» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
14 / 39
»»

m0LN4r ::

A ni paypal ful drag? Pa paypal plačilo je vsepovsod enako ni?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Dr_M ::

3% uzamejo.
Drag? Al pa ce se zdele usedem v avto, se peljem 15km dalec na banko, pa se 1h zgubim. Isti k....

m0LN4r ::

Aja, no 3€ benza (pošta/banka). Torej kupiš nekaj nad 130€ se že splača it na banko, če nimaš spletnega bančništva.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Dr_M ::

Pa se provizija od banke.

m0LN4r ::

Ja skb.net 0,42€, NLB klik pa 0,36€ ? Fizična položnica pa do 2€ ?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

borutz ::

v kratkem bom narocil par stvari preko hardwareversand

katera postna sluzba pri nas v slo dostavi njihove izdelke?
te poklicejo, pustijo listek,..?

hvala za info

se opravicujem ce je to vprasanje ze bilo postavljeno in odgovorjeno

lonewolf_ ::

Mislim da UPS. Lahko izberež menda DHL, vendar je dražje. (ali obratno, ne vem točno) Če te ni, bodo verjetno pustili listek za nasledno dostavo.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

amacar ::

Trenutno UPS, z DHLom še nikoli ni prišlo, oz ko so poslali z DHL je prinesel poštar.

Sicer pa mene ponavadi prej pokliče, je pa en mojster hotel enkrat 200€ vreden paket pustiti pri stranskem vhodu, komaj sem ga prepričal, da naj nese k sosedu.

m0LN4r ::

Meni je večji paket prinesel DHL, manjša oz. zelo malo stvar pa slovenska poština paketna služba.
Za vsako so me pa poklicali eno uro pred prihodom.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

phantompoop ::

Kolk časa se ponavad čaka, da dobijo vse dele in ti paket pošljejo? Naročilo je bilo plačano prejšni petek, torej 29.8.2014, pa do danes (en teden), ni blo spremembe na orderju:
"2014-8-29 at 16:40 Due to your payment the order was cleared for delivery. "

Na orderju je bilo ene pol itemov "ready for dispatch", ene par pa "ready for dispatch from (ene dva dni v naprej)".

Dr_M ::

2014-9-02 at 22:24 Online-Order
2014-9-02 at 22:34
Your payment conclusion via PayPal was confirmed us.

2014-9-04 at 15:35 The goods are ready for collection or assembling.
2014-9-04 at 16:43 The invoice was made.
2014-9-04 at 20:00 The goods were dispatched. - 1 package(s).

c3p0 ::

Na odbitek DDV sem čakal skoraj cel teden, včasih je bilo še isti dan, poslabšujejo se.

Map ::

Lahko opišeš postopek naročila brez DDV?

Kolikor vem, jim v remark field napišeš davčno številko in počakaš, da dobiš nov račun na mail in tistega plačaš. V Sloveniji pa plačaš celotno ceno in dobiš DDV nazaj pri obračunu.

c3p0 ::

Ravno to sem storil in dva dni ni bilo odziva. Zato sem odprl ticket, na katerega je po nadaljnjih nekaj dnevih le prišel odgovor. Dali so neto ceno za plačilo in novo referenco.

darkolord ::

Sicer je to "konkurenčna" tema, ampak če kdo želi bolj komot kupovati na firmo, pri ComputerUniverse ti že na strani kaže cene brez DDVja, prav tako ti pri checkoutu to upošteva, tako da lahko opraviš tudi takojšnje plačilo prek paypala...

jonystar ::

Da oddam še en pozitivn glas za hardwareversand. Naroču monitor v četrtek, plačal v četrtek, v petek so predal paket UPSu in dons sem dobu paket.

minigugi ::

Se da preko Hardwareversand naročiti na firmo brez DDV?

fireX88 ::

da, pobrskaj po postih
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

m0LN4r ::

4 poste višje lol
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Robert ::

Ali je možno plačilo direktno preko Eurocard/Visa kartice in ne preko PayPal-a ?

fireX88 ::

nameči artikle v košarico, pa poklikaj do izbire plačila pa boš videl kakšni načini plačila so možni.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Geekoo ::

Robert je izjavil:

Ali je možno plačilo direktno preko Eurocard/Visa kartice in ne preko PayPal-a ?


