

Račun imam pa na ameriški naslov.


Eno vprašanje.

Po 3 mesecih mi je pretekla naročnina za Game Pass po promocijski ceni 1€. Naročnino sem prekinil. Zanimajo me najbolj sveže informacije kje in kako kupit naročnino. Malo "cvikam" glede zgornje informacije, da bi kupil ne cdkeys.com in mi potem nebi prijelo vnašanje (redeemanje) kode preko VPNja. Račun je UK. Pred cca 4 meseci je zgoraj omenjeni postopek deloval.

Prosim za nasvet.

kitl76 ::

Dela preverjeno kolega jo je prav tam vzel. Pa tudi, če ti ne bi delovalo ti vrnejo denar to so ga pa meni ko sem za x1 pri njih kupil RDR 1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

grandioso74 ::

Uu

sfaljk je izjavil:

Kekec je izjavil:

V bistvu je edini problem nakup iger preko xboxa, ker ne prime tvoja kartica. Vsaj pri meni je tako, jaz sem se nekaj časa posluževal trika da sem jih kupoval nato preko računalnika na xbox storu s tem d asem uporabljal VPN naprimer v Operi je že vgrajen. Ampak zdaj pa tudi to ne dela več že nekaj časa, tako da zdaj enostavno kupim gift kartice jo naložim v xbox in potem kupim špil. Kupujem jih ponavadi na g2a. Tam tudi kupujem xbox gold naročnino.

Če pozna kdo kakšen boljši način se priporočam za nasvet.

Račun imam pa na ameriški naslov.


Eno vprašanje.

Po 3 mesecih mi je pretekla naročnina za Game Pass po promocijski ceni 1EUR. Naročnino sem prekinil. Zanimajo me najbolj sveže informacije kje in kako kupit naročnino. Malo "cvikam" glede zgornje informacije, da bi kupil ne cdkeys.com in mi potem nebi prijelo vnašanje (redeemanje) kode preko VPNja. Račun je UK. Pred cca 4 meseci je zgoraj omenjeni postopek deloval.

Prosim za nasvet.
Izgleda da sem v sloveniji edini, kateremu deluje kreditna kartica, brez kreiranja vpnjev, pa se ne vem cesa. Mogoce sem postal telepat pa tega niti nisem ugotovil. Zanimivo.......kupi gp za uk racun in to je, ne problematiziraj enostavnih stvari.......
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

rdecaluc ::

Med dela vse normalno prek paypala in gor vezane naše kreditne kartice.
Est modus in rebus. ,typos

sfaljk ::

OK

Hvala za odgovore.

Kekec ::

Kje se kaj zadnje čase splača kupiti Live gold za 12 mesecev?

rdecaluc ::

Cdkeys jo ima za okrog 40€
Est modus in rebus. ,typos

axl13_27 ::

Na strani g2a za Fifo 20 mi ni jasno tole ... Buy origin game key ... (FIFA 20 Ultimate Edition Origin Key GLOBAL 41.99€)
kaj to pomeni? Da igro preneseš na disk ali kako? Ker to je veliko cenejsa varianta...

Kekec ::

Ja ko boš vnesel kodo, ti jo po preneslo na xbox.

axl13_27 ::

Ultimate edition je pri nas cca 90-100€, tukaj 42€... kar dosti ceneje :)

PH03N1X ::

GoldXbox One
Hitman: The Complete First Season (September 1-30)
We Were Here (September 16-October 15)
Xbox 360 (compatible with Xbox One)
Earth Defense Force 2025 (September 1-15)
Tekken Tag Tournament 2 (September 16-30)

axl13_27 ::

axl13_27 je izjavil:

Ultimate edition je pri nas cca 90-100€, tukaj 42€... kar dosti ceneje :)
.
Na EA access vrjetn ni tok cenejse ...

scipascapa ::

Sinaloa ::

Tudi sam imam acc. ustvarjen na SLO naslovu in normalno kupujem igre preko PS Store. Je kdaj v prihodnosti (večja izbira iger, demo, itd.) možno spremenit na obstoječem accju. regijo npr. UK,DE,IT.?

Kekec ::

PS store?
««
24 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36271494 (811) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021515 (503) Magic1
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517300 (14264) kevin55
»

Xbox "ONE" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
12532526 (21959) greeenmaster

Več podobnih tem