» »

Xbox One

Xbox One

««
6 / 27
»»

kratos ::

Kdo ve, je Italijanska igra (torej ovitek je spisan v italijanščini) za xbox one v Angleščini ? torej ima možnost angleškega jezika ?

opeter ::

kratos je izjavil:

Kdo ve, je Italijanska igra (torej ovitek je spisan v italijanščini) za xbox one v Angleščini ? torej ima možnost angleškega jezika ?


Obstaja možnost. Ni pa to 100%.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kratos ::

Kaj to pomeni ? kje piše da je ali kaj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

kitl76 ::

Jaz imam vse igre iz Italije pa so ovitki v italjanščini igre pa so normalno v angleščini tako, da 100% je angleška.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

opeter ::

Po pravici povedano, ne vem.
Nekoč so na ovitkih označevali, v katerem jezikih se lahko zadeve igrajo. Recimo:



Kako je pri teh novejših konzolah, pa bogsigavedi.

Če pa kupiš igro preko Xbox Store, pa je načeloma jezik po novem zaklenjen na regijo, kjer kupiš. Torej, če kupiš v nemške Xbox Live Store-u, bo igra nemška in je ne moreš nastavit na drug jezik. Več o tem tukaj:
http://www.neogaf.com/forum/showthread....
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kratos ::

Hvala za informacije! evo potrjujem, Italijanska igra ima angleški jezik v celoti ko sem jo nasnel tako da verjetno lahko igra pride iz kjerkoli in sistem ti bo inštaliral jezik ki ga imaš na konzoli, top zadeva :)

kitl76 ::

Kje si pa to nabavil?

kratos ::

Prek neta novo vendar nisem bil pozoren na jezik.
@Janny76 si se že naveličal GTA 5 ? bi se ga rad znebil ? :D


edit: Forza Horizon 2 fast & furious DLC je do 10.4 free, tako da hitro potegnt dol saj je standalone verzija in ne potrebuješ celega špila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

kitl76 ::

Mah kje prav zanalašč ga počas igram, ker je bomba špil. :) Je tolk dober, da bom šel potem še enkrat.

Pesimist ::

sem dal downloadat fast and furious, nisem vedo da je standalone.

kratos ::

@janny76 vem, sem ga že preigral res top od top, tako bi mogl vse špile spendenat. Počakal bom še par mesecev da se serverji zrihtajo in ga potem še enkrat nabavil ker zdaj nima smisla kupvat, razen za singleplayer.

@Pesimist, ja standalone je, vendar pa maš tam okoli 1/4 odklenjenega ozemlja v primerjavi z celo igro.

kitl76 ::

Ja online se preveč čaka v lobijih mi ne potegne za enkrat.

Fast and furious sem pa v petek dol potegnil pa mi je všeč tako, da sem zdaj naročil Horizon 2.

kratos ::

Forza horizon 2 mi je najbolša dirkačina od vseh ki sem jih igral(še celo boljša od NFS: underground 2), in nisem nek entuziast nad dirkačinami ampak kapo dol pred forzo, ker dela take dirkačine da trga gate.

Pa ne pozabi uporabljat Anna GPS - če imaš kinect seveda, čez celo igro ti nebo potrebno niti enkrat mape odpret pa iskat lokacije za evente, ker ti vse stori prek glasovnih ukazov (ena boljših implementacij kinecta v igro).

Pesimist ::

nah se mi sploh ne dopade ta forza. Zgleda sem preveč gta5 špilal, ker pred tem se mi pa ravno ta vozni model v primerjavi z forzo 5 ni dopado.
Bom kar ostal na GTA5 za online dirke na gamepadu, čeprav najraje survival špilam. Loading časi so pa res hudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kitl76 ::

Ja imam kinect :) Drugače pa res tale GTA5 res trga gate kaj vse se bi dalo narediti na temu engine-u in temu open world map skoraj vse igre. Škoda res, ker ni takih iger več.

oo7 ::

Halo 5 Guardians - Master Chief Trailer

veqlargh ::

Upam, da bodo Mass Effect faceliftal in izdal kot tale Halo. In komaj čakam na petko.

kitl76 ::

A tole šele oktobra izide, če prav vidim?