Ko sem jest kupoval zadnjič eno ohišje, sem mel opcijo plačila samo Paypal ali pa Cash on prepayment.

gamecom ::

V koliksnem casu jim morem placat s paypalom preden mi stornerajo narocilo ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gamecom ()

Dr_M ::

Mislim, da je okoli 1 teden? Nekaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

gamecom ::

Kdo pa dostavi paket posta slovenije ?

Dr_M ::

UPS pripelje. So kar uredu.

gamecom ::

Odlicno upam da cim hitreje dobim :)

gamecom ::

Se neki me zanima. Ucer ko sem zadevo narocu je bila na zalogi, dans pa pogledam in nimajo vec na zalogi ampak pise da dobavni rok ni znan zdaj me pa zanima ce morda kdo ve ali oni rezerverajo izdelek ko ga ti narocis in pocakajo 7 dni da ti placas drugace stornerajo narocilo in izdelek poslejo naprej v prodajo ?? Zadeve nism se placal ker cakam da se mi nakaze denar na mojo viso kartico.

IL_DIAVOLO ::

Kako pa je z garancijo?

denis9 ::

@satellite58
kokr js vem ne rezervirajo izdelkov sam tist ko kaže če je na zalogi izdelek velikrat sploh nekaže prav npr. ko se maz naročal je kazal da en izdelek pride na zalogo čez 1 teden pa so mi poslal čez 2 dni

@IL DIAVOLO
vse izdelke ki iamjo garancijo 2 leti ali manj pošlješ hardwareversand pa oni plačajo poštnino druge izdelki ki imajo garancijo več kot 2 leti pa prvi 2 leti pošlješ hardwareversand pol po 2 letih pa proizvajalcu

jonystar ::

Jest kupm več komponent, čez pol leta se pa odločm, da bom na primer plato prodal a je dost, da dam kupcu samo kopijo računa?

denis9 ::

to pa nevem napiš jim mail pa jih vpraši

jonystar ::

Nemislm nč prodajat sam tko sem se spomnu pa me je zanimal, če slučajn kdo ve.

m0LN4r ::

Kolko jaz vem se prijavš v shop pa tam izpolneš obrazec, ki ga nastisneš za pošiljko/poštnino.
Podobno kot na mimo, kjer imaš obrazec za vračilo v garancijo imaš na svojem profilu.

Sicer isto lahko narediš preko proizvajalca. Tam pa se mi zdi da ni važno kdo ali kaj si. Samo račun rabiš.
Lahko se pa vse sproba.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

gamecom ::

Kolk casa pa traja da dobis od takrat ko odposlejo ? 1-2 dni ?

m0LN4r ::

3dni, če si pa v kakih rovtah potem tudi 4-5.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

IL_DIAVOLO ::

Ta spletna stran pa ni ravno optimizirana...včasih sploh ne pokaže določenih komponent. Ne vem, kje je catch.

r3dkv1c4 ::

jonystar je izjavil:

Nemislm nč prodajat sam tko sem se spomnu pa me je zanimal, če slučajn kdo ve.

meni se je leta nazaj tako zgodilo in sem samo na original račun podaljšal specifikacijo artiklov s serijkimi št. in lepo skopiral račun in ni bilo problem, kasneje pri reklamaciji niso komplicirali

je pa odvisno od trgovine oz. servisa, ker načeloma moraš imeti original račun.
Tako ali tako imajo pa trgovine voden arhiv računov in se po zaporedni št. računa lepo vidi, da je bil izdelek res kupljen pri njih

defstar ::

Hej. A ve kdo, koliko traja, preden oni dobijo denar nakazan (preko UPN/SEPA)? Ponavadi gre isti dan (če je bila transakciaj opravljena dopoldan, popoldna dobijo naslednje jutro). SIcer se za mednarodne transferje baje 3 dni čaka (odvisno). Včeraj okolo 13.00 naročil in plačal komponente, vendar na strani pod profilom ni ničesar, samo online-order. Niti maila še nisem dobil. Verjetno nepotrebno tuhtam o tem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: defstar ()

delfinus ::

Ponavadi naslednji dan, lahko se podaljsa za 1 dan. Zavisi od banke v Nemciji.

