» »

Xbox One

Xbox One

««
4 / 27
»»

kitl76 ::

Evo rešitev za streljačine

mihastopar ::

a če pa direktno priklopiš miš pa tipkovnico pa ne dela?

kitl76 ::

V igrah ne, ker so pisane za gamepad.

dolenc ::

Tudi te zadeve zgolj emulirajo gamepad in iskušnja ni 1:1 s pcjevim mišem. Rešitev je simpl, pa še zastonj, navadiš se na kontroler, kar se slej ko prej vsi in potem je fino

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

veqlargh ::

Nekako tako ja. Ko sem začel špilat Halo: MCC sem se samo za glavo držal, zadel NIČ, ampak NIČ. No, precej hitro se navadil in zdaj je že v krvi :D

ETI3n ::

http://xim4.com/

Ni mi zal niti centa, zadeva je enostavno top.Ostali adapterji se lahko skrijejo, ker ni sans da se dotaknem kontrolerja



XIM 4 gameplay :D

kitl76 ::

veqlargh je izjavil:

Nekako tako ja. Ko sem začel špilat Halo: MCC sem se samo za glavo držal, zadel NIČ, ampak NIČ. No, precej hitro se navadil in zdaj je že v krvi :D



Jaz moram potrdit, da vaja dela mojstra. s časom se privadiš samo za mene ker sem bil pred leti PC gamer je to še malo težje se pa da, sam vidim po nekaj dneh treninga. Sam ne mislim kupovati teh kontrolerjev pa tipkovnice in miške vezati na x1, ker to podre ves čar konzole potem sem že na istem, če priklopim svoj PC na TV in igram igre. Problem imam samo pri FPS igrah vse ostale mi ne delajo težav sploh racing igre z gamepadom so res odlično doživetje.

kitl76 ::

Imel sem naročnino GOLD včeraj mi je potekla danes me več ne pusti igrati online. Zdaj me pa zanima a za online gaming rabiš nujno naročnino GOLD a se da to vključiti kako drugače?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

drvo ::

Rabiš gold.

kitl76 ::

Banda a zdaj me bodo pa še zato lupil.

veqlargh ::

To je zato, da je vse vedno online :>

kitl76 ::

No glede na to, da smo Microsoft kradli od windows 3.11 je čas, da tudi on zdaj malo nas.

kratos ::

Pripravite se na tele massive popuste z goldom ki se začnejo 18 februraja.

Halo: Master Chief Collection Bundle - $24.00
Killer Instinct Complete Edition - $48.00
Shadow of Mordor Season Pass - $15.00
Walking Dead: Season 1 and 2 Bundle - $20.00
Alien Isolation - $24.00
Alien Isolation Season Pass - $12.00
Call of Duty: Advanced Warfare - $40.00
Call of Duty: Advanced Warfare Digital Pro - $75.00
The Crew - $40.00
The Crew Gold Edition - $57.00
Destiny - $40.00
Destiny Digital Guardian Edition - $67.50
Fantasia: Music Evolved - $20.00
Forza Motorsport 5 - $30.00
Lara Croft Temple of Osiris and Season Pass - $11.60
Middle Earth: Shadow of Mordor - $30.00
Monopoly Family Fun Pack - $20.00
Telltale Games Collection - $55.00
Trials Fusion Deluxe Edition - $8.00
Trials Fusion Season Pass - $6.66
Watch Dogs - $24.00
Angry Birds Star Wars - $10.00
Costume Quest 2 - $5.00
Kinect Sports Rivals - $10.00
Lara Croft: Temple of Osiris - $8.00
Lords of the Fallen - $9.00
NBA Live 15 - $9.00
Sniper Elite III - $10.00
Styx: Master of Shadows - $7.50

Največji popust mislim da bo imel Lords of the fallen ki bo znižan kar 85% (iz 60$ na pičlih 9$)

veqlargh ::

Že naredil seznam, nice, tx :D

kratos ::

Kupuješ direkt z viso ali predplačniškimi karticami ?

kratos ::

Tisti ki imate US account lahko ze kupujete po gold cenah, moj prvi nakup z viso je ze uspesno opravljen :)

kitl76 ::

Ja sam tele cene zgoraj ne držijo naprimer The Crew - $40.00 je pri meni US account 44$

veqlargh ::