Pesimist ::

mass effekt bo remejkan za konzole? drugac grem na pc replayat, samo 1ko sem

opeter ::

Pesimist je izjavil:

mass effekt bo remejkan za konzole? drugac grem na pc replayat, samo 1ko sem


Za najnovejše misliš? Ker drugače so ME Trilogy izdali na DVD-jih (PC in Xbox360) oz. BR (PS3) nekaj časa nazaj. Sicer pa, vse je možno, ko je potencialni zaslužek pred očmi založb.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

veqlargh ::

Ja, tako sem čital/gledal na YT nekaj časa nazaj, precej zanesljive govorice (haha :D), da bodo naredili remastered triologijo ME za next-gen, potem pa ME4. Itak različni studiji. Who knows, upamo lahko.

kitl76 ::

Saj bo.

greeenmaster ::

Ali ima kdo xbox one sam si ga zelim kupiti pa ne vem ce se ga splaca.Imam 360 in sem z njim zlo zadovolen . Ali je one zelo bolsi od 360 tke

kitl76 ::

A se hecaš?

greeenmaster ::

Ne

kitl76 ::

Se splača.

Pesimist ::

Dokler se zavedaš da so to weak ass konzole z minimalnim napredkom in ne pricakuješ čudežov ajde.
Večina iger laufa z 30fps in tudi pod in se to nebo spremenilo vec. Samo kaki shooteri bojo na 60fps z reducirano resolucijo. Battlefield hardline zgleda grozno slabo, da sploh ne ločim sovražnika od plapajoče zastave. Zdi se mi da zgleda slabse ko BF4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kratos ::

Pesimist, vidim da si še mladič in ti je grafika ter fps-ji sveti gral iger. Priporočam ti PC za 2k€ ki bo ustrezal tvojim zahtevam, vsem ostalim casual gamerjem pa priporočam nakup x1 oz. ps4ke, boste/bomo enako igrali vse igre kot na overpriced pc-jih z ogromnim bonusom ekskluziv ki jih pc-ji nažalost ne premorejo (vsaj za moj standard).
Aja pa preštudiraj malo zakaj so nekatere igre grafično slabše od drugih preden s svojo "pametjo" stresaš buče o "slabi" strojni opremi new gen konzol.

Da pa nebom samo smetil temo z odgovarjanjem fanboyem, je kdo preigral shadow of mordor ?
jaz polahko lezem naprej in mi je spet en tistih špilov ki te povleče not in ga z užitkom igraš, top igra res, priporočam :)

Pesimist ::

vidim, da govoriš o fanboyih a zagovarjaš superioren xbox in kontroler v praktično vsaki temi bolj kot vsak drugi, ki ga zmerjaš prav z tem nazivom, če ni tvojega mnenja, pa će se zavedaš ali ne. Res si smešni, medtem ko Xbox niti twitch tv ni zmožen predvajat na 60fps. Res je močna zadeva to ni kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

veqlargh ::

Jaz sploh ne štekam kaj ma tle moč veze? Devi vejo, kaj imajo na razpolago. In temu primerno štancajo, če štancajo. Jaz sem (bil) mnogo časa "masteer race persona" ampak odkar mam konzolo mi je kristalno jasno, da razen letalščin verjetno tamne bom več nič špilal, pravzaprav še tistega več ne bom pipal, ker mam na pc-ju drugo delo, konzola pa je stvar, ki jo vklopim, iz kavča mal pošpilam in potem spat. Oz. streamam vsebino preko nje na tv, gledam slike itd...

Sploh ne štekam kaj je tak problem v moči. Če hočeš state of the art grafiko boš samo na pc-ju vrgu VASAJ tolk za grafično kartico kot boš dal za celo konzolo... večina je na mid-range, kjer je grafika enaka ali pa slabša kot na tehle konzolah.

Večno prepucavanje, noro. Ko sem ruknil nekaj let nazaj čez 200e za grafično me je rit fajn pekla. Konzola je vsaj neka zaključena celota, grafična pač ni.

On-topic: Je kdo mogoče zasledil kako bo izgledalo to streamanje vsebine iz xboxa na pc v praksi? Boš rabil kontroler al bo nekak delalo z navezo tipkovnica-miš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

kratos ::

@Pesimist malo bolj bo treba brat, nikjer ne zagovarjam xboxa, povsod je jasno napisano da sem se za njega odločil na podlagi ekskluziv ter kontrolerja ki mi je osebno bolj všeč, mislim da vsi ki znajo brat vidijo da si edini fanboy v temi ti, ampak ne sekiraj se saj ti ne zamerim, je še ogromno takih cvetk kot si ti :)