Volta ::

Mene pa zanima, če in kako se da uredit pri skupinskem nakupu, da dobijo vsi kupci račun na svoje ime čeprav plača oz. nakaže denar za vse skupaj eden in se tistemu tudi dostavi naročilo. Sprašujem ker bom v kratkem naročil pri tej trgovini in se še z nekom odločam skupaj za nakup.

m0LN4r ::

Tisti, ki imate težave pišite na FB od HWV in opišite vašo težavo in problem.
Nato jim še pošljite privat z vašo številko naročila in problemom.

Kdor bi rad napisal v nemščini na kratko mi naj napiše na ZS, bom pomagal.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

denis9 ::

m0LN4r je izjavil:

Tisti, ki imate težave pišite na FB od HWV in opišite vašo težavo in problem.
Nato jim še pošljite privat z vašo številko naročila in problemom.

Kdor bi rad napisal v nemščini na kratko mi naj napiše na ZS, bom pomagal.


ti si tak prijazen se meniš na fb za vse slovence :D

m0LN4r ::

Jah, naj malo pozornosti namenijo tudi mali državici.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

denis9 ::

ja sej tak je prav bojo morda zj kej pošlihtal da bomo hitrej v slovenijo dobil :D

Volta ::

Evo, plačilo je bilo kljub zapletom na pošti potrjeno, zdaj me pa zanima kaj točno pomeni tole:

"Pickup store Münster: ready to be picked up in 2-3 working days."

Vse je ready for dispatch, edino na procesorju pa še eni drugi komponenti piše zraven zgoraj omenjeno. To pomeni, da bo za počakat te 2,3 dni, predn gre vse od njih?

DeeJay ::

Evo ... v podjetju smo prvič imeli slabo izkušnjo. Pri njih smo v preteklosti že naročil za preko 6000€ robe v skupno 8 naročilih. Vedno brez težav.

Tokrat (14.10.) smo spet kot ponavadi oddali naročilo in jih takoj poklical (na email tud prej nikoli nismo dobili odgovora), da bi poslali račun brez DDV. Ponavadi smo ga dobil še isti ali najkasneje naslednji dan.
No tokrat smo jih klical 3x (vsak dan 1x) in računa brez DDV do danes nismo prejel, tako da smo na koncu (20.10.) robo naročili drugje.
Najbolj smešno pa je, da smo danes prejel od njih email, da bodo skenslali naročilo, ker še niso prejeli plačila.

A je tolk težko narest obrazec, da ti pri računu odbije DDV, če vpišeš davčno številko?

Meh.

m0LN4r ::

Točno tako, kot si tule napisal bi jim lahko javno na fb opisal zgodbo. Mogoče pa se malo reorganizirajo, ker zadnje čase so res pasivni do nas.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

defstar ::

Mene pa zanima, kako dolgo (rabi)potuje paket nazaj do njih. Namreč, neko stvar (grafično zaradi coila) bi zamenjal. Pa preko koga gre to (UPS, DHL, kdo tretji)? Če ima kdo izkušnje, bi bil hvaležen.

promixer ::

Herne-Boernig, Germany 28/10/2014 1:21 Departure Scan
Herne-Boernig, Germany 27/10/2014 21:11 Origin Scan
Germany 27/10/2014 8:16 Order Processed: Ready for UPS

Če jaz prav zastopim, naj bi preko aviona sedaj to letelo nekam v Italijo? Ali kako gre ta proces?

Se pravi so v Herne-Boernig, Germany odposlali naprej, zdej se čaka, če lahko tako rečem, check in robe?
««
14 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
835183642 (1469) mtosev
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733472412 (9054) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806394071 (60668) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507278147 (112933) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255577 (4938) PeroM3

Več podobnih tem