Jaz z Viso. Samo moram še live kodo registrirat, serje in noče. Bastard. Pa tako sem se matral s Forzo, da so mi jo šenkal :D

veqlargh ::

Hm, pa tud jaz vidim, da niso vse cene kot so zgoraj napisane. Recimo Trials - Fuzion so 16$ in ne 8$.

kratos ::

Zato ker bodo nekatere cene padle baje šele v vikend akcijah.
Drugače sem pa preveril in The Crew je pri meni 40$, Trials - Fuzion 8$,...
Kot sem rekel, to so gold akcije za katere morate imeti gold naročnino.

edit2:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

veqlargh ::

Ja, sem videl, ni mi zagrabil gold kode. Mah, nima veze. Ostale sem dobil po oglaševanih zgoraj. Shadow of mordor, laro joške, kinect sports pa trials. Enough. Bo mir za neki časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

kratos ::

Jaz še razmišljam če bi si shadow of mordor ubavil, je vreden 30$ ? nevem, raje imam fizične igre ki jih lahko prodaš naprej ko se naveličaš, pri digitalnih pa če res ni hude cene mi je kar malo škoda denarja :)

oo7 ::

kratos je izjavil:

Jaz še razmišljam če bi si shadow of mordor ubavil, je vreden 30$ ? nevem, raje imam fizične igre ki jih lahko prodaš naprej ko se naveličaš, pri digitalnih pa če res ni hude cene mi je kar malo škoda denarja :)



Jaz sem igral Shadow of Mordor na Pc-ju in je dobra igra.

veqlargh ::

Men se pa ravno medija ne da vedno menjat in mam rajš digitalne, sploh za diskontne cene :D In ja, je super zadeva.

kitl76 ::

Plošček laži prodaš tukaj je prednost. Za samo igranje je pa digitalna varianta meni boljša, ker ne rabiš ploščka not vtikat, da igraš.

Ps

Imam en problem aktiviral sem v soboto GOLD 1 mesec trial z avtomatskim podaljševanjem na svojo VISA kartico. Uro pred tem pa sem aktiviral GOLD za tri dni, ki sem ga dobil zraven igre Raising Dead 3. Problem je sledeč, da mi je po treh dneh javil, da nimam naročenega GOLD paketa in ne morem igrati online. Ko grem iz računalnika na xbox.com stran pa mi piše pod naročninami, da imam GOLD ki poteče 14.3 2015. Kaj narediti, da bo to vedel tudi moj Xbox?

Pesimist ::

veqlargh je izjavil:

Men se pa ravno medija ne da vedno menjat in mam rajš digitalne, sploh za diskontne cene :D In ja, je super zadeva.


exactly. Jaz spilam 1 ali dve runde fife pa menjam na assasin in tam naredim 2misiji in menjam na Battlefield :D.
Nimam niti enega ploscka in ga tudi nikdar ne mislim kupit. Ce igre ni digitalne me igra ne zanima. vbistvu ze od obstoja steam nisem vec kupo ploscka za dobeno platformo. Ce pa ni na steamu je pa 99% casa v drugi digitalni obliki ali direktno od zaloznika. To za konzole sicer ne velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kratos ::

@janny76
1. prekliči avtomatsko podaljševanje
2. pojdi na to stran: http://www.cdkeys.com/xbox-live/members...
3. nabavi 12 mesečni gold za pičlih 33€
4. profit?

Nikoli ne kupujte golda prek uradne microsoft strani ker je predrago, jaz za letni gold (tudi na 360) nisem plačal več kot 35€, dobil sem tudi že 13 mesecev za 29€ vendar sem imel srečo. Od 30€-35€ se daje za letni gold račun, kar je več je stran vrženo.

Jaz pa ravno zaradi tega ker nevem kako mi bo igra všeč kupujem samo fizično, lahko bo izgledala vrhunsko pa se je bom naveličal v 1 uri in bo romala v prodajo. Pa tudi preigram mogoče 5 iger na leto ker mi ostale ne dišijo, samo tiste top od top so mi všeč, ostale so bolj meh...

kitl76 ::

Hvala tole je pa zelo ugodno :)

@kratos še enkrat hvala sem danes nabavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

kitl76 ::

Še eno pomoč rabim kje se da pogledati do kdaj ti velja naročnina na GOLD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

kratos ::

no problem.

https://live.xbox.com/Account

spodaj ti piše pod subscriptions

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

kitl76 ::

Tam imam prazno, ker za enkrat imam aktivirano promocijsko kodo za 1 teden, ki je bila priložena k igri. Sprašujem zato, ker ne vem kdaj lahko aktiviram 1 letno naročnino že takoj ali moram počakati, da ta promocijska koda poteče (v torek)?

kratos ::

Lahko jo aktiviraš kadarkoli, če se ne motim se naročnine seštevajo. V najslabšem primeru pa izgubiš 1 teden in ti takoj začne veljati letna, vendar mislim da bo prvo bolj pravilno in se naročnine seštevajo.

kitl76 ::

Pri kitajcih sem našel 1 letno GOLD naročnino še ceneje za 27 EUR :)

kratos ::

Tole bo pa žal nateg :)

kitl76 ::

Nič ni nateg kolega danes naročil mu je poslal kodo na mail pa dela BP.

http://www.aliexpress.com/item/LIVE-12-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

kratos ::

Tega jaz nebi naročal, no saj če je dobil potem super, vendar od prodajalcev z "39" kupci in brez podpore paypala je en dober recept za hitro izgubo denarja.

+ alarm se prižge pri: 988999 pieces available, 0 feedback,...

Preveč poceni se prodajajo enoletni računi aliexpress za tovrstne natege da bi mu verjel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

kitl76 ::

Zadeva deluje tako, da ni nateg. Pri Ali-ju imaš pa itak tako, da, če bi te nategnil prodajalec daš samo dispute in ti vrnejo denar.

kratos ::

Raje ne postam v PS4 temo da nebo kdo užaljen ampak hahahahaha na tole sem se pa nasmejal:

ETI3n ::

Lp, kolega mi ponuja x1 za ceno 250€ (garancije se do konca leta), in me zanima ali se splaca?

opeter ::

ETI3n je izjavil:

Lp, kolega mi ponuja x1 za ceno 250€ (garancije se do konca leta), in me zanima ali se splaca?


Če je vse okej s konzolo, predvidevam, da ja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kitl76 ::

Itak, da se splača.

kitl76 ::

Zopet jaz. Če kupiš digitalni izvod igre kako dobiš kodo za njo, če jo imaš namen prodati? Če imam pa igro na ploščku pa se mi le ta pokvari kako priti potem do te igre, ki sem jo kupil, da bi zopet delovala?

St235 ::

Če kupiš digitalni izvod igre kako dobiš kodo za njo, če jo imaš namen prodati?

nope, prodaja v tem trenutku ni omogočena.

Če imam pa igro na ploščku pa se mi le ta pokvari kako priti potem do te igre, ki sem jo kupil, da bi zopet delovala?

Edino tako da jo še enkrat kupiš.

k4vz0024 ::

Kaj pa pravica do duplikata?

kitl76 ::

Malo smešna politika za igro dam 70 EUR pa jo potem moram še enkrat kupiti. Res je, da je na vsako igro 1 leto garancije samo vseeno se mi zdi to neke vrste kraja, da bi vsaj omogočili v tem primeru, da si potem lahko namestiš digitalno različico.

opeter ::

k4vz0024 je izjavil:

Kaj pa pravica do duplikata?


Kako to misliš?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kitl76 ::

Lahko bi imeli saj tako poštimano, da bi zraven igre dobil kodo za digitalno različico. Končno je včeraj prišel en pameten špil za GOLD legendarni Rayman pa ravno sem ga imel namen kupiti :)

Pesimist ::

mah spet bedarija od free spila.

kitl76 ::

A je sploh že bil kdaj v zgodovini XO-ja kak free špil iz taboljše klase?

Pesimist ::

na xbox nevem. Verjetno ze samo leto+ stari. PS4 pa je imel tega excluziva. Sicer se še nisem spravo zram da bo ga sploh pognal. :D
««
4 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36271493 (810) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021515 (503) Magic1
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517300 (14264) kevin55
»

Xbox "ONE" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
12532525 (21958) greeenmaster

Več podobnih tem