@veqlargh +1, če ne najdejo drugega razloga da si upravičijo overpriced pc potem se zgovarjajo na fpsje oz. ločljivost, ki večini konzolašem ne pomeni nič :))

Mislim da so rekli da bo za igranje na pc-ju potreben kontroler, ubistvu si predstavljam da bo to kot nek DLNA stream v obratni smeri, sedaj streamamo vse možno iz PC-ja na xbox, potem bo možno streamat xbox na pc vendar bodo še vedno vse kontrole potekale čez konzolo.

kitl76 ::

kratos tudi pri meni je orevladalo to kot pri tebi še najbolj pa kontroler, ki je napram PS4 pravi Mercedez. Pa malo me je Kinect srbel pa sem zdaj ugotovil, da bi brez njega čisto kamot shajal.

Pesimist ::

kratos je izjavil:

@Pesimist malo bolj bo treba brat, nikjer ne zagovarjam xboxa, povsod je jasno napisano da sem se za njega odločil na podlagi ekskluziv ter kontrolerja ki mi je osebno bolj všeč, mislim da vsi ki znajo brat vidijo da si edini fanboy v temi ti, ampak ne sekiraj se saj ti ne zamerim, je še ogromno takih cvetk kot si ti :)

@veqlargh +1, če ne najdejo drugega razloga da si upravičijo overpriced pc potem se zgovarjajo na fpsje oz. ločljivost, ki večini konzolašem ne pomeni nič :))

Mislim da so rekli da bo za igranje na pc-ju potreben kontroler, ubistvu si predstavljam da bo to kot nek DLNA stream v obratni smeri, sedaj streamamo vse možno iz PC-ja na xbox, potem bo možno streamat xbox na pc vendar bodo še vedno vse kontrole potekale čez konzolo.


aja razumem.
Potem si se ze odlocil kaksen fanboy sem glede na to, da imam pc iz leta 2008, q9300@3GHz z 7950 kot kasnejsi upgrade, xbox360 in xbox1(primarni gaming masin trenutno), ter PS4? In upam trdit da so vse tri zadeve na priblizno istem nivoju performansa! Preferiram pa gamepad in cheatfree servere?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kratos ::

Here we can see a fanboy in its natural habitat

Pesimist ::

Skoda vsake besede za tebe.

btw. Neverwinter je free na storu pravkar opazil.

kitl76 ::

Neverwinter \o/

Pesimist ::

Z 1fps mi laufa delno. Good fking job. V mestu pa enih 20 top.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kitl76 ::

Tole men kar na čase šteka WTF?

Pesimist ::

jap,jap in konkretno. Sem ze zbriso.

kitl76 ::

Sej zato je pa zastonj :)

Pesimist ::

pride sploh kaj big ven kmalu? Ker trenutno nimam nič na buy seznamu razen fifo septembra, pa se to nisem ziher ce nebom letos raje za ps4 vzel. Final fantasy se zgleda zanimiv pa tisti 3rd person shooter pozabo ime, ampak to so vse multiplatformke.

kitl76 ::

A kdo ve kaj je z M.A.F.I.A ? A ni bilo to že ne vem kdaj napovedano, da pride.

kratos ::

Na E3-ju jo bodo oznanili skoraj garantirano tako da predvidevam da jo bomo lahko igrali že letos novembra/decembra :)

edit: evo z cloud serverji bo na nek način profitiral tudi xbox one:
http://gamingtheater.net/xbox-one-cloud...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

scipascapa ::

kok so rabljeni xbox 1, se dobijo že za 200€?

Zoro3 ::

Mislim da nekje od 270€ naprej...poglej na bolhi.

scipascapa ::

eh 270 kar naj bo....preveč hehe :) se ne mudi.

Jerry000 ::

Kaj pa novi? Kje se da ugodno novega dobiti? Rabljenim stvarem ne zaupam več

kitl76 ::

-XBOX ONE novo, brez kinecta samo 309EUR+24 mesečna garancija!

http://playgame.si/xbox-konzola/xbox-on...

Jerry000 ::

Kaj pa z kinektom? Je drag?

kitl76 ::

Kinect lahko dokupiš posebaj ga dobiš za 75 EUR. Samo vprašanje je kolko ga sploh rabiš jaz ga skoraj nič.
««
6 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36271489 (806) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021514 (502) Magic1
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517299 (14263) kevin55
»

Xbox "ONE" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
12532525 (21958) greeenmaster

Več podobnih